Tijdschema Indoor pupillen ARV Ilion



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Groep 1, Pup mini (+ pupC) M-bal Uitslagen
10:00 Groep 2, PupC M-bal Uitslagen
10:00 Groep 3, PupC Ver Uitslagen
10:00 Groep 5, PupB 40m
1 series
Uitslagen
10:00 Groep 6, PupB 40m
1 series
Uitslagen
10:00 Groep 7, PupB Hoog Uitslagen
10:20 Groep 1, Pup mini (+ pupC) Ver Uitslagen
10:20 Groep 4, PupC M-bal Uitslagen
10:20 Groep 6, PupB M-bal Uitslagen
10:20 Groep 7, PupB 40m
1 series
Uitslagen
10:20 Groep 8, PupB 40m
1 series
Uitslagen
10:20 Groep 5, PupB Hoog Uitslagen
10:40 Groep 2, PupC Ver Uitslagen
10:40 Groep 3, PupC 40m
1 series
Uitslagen
10:40 Groep 4, PupC 40m
1 series
Uitslagen
10:40 Groep 7, PupB M-bal Uitslagen
10:40 Groep 8, PupB M-bal Uitslagen
10:40 Groep 6, PupB Hoog Uitslagen
11:00 Groep 1, Pup mini (+ pupC) 40m
1 series
Uitslagen
11:00 Groep 2, PupC 40m
1 series
Uitslagen
11:00 Groep 3, PupC M-bal Uitslagen
11:00 Groep 4, PupC Ver Uitslagen
11:00 Groep 5, PupB M-bal Uitslagen
11:00 Groep 8, PupB Hoog Uitslagen
12:30 Groep 11, MpupA1 Kogel
2
Uitslagen
12:30 Groep 12, MpupA1 Ver Uitslagen
12:30 Groep 13, JpupA1 40m
1 series
Uitslagen
12:30 Groep 14, JpupA1 40m
1 series
Uitslagen
12:30 Groep 15, JpupA1 Kogel
1
Uitslagen
12:30 Groep 16, JpupA1 Hoog Loopt uit
12:50 Groep 10, MpupA1 Kogel
2
Uitslagen
12:50 Groep 13, JpupA1 Hoog Uitslagen
12:50 Groep 14, JpupA1 Kogel
1
Uitslagen
12:50 Groep 15, JpupA1 40m
1 series
Uitslagen
12:50 Groep 16, JpupA1 40m Loopt uit
12:50 Groep 9, MpupA1 Ver Uitslagen
13:10 Groep 10, MpupA1 Ver Uitslagen
13:10 Groep 11, MpupA1 40m
1 series
Uitslagen
13:10 Groep 12, MpupA1 40m
1 series
Uitslagen
13:10 Groep 14, JpupA1 Hoog Uitslagen
13:10 Groep 16, JpupA1 Kogel
1
Loopt uit
13:10 Groep 9, MpupA1 Kogel
2
Uitslagen
13:30 Groep 10, MpupA1 40m
1 series
Uitslagen
13:30 Groep 11, MpupA1 Ver Uitslagen
13:30 Groep 12, MpupA1 Kogel
2
Uitslagen
13:30 Groep 13, JpupA1 Kogel
2
Uitslagen
13:30 Groep 15, JpupA1 Hoog Uitslagen
13:30 Groep 9, MpupA1 40m
1 series
Uitslagen
14:30 Groep 17, MpupA2 Kogel
2
Uitslagen
14:30 Groep 18, MpupA2 Ver Uitslagen
14:30 Groep 21, JpupA2 40m
1 series
Uitslagen
14:30 Groep 22, JpupA2 40m
1 series
Uitslagen
14:30 Groep 23, JpupA2 Kogel
1
Uitslagen
14:30 Groep 24, JpupA2 Hoog Uitslagen
14:50 Groep 19, MpupA2 Ver Uitslagen
14:50 Groep 21, JpupA2 Hoog Uitslagen
14:50 Groep 22, JpupA2 Kogel
1
Uitslagen
14:50 Groep 23, JpupA2 40m
1 series
Uitslagen
14:50 Groep 24, JpupA2 40m
1 series
Uitslagen
14:50 Groep 20, MpupA2 Kogel
2
Loopt uit
15:10 Groep 17, MpupA2 40m
1 series
Uitslagen
15:10 Groep 18, MpupA2 40m
1 series
Uitslagen
15:10 Groep 19, MpupA2 Kogel
2
Uitslagen
15:10 Groep 20, MpupA2 Ver Loopt uit
15:10 Groep 22, JpupA2 Hoog Uitslagen
15:10 Groep 24, JpupA2 Kogel
1
Uitslagen
15:30 Groep 17, MpupA2 Ver Uitslagen
15:30 Groep 18, MpupA2 Kogel
2
Uitslagen
15:30 Groep 19, MpupA2 40m
1 series
Uitslagen
15:30 Groep 20, MpupA2 40m Loopt uit
15:30 Groep 21, JpupA2 Kogel
1
Uitslagen
15:30 Groep 23, JpupA2 Hoog Uitslagen