Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 1500 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 20:30 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    19:00 20:20 100m Uitslagen
    20:30 22:30 1500m Uitslagen
    20:30 22:00 Discus
    Ring 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u22:00u
    Jongens Junior B
    2 onderdelen
    Discus - Ring 1

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f1500mDiscusKogelVer
    521 Tibo Visser Parthenon 1500m
    1500 meter -----
    531 Jelle van de Wal SPOB 100m
    100 meter -----
    547 Niels Van Tuil AV `56 1500m
    1500 meter -----
    549 Jaimy Voogt Barendrecht 1500m
    1500 meter -----
    551 Jort Benz CAV Energie 1500m
    1500 meter -----
    560 Marlon van Zijl CAV Energie 1500m
    1500 meter -----
    561 Tunji Abisoye Ciko `66 100m
    100 meter -----
    578 Sander van Elk Leiden 1500m
    1500 meter -----
    607 Tom Fobbe PAC 1500m
    1500 meter -----
    623 Bruno Oele PAC 100m
    100 meter -----
    625 Max Polak PAC 1500m
    1500 meter -----
    629 Erik Stok PAC 1500m
    1500 meter -----
    645 Valbor-Jaro Gorré Rotterdam 100m
    100 meter -----
    662 Yanick Geluk Rotterdam 100m
    Discus
    Kogel
    100 meterDiscus groep 2Kogel groep 1 ---
    676 Raphael Van de Linde Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    704 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 1500m
    1500 meter -----
    718 Mojalefa Kloprogge U-Track 1500m
    1500 meter -----
    742 Aimane Benchellal ARV Ilion 1500m
    1500 meter -----
    744 Jesper Fortuin CAV Energie 1500m
    1500 meter -----

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Parthenon PRTH 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV `56 AV56 1
    Barendrecht Barendrecht 1
    CAV Energie ENRG 3
    Ciko `66 CIKO 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    PAC PAC 4
    Rotterdam Rotterdam 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 3
    U-Track UTRK 1
  • 100m
  • 100m_f
  • 1500m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Bruno Oele PAC 12,40 -1.9 m/s11,96
    2 Valbor-Jaro Gorré Rotterdam 12,85 -1.2 m/s---
    3 Jelle van de Wal SPOB 12,97 -1.9 m/s12,29
    4 Yanick Geluk Rotterdam 13,09 -0.8 m/s12,94
    Tunji Abisoye Ciko `66 DNS ---

    Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Yanick Geluk Rotterdam 20,86 27,54

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Yanick Geluk Rotterdam 9,55 10,00 9,21 8,99 10,00 9,77

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten