Tijdschema Athletics Champs regio 12 wedstrijd 4



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Poule A Team-est Uitslagen
10:00 Poule B Team-est Uitslagen
10:00 Poule D Team-est Uitslagen
10:00 Poule E Team-est Uitslagen
10:00 Poule F Team-est Uitslagen
10:15 Team 01 Achilles Vortex Uitslagen
10:15 Team 02 DJA Vortex Uitslagen
10:15 Team 03 THOR Vortex Uitslagen
10:15 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster Vortex Uitslagen
10:15 Team 05 THOR Ver Uitslagen
10:15 Team 06 Achilles Ver Uitslagen
10:15 Team 07 Spado Ver Uitslagen
10:15 Team 08 Spado Ver Uitslagen
10:15 Team 13 Achilles Hoog Uitslagen
10:15 Team 14 Spado Hoog Uitslagen
10:15 Team 15 THOR M-bal Uitslagen
10:15 Team 16 AVO83 M-bal Uitslagen
10:15 Team 17 Achilles Vortex Uitslagen
10:15 Team 18 THOR Vortex Uitslagen
10:15 Team 19 Groene Ster Vortex Uitslagen
10:15 Team 20 DJA/ Diomedon Vortex Uitslagen
10:15 Poule F Pendel Uitslagen
10:40 Team 01 Achilles Ver Uitslagen
10:40 Team 02 DJA Ver Uitslagen
10:40 Team 03 THOR Ver Uitslagen
10:40 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster Ver Uitslagen
10:40 Team 05 THOR 60m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 06 Achilles 60m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 07 Spado 60m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 08 Spado 60m
2 series
Uitslagen
10:40 Team 13 Achilles M-bal Uitslagen
10:40 Team 14 Spado M-bal Uitslagen
10:40 Team 15 THOR Hoog Uitslagen
10:40 Team 16 AVO83 Hoog Uitslagen
10:40 Team 21 Achilles Vortex Uitslagen
10:40 Team 22 Spado Vortex Uitslagen
10:40 Poule E Pendel Uitslagen
11:05 Team 01 Achilles Sling Uitslagen
11:05 Team 02 DJA Sling Uitslagen
11:05 Team 03 THOR Sling Uitslagen
11:05 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster Sling Uitslagen
11:05 Team 17 Achilles Hoog Uitslagen
11:05 Team 18 THOR Hoog Uitslagen
11:05 Team 19 Groene Ster M-bal Uitslagen
11:05 Team 20 DJA/ Diomedon M-bal Uitslagen
11:05 Poule D Pendel Uitslagen
11:30 Team 01 Achilles 60mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 02 DJA 60mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 03 THOR 60mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster 60mH
2 series
Uitslagen
11:30 Team 05 THOR Sling Uitslagen
11:30 Team 06 Achilles Sling Uitslagen
11:30 Team 07 Spado Sling Uitslagen
11:30 Team 08 Spado Sling Uitslagen
11:30 Team 17 Achilles M-bal Uitslagen
11:30 Team 18 THOR M-bal Uitslagen
11:30 Team 19 Groene Ster Hoog Uitslagen
11:30 Team 20 DJA/ Diomedon Hoog Uitslagen
11:30 Team 21 Achilles Ver Uitslagen
11:30 Team 22 Spado Ver Uitslagen
11:55 Team 05 THOR 60mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 06 Achilles 60mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 07 Spado 60mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 08 Spado 60mH
2 series
Uitslagen
11:55 Team 13 Achilles Ver Uitslagen
11:55 Team 14 Spado Ver Uitslagen
11:55 Team 15 THOR Ver Uitslagen
11:55 Team 16 AVO83 Ver Uitslagen
11:55 Team 21 Achilles Hoog Uitslagen
11:55 Team 22 Spado Hoog Uitslagen
12:20 Team 01 Achilles 60m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 02 DJA 60m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 03 THOR 60m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster 60m
2 series
Uitslagen
12:20 Team 05 THOR Vortex Uitslagen
12:20 Team 06 Achilles Vortex Uitslagen
12:20 Team 07 Spado Vortex Uitslagen
12:20 Team 08 Spado Vortex Uitslagen
12:20 Team 13 Achilles Vortex Uitslagen
12:20 Team 14 Spado Vortex Uitslagen
12:20 Team 15 THOR Vortex Uitslagen
12:20 Team 16 AVO83 Vortex Uitslagen
12:20 Team 17 Achilles Ver Uitslagen
12:20 Team 18 THOR Ver Uitslagen
12:20 Team 19 Groene Ster Ver Uitslagen
12:20 Team 20 DJA/ Diomedon Ver Uitslagen
12:20 Team 21 Achilles M-bal Uitslagen
12:20 Team 22 Spado M-bal Uitslagen
12:45 Team 13 Achilles Duur Loopt uit
12:45 Team 14 Spado Duur Loopt uit
12:45 Team 15 THOR Duur Loopt uit
12:45 Team 16 AVO83 Duur Loopt uit
12:45 Team 17 Achilles Duur Loopt uit
12:45 Team 18 THOR Duur Loopt uit
12:45 Team 19 Groene Ster Duur Loopt uit
12:45 Team 20 DJA/ Diomedon Duur Loopt uit
12:45 Team 21 Achilles Duur Loopt uit
12:45 Team 22 Spado Duur Loopt uit
12:55 Team 01 Achilles Duur Loopt uit
12:55 Team 02 DJA Duur Loopt uit
12:55 Team 03 THOR Duur Loopt uit
12:55 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster Duur Loopt uit
12:55 Team 05 THOR Duur Loopt uit
12:55 Team 06 Achilles Duur Loopt uit
12:55 Team 07 Spado Duur Loopt uit
12:55 Team 08 Spado Duur Loopt uit
n/a Team 16 AVO83 60m series
n/a Team 16 AVO83 60mH series
n/a Team 16 AVO83 Sling Startlijst