Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 64
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 1500 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 20:30 Discus
    Ring 1
    Uitslagen
    19:00 20:30 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    19:00 20:20 100m Uitslagen
    20:25 20:30 100m_f Uitslagen
    20:30 22:30 1500m Uitslagen
    20:30 22:00 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    20:30 22:00 Discus
    Ring 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u22:00u
    Senioren mannen
    4 onderdelen
    Discus - Ring 1

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f1500mDiscusKogelVer
    505 JP Hoekstra ARV Ilion 100m
    100 meter -----
    506 Nick van der Poel ARV Ilion 1500m
    1500 meter -----
    507 Steef Severijn ARV Ilion 1500m
    1500 meter -----
    508 Alvin Severijn ARV Ilion 1500m
    1500 meter -----
    510 Levi Engels AV 1923 1500m
    1500 meter -----
    512 Jesper Verbruggen Castricum 1500m
    1500 meter -----
    522 Ivo Bijl AV Passaat 1500m
    1500 meter -----
    523 Lars Gerritsen AV Passaat 1500m
    1500 meter -----
    526 Niels van Deurzen SPOB 100m
    100 meter -----
    527 Timo de Geus SPOB 1500m
    1500 meter -----
    543 Richard Holstege AV `40 1500m
    1500 meter -----
    554 Bart Buijs CAV Energie 1500m
    1500 meter -----
    563 Matthijs v... der Beek De Kieviten 1500m
    1500 meter -----
    568 Robin Wooter EURR 1500m
    1500 meter -----
    569 Joris Wulfert EURR 100m
    1500m
    100 meter1500 meter ----
    571 Tony Mauritz Haag 1500m
    1500 meter -----
    574 Wouter Zandee Haag 1500m
    1500 meter -----
    576 Benjamin Janssen Leiden Discus
    Discus groep 1 -----
    580 Stan Ravensbergen Leiden 1500m
    1500 meter -----
    585 Amin Boulakhras Maasland 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ----
    586 David Bouman FLKK 1500m
    1500 meter -----
    587 Rijk Van Dongen FLKK 1500m
    1500 meter -----
    588 Eric Wolfert FLKK 1500m
    1500 meter -----
    591 Robin Huber Oud-Beijerland 100m
    100 meter -----
    593 Joeri Schreijer Oud-Beijerland 100m
    100 meter -----
    594 Peter Pollemans Oude-Tonge 1500m
    1500 meter -----
    604 Peter van Elsacker PAC 1500m
    1500 meter -----
    620 Twan Kleijwegt PAC 1500m
    1500 meter -----
    624 Habtom Okbamichael PAC 1500m
    1500 meter -----
    632 Kevin Versprille PAC 1500m
    1500 meter -----
    637 Gennaro Biswane Phanos 100m
    100m_f
    100 meter100 meter ...ale Heren ----
    638 Mattheus Campbell Phanos 100m
    100m_f
    100 meter100 meter ...ale Heren ----
    641 Ernst Narib Ridderkerk 100m
    100 meter -----
    642 Rodwell Ndlovu Ridderkerk 100m
    100m_f
    100 meter100 meter ...ale Heren ----
    643 William Beckwith Rotterdam 100m
    1500m
    100 meter1500 meter ----
    644 Volkan Bugur Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    647 Justin Scheffers Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    648 Pieter Bakx Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    655 Paul Breevaart Rotterdam 100m
    100 meter -----
    656 Arthur Camps Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    657 Marshall Croes Rotterdam 100m
    100 meter -----
    659 Marco van Etten Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    665 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    669 Ton Hettema Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    672 Kamlesh Kalpoe Rotterdam Discus
    Discus groep 2 -----
    680 Koen van der Meijden Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    682 Mark de Munter Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    688 Marco van Rosmalen Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    689 Gert-Jan Schep Rotterdam 100m
    1500m
    100 meter1500 meter ----
    691 Jorrit Slaman Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    699 Jojakim Verlinde Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    700 Wouter Visser Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    707 Adam Youssef Rotterdam 100m
    100m_f
    100 meter100 meter ...ale Heren ----
    709 Take Zonneveld Rotterdam Discus
    Kogel
    Discus groep 1Kogel groep 2 ----
    713 Wessel Hettema SC Reeuwijk 1500m
    1500 meter -----
    724 Jos-Willem...n de Laar Voorne 1500m
    1500 meter -----
    727 Jose Pere...do Freire Rotterdam 100m
    100 meter -----
    731 Paulus Mathijssen Rotterdam 100m
    100 meter -----
    733 Vincent Harder Maastricht 1500m
    1500 meter -----
    735 Kenneth Asporaat Rotterdam 100m
    100 meter -----
    737 Yunis Stitan Haag 1500m
    1500 meter -----
    749 Freek Goedhart FLKK 1500m
    1500 meter -----
    753 Niels Baljet Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    758 Roberto Raymond PAC 1500m
    1500 meter -----

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 4
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Castricum CSTR 1
    AV Passaat PSST 2
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
    AV `40 AV40 1
    CAV Energie ENRG 1
    De Kieviten KVTN 1
    Erasmus UR Roadrunners EURR 2
    Haag Atletiek HAAG 3
    Leiden Leiden 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Maasland Maasland 1
    MSV en AV Flakkee FLKK 4
    Oud-Beijerland Oud-Beijerland 2
    Oude-Tonge Oude-Tonge 1
    PAC PAC 5
    Phanos PHNS 2
    Ridderkerk Ridderkerk 2
    Rotterdam Rotterdam 4
    Rotterdam Atletiek RDAM 20
    SC Reeuwijk SCRW 1
    Voorne Atletiek VRNE 1
  • 100m
  • 100m_f
  • 1500m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Gennaro Biswane Phanos 11,21 -0.4 m/s11,12
    2 Rodwell Ndlovu Ridderkerk 11,29 -0.4 m/s10,93
    3 Adam Youssef Rotterdam 11,50 -0.4 m/s11,18
    4 Robin Huber Oud-Beijerland 11,61 -1.8 m/s11,19
    5 Mattheus Campbell Phanos 11,71 -1.8 m/s11,30
    6 Marshall Croes Rotterdam 11,99 -1.8 m/s11,83
    7 Paulus Mathijssen Rotterdam 12,03 -1.8 m/s11,43
    8 Jose Pere...do Freire Rotterdam 12,06 -1.9 m/s11,93
    9 Niels van Deurzen SPOB 12,36 -1.9 m/s12,23
    10 Paul Breevaart Rotterdam 12,48 -1.0 m/s12,31
    11 Kenneth Asporaat Rotterdam 12,67 -1.0 m/s13,50
    12 Joeri Schreijer Oud-Beijerland 12,68 -1.0 m/s12,70
    13 Amin Boulakhras Maasland 12,88 -1.0 m/s12,45
    14 William Beckwith Rotterdam 12,94 -1.2 m/s---
    15 Gert-Jan Schep Rotterdam 14,15 -0.8 m/s13,27
    16 Joris Wulfert EURR 15,24 -1.3 m/s14,67
    JP Hoekstra ARV Ilion DNS 11,22
    Ernst Narib Ridderkerk DNS 10,95

    Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Rodwell Ndlovu Ridderkerk 11,15 -1.5 m/s---
    2 Gennaro Biswane Phanos 11,43 -1.5 m/s---
    3 Adam Youssef Rotterdam 11,48 -1.5 m/s---
    4 Mattheus Campbell Phanos 11,65 -1.5 m/s---

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Lars Gerritsen AV Passaat 3:54,91 3:56,71
    2 Ivo Bijl AV Passaat 3:56,12 3:57,40
    3 Yunis Stitan Haag 3:59,05 3:50,49
    4 Nick van der Poel ARV Ilion 3:59,72 4:00,00
    5 Steef Severijn ARV Ilion 4:02,02 4:03,23
    6 Habtom Okbamichael PAC 4:04,40 4:00,00
    7 Koen van der Meijden Rotterdam 4:07,57 4:05,21
    8 Alvin Severijn ARV Ilion 4:10,03 4:02,00
    9 Marco van Etten Rotterdam 4:10,75 4:12,00
    10 Twan Kleijwegt PAC 4:13,43 4:06,00
    11 Pieter Bakx Rotterdam 4:13,92 4:12,77
    12 Niels Baljet Rotterdam 4:14,57 4:20,00
    13 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 4:19,46 4:20,00
    14 Timo de Geus SPOB 4:21,75 4:08,00
    15 Jorrit Slaman Rotterdam 4:21,76 4:18,00
    16 Stan Ravensbergen Leiden 4:22,80 4:25,57
    17 Jesper Verbruggen Castricum 4:23,46 4:25,75
    18 Eric Wolfert FLKK 4:24,03 4:23,49
    19 Wouter Zandee Haag 4:25,08 4:19,00
    20 David Bouman FLKK 4:25,50 4:22,00
    21 Arthur Camps Rotterdam 4:26,88 4:33,31
    22 Freek Goedhart FLKK 4:31,11 4:32,00
    23 Peter Pollemans Oude-Tonge 4:32,32 4:43,00
    24 Kevin Versprille PAC 4:33,31 4:35,00
    25 Ton Hettema Rotterdam 4:33,42 4:34,00
    26 Peter van Elsacker PAC 4:40,89 4:38,36
    27 Justin Scheffers Rotterdam 4:46,95 4:47,88
    28 Robin Wooter EURR 4:49,55 ---
    29 Roberto Raymond PAC 4:51,11 4:30,00
    30 Joris Wulfert EURR 4:51,42 4:57,10
    31 Matthijs v... der Beek De Kieviten 4:54,90 4:50,00
    32 Vincent Harder Maastricht 4:58,27 4:45,00
    33 Rijk Van Dongen FLKK 4:59,79 5:00,00
    34 Bart Buijs CAV Energie 5:01,82 4:50,00
    35 Volkan Bugur Rotterdam 5:05,47 5:02,03
    36 Richard Holstege AV `40 5:06,12 4:57,25
    37 Gert-Jan Schep Rotterdam 5:06,48 5:15,00
    38 Jojakim Verlinde Rotterdam 5:10,14 5:20,00
    39 William Beckwith Rotterdam 5:10,21 ---
    40 Marco van Rosmalen Rotterdam 5:14,29 5:15,00
    Wessel Hettema SC Reeuwijk DNS 4:50,00
    Tony Mauritz Haag DNS 4:13,96
    Mark de Munter Rotterdam DNS 4:45,00
    Jos-Willem...n de Laar Voorne DNS 4:53,92
    Levi Engels AV 1923 DNF 4:06,22
    Wouter Visser Rotterdam DNF 4:35,01

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Benjamin Janssen Leiden 39,48 41,37
    2 Kamlesh Kalpoe Rotterdam 24,08 ---
    3 Take Zonneveld Rotterdam 21,71 ---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Take Zonneveld Rotterdam 7,10 6,92 6,64 6,77 7,10 ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Amin Boulakhras Maasland 5,12 4,83 5,13 X 5,13 5,40