Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m1000m3000mKogelSpeerPolshoogVer
    218 Tom van de Pasch Helden 100m
    200m
    Speer
    100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouderSpeerwerpen Groep 2 -----
    240 Tom Willems ATH 100m
    Speer
    100m JC ju...B Sen MasSpeerwerpen Groep 2 ------
    624 Jasper Meulen AV Weert 3000m
    3000m C en ouder -------
    658 Tom Kuijpers HAC 100m
    200m
    Ver
    100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouderVerspringe...groep 1/2 -----
    660 Daan Verbakel HAC Speer
    Ver
    Speerwerpen Groep 1Verspringen groep 3 ------
    662 Tygo van de Weijer HAC 100m
    200m
    100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouder ------
    663 Daan Biemans LGDR Kogel
    Speer
    Kogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2 ------
    679 Thies Coenen Swift Kogel
    Kogelstote...p 1 Kogel -------
    691 Jens Peeters Eindhoven 1000m
    1000m alle categorie -------
    698 Sam Smit HAC 100m
    Ver
    100m JC ju...B Sen MasVerspringe...groep 1/2 ------
    699 Rob Verheijen HAC 100m
    Ver
    100m JC ju...B Sen MasVerspringe...groep 1/2 ------
    708 Luc Burgerjon AV Weert 3000m
    3000m C en ouder -------
    709 Bart Doesburg AV Weert 200m
    200m B en ouder -------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Helden HLDN 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Weert WRT 3
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    HAC HAC 5
    Lopersgroep Deurne LGDR 1
    Swift Atletiek SWFT 1
  • 100m
  • 200m
  • 1000m
  • 3000m
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Tygo van de Weijer HAC 11,42 +1.1 m/s11,33
    2 Sam Smit HAC 12,37 +2.8 m/s---
    3 Tom Kuijpers HAC 12,44 +2.2 m/s---
    4 Rob Verheijen HAC 12,51 +2.8 m/s---
    5 Tom Willems ATH 12,60 +1.1 m/s12,89
    6 Tom van de Pasch Helden 13,70 +2.1 m/s---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Tygo van de Weijer HAC 23,60 +1.5 m/s23,35
    2 Bart Doesburg AV Weert 26,03 +1.0 m/s---
    3 Tom Kuijpers HAC 26,30 +1.4 m/s---
    4 Tom van de Pasch Helden 29,96 +1.4 m/s---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jens Peeters Eindhoven 2:40,21 2:36,42

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jasper Meulen AV Weert 12:57,04 ---
    2 Luc Burgerjon AV Weert 14:34,47 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Thies Coenen Swift 12,98 11,91
    2 Daan Biemans LGDR 8,34 ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Tom Willems ATH 34,50 ---
    2 Daan Verbakel HAC 31,40 ---
    3 Daan Biemans LGDR 26,27 ---
    4 Tom van de Pasch Helden 20,82 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5Res OBP
    1 Tom Kuijpers HAC 5,22 5,22 +2.0 m/s---
    2 Daan Verbakel HAC 5,04 - 5,04 ---
    3 Sam Smit HAC 4,55 4,55 +3.1 m/s---
    4 Rob Verheijen HAC 4,15 - 4,15 ---