Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 22
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
  • 200 meter horden ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m800m3000mKogelSpeerHoogVer
    619 Mats Beentjes DEM 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - ------
    625 Mark Dekker AV Hylas 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    635 Max Guit AV Edam Kogel
    Speer
    Kogelstoten mannenSpeerwerpen mannen - ------
    641 Jeroen van het Hof AV Edam Hoog
    Hoogspringen - -------
    647 Erick Könst AV Haarlem Speer
    Hoog
    Speerwerpen mannenHoogspringen - ------
    650 Maël Kramer AV Hylas 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    651 Nathan Kramer AV Hylas 200m
    Ver
    200 meterVerspringen - ------
    655 Dylan Langeveld DEM 100m
    Speer
    100 meterSpeerwerpen mannen - ------
    656 Jaris Lanzendörfer Duitsland 100m
    200m
    Kogel
    100 meter200 meterKogelstoten mannen - -----
    659 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
    800 meter - -------
    660 Thijm van Logchem DKEV 100m
    Hoog
    100 meterHoogspringen - ------
    661 Joep Merx Duitsland 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    664 Wil Mok SAV 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - ------
    666 Olav Mulder AV Hylas 800m
    Hoog
    800 meterHoogspringen - ------
    681 Lucas Schram Castricum 200m
    Ver
    200 meterVerspringen - ------
    689 Angelo Visser NEAV 3000m
    3000 meter - -------
    693 Thomas Weijers HLLM 100m
    200m
    800m
    100 meter200 meter800 meter - -----
    698 Steven de Moel AV NOVA 800m
    800 meter - -------
    708 Luca van Diepen AV Lycurgus 200m
    800m
    200 meter800 meter - ------
    711 Maarten Emmaneel AV NOVA 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    729 Karsten de Roo AV Hylas Meerkamp
    200 mH mannen a --------
    743 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
    3000 meter - -------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Castricum CSTR 1
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Edam EDAM 2
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Hylas HYLS 5
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV NOVA NOVA 3
    DEM DEM 2
    Duitsland GER 2
    SAV SAV 1
    SV Noordkop NRDK 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Junior B

    # Naam ResPunten totaal
    1 Karsten de Roo AV Hylas 33,24 1

    Uitslagen Meerkamp 200 meter horden Jongens Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Karsten de Roo AV Hylas 33,24 +1.2 m/s28,00 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Joep Merx Duitsland 11,58 11,78
    2 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,59 +1.4 m/s12,00
    3 Mark Dekker AV Hylas 12,04 +1.4 m/s12,28
    4 Maël Kramer AV Hylas 12,30 +1.1 m/s12,67
    5 Thomas Weijers HLLM 12,33 +1.4 m/s12,40
    6 Jaris Lanzendörfer Duitsland 12,46 +1.1 m/s12,53
    7 Dylan Langeveld DEM 13,27 ---
    8 Wil Mok SAV 13,49 +0.4 m/s13,50
    9 Thijm van Logchem DKEV 14,91 ---
    Mats Beentjes DEM DNS ---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,91 +0.8 m/s24,00
    2 Joep Merx Duitsland 24,44 +0.7 m/s23,90
    3 Mark Dekker AV Hylas 24,84 +0.8 m/s25,07
    4 Jaris Lanzendörfer Duitsland 25,24 +0.8 m/s24,86
    5 Maël Kramer AV Hylas 25,37 +0.9 m/s26,00
    6 Thomas Weijers HLLM 25,66 +0.2 m/s---
    7 Lucas Schram Castricum 27,16 +0.6 m/s---
    8 Luca van Diepen AV Lycurgus 27,18 +0.9 m/s27,10
    9 Nathan Kramer AV Hylas 28,74 +0.8 m/s29,00

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:57,62 1:59,43
    2 Luca van Diepen AV Lycurgus 2:15,51 2:08,00
    3 Thomas Weijers HLLM 2:25,19 2:25,00
    4 Steven de Moel AV NOVA 2:25,70 2:29,00
    5 Olav Mulder AV Hylas 2:28,05 ---

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Tom Hoogeboom AV NOVA 9:22,04 9:02,00
    2 Angelo Visser NEAV 10:14,16 10:20,00

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Max Guit AV Edam 9,66 ---
    2 Jaris Lanzendörfer Duitsland 8,09 ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Dylan Langeveld DEM 39,00 ---
    2 Max Guit AV Edam 26,09 ---
    3 Erick Könst AV Haarlem 24,99 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Olav Mulder AV Hylas 1,55 ---
    2 Jeroen van het Hof AV Edam 1,50 ---
    3 Erick Könst AV Haarlem 1,40 ---
    4 Thijm van Logchem DKEV 1,30 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Wil Mok SAV 4,94 4,94
    2 Lucas Schram Castricum 4,74 ---
    3 Nathan Kramer AV Hylas 4,34 4,04
    Mats Beentjes DEM DNS ---