Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 28
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
  • 200 meter horden ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m800m3000mKogelSpeerHoogVer
    621 Bouke Bouma AV Edam 800m
    800 meter - -------
    631 Coen van der Geest WRNG Kogel
    Kogelstoten mannen - -------
    632 Jakob Giesen Duitsland 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - ------
    634 Bart Groeneveld AV Suomi 200m
    Kogel
    200 meterKogelstoten mannen - ------
    667 Jonas Obe...elinghaus Duitsland 100m
    800m
    100 meter800 meter - ------
    678 Valentino Saparuwe AV Feniks 100m
    100 meter - -------
    683 Alexander ...ushchijer Duitsland Speer
    Speerwerpen mannen - -------
    685 Alex Vaars DKEV 200m
    Speer
    200 meterSpeerwerpen mannen - ------
    695 Thomas Wollersheim AV 1923 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    697 Fabian Bechthold Duitsland 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    702 Jaap de Wit DEM 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    703 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
    100 meter - -------
    709 Hugo Vader AV NOVA Ver
    Verspringen - -------
    710 Jesse Smit AV NOVA 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    714 Luka Liebrand Hollandia Speer
    Speerwerpen mannen - -------
    720 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 100m
    Hoog
    100 meterHoogspringen - ------
    721 Paul vd Gragt AV Hylas 200m
    200 meter - -------
    725 Rene Tijm AV NOVA 200m
    Meerkamp
    200 meter200 mH mannen a -------
    726 Igor Mooij AV Suomi 200m
    200 meter - -------
    730 Jasper Kroes AV NOVA Ver
    Verspringen - -------
    731 Mick van der Velden AV NOVA 800m
    800 meter - -------
    734 Reinier Wardenaar LGHN 3000m
    3000 meter - -------
    735 Ton Koning AV Edam 3000m
    3000 meter - -------
    736 Thijs Mossel AV Edam 3000m
    3000 meter - -------
    737 Michiel Oussoren AV Edam 3000m
    3000 meter - -------
    738 Bram Berkhout AV NOVA 800m
    800 meter - -------
    740 Ruben Alvarez Arias AV Hylas 800m
    800 meter - -------
    744 Rutger Keet SV Noordkop 800m
    800 meter - -------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 1
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Edam EDAM 4
    AV Feniks FNKS 1
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NOVA NOVA 6
    AV Suomi SOMI 2
    AV Wieringermeer WRNG 1
    DEM DEM 1
    Duitsland GER 4
    Loopgroep Hoorn LGHN 1
    SV Noordkop NRDK 2

    Uitslagen Meerkamp Senioren mannen

    # Naam 200mHPunten totaal
    1 Rene Tijm AV NOVA 27,22 1

    Uitslagen Meerkamp 200 meter horden Senioren mannen

    # Naam 200mH OBPPunten totaal
    1 Rene Tijm AV NOVA 27,22 +1.2 m/s
    26,00
    1

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam 100m OBP
    1 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 11,72 +1.1 m/s
    13,00
    2 Thomas Wollersheim AV 1923 11,85 +0.3 m/s---
    3 Fabian Bechthold Duitsland 11,92 m/s
    11,84
    4 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,99 +1.4 m/s
    11,99
    5 Jakob Giesen Duitsland 11,99 m/s
    11,89
    6 Jesse Smit AV NOVA 12,01 +1.4 m/s
    11,89
    7 Jonas Obe...elinghaus Duitsland 12,01 +1.4 m/s
    11,93
    8 Jaap de Wit DEM 12,10 m/s
    11,70
    9 Valentino Saparuwe AV Feniks 12,38 m/s---

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam 200m OBP
    1 Paul vd Gragt AV Hylas 23,59 +0.7 m/s
    23,01
    2 Thomas Wollersheim AV 1923 24,11 +0.6 m/s---
    3 Jesse Smit AV NOVA 24,51 +0.7 m/s
    23,80
    4 Fabian Bechthold Duitsland 24,52 +0.7 m/s
    23,88
    5 Jaap de Wit DEM 25,09 +0.8 m/s
    24,50
    6 Rene Tijm AV NOVA 25,43 +0.8 m/s
    24,00
    7 Alex Vaars DKEV 26,16 +0.2 m/s---
    8 Igor Mooij AV Suomi 26,47 +0.9 m/s
    27,00
    9 Bart Groeneveld AV Suomi 28,28 +0.2 m/s---

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam 800mOBP
    1 Rutger Keet SV Noordkop 1:58,21
    1:57,00
    2 Bouke Bouma AV Edam 1:59,73
    1:57,09
    3 Bram Berkhout AV NOVA 2:02,28
    2:01,70
    4 Ruben Alvarez Arias AV Hylas 2:09,86
    2:00,00
    5 Jonas Obe...elinghaus Duitsland 2:12,37
    2:10,00
    6 Mick van der Velden AV NOVA 2:14,72
    2:15,00

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam 3000mOBP
    1 Thijs Mossel AV Edam 9:31,38
    9:15,00
    2 Ton Koning AV Edam 9:32,49
    9:23,00
    3 Reinier Wardenaar LGHN 9:43,99
    9:50,00
    4 Michiel Oussoren AV Edam 10:22,66
    9:58,00

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam KogelOBP
    1 Coen van der Geest WRNG 11,06
    11,66
    2 Bart Groeneveld AV Suomi 9,32 ---

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam SpeerOBP
    1 Luka Liebrand Hollandia 45,51
    51,09
    2 Alexander ...ushchijer Duitsland 32,43 ---
    3 Alex Vaars DKEV 30,68 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam HoogOBP
    1 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 1,80
    1,85

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Ver OBP
    1 Hugo Vader AV NOVA 5,79 m/s
    6,15
    2 Jakob Giesen Duitsland 5,59 m/s---
    3 Jasper Kroes AV NOVA 5,57 m/s---