Tijdschema AV SPRINT Breda | Clubkampioenschappen 2018





Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
9:00 Team 13 Bpup Rood M-bal Uitslagen
9:00 Team 18 Geel Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:00 Team 19 Blauw Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:00 Team 14 Bpup Geel M-bal Uitslagen
9:00 Team 20 Groen Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:00 Team 04 Groen Kogel
Uit de ring
Uitslagen
9:00 Team 03 Blauw Kogel
Uit de ring
Uitslagen
9:00 Team 09 Rood 60mH
2 series
Uitslagen
9:00 Team 10 Geel 60mH
2 series
Uitslagen
9:00 Team 12 Groen 60mH
2 series
Uitslagen
9:00 Team 16 Bpup Groen M-bal Uitslagen
9:00 Team 15 Bpup Blauw M-bal Uitslagen
9:00 Team 01 Rood Hoog
Op de mat
Uitslagen
9:00 Team 02 Geel Hoog
Op de mat
Uitslagen
9:25 Team 13 Bpup Rood Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:25 Team 18 Geel 40m
2 series
Uitslagen
9:25 Team 19 Blauw 40m
2 series
Uitslagen
9:25 Team 14 Bpup Geel Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:25 Team 20 Groen 40m
2 series
Uitslagen
9:25 Team 01 Rood Kogel
Uit de ring
Uitslagen
9:25 Team 02 Geel Kogel
Uit de ring
Uitslagen
9:25 Team 09 Rood Vortex
Op het gras
Uitslagen
9:25 Team 10 Geel Vortex
Op het gras
Uitslagen
9:25 Team 12 Groen Vortex
Op het gras
Uitslagen
9:25 Team 16 Bpup Groen Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:25 Team 15 Bpup Blauw Ver
In de zandbak
Uitslagen
9:25 Team 04 Groen Hoog
Op de mat
Uitslagen
9:25 Team 03 Blauw Hoog
Op de mat
Uitslagen
9:50 Team 13 Bpup Rood Vortex
Op het gras
Uitslagen
9:50 Team 14 Bpup Geel Vortex
Op het gras
Uitslagen
9:50 Team 01 Rood 60mH
2 series
Uitslagen
9:50 Team 04 Groen 60mH
1 series
Uitslagen
9:50 Team 02 Geel 60mH
2 series
Uitslagen
9:50 Team 03 Blauw 60mH
1 series
Uitslagen
9:50 Team 16 Bpup Groen Vortex
Op het gras
Uitslagen
9:50 Team 15 Bpup Blauw Vortex
Op het gras
Uitslagen
10:15 Team 13 Bpup Rood 40mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 18 Geel Vortex
Op het gras
Uitslagen
10:15 Team 19 Blauw Vortex
Op het gras
Uitslagen
10:15 Team 14 Bpup Geel 40mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 20 Groen Vortex
Op het gras
Uitslagen
10:15 Team 09 Rood Ver
In de zandbak
Uitslagen
10:15 Team 10 Geel Ver
In de zandbak
Uitslagen
10:15 Team 12 Groen Ver
In de zandbak
Uitslagen
10:15 Team 16 Bpup Groen 40mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 15 Bpup Blauw 40mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 18 Geel 40mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 19 Blauw 40mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 20 Groen 40mH
2 series
Uitslagen
10:40 Team 01 Rood Ver
In de zandbak
Uitslagen
10:40 Team 04 Groen Ver
In het zand
Uitslagen
10:40 Team 02 Geel Ver
In het zand
Uitslagen
10:40 Team 03 Blauw Ver
In het zand
Uitslagen
10:40 Team 12 Groen Kogel
Uit de ring
Uitslagen
10:40 Team 09 Rood Hoog
Op de mat
Uitslagen
10:40 Team 10 Geel Hoog
Op de mat
Uitslagen
11:05 Team 13 Bpup Rood 40m
2 series
Uitslagen
11:05 Team 18 Geel M-bal Uitslagen
11:05 Team 19 Blauw M-bal Uitslagen
11:05 Team 14 Bpup Geel 40m
2 series
Uitslagen
11:05 Team 20 Groen M-bal Uitslagen
11:05 Team 01 Rood Vortex
Op het gras
Uitslagen
11:05 Team 04 Groen Vortex
Op het gras
Uitslagen
11:05 Team 02 Geel Vortex
Op het gras
Uitslagen
11:05 Team 03 Blauw Vortex
Op het gras
Uitslagen
11:05 Team 09 Rood Kogel
Uit de ring
Uitslagen
11:05 Team 10 Geel Kogel
Uit de ring
Uitslagen
11:05 Team 16 Bpup Groen 40m
2 series
Uitslagen
11:05 Team 15 Bpup Blauw 40m
2 series
Uitslagen
11:05 Team 12 Groen Hoog
Op de mat
Uitslagen
11:30 Team 13 Bpup Rood Duur Uitslagen
11:30 Team 18 Geel Duur Uitslagen
11:30 Team 19 Blauw Duur Uitslagen
11:30 Team 14 Bpup Geel Duur Uitslagen
11:30 Team 20 Groen Duur Uitslagen
11:30 Team 16 Bpup Groen Duur Uitslagen
11:30 Team 15 Bpup Blauw Duur Uitslagen
11:40 Team 01 Rood Duur Uitslagen
11:40 Team 04 Groen Duur Uitslagen
11:40 Team 02 Geel Duur Uitslagen
11:40 Team 03 Blauw Duur Uitslagen
11:40 Team 09 Rood Duur Uitslagen
11:40 Team 10 Geel Duur Uitslagen
11:40 Team 12 Groen Duur Uitslagen
13:30 MD - Meerkamp 60m
3 series
Uitslagen
13:30 VB Senioren Speer Uitslagen
13:30 VB Junioren Kogel Uitslagen
13:30 JC - Meerkamp Ver Uitslagen
13:40 JD - Meerkamp 80m
2 series
Uitslagen
13:50 MC - Meerkamp 80m
2 series
Uitslagen
14:00 VB Junioren 80m
1 series
Uitslagen
14:10 VB Senioren 100m
2 series
Uitslagen
14:10 MD - Meerkamp Speer Uitslagen
14:20 JC - Meerkamp 100m
2 series
Uitslagen
14:20 VB Junioren Ver Uitslagen
14:20 VB Senioren Ver Uitslagen
14:30 JC - Meerkamp Kogel Uitslagen
14:50 MC - Meerkamp 800m
1 series
Uitslagen
14:50 MD - Meerkamp Ver Uitslagen
15:00 VB Senioren 800m
1 series
Uitslagen
15:00 JD - Meerkamp Speer Uitslagen
15:10 MC - Meerkamp Kogel Uitslagen
15:30 VB Junioren 600m
1 series
Uitslagen
15:40 JD - Meerkamp 600m
1 series
Uitslagen
15:40 JC - Meerkamp Speer Uitslagen
15:40 MC - Meerkamp Ver Uitslagen
15:50 MD - Meerkamp 600m
2 series
Uitslagen
16:10 JC - Meerkamp 800m
1 series
Uitslagen
16:20 MC - Meerkamp Speer Uitslagen
16:30 JD - Meerkamp Ver Uitslagen