Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 22
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 600 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:10 40m Uitslagen
    10:45 Ver Uitslagen
    11:30 Bal Uitslagen
    12:40 600m Uitslagen


    Tijdschema

    10:10u12:50u
    Meisjes Pupil C
    40m
    Ver
    Bal
    600m

    Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 600m
    149 Julia Crins ARV Ilion 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    150 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    151 Selina Claassen AV Atos 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    152 Cassidy van Maaren AV Atos 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    153 Emma Le Blansch Hollandia 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    154 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    155 Milou Heurter AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    156 Anna Ibrahim AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    157 Nina de Neef AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    158 Saar van Rossum AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    159 Farah Saidi AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    160 Isabel Stanton AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    161 Amber Steijn AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    162 Fycke Trinthamer AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    163 Nyncke Trinthamer AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    164 Eliza van Velthoven AV Sparta 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    165 Jayda Koeten WRNG 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    166 Evy Eising AV `40 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    167 Doreen Gorissen AV `40 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    168 Sophie de Haas SAV 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    169 Lara van den Berg Trackstars 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    170 Larissa Rodenburg Voorne 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Atos ATOS 2
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Rijnsoever RYNS 1
    AV Sparta SPRT 10
    AV Wieringermeer WRNG 1
    AV `40 AV40 2
    SAV SAV 1
    Trackstars TSNL 1
    Voorne Atletiek VRNE 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Julia Crins ARV Ilion 6,74 19,12 3,64 1362
    2 Emma Le Blansch Hollandia 7,01 20,99 3,50 1298
    3 Jayda Koeten WRNG 7,27 17,52 3,08 1109
    4 Sophie de Haas SAV 7,41 18,54 2,86 1053
    5 Selina Claassen AV Atos 7,34 16,15 2,95 1048
    6 Amber Steijn AV Sparta 7,27 12,58 2,67 947
    7 Lara van den Berg Trackstars 7,61 17,68 2,59 947
    8 Larissa Rodenburg Voorne 7,70 16,55 2,66 928
    9 Cassidy van Maaren AV Atos 7,77 15,57 2,73 913
    10 Doreen Gorissen AV `40 7,55 12,44 2,67 888
    11 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,00 15,49 2,76 878
    12 Milou Heurter AV Sparta 7,96 12,90 2,90 870
    13 Saar van Rossum AV Sparta 7,58 13,23 2,50 863
    14 Eliza van Velthoven AV Sparta 8,07 12,94 2,73 817
    15 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 7,97 15,94 2,37 812
    16 Evy Eising AV `40 8,07 13,52 2,59 799
    17 Anna Ibrahim AV Sparta 7,98 11,28 2,70 796
    18 Nyncke Trinthamer AV Sparta 8,06 11,84 2,68 790
    19 Fycke Trinthamer AV Sparta 8,05 12,53 2,54 775
    20 Nina de Neef AV Sparta 8,35 14,44 2,44 740
    21 Isabel Stanton AV Sparta 8,84 8,72 2,40 553
    22 Farah Saidi AV Sparta DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Julia Crins ARV Ilion 6,74 6,95 611
    2 Emma Le Blansch Hollandia 7,01 7,12 549
    3 Amber Steijn AV Sparta 7,27 --- 494
    3 Jayda Koeten WRNG 7,27 --- 494
    5 Selina Claassen AV Atos 7,34 --- 480
    6 Sophie de Haas SAV 7,41 7,48 466
    7 Doreen Gorissen AV `40 7,55 --- 438
    8 Saar van Rossum AV Sparta 7,58 --- 433
    9 Lara van den Berg Trackstars 7,61 7,78 427
    10 Larissa Rodenburg Voorne 7,70 --- 411
    11 Cassidy van Maaren AV Atos 7,77 --- 398
    12 Milou Heurter AV Sparta 7,96 --- 365
    13 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 7,97 --- 363
    14 Anna Ibrahim AV Sparta 7,98 --- 361
    15 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,00 --- 358
    16 Fycke Trinthamer AV Sparta 8,05 --- 349
    17 Nyncke Trinthamer AV Sparta 8,06 --- 348
    18 Evy Eising AV `40 8,07 --- 346
    18 Eliza van Velthoven AV Sparta 8,07 --- 346
    20 Nina de Neef AV Sparta 8,35 --- 301
    21 Isabel Stanton AV Sparta 8,84 --- 229
    Farah Saidi AV Sparta DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 20,99 20,92 331
    2 Julia Crins ARV Ilion 19,12 20,30 305
    3 Sophie de Haas SAV 18,54 --- 297
    4 Lara van den Berg Trackstars 17,68 --- 284
    5 Jayda Koeten WRNG 17,52 --- 281
    6 Larissa Rodenburg Voorne 16,55 --- 267
    7 Selina Claassen AV Atos 16,15 --- 260
    8 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 15,94 --- 257
    9 Cassidy van Maaren AV Atos 15,57 --- 251
    10 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 15,49 --- 250
    11 Nina de Neef AV Sparta 14,44 --- 233
    12 Evy Eising AV `40 13,52 --- 217
    13 Saar van Rossum AV Sparta 13,23 --- 212
    14 Eliza van Velthoven AV Sparta 12,94 --- 207
    15 Milou Heurter AV Sparta 12,90 --- 207
    16 Amber Steijn AV Sparta 12,58 --- 201
    17 Fycke Trinthamer AV Sparta 12,53 --- 200
    18 Doreen Gorissen AV `40 12,44 --- 198
    19 Nyncke Trinthamer AV Sparta 11,84 --- 188
    20 Anna Ibrahim AV Sparta 11,28 --- 177
    21 Isabel Stanton AV Sparta 8,72 --- 126
    Farah Saidi AV Sparta DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Julia Crins ARV Ilion 3,64 3,77 446
    2 Emma Le Blansch Hollandia 3,50 3,51 418
    3 Jayda Koeten WRNG 3,08 --- 334
    4 Selina Claassen AV Atos 2,95 --- 308
    5 Milou Heurter AV Sparta 2,90 --- 298
    6 Sophie de Haas SAV 2,86 --- 290
    7 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2,76 --- 270
    8 Eliza van Velthoven AV Sparta 2,73 --- 264
    8 Cassidy van Maaren AV Atos 2,73 --- 264
    10 Anna Ibrahim AV Sparta 2,70 --- 258
    11 Nyncke Trinthamer AV Sparta 2,68 --- 254
    12 Doreen Gorissen AV `40 2,67 --- 252
    12 Amber Steijn AV Sparta 2,67 --- 252
    14 Larissa Rodenburg Voorne 2,66 --- 250
    15 Evy Eising AV `40 2,59 --- 236
    15 Lara van den Berg Trackstars 2,59 --- 236
    17 Fycke Trinthamer AV Sparta 2,54 --- 226
    18 Saar van Rossum AV Sparta 2,50 --- 218
    19 Nina de Neef AV Sparta 2,44 --- 206
    20 Isabel Stanton AV Sparta 2,40 --- 198
    21 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 2,37 --- 192
    Farah Saidi AV Sparta DNS --- 0

    Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBP
    1 Emma Le Blansch Hollandia 2:11,38 2:13,30
    2 Selina Claassen AV Atos 2:17,82 ---
    3 Julia Crins ARV Ilion 2:18,10 2:16,00
    4 Nyncke Trinthamer AV Sparta 2:18,43 ---
    5 Doreen Gorissen AV `40 2:19,24 ---
    6 Milou Heurter AV Sparta 2:21,70 ---
    7 Cassidy van Maaren AV Atos 2:22,73 ---
    8 Amber Steijn AV Sparta 2:25,96 ---
    9 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 2:26,24 ---
    10 Sophie de Haas SAV 2:28,47 2:20,22
    11 Anna Ibrahim AV Sparta 2:28,49 ---
    12 Fycke Trinthamer AV Sparta 2:29,11 ---
    13 Eliza van Velthoven AV Sparta 2:30,32 ---
    14 Jayda Koeten WRNG 2:31,14 ---
    15 Larissa Rodenburg Voorne 2:32,11 2:28,72
    16 Saar van Rossum AV Sparta 2:32,76 ---
    17 Lara van den Berg Trackstars 2:33,81 ---
    18 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2:41,16 ---
    19 Evy Eising AV `40 2:42,36 ---
    20 Isabel Stanton AV Sparta 2:53,47 ---
    Farah Saidi AV Sparta DNS ---
    Nina de Neef AV Sparta DNS ---