Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
  • 200 meter horden ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 100m Uitslagen
    19:15 Speer Uitslagen
    19:30 Hoog Uitslagen
    19:40 200mH Uitslagen
    20:00 200m Uitslagen
    20:15 Kogel Uitslagen
    20:15 Ver Uitslagen
    21:00 800m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:30u
    Meisjes Junior B
    Kogel
    800m

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m800m3000mKogelSpeerHoogVer
    622 Manon Buter TAS `82 Hoog
    Meerkamp
    200 mH vrouwenHoogspringen a -------
    623 Bernou van Dam Castricum 100m
    Kogel
    Ver
    100 meterKogelstoten vrouwenVerspringen - -----
    627 Michelle van Dorth AV Hylas 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - ------
    628 Femke Drijfhout AV Lycurgus 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    636 Femke Guit AV Edam Kogel
    Speer
    Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen - ------
    638 Meike Hartog AV Zaanland 800m
    Hoog
    800 meterHoogspringen - ------
    646 Diewertje van Kampen AV Hylas 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    648 Leonie Keppel AV Hera 200m
    Kogel
    200 meterKogelstoten vrouwen - ------
    652 Ricarda Kutsch Duitsland 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    665 Fee Mok SAV 800m
    800 meter - -------
    668 Laura Offermans Duitsland 200m
    200 meter - -------
    670 Franka Ortmanns Duitsland 100m
    Kogel
    100 meterKogelstoten vrouwen - ------
    671 Pipp Pauzenga Castricum 800m
    Kogel
    Hoog
    800 meterKogelstoten vrouwenHoogspringen - -----
    680 Nova Scheelings Castricum 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - ------
    687 Noah Verduin TAS `82 Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspringen - ------
    692 Mathilda Way Castricum Kogel
    Hoog
    Ver
    Kogelstoten vrouwenHoogspringenVerspringen - -----
    705 Indy Post AV Suomi Kogel
    Kogelstoten vrouwen - -------
    707 Nina van Diepen AV Lycurgus 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    713 Noa Brunt AV Hylas 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    715 Ella Mosselman SAV 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    718 Beyoncé Pina NEAV 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    728 Kara Zwagemaker SAV 800m
    Kogel
    Meerkamp
    800 meter200 mH vrouwenKogelstoten vrouwen a ------
    733 Dianne de Mooij AV Hera 200m
    200 meter - -------
    742 Annika Boogaard SAV 800m
    800 meter - -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Castricum CSTR 4
    AV Edam EDAM 1
    AV Hera HERA 2
    AV Hylas HYLS 3
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Suomi SOMI 1
    AV Zaanland ZNLD 1
    Duitsland GER 3
    SAV SAV 4
    TAS `82 TS82 2

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 200mHPunten totaal
    1 Manon Buter TAS `82 37,33 2
    2 Kara Zwagemaker SAV DNF 0

    Uitslagen Meerkamp 200 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam 200mH OBPPunten totaal
    1 Manon Buter TAS `82 37,33 +0.5 m/s--- 2
    Kara Zwagemaker SAV DNF 26,00 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam 100m OBP
    1 Ricarda Kutsch Duitsland 13,41 +0.4 m/s
    13,43
    2 Nina van Diepen AV Lycurgus 13,48 +0.4 m/s
    13,32
    3 Diewertje van Kampen AV Hylas 14,09 +0.3 m/s
    14,70
    4 Noa Brunt AV Hylas 14,22 +0.3 m/s
    14,00
    5 Franka Ortmanns Duitsland 14,31 +0.3 m/s
    14,48
    6 Ella Mosselman SAV 14,34 +0.3 m/s
    14,10
    7 Beyoncé Pina NEAV 14,47 +0.3 m/s
    14,21
    8 Michelle van Dorth AV Hylas 14,58 +0.3 m/s
    14,51
    9 Bernou van Dam Castricum 15,26 +0.3 m/s---
    10 Nova Scheelings Castricum 15,46 +0.3 m/s---
    11 Femke Drijfhout AV Lycurgus 15,88 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam 200m OBP
    1 Ricarda Kutsch Duitsland 27,65 +0.9 m/s
    27,55
    2 Nina van Diepen AV Lycurgus 27,95 +0.9 m/s
    27,10
    3 Diewertje van Kampen AV Hylas 28,95 +0.8 m/s
    28,50
    4 Noa Brunt AV Hylas 29,09 +0.8 m/s
    29,25
    5 Leonie Keppel AV Hera 29,53 +0.8 m/s
    29,00
    6 Ella Mosselman SAV 29,63 +0.9 m/s
    28,21
    7 Beyoncé Pina NEAV 29,76 +0.2 m/s---
    8 Laura Offermans Duitsland 31,29 +0.8 m/s
    29,87
    9 Dianne de Mooij AV Hera 31,98 +0.6 m/s
    34,00
    10 Femke Drijfhout AV Lycurgus 33,01 +0.2 m/s---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam 800mOBP
    1 Fee Mok SAV 2:27,22
    2:25,50
    2 Annika Boogaard SAV 2:42,66
    2:39,00
    3 Kara Zwagemaker SAV 2:42,99
    2:32,00
    4 Meike Hartog AV Zaanland 2:45,82
    2:39,00
    5 Pipp Pauzenga Castricum 2:59,30 ---

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam SpeerOBP
    1 Noah Verduin TAS `82 26,29 ---
    2 Femke Guit AV Edam 24,60 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam HoogOBP
    1 Meike Hartog AV Zaanland 1,40 ---
    2 Manon Buter TAS `82 1,40 ---
    3 Mathilda Way Castricum 1,35 ---
    4 Noah Verduin TAS `82 1,30 ---
    5 Pipp Pauzenga Castricum 1,25 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Ver OBP
    1 Michelle van Dorth AV Hylas 4,65 m/s
    4,82
    2 Mathilda Way Castricum 3,84 m/s---
    3 Bernou van Dam Castricum 3,82 m/s---
    4 Nova Scheelings Castricum 3,55 m/s---