Tijdschema Openingswedstrijd 2018



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:00 Pup C en mini - MK 40m
3 series
Uitslagen
10:15 PupB - MK 40m
4 series
Uitslagen
10:15 Pup C en mini - MK Vortex
overzijde
Uitslagen
10:15 CD Polshoog
start 1.60m
Uitslagen
10:25 PupA2 - MK 60m
4 series
Uitslagen
10:30 PupB - MK Ver
kantinezijde
Uitslagen
10:35 PupA1 - MK 60m
4 series
Uitslagen
10:45 PupA2 - MK Vortex
kantinezijde
Uitslagen
10:50 MjunD - MK 60m
3 series
Uitslagen
11:00 G-groep - meerkamp Kogel
oefenring aan hoogspringkant
Uitslagen
11:00 PupA1 - MK Vortex
overzijde
Uitslagen
11:05 JJunD - MK 80m
3 series
Uitslagen
11:15 MJunC - MK 80m
2 series
Uitslagen
11:15 PupB - MK M-bal
m-bal/kogel 1
Uitslagen
11:25 Pup C en mini - MK Ver
kantinezijde
Uitslagen
11:30 BASM 100m
4 series
Uitslagen
11:30 G-groep - meerkamp M-bal
kogelslingerkooi
Uitslagen
11:30 MjunD - MK Hoog
hoog 2
Uitslagen
11:40 JJunD - MK Kogel
kogel 2
Uitslagen
11:50 PupA2 - MK Hoog
hoog 1
Uitslagen
11:55 JJunC - MK 100m
3 series
Uitslagen
12:00 MJunC - MK Discus Uitslagen
12:00 BASM Ver
overzijde
Uitslagen
12:10 PupMini 600m
1 series
Uitslagen
12:15 PupC 1000m
2 series
Uitslagen
12:15 PupA1 - MK Ver
kantinezijde
Uitslagen
12:15 BASM Kogel
kogel 1
Uitslagen
12:30 PupB 1000m
2 series
Uitslagen
12:30 BASM Polshoog
start 3.00 m
Uitslagen
12:45 G-groep - meerkamp 100m
2 series
Uitslagen
12:50 JJunC - MK Discus Uitslagen
13:00 MjunD - MK Kogel
kogel 2
Uitslagen
13:15 MJunC - MK Ver
kantinezijde
Uitslagen
13:25 BASM 200m
3 series
Uitslagen
13:30 G-groep - meerkamp Hoog
hoog 1
Uitslagen
13:30 JJunD - MK Hoog
hoog 2
Uitslagen
13:40 BASM 800m
2 series
Uitslagen
13:50 JJunC - MK Ver
overzijde
Uitslagen
14:00 PupA1 1000m
2 series
Uitslagen
14:00 BASM - groep 2 Discus Uitslagen
14:00 BASM - groep 1 Discus Uitslagen
14:10 PupA2 1000m
2 series
Uitslagen
14:25 MjunC 800m
1 series
Uitslagen
14:30 G-groep - meerkamp Ver
achterzijde
Uitslagen
14:40 MJunD 600m
1 series
Uitslagen
15:00 JJunD 1000m
2 series
Uitslagen
15:00 BASM Speer
kantinezijde
Uitslagen
15:15 JJC 800m
2 series
Uitslagen
15:25 G-groep - meerkamp 1000m
1 series
Uitslagen
15:25 G-groep - meerkamp 200m
1 series
Uitslagen
15:25 G-groep - meerkamp 400m
1 series
Uitslagen
15:45 BASM 1500m
1 series
Uitslagen