Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 65
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 50 meter ( 1 pogingen )
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 4 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 3 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 60mHKogelHoogHSSPolshoogVer
    509 Anna Jebose AAC Kogel
    MJC - Kogel - -----
    512 Daphne Zintel AAV `36 Hoog
    HSS
    Ver
    MJC - HoogHSS 7 en 11 meterMJC - Ver - ---
    517 Morgann de Jong ARV Ilion 60mH
    HSS
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHHSS 7 en 11 meterMJC - Ver a ---
    532 Sacha Goedhart AV Gouda 60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - Ver - ---
    535 Aniek van Schie HLLM Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver - ---
    536 Nikki van Tienderen HLLM 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver - --
    551 Anna Lusthof Olympus `70 HSS
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampHSS 9 meter a -----
    554 Hélène Borsje AV Passaat Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Ver a -----
    574 Puck Malais SPOB 60mH
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Ver a ----
    578 Deniece Veenstra SPOB Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog - ----
    584 Nine Fransen AV Sprint Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog - ----
    586 Linsy Heestermans AV Sprint 60mH
    Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Hoog a ----
    588 Bijou Leto AV Sprint 60mH
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - Hoog - ----
    589 Mikki Lips AV Sprint 60mH
    Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Hoog a ----
    594 Daan de Reijdt AV Sprint 60mH
    Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Hoog a ----
    609 Robin Vuik AV Statina 60mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - HoogMJC - Ver - ---
    612 Amber de Roo AV `40 Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Ver a -----
    617 Merel Baaijens AV `56 60mH
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Ver a ----
    618 Yara Burg AV `56 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver - ---
    619 Fenna Gelderblom AV `56 60mH
    Kogel
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Kogel a ----
    626 Iza Nijsse AV `56 60mH
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Ver a ----
    627 Mette Verbrugge AV `56 Hoog
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - HoogMJC - Ver a ----
    631 Maaike van Rijswijk CAV Energie Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver - ----
    633 Ilse Stok CAV Energie Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Hoog a -----
    814 Janne Boer Fortius Meerkamp
    MJC Sprint2kamp a ------
    827 Tessa Dielessen Fortius 60mH
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - Hoog - ----
    828 Merel Dielessen Fortius 60mH
    Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Hoog a ----
    834 Julia van Dorp Fortius Kogel
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - KogelMJC - Ver a ----
    846 Nynke Kuipers Fortius Polshoog
    Polshoog 2 (< 340) - -----
    850 Hannah Reijenga Fortius Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Ver a -----
    851 Eva Rijnsaardt Fortius 60mH
    Kogel
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - KogelMJC - Ver a ---
    867 Britt de Blaauw PAC 60mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - Ver - ---
    869 Sara Bossche PAC Polshoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampPolshoog 2 (< 340) a -----
    872 Hagar Bruil PAC Kogel
    MJC - Kogel - -----
    876 Lieke Cox PAC Polshoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampPolshoog 2 (< 340) a -----
    878 Najila Donata PAC Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Ver a -----
    884 Klara van der Gaast PAC Polshoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampPolshoog 2 (< 340) a -----
    887 Judith Haarsma PAC 60mH
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - Hoog - ----
    889 Romee Hermse PAC 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver - --
    891 Emily van der Hoeff PAC Polshoog
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampPolshoog 2 (< 340)MJC - Ver a ----
    895 Anne Hoomoedt PAC HSS
    HSS 7 en 11 meter - -----
    896 Rachel Ivo PAC 60mH
    Kogel
    MJC - 60mHMJC - Kogel - ----
    914 Meike Kroon PAC Kogel
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Kogel a -----
    917 Siva van Middelkoop PAC Meerkamp
    MJC Sprint2kamp a ------
    922 Merel Pijnenburg PAC Kogel
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Kogel a -----
    925 Kènya Ramos PAC Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - Ver a -----
    950 Sam Schaalje PAC 60mH
    Ver
    MJC - 60mHMJC - Ver - ----
    952 Linde Sluimer PAC 60mH
    Polshoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mH a ----
    957 Fabienne van der Tak PAC Kogel
    MJC - Kogel - -----
    958 Kristina Tergau PAC 60mH
    Polshoog
    MJC - 60mHPolshoog 2 (< 340) - ----
    959 Sofie Thomas PAC 60mH
    Polshoog
    MJC - 60mHPolshoog 2 (< 340) - ----
    960 Dunya van den Tooren PAC 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver - --
    961 Teuntje Uiters PAC Hoog
    MJC - Hoog - -----
    963 Kika de Vos PAC 60mH
    Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mHMJC - Hoog a ----
    965 Joyce van Welie PAC Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog - ----
    967 Noa Wingbermuhle PAC Hoog
    Ver
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - HoogMJC - Ver a ----
    968 Anne Zuijdgeest PAC Hoog
    MJC - Hoog - -----
    969 Lotta Zuijdgeest PAC Kogel
    Hoog
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - KogelMJC - Hoog a ----
    977 Femke Kuppens Scorpio 60mH
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mH a -----
    979 Indy Ouwerling Scorpio Meerkamp
    MJC Sprint2kamp a ------
    984 Veerle van Son Scorpio 60mH
    Meerkamp
    MJC Sprint2kampMJC - 60mH a -----
    986 Lotte Haest Spado Kogel
    Polshoog
    MJC - KogelPolshoog 2 (< 340) - ----
    1007 Elise de Jong PAC Polshoog
    - -----
    1008 Piret Nijhoff PAC Polshoog
    - -----
    1009 Roos de Vries PAC Polshoog
    - -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AAV `36 AV36 1
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Gouda GOUD 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Passaat PSST 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
    AV Sprint SPRN 5
    AV Statina STTN 1
    AV `40 AV40 1
    AV `56 AV56 5
    CAV Energie ENRG 2
    Fortius FORT 7
    PAC PAC 30
    Scorpio SCRP 3
    Spado SPDO 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Femke Kuppens Scorpio 7,02 8,34 1407
    2 Amber de Roo AV `40 7,16 8,29 1381
    3 Noa Wingbermuhle PAC 7,31 8,48 1302
    4 Daan de Reijdt AV Sprint 7,42 8,72 1226
    5 Ilse Stok CAV Energie 7,40 8,75 1225
    6 Lieke Cox PAC 7,40 8,78 1219
    7 Mikki Lips AV Sprint 7,46 8,76 1208
    8 Veerle van Son Scorpio 7,50 8,73 1205
    9 Iza Nijsse AV `56 7,51 8,78 1193
    10 Kika de Vos PAC 7,57 8,87 1161
    11 Klara van der Gaast PAC 7,51 8,95 1159
    12 Linde Sluimer PAC 7,56 8,90 1157
    13 Hélène Borsje AV Passaat 7,51 8,97 1155
    14 Merel Baaijens AV `56 7,62 9,03 1119
    15 Kènya Ramos PAC 7,78 9,04 1082
    16 Indy Ouwerling Scorpio 7,75 9,20 1059
    17 Emily van der Hoeff PAC 7,72 9,25 1057
    18 Hannah Reijenga Fortius 7,73 9,25 1054
    19 Najila Donata PAC 7,89 9,12 1043
    20 Linsy Heestermans AV Sprint 7,92 9,15 1032
    21 Meike Kroon PAC 7,98 9,34 985
    22 Lotta Zuijdgeest PAC 7,94 9,41 981
    23 Julia van Dorp Fortius 7,98 9,37 979
    24 Anna Lusthof Olympus `70 7,99 9,42 969
    25 Fenna Gelderblom AV `56 8,03 9,39 966
    26 Mette Verbrugge AV `56 8,09 9,60 918
    27 Puck Malais SPOB 8,03 9,68 917
    28 Eva Rijnsaardt Fortius 8,09 9,81 884
    29 Merel Dielessen Fortius 8,34 9,69 855
    30 Sara Bossche PAC 7,37 DNS 634
    31 Morgann de Jong ARV Ilion DNS 8,82 584
    32 Merel Pijnenburg PAC 7,74 DNS 549
    33 Janne Boer Fortius 9,12 DNS 293
    34 Siva van Middelkoop PAC DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Femke Kuppens Scorpio 7,02 7,22 723
    2 Amber de Roo AV `40 7,16 --- 686
    3 Noa Wingbermuhle PAC 7,31 --- 649
    4 Sara Bossche PAC 7,37 7,64 634
    5 Ilse Stok CAV Energie 7,40 --- 627
    5 Lieke Cox PAC 7,40 --- 627
    7 Daan de Reijdt AV Sprint 7,42 7,56 622
    8 Mikki Lips AV Sprint 7,46 --- 613
    9 Veerle van Son Scorpio 7,50 --- 603
    10 Hélène Borsje AV Passaat 7,51 --- 601
    10 Klara van der Gaast PAC 7,51 --- 601
    10 Iza Nijsse AV `56 7,51 --- 601
    13 Linde Sluimer PAC 7,56 --- 589
    14 Kika de Vos PAC 7,57 --- 587
    15 Merel Baaijens AV `56 7,62 --- 576
    16 Emily van der Hoeff PAC 7,72 8,14 554
    17 Hannah Reijenga Fortius 7,73 --- 551
    18 Merel Pijnenburg PAC 7,74 --- 549
    19 Indy Ouwerling Scorpio 7,75 --- 547
    20 Kènya Ramos PAC 7,78 --- 541
    21 Najila Donata PAC 7,89 --- 517
    22 Linsy Heestermans AV Sprint 7,92 --- 511
    23 Lotta Zuijdgeest PAC 7,94 --- 507
    24 Meike Kroon PAC 7,98 --- 498
    24 Julia van Dorp Fortius 7,98 8,07 498
    26 Anna Lusthof Olympus `70 7,99 7,75 496
    27 Fenna Gelderblom AV `56 8,03 9,13 488
    27 Puck Malais SPOB 8,03 --- 488
    29 Mette Verbrugge AV `56 8,09 --- 476
    29 Eva Rijnsaardt Fortius 8,09 --- 476
    31 Merel Dielessen Fortius 8,34 --- 428
    32 Janne Boer Fortius 9,12 --- 293
    Morgann de Jong ARV Ilion DNS --- 0
    Siva van Middelkoop PAC DNS 7,60 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Amber de Roo AV `40 8,29 8,28 695
    2 Femke Kuppens Scorpio 8,34 8,10 684
    3 Noa Wingbermuhle PAC 8,48 8,48 653
    4 Daan de Reijdt AV Sprint 8,72 8,73 604
    5 Veerle van Son Scorpio 8,73 ---* 602
    6 Ilse Stok CAV Energie 8,75 8,78 598
    7 Mikki Lips AV Sprint 8,76 8,74 595
    8 Lieke Cox PAC 8,78 ---* 592
    8 Iza Nijsse AV `56 8,78 8,78 592
    10 Morgann de Jong ARV Ilion 8,82 8,72 584
    11 Kika de Vos PAC 8,87 ---* 574
    12 Linde Sluimer PAC 8,90 ---* 568
    13 Klara van der Gaast PAC 8,95 ---* 558
    14 Hélène Borsje AV Passaat 8,97 ---* 554
    15 Merel Baaijens AV `56 9,03 9,32 543
    16 Kènya Ramos PAC 9,04 ---* 541
    17 Najila Donata PAC 9,12 8,89 526
    18 Linsy Heestermans AV Sprint 9,15 ---* 521
    19 Indy Ouwerling Scorpio 9,20 ---* 512
    20 Emily van der Hoeff PAC 9,25 ---* 503
    20 Hannah Reijenga Fortius 9,25 ---* 503
    22 Meike Kroon PAC 9,34 ---* 487
    23 Julia van Dorp Fortius 9,37 9,19 481
    24 Fenna Gelderblom AV `56 9,39 ---* 478
    25 Lotta Zuijdgeest PAC 9,41 ---* 474
    26 Anna Lusthof Olympus `70 9,42 9,31 473
    27 Mette Verbrugge AV `56 9,60 9,41 442
    28 Puck Malais SPOB 9,68 ---* 429
    29 Merel Dielessen Fortius 9,69 9,35 427
    30 Eva Rijnsaardt Fortius 9,81 ---* 408
    Sara Bossche PAC DNS 8,55 0
    Siva van Middelkoop PAC DNS 8,60 0
    Merel Pijnenburg PAC DNS ---* 0
    Janne Boer Fortius DNS ---* 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Femke Kuppens Scorpio 9,18 9,25
    2 Sofie Thomas PAC 9,64 10,00
    3 Kristina Tergau PAC 9,82 9,62
    4 Veerle van Son Scorpio 9,89 ---
    5 Rachel Ivo PAC 10,17 ---
    6 Linde Sluimer PAC 10,23 ---
    6 Tessa Dielessen Fortius 10,23 10,80
    8 Mikki Lips AV Sprint 10,25 9,94
    9 Britt de Blaauw PAC 10,28 9,71
    10 Bijou Leto AV Sprint 10,29 ---
    11 Romee Hermse PAC 10,34 ---
    12 Kika de Vos PAC 10,39 ---
    13 Linsy Heestermans AV Sprint 10,69 ---
    14 Morgann de Jong ARV Ilion 10,84 11,27
    15 Nikki van Tienderen HLLM 10,95 ---
    16 Sam Schaalje PAC 11,05 ---
    17 Sacha Goedhart AV Gouda 11,13 ---
    18 Fenna Gelderblom AV `56 11,58 11,33
    19 Merel Baaijens AV `56 11,81 11,59
    20 Dunya van den Tooren PAC 11,87 ---
    21 Iza Nijsse AV `56 11,97 12,25
    22 Puck Malais SPOB 12,05 ---
    23 Eva Rijnsaardt Fortius 12,40 ---
    24 Merel Dielessen Fortius 12,52 11,92
    25 Daan de Reijdt AV Sprint 14,30 9,97
    Robin Vuik AV Statina DNS ---
    Judith Haarsma PAC DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Anne Zuijdgeest PAC 1,60 ---
    2 Romee Hermse PAC 1,55 ---
    2 Noa Wingbermuhle PAC 1,55 1,50
    2 Joyce van Welie PAC 1,55 1,60
    5 Aniek van Schie HLLM 1,50 ---
    5 Tessa Dielessen Fortius 1,50 ---
    7 Daphne Zintel AAV `36 1,45 1,42
    7 Dunya van den Tooren PAC 1,45 ---
    7 Judith Haarsma PAC 1,45 ---
    7 Mikki Lips AV Sprint 1,45 1,46
    7 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,55
    12 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,40 1,40
    12 Teuntje Uiters PAC 1,40 ---
    12 Nine Fransen AV Sprint 1,40 ---
    12 Bijou Leto AV Sprint 1,40 ---
    12 Linsy Heestermans AV Sprint 1,40 ---
    17 Kika de Vos PAC 1,35 ---
    18 Nikki van Tienderen HLLM 1,30 ---
    18 Robin Vuik AV Statina 1,30 ---
    18 Merel Dielessen Fortius 1,30 1,35
    21 Ilse Stok CAV Energie 1,20 1,30
    21 Lotta Zuijdgeest PAC 1,20 ---
    21 Mette Verbrugge AV `56 1,20 ---
    21 Yara Burg AV `56 1,20 ---
    Deniece Veenstra SPOB DNS ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Anna Lusthof Olympus `70 9,70 10,16
    2 Daphne Zintel AAV `36 9,57 ---
    3 Anne Hoomoedt PAC 8,84 ---
    Morgann de Jong ARV Ilion DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Haest Spado 3,10 3,24
    2 Kristina Tergau PAC 3,00 3,15
    3 Sofie Thomas PAC 2,70 2,60
    4 Lieke Cox PAC 2,50 2,30
    5 Klara van der Gaast PAC 2,30 ---
    5 Emily van der Hoeff PAC 2,30 2,10
    7 Sara Bossche PAC 2,20 2,45
    Nynke Kuipers Fortius DNS 2,60