Categorie 'Masters Mannen 50+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 3
Categorie afkorting: M50
Berekeningswijze:
Meerkamp:
  • 200 meter horden ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 50+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 100m Uitslagen
    19:30 200mH Uitslagen
    20:00 200m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u20:20u
    Masters Mannen 50+
    100m
    200mH
    200m

    Atleten 'Masters Mannen 50+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m800m3000mKogelSpeerHoogVer
    662 Robert Moen DEM 100m
    100 meter - -------
    682 Frank Stam Castricum 100m
    200m
    100 meter200 meter - ------
    700 Bart van Rookhuizen DEM 100m
    Meerkamp
    100 meter200 mH mannen a -------

    Verenigingen 'Masters Mannen 50+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Castricum CSTR 1
    DEM DEM 2

    Uitslagen Meerkamp Masters Mannen

    # Naam Categorie 200mHPunten totaal
    1 Matthijs de Groot AV NOVA M35 29,98 2
    2 Bart van Rookhuizen DEM M50 30,04 1

    Uitslagen Meerkamp 200 meter horden Masters Mannen

    # Naam Categorie 200mH OBPPunten totaal
    1 Matthijs de Groot AV NOVA M35 29,98 +1.2 m/s28,01 2
    2 Bart van Rookhuizen DEM M50 30,04 +1.2 m/s28,00 1

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam Categorie 200m OBP
    1 Stefan den Harder Phanos M40 25,50 +0.9 m/s25,60
    2 Erik Langeveld DEM M45 26,81 +0.9 m/s26,86
    3 Theo List WRNG M60 47,21 +0.6 m/s37,40
    Frank Stam Castricum M50 DNS 27,15

    Uitslagen 800 meter Masters Mannen

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Peter Jan Laverman AV Hylas M35 2:05,52 2:05,94
    2 Daniël Hoenderdos SAV M35 2:15,80 2:14,80
    3 Niels Schager AV 1923 M45 3:07,03 2:57,15

    Uitslagen 3000 meter Masters Mannen

    # Naam Categorie 3000mOBP
    1 Frits van Twuyver SV Noordkop M45 11:51,24 11:40,00
    2 Wim van der Poel AV Zaanland M65 14:05,18 ---

    Uitslagen Kogelstoten Masters Mannen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Jeffrey Wassenburg SV Noordkop M35 13,77 ---
    2 Kees Aerts SV Noordkop M55 12,70 12,99
    3 Frits Martens Hollandia M70 9,48 ---
    4 Nico Ridder SV Noordkop M80 7,65 ---

    Uitslagen Speerwerpen Masters Mannen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Nico Ridder SV Noordkop M80 20,33 ---
    2 Pieter de Heer AV Hylas M65 16,99 ---

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    # Naam Categorie HoogOBP
    1 Dennis Wit AV Hera M35 1,45 ---
    2 Niels Schager AV 1923 M45 1,30 1,20
    3 Onno Waalewijn Phanos M70 1,20 1,30

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Tjerk Vos SV Noordkop M60 4,34 m/s4,31
    2 Onno Waalewijn Phanos M70 3,50 m/s---
    3 Niels Schager AV 1923 M45 3,48 m/s3,74
    4 Marco Bouma Hollandia M45 3,11 m/s---