Tijdschema Openingswedstrijd baanseizoen 2015



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:30 Jongens pup B+C+mini 40m
3 series
Uitslagen
10:30 Jongens pup A1 Ver
ver 2
Uitslagen
10:30 Meisjes pup A1+A2 Kogel
kogel 1
Uitslagen
10:30 Meisjes pup A1+A2 Kogel
kogel 1
Uitslagen
10:30 Jongens pup A2 Ver
ver 1
Uitslagen
10:30 Alle categorieen polsstokhoog Polshoog Uitslagen
10:35 Meisjes pup C+mini 40m
2 series
Uitslagen
10:40 Meisjes pup B 40m
2 series
Uitslagen
10:45 Meisjes pup C+mini Bal
bal 2
Uitslagen
10:45 Jongens pup B+C+mini Ver
ver 3
Uitslagen
10:50 G-team 100m
1 series
Uitslagen
11:00 Meisjes pup B Bal
bal 1
Uitslagen
11:00 G-team 2 Kogel
kogel 2
Uitslagen
11:00 Alle categorieën 150m
18 series
Uitslagen
11:30 Jongens pup A2 Kogel
kogel 1
Uitslagen
11:30 Jongens pup A1 Kogel
kogel 2
Uitslagen
11:30 Meisjes pup A1+A2 Ver
ver 4
Uitslagen
11:45 Meisjes pup B Ver
ver 1
Uitslagen
11:45 Meisjes pup C+mini Ver
ver 2
Uitslagen
11:45 G-team Ver
ver 3
Uitslagen
11:45 Jongens pup B+C+mini Bal
bal 1
Uitslagen
12:15 Jongens pup A1 60m
2 series
Uitslagen
12:20 Jongens pup A2 60m
3 series
Uitslagen
12:30 Meisjes pup A1+A2 60m
3 series
Uitslagen
12:30 Meisjes junioren D Speer
speer 2
Uitslagen
12:45 G-team 600m
1 series
Uitslagen
12:45 Jongens junioren C Kogel
kogel 1
Uitslagen
12:45 Jongens junioren D Ver
ver 4
Uitslagen
12:45 Meisjes junioren C Speer
speer 1
Uitslagen
12:50 Meisjes pup B 600m
1 series
Uitslagen
12:55 Meisjes pup C+mini 600m
1 series
Uitslagen
13:00 Jongens pup B+C+mini 600m
1 series
Uitslagen
13:05 Jongens pup A1 600m
1 series
Uitslagen
13:10 Jongens pup A2 600m
2 series
Uitslagen
13:15 Meisjes pup A1+A2 600m
2 series
Uitslagen
13:15 Meisjes junioren D Kogel
kogel 2
Uitslagen
13:30 Jongens junioren C Ver
ver 2
Uitslagen
13:35 Alle categorieen 1500m
3 series
Uitslagen
13:45 Jongens junioren D Speer
speer 1
Uitslagen
13:45 Meisjes junioren C Ver
ver 3
Uitslagen
14:00 Senior-masters-AB 1 Kogel
kogel 1
Uitslagen
14:00 Senior-masters-AB 2 Kogel
kogel 2
Uitslagen
14:00 Meisjes junioren D Ver
ver 2
Uitslagen
14:05 Alle categorieën 300m
8 series
Uitslagen
14:45 Jongens junioren D Kogel
kogel 1
Uitslagen
14:45 Jongens junioren C Speer
speer 1
Uitslagen
15:00 Meisjes junioren D 60horden 60mH
2 series
Uitslagen
15:10 Meisjes junioren C 80 horden 80mH
3 series
Uitslagen
15:20 Jongens junioren D horden 80mH
2 series
Uitslagen
15:30 MJB - 100h 100mH
1 series
Uitslagen
15:30 Meisjes junioren C Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:30 Senior-master-AB groep 2 Speer
speer 1
Uitslagen
15:40 JJC1 - 100h 100mH
1 series
Uitslagen
15:43 JJC2 - 100h 100mH
1 series
Uitslagen
15:50 Mas-m - 110h 110mH
1 series
Uitslagen
16:00 JJB - 110h 110mH
1 series
Uitslagen
16:10 Horden 110 110mH
1 series
Uitslagen
16:15 Senior-master-AB groep 1 Speer
speer 1
Uitslagen
16:20 Junioren 600m
3 series
Uitslagen