Tijdschema AVGM Clubkampioenschappen 2015



Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
12:00 V senioren AB 100m
2 series
Uitslagen
12:00 J C junioren Ver
ver 1
Uitslagen
12:00 M C junioren Ver Uitslagen
12:00 J D junioren Speer Uitslagen
12:00 M D junioren Speer Uitslagen
12:10 M senioren AB 100m
3 series
Uitslagen
12:25 V senioren AB Hoog
hoog 1
Uitslagen
12:25 M senioren AB Hoog
hoog 1
Uitslagen
12:40 J C junioren 100m
1 series
Uitslagen
12:50 M C junioren 80m
2 series
Uitslagen
13:00 J D junioren 80m
3 series
Uitslagen
13:10 M D junioren 60m
2 series
Uitslagen
13:30 JPC Team-est Uitslagen
13:30 MPMini Team-est Uitslagen
13:30 JPA Team-est Uitslagen
13:50 Pupillen BCM team 2 40m
2 series
Uitslagen
13:50 Pupillen BCM team 1 Vortex Uitslagen
13:50 Pupillen A team 1 Hoog
hoog 2
Uitslagen
13:50 Pupillen A team 2 Ver
ver 2
Uitslagen
13:50 J D junioren Ver
ver 1
Uitslagen
13:50 M D junioren Ver
ver 1
Uitslagen
13:50 M senioren AB Speer Uitslagen
13:50 V senioren AB Speer Uitslagen
13:50 M senioren AB Speer Uitslagen
13:50 J C junioren Hoog
hoog 1
Uitslagen
13:50 M C junioren Hoog
hoog 1
Uitslagen
14:15 Pupillen A team 2 Hoog
hoog 2
Uitslagen
14:15 Pupillen BCM team 2 Vortex Uitslagen
14:40 Pupillen A team 1 60m
2 series
Uitslagen
14:40 Pupillen BCM team 1 Ver
ver 2
Uitslagen
14:40 J D junioren Kogel
kogel 1
Uitslagen
14:40 M D junioren Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:00 Specials 100m
2 series
Uitslagen
15:00 j1 Team-est-r Uitslagen
15:00 V senioren AB Ver
ver 1
Uitslagen
15:00 M senioren AB Ver
ver 1
Uitslagen
15:05 Pupillen A team 2 60m
2 series
Uitslagen
15:05 M C junioren Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:05 Pupillen BCM team 1 Hoog
hoog 2
Uitslagen
15:05 Pupillen A team 1 Vortex Uitslagen
15:05 Pupillen BCM team 2 Ver
ver 2
Uitslagen
15:05 Bambies Bal Uitslagen
15:05 J C junioren Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:30 Specials Ver
ver 1
Uitslagen
15:30 Pupillen A team 2 Vortex Uitslagen
15:30 Pupillen BCM team 2 Hoog
hoog 2
Uitslagen
15:30 J D junioren Hoog
hoog 1
Uitslagen
15:30 M D junioren Hoog
hoog 1
Uitslagen
15:55 Pupillen BCM team 1 40m
2 series
Uitslagen
15:55 V senioren AB Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:55 Pupillen A team 1 Ver
ver 2
Uitslagen
15:55 V senioren AB Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:55 Bambies Ver
ver 1
Uitslagen
15:55 M C junioren Speer Uitslagen
15:55 Specials Kogel
kogel 2
Uitslagen
15:55 M senioren AB Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:55 M senioren AB Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:55 J C junioren Speer Uitslagen
16:15 Pupillen A team 2 1000m
1 series
Uitslagen
16:25 Pupillen A team 1 1000m
1 series
Uitslagen
16:30 Bambies 100m
1 series
Uitslagen
16:40 Specials 400m
2 series
Uitslagen
16:50 Pupillen C/Mini 600m
1 series
Uitslagen
16:55 Pupillen B 600m
1 series
Uitslagen
17:00 M C junioren 600m
1 series
Uitslagen
17:00 M D junioren 600m
1 series
Uitslagen
17:05 J C junioren 1000m
1 series
Uitslagen
17:05 J D junioren 1000m
1 series
Uitslagen
17:10 V senioren AB 1000m
1 series
Uitslagen
17:15 M senioren AB 1000m
2 series
Uitslagen
17:30 BBQ-only 100m
1 series
Uitslagen
17:30 BBQ-only 1000m
1 series
Uitslagen
17:30 BBQ-only Hoog Uitslagen
17:30 BBQ-only Kogel Uitslagen
17:30 BBQ-only Speer Uitslagen
17:30 BBQ-only Ver Uitslagen