Tijdschema Trainingspakkenwedstrijd



Voorlopig Tijdschema
Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
12:00 Meisjes mini pupillen Ver
bak 2
Startlijst
12:00 100mH 1 series
12:00 Jongens pupillen A2 Hoog Startlijst
12:00 Jongens mini pupillen Bal Startlijst
12:00 Meisjes pupillen A1 Kogel Startlijst
12:00 Jongens pupillen C Ver
bak 1
Startlijst
12:10 80mH 1 series
12:20 60mH 1 series
12:20 Jongens pupillen A1 Ver
bak 2
Startlijst
12:30 JPC 4x40m
12:30 JPB 4x40m
12:30 MPB 4x40m
12:30 MPC 4x40m
12:30 JPMini 4x40m
12:30 MPMini 4x40m
12:40 Hoog Startlijst
12:45 MPA1 4x60m
12:45 JPA1 4x60m
12:45 MPA2 4x60m
12:50 Meisjes mini pupillen Bal Startlijst
12:50 Meisjes pupillen A2 Kogel Startlijst
12:50 Meisjes pupillen B Ver
bak 2
Startlijst
13:00 100m 3 series
13:00 Jongens mini pupillen Ver
bak 1
Startlijst
13:10 80m 2 series
13:10 Jongens pupillen C Bal Startlijst
13:20 Meisjes pupillen A1 60m 2 series
13:30 Jongens pupillen A1 60m 1 series
13:30 Stoten jongens D Kogel Startlijst
13:30 Kogel Startlijst
13:30 Meisjes pupillen C Ver
bak 1
Startlijst
13:30 Jongens pupillen B Ver
ver bak 2
Startlijst
13:35 Meisjes pupillen A2 60m 2 series
13:40 Meisjes pupillen B Bal Startlijst
13:45 Jongens pupillen A2 60m 1 series
13:50 Meisjes D 60m 2 series
14:00 Meisjes mini pupillen 40m 1 series
14:00 Jongens pupillen A1 Kogel Startlijst
14:00 Meisjes pupillen A1 Ver Startlijst
14:00 Meisjes pupillen A2 Hoog Startlijst
14:05 Jongens mini pupillen 40m 1 series
14:10 Meisjes pupillen C 40m 2 series
14:10 Jongens B, C, D Ver
bak 2
Startlijst
14:15 Jongens pupillen C 40m 2 series
14:20 Meisjes pupillen B 40m 2 series
14:20 Meisjes pupillen C Bal Startlijst
14:20 Jongens pupillen A2 Kogel Startlijst
14:25 Jongens pupillen B 40m 2 series
14:45 Jongens pupillen C en mini 600m 2 series
14:50 Meisjes C/D Kogel Startlijst
14:50 Jongens pupillen B Bal Startlijst
14:55 Meisjes ppupillen B 1000m 1 series
15:05 Meisjes pupillen A 1000m 2 series
15:10 Meisjes A/B en vrouwen masters Ver Startlijst
15:20 Kegelsoten A/B, Sen. Masters Kogel Startlijst
15:20 Jongens pupillen A 1000m 1 series
15:30 Jongens pupillen B 1000m 1 series
15:40 Jongens en meisjes D 1000m 1 series
15:50 800m 2 series
16:00 400m 2 series
16:00 Werpen jongens D Speer Startlijst
16:00 Werpen jongens C Speer Startlijst
16:10 3000m 1 series
16:20 Discus Startlijst
16:25 MJB Zweedse
n/a Meerkamp alle categorieen 40m 1 series
n/a Meerkamp alle categorieen Bal Startlijst
n/a Meerkamp alle categorieen Ver Startlijst