Tijdschema Clubkampioenschappen GM



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
9:50 JPC Team-est
9:50 JPB Team-est
9:50 MPA Team-est
10:00 PupillenC1 Hoog Uitslagen
10:00 CPupillen2 Ver Uitslagen
10:00 BPupillen1 40m
2 series
Uitslagen
10:00 BPupillen2 Vortex Uitslagen
10:00 PupillenA1 60m
2 series
Uitslagen
10:00 PupillenA2 Ver Uitslagen
10:00 PupillenA3 Vortex Uitslagen
10:00 PupillenA4 Hoog Uitslagen
10:30 PupillenC1 Vortex Uitslagen
10:30 CPupillen2 Hoog Uitslagen
10:30 BPupillen1 Ver Uitslagen
10:30 BPupillen2 40m
2 series
Uitslagen
10:30 PupillenA1 Ver Uitslagen
10:30 PupillenA2 60m
2 series
Uitslagen
10:30 PupillenA3 Hoog Uitslagen
10:30 PupillenA4 Vortex Uitslagen
10:55 JD&MD 60m
3 series
Uitslagen
11:00 JD&MD 80m
2 series
Uitslagen
11:05 JC&MC 80m
1 series
Uitslagen
11:10 JC&MC 100m
1 series
Uitslagen
11:15 BASM 100m
6 series
Uitslagen
11:25 JD&MD Kogel Uitslagen
11:30 PupillenC1 40m
2 series
Uitslagen
11:30 CPupillen2 Vortex Uitslagen
11:30 BPupillen1 Hoog Uitslagen
11:30 BPupillen2 Ver Uitslagen
11:30 PupillenA1 Vortex Uitslagen
11:30 PupillenA2 Hoog Uitslagen
11:30 PupillenA3 60m
2 series
Uitslagen
11:30 PupillenA4 Ver Uitslagen
11:35 JC&MC Hoog Uitslagen
11:55 BASM Kogel Uitslagen
12:00 PupillenC1 Ver Uitslagen
12:00 CPupillen2 40m
2 series
Uitslagen
12:00 BPupillen1 Vortex Uitslagen
12:00 BPupillen2 Hoog Uitslagen
12:00 PupillenA1 Hoog Uitslagen
12:00 PupillenA2 Vortex Uitslagen
12:00 PupillenA3 Ver Uitslagen
12:00 PupillenA4 60m
2 series
Uitslagen
12:30 BASM Ver Uitslagen
12:30 PupillenC1 Duur Uitslagen
12:30 CPupillen2 Duur Uitslagen
12:30 JD&MD Ver Uitslagen
12:35 JC&MC Discus Uitslagen
12:40 BPupillen1 Duur Uitslagen
12:40 BPupillen2 Duur Uitslagen
12:50 PupillenA3 Duur Uitslagen
12:50 PupillenA4 Duur Uitslagen
13:00 PupillenA1 Duur Uitslagen
13:00 PupillenA2 Duur Uitslagen
13:40 BASM Discus Uitslagen
13:40 JC&MC Kogel Uitslagen
13:40 JD&MD Speer Uitslagen
14:15 JC&MC Ver Uitslagen
14:15 JD&MD Hoog Uitslagen
14:25 BASM 200m
6 series
Uitslagen
14:45 JC&MC 150m
2 series
Uitslagen
14:50 JD&MD 150m
4 series
Uitslagen
15:00 BASM Hoog Uitslagen
15:20 JC&MC Speer Uitslagen
15:25 JD&MD Discus Uitslagen
16:00 JC&MC 600m
1 series
Uitslagen
16:10 BASM Speer Uitslagen
16:10 JD&MD 600m
2 series
Uitslagen
16:25 JC&MC 1000m
1 series
Uitslagen
16:25 JD&MD 1000m
2 series
Uitslagen
16:45 BASM 800m
2 series
Uitslagen
16:45 JC&MC 800m
1 series
Uitslagen
17:00 JC&MC 1500m
1 series
Uitslagen
17:00 BASM 1500m
2 series
Uitslagen