Tijdschema PupillenCompetitieHaaglanden 4e 2018



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Jongens Pupil B/gr 1
Jongens Pupil B/gr 2
Jongens Pupil B/gr 3
40m
5 series
Uitslagen
10:00 Meisjes Pupil Mini/gr 1 Vortex
Vortex 1
Uitslagen
10:00 Meisjes Pupil C/gr 1 Ver
Ver 1
Uitslagen
10:00 Meisjes Pupil C/gr 2 Ver
Ver 2
Uitslagen
10:00 Meisjes Pupil B/gr 1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
10:00 Meisjes Pupil B/gr 2 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
10:00 Jongens Pupil C/gr 1 Ver
Ver 3
Uitslagen
10:00 Jongens Pupil C/gr 2 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
10:25 Jongens Pupil Mini/gr 1
Jongens Pupil Mini/gr 2
40m
3 series
Uitslagen
10:40 Meisjes Pupil Mini/gr 2
Meisjes Pupil Mini/gr 1
40m
3 series
Uitslagen
10:40 Jongens Pupil Mini/gr 1 Vortex
Vortex 1
Uitslagen
10:40 Jongens Pupil B/gr 3 Ver
Ver 2
Uitslagen
10:40 Jongens Pupil Mini/gr 2 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
10:45 Meisjes Pupil B/gr 1 Ver
Ver 1
Uitslagen
10:45 Meisjes Pupil B/gr 2 Ver
Ver 3
Uitslagen
10:45 Jongens Pupil B/gr 1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
10:45 Jongens Pupil B/gr 2 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
11:00 Meisjes Pupil C/gr 1
Meisjes Pupil C/gr 2
40m
4 series
Uitslagen
11:20 Meisjes Pupil Mini/gr 1 Ver
Ver 2
Uitslagen
11:20 Meisjes Pupil Mini/gr 2 Ver
Ver 1
Uitslagen
11:20 Meisjes Pupil C/gr 1 Vortex
Vortex 1
Uitslagen
11:20 Meisjes Pupil C/gr 2 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
11:20 Jongens Pupil Mini/gr 1 Ver
Ver 3
Uitslagen
11:20 Jongens Pupil C/gr 1
Jongens Pupil C/gr 2
40m
4 series
Uitslagen
11:30 Jongens Pupil B/gr 3 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
11:40 Meisjes Pupil B/gr 1
Meisjes Pupil B/gr 2
40m
5 series
Uitslagen
12:00 Meisjes Pupil Mini/gr 2 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
12:00 Jongens Pupil Mini/gr 2 Ver
Ver 1
Uitslagen
12:00 Jongens Pupil C/gr 1 Vortex
Vortex 1
Uitslagen
12:00 Jongens Pupil C/gr 2 Ver
Ver 3
Uitslagen
12:00 Jongens Pupil B/gr 1 Ver
Ver 2
Uitslagen
12:30 MPB 4x40m Uitslagen
12:40 MPC 4x40m Uitslagen
12:40 Jongens Pupil B/gr 2 Ver
Ver 1
Uitslagen
12:50 JPMini 4x40m Uitslagen
13:00 MPMini 4x40m Uitslagen
13:00 Jongens Pupil A1/gr 1 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
13:00 Jongens Pupil A1/gr 2 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
13:00 Meisjes Pupil A1/gr 1 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
13:00 Jongens Pupil A1/gr 3 Vortex
Vortex 1
Uitslagen
13:10 JPC 4x40m Uitslagen
13:20 JPB 4x40m Uitslagen
13:30 Meisjes Pupil A2/gr 1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
13:30 Meisjes Pupil A2/gr 2 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
13:30 Jongens Pupil A2/gr 2 Ver
Ver 2
Uitslagen
13:30 Jongens Pupil A2/gr 3 Ver
Ver 1
Uitslagen
13:50 Meisjes Pupil A1/gr 1 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
13:50 Meisjes Pupil A1/gr 2 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
13:50 Jongens Pupil A1/gr 1 Vortex
Vortex 1
Uitslagen
13:50 Jongens Pupil A1/gr 2 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
14:20 Meisjes Pupil A2/gr 1 Ver
Ver 1
Uitslagen
14:20 Meisjes Pupil A2/gr 2 Ver
Ver 2
Uitslagen
14:20 Jongens Pupil A2/gr 2 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
14:20 Jongens Pupil A2/gr 1 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
14:40 Jongens Pupil A1/gr 2
Jongens Pupil A1/gr 1
Jongens Pupil A1/gr 3
60m
6 series
Uitslagen
15:00 Jongens Pupil A2/gr 3 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
15:00 Jongens Pupil A2/gr 1 Ver
Ver 1
Uitslagen
15:05 Meisjes Pupil A1/gr 1
Meisjes Pupil A1/gr 2
60m
3 series
Uitslagen
15:10 Jongens Pupil A1/gr 3 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
15:20 Meisjes Pupil A1/gr 2 Vortex
Vortex 2
Uitslagen
15:50 Meisjes Pupil A2/gr 2
Meisjes Pupil A2/gr 1
60m
4 series
Uitslagen
16:10 Jongens Pupil A2/gr 2
Jongens Pupil A2/gr 3
Jongens Pupil A2/gr 1
60m
5 series
Uitslagen
16:30 JPA1 4x60m Uitslagen
16:40 MPA1 4x60m Uitslagen
16:50 MPA2 4x60m Uitslagen
17:00 JPA2 4x60m Uitslagen