Tijdschema Athletic Champs Pupillen indoorwedstrijd



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Team 1 - Rood, Ochtend 40m
3 series
Uitslagen
10:00 Team 2 - Geel, Ochtend 40m
3 series
Uitslagen
10:00 Team 3 - Blauw, Ochtend 40m
3 series
Uitslagen
10:00 Team 4 - Groen, Ochtend 40m
3 series
Uitslagen
10:25 Team 1 - Rood, Ochtend Kogel
1
Uitslagen
10:25 Team 1 - Rood, Ochtend Kogel
1
Uitslagen
10:25 Team 2 - Geel, Ochtend Kogel
2
Uitslagen
10:25 Team 2 - Geel, Ochtend Kogel
2
Uitslagen
10:25 Team 3 - Blauw, Ochtend M-bal
1
Uitslagen
10:25 Team 4 - Groen, Ochtend M-bal
2
Uitslagen
10:45 Team 1 - Rood, Ochtend M-bal
1
Uitslagen
10:45 Team 2 - Geel, Ochtend M-bal
2
Uitslagen
10:45 Team 3 - Blauw, Ochtend Ver
1
Uitslagen
10:45 Team 4 - Groen, Ochtend Ver
2
Uitslagen
11:10 Team 1 - Rood, Ochtend 40mH
3 series
Uitslagen
11:10 Team 2 - Geel, Ochtend 40mH
3 series
Uitslagen
11:10 Team 3 - Blauw, Ochtend 40mH
3 series
Uitslagen
11:10 Team 4 - Groen, Ochtend 40mH
3 series
Uitslagen
11:35 Team 1 - Rood, Ochtend Ver
1
Uitslagen
11:35 Team 3 - Blauw, Ochtend Kogel
1
Uitslagen
11:35 Team 3 - Blauw, Ochtend Kogel
1
Uitslagen
11:35 Team 4 - Groen, Ochtend Kogel
2
Uitslagen
11:35 Team 4 - Groen, Ochtend Kogel
2
Uitslagen
11:35 Team 2 - Geel, Ochtend Ver
2
Uitslagen
12:00 Team 1 - Rood, Ochtend Duur
start 1
Uitslagen
12:00 Team 2 - Geel, Ochtend Duur
start 2
Uitslagen
12:10 Team 3 - Blauw, Ochtend Duur
start 1
Uitslagen
12:10 Team 4 - Groen, Ochtend Duur
start 2
Uitslagen
14:00 Team 1 - Rood, Middag 60m
3 series
Uitslagen
14:00 Team 2 - Geel, Middag 60m
3 series
Uitslagen
14:00 Team 4 - Groen, Middag Polsver
1
Uitslagen
14:00 Team 5 - Rood, Middag Polsver
2
Uitslagen
14:00 Team 3 blauw middag 60m
3 series
Uitslagen
14:25 Team 1 - Rood, Middag Hoog
1
Uitslagen
14:25 Team 2 - Geel, Middag Polsver
2
Uitslagen
14:25 Team 4 - Groen, Middag 60m
3 series
Uitslagen
14:25 Team 5 - Rood, Middag 60m
3 series
Uitslagen
14:25 Team 3 blauw middag Kogel Uitslagen
15:00 Team 1 - Rood, Middag Polsver
1
Uitslagen
15:00 Team 2 - Geel, Middag Hoog
2
Uitslagen
15:00 Team 4 - Groen, Middag Kogel
1
Uitslagen
15:00 Team 5 - Rood, Middag Kogel
2
Uitslagen
15:00 Team 3 blauw middag Hoog
1
Uitslagen
15:25 Team 1 - Rood, Middag 60mH
3 series
Uitslagen
15:25 Team 2 - Geel, Middag 60mH
3 series
Uitslagen
15:25 Team 4 - Groen, Middag Hoog
1
Uitslagen
15:25 Team 5 - Rood, Middag Hoog
2
Uitslagen
15:25 Team 3 blauw middag 60mH
3 series
Uitslagen
15:50 Team 1 - Rood, Middag Kogel
1
Uitslagen
15:50 Team 2 - Geel, Middag Kogel
2
Uitslagen
15:50 Team 4 - Groen, Middag 60mH
3 series
Uitslagen
15:50 Team 5 - Rood, Middag 60mH
3 series
Uitslagen
15:50 Team 3 blauw middag Polsver
1
Uitslagen
16:15 Team 1 - Rood, Middag Duur
start 2
Uitslagen
16:15 Team 2 - Geel, Middag Duur
start 2
Uitslagen
16:25 Team 3 blauw middag Duur Uitslagen
16:25 Team 4 - Groen, Middag Duur
start 2
Uitslagen
16:25 Team 5 - Rood, Middag Duur
start 1
Uitslagen