Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 100
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m3000m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoogTeam punten
    148 Lotje Birker ACW `66 100m
    400mH
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 400mH ACW `66 Meisjes --------- 845
    149 Evi van Bladel ACW `66 800m
    4x400m
    Kogel
    MJA - 800mMJA - Kogel groep 1 ACW `66 Meisjes --------- 1017
    152 Laura Eldred ACW `66 4x400m
    Speer
    HSS
    MJA - Speer groep 1MJA - HSS groep 2 ACW `66 Meisjes --------- 655
    153 Hester Kleuskens ACW `66 Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 ACW `66 Meisjes ---------- 219
    154 Noortje van der Mast ACW `66 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 ACW `66 Meisjes --------- 1138
    155 Amber Aarssen AV Fortuna 200m
    400mH
    MJA - 200mMJA - 400mH AV Fortuna Meisjes ---------- 659
    156 Robin Hassing AV Fortuna 200m
    Speer
    Kogel
    MJA - 200mMJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Fortuna Meisjes --------- 1389
    157 Misha Hollaar AV Fortuna 100m
    Discus
    Kogel
    MJA - 100mMJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 AV Fortuna Meisjes --------- 1530
    158 Joyce Verheezen AV Fortuna 100m
    3000m
    MJA - 100mMJA - 3000m AV Fortuna Meisjes ---------- 0
    160 Sem de Bruin Olympus `70 Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Olympus...0 Meisjes ---------- 0
    161 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 100m
    Polshoog
    MJA - 100mMJA - Polshoog AV Olympus...0 Meisjes ---------- 819
    163 Anouk van Gils Spado 3000m
    400mH
    MJA - 3000mMJA - 400mH Spado Meisjes ---------- 1248
    174 Kim van Merode Spado Polshoog
    MJA - Polshoog Spado Meisjes ----------- 398
    177 Emma van Arendonk Spado Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 1 Spado Meisjes --------- 2186
    178 Anouk Prop Spado 800m
    MJA - 800m Spado Meisjes ----------- 853
    185 Manon Enting AVGM 100m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - Hoog groep 2 AV Generaa...s Meisjes ---------- 0
    187 Saskia Smink AVGM 100m
    800m
    Speer
    MJA - 100mMJA - 800mMJA - Speer groep 1 AV Generaa...s Meisjes --------- 700
    188 Sandra Luijten AVGM 3000m
    Discus
    Kogel
    MJA - 3000mMJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Generaa...s Meisjes --------- 736
    189 Sarah van der Stam AVGM 200m
    Hoog
    HSS
    MJA - 200mMJA - Hoog groep 1MJA - HSS groep 2 AV Generaa...s Meisjes --------- 1714
    191 Janneke Pluimes Scorpio Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Speer groep 2MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 Scorpio Meisjes --------- 1831
    192 Sophie ter Braak Scorpio 100m
    4x400m
    Polshoog
    MJA - 100mMJA - Polshoog Scorpio Meisjes --------- 332
    193 Marlieke van het Hof Scorpio 200m
    3000m
    4x400m
    MJA - 200mMJA - 3000m Scorpio Meisjes --------- 657
    194 Selena van...osterhout Scorpio 800m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 800mMJA - Hoog groep 1 Scorpio Meisjes --------- 798
    195 Jorine van Vugt Scorpio 400mH
    4x400m
    HSS
    MJA - 400mHMJA - HSS groep 1 Scorpio Meisjes --------- 743
    424 Eefje van Moorsel Eindhoven 100m
    MJA - 100m Eindhoven ...k Meisjes ----------- 0
    425 Janna Doumpas Eindhoven 100m
    200m
    Speer
    MJA - 100mMJA - 200mMJA - Speer groep 2 Eindhoven ...k Meisjes --------- 2000
    426 Linde Derksen Eindhoven 800m
    MJA - 800m Eindhoven ...k Meisjes ----------- 607
    427 Laura Schelling Eindhoven 800m
    MJA - 800m Eindhoven ...k Meisjes ----------- 0
    428 Silke Peeters Eindhoven 200m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 Eindhoven ...k Meisjes ---------- 832
    475 Naomi Geleynse Haag 3000m
    MJA - 3000m Haag Atlet...es Team 1 ----------- 425
    476 Dewi Lafontaine Haag 4x400m
    Speer
    Hoog
    MJA - Speer groep 1MJA - Hoog groep 2 Haag Atlet...es Team 1 --------- 862
    477 Janna van Burik Haag 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH Haag Atlet...es Team 1 ---------- 716
    478 Tosca Smit Haag Speer
    Discus
    Hoog
    MJA - Speer groep 2MJA - Discus groep 1MJA - Hoog groep 1 Haag Atlet...es Team 1 --------- 779
    479 Edikan Ekpo Haag Kogel
    HSS
    Polshoog
    MJA - Kogel groep 1MJA - HSS groep 2MJA - Polshoog Haag Atlet...es Team 1 --------- 1662
    480 Suzanne Giezeman Haag Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 Haag Atlet...es Team 1 ---------- 623
    481 Amber Noordermeer CAV Energie 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m CAV Energie Meisjes --------- 533
    482 Deborah Westfa CAV Energie 100m
    MJA - 100m CAV Energie Meisjes ----------- 678
    485 Ilvia Hederik CAV Energie 800m
    4x400m
    MJA - 800m CAV Energie Meisjes ---------- 0
    486 Lois Stokkers CAV Energie 200m
    Discus
    Kogel
    MJA - 200mMJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 CAV Energie Meisjes --------- 877
    487 Lotte de Visser CAV Energie Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 CAV Energie Meisjes ---------- 0
    488 Meike Lokker CAV Energie 3000m
    4x400m
    Speer
    MJA - 3000mMJA - Speer groep 1 CAV Energie Meisjes --------- 419
    489 Yosta de Stigter CAV Energie 800m
    MJA - 800m CAV Energie Meisjes ----------- 698
    490 Grace-Ann Pronk Haag 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 1 ---------- 1310
    495 Myrthe Hamers ATOP 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 AV Achille...p Meisjes --------- 1214
    496 Anne Claessens ATOP 400mH
    4x400m
    Speer
    MJA - 400mHMJA - Speer groep 2 AV Achille...p Meisjes --------- 483
    497 Veerle van...er Meulen ATOP 4x400m
    Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Achille...p Meisjes --------- 1375
    498 Anna Gommer ATOP 800m
    3000m
    MJA - 800mMJA - 3000m AV Achille...p Meisjes ---------- 1183
    530 Alexandra Willemsen ATOP 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA - HSS groep 2 AV Achille...p Meisjes --------- 1052
    537 Kirsten Kuntz AV Passaat 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Passaat Meisjes ---------- 1401
    538 Sephora Bancé AV Passaat 100m
    Discus
    MJA - 100mMJA - Discus groep 1 AV Passaat Meisjes ---------- 0
    539 Danielle Batenburg AV Passaat 200m
    800m
    MJA - 200mMJA - 800m AV Passaat Meisjes ---------- 586
    540 Britt de Reus AV Passaat Discus
    Polshoog
    MJA - Discus groep 2MJA - Polshoog AV Passaat Meisjes ---------- 907
    698 Vera Hoogstad PAC 100m
    Speer
    Kogel
    MJA - 100mMJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2 PAC Meisjes Team 2 --------- 1033
    699 Julia Verhagen PAC 800m
    MJA - 800m PAC Meisjes Team 2 ----------- 540
    748 Puck van Wiltenburg PAC 200m
    400mH
    Speer
    MJA - 200mMJA - 400mHMJA - Speer groep 2 PAC Meisjes Team 2 --------- 1195
    749 Sanne Mooldijk PAC 3000m
    MJA - 3000m PAC Meisjes Team 2 ----------- 697
    750 Shaya van Houdt PAC HSS
    MJA - HSS groep 1 PAC Meisjes Team 1 ----------- 715
    751 Diane van Es PAC 800m
    4x400m
    MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 ---------- 853
    752 Jasmijn van Iersel PAC 200m
    4x400m
    MJA - 200m PAC Meisjes Team 1 ---------- 0
    753 Enid Duut PAC Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 PAC Meisjes Team 1 ---------- 1659
    754 Mirte Kok PAC Polshoog
    MJA - Polshoog PAC Meisjes Team 1 ----------- 692
    755 Gabrielle Opmeer PAC 400mH
    4x400m
    Hoog
    MJA - 400mHMJA - Hoog groep 2 PAC Meisjes Team 1 --------- 689
    756 Sanne van Beek PAC 800m
    MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 ----------- 0
    757 Lucie Tiemeier PAC 100m
    MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 ----------- 0
    758 Janaisa Baah PAC HSS
    MJA - HSS groep 2 PAC Meisjes Team 1 ----------- 0
    759 Marije Hijman PAC 3000m
    4x400m
    MJA - 3000m PAC Meisjes Team 1 ---------- 746
    760 Nicole Etman PAC Hoog
    MJA - Hoog groep 1 PAC Meisjes Team 1 ----------- 883
    761 Camille van de Brug PAC Speer
    Discus
    MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 2 PAC Meisjes Team 1 ---------- 695
    762 Bridget Janssen PAC Speer
    Kogel
    MJA - Speer groep 2MJA - Kogel groep 2 PAC Meisjes Team 1 ---------- 0
    763 Janine Verhaar PAC 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m PAC Meisjes Team 1 ---------- 1572
    764 Sabienne Asare Haag 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 2 ---------- 0
    766 Iza de Kort Haag 800m
    MJA - 800m Haag Atlet...es Team 2 ----------- 632
    767 Merel van ...Langkruis Haag 3000m
    MJA - 3000m Haag Atlet...es Team 2 ----------- 248
    768 Jelke Scholte Haag 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 1 --------- 0
    769 Pien Kuiper Haag Speer
    Kogel
    MJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2 Haag Atlet...es Team 2 ---------- 888
    770 Noor Kuiper Haag Discus
    Kogel
    Hoog
    MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 1MJA - Hoog groep 1 Haag Atlet...es Team 2 --------- 1056
    771 Esther van der Pijl Haag 800m
    4x400m
    MJA - 800m Haag Atlet...es Team 1 ---------- 589
    779 Anouk Rensink AV Unitas 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Unitas Meisjes --------- 1526
    780 Esmée Ernes AV Unitas 800m
    MJA - 800m AV Unitas Meisjes ----------- 655
    781 Melissa Claessens AV Unitas 200m
    4x400m
    MJA - 200m AV Unitas Meisjes ---------- 0
    782 Maeve Zuijlen AV Unitas 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH AV Unitas Meisjes ---------- 583
    783 Zyra van Oers AV Unitas Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 AV Unitas Meisjes ---------- 552
    784 Fleur Visser AV Unitas 3000m
    Discus
    Kogel
    MJA - 3000mMJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Unitas Meisjes --------- 732
    785 Amy Brendel AV Unitas Speer
    Hoog
    MJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 2 AV Unitas Meisjes ---------- 1113
    786 Laurien Theunissen AV Unitas Hoog
    HSS
    MJA - Hoog groep 1MJA - HSS groep 2 AV Unitas Meisjes ---------- 749
    787 Merel Visser AV Unitas 4x400m
    Speer
    MJA - Speer groep 1 AV Unitas Meisjes ---------- 0
    788 Tinka Broekman AV Unitas Polshoog
    MJA - Polshoog AV Unitas Meisjes ----------- 760
    839 Doris van der Knaap Haag 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 2 ---------- 0
    848 Casey de Graaff SPOB 100m
    200m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - 200mMJA - Hoog groep 1 AV Spirit ...d Meisjes --------- 1903
    849 Josephine van Luik SPOB 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Spirit ...d Meisjes ---------- 0
    850 Sanne Kooij SPOB Discus
    Kogel
    MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 1 AV Spirit ...d Meisjes ---------- 0
    851 Frouke Benz CAV Energie 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH CAV Energie Meisjes ---------- 536
    860 Amber van Malsen AV Sprint Speer
    Discus
    Kogel
    MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 AV Sprint Meisjes --------- 836
    861 Pleun Hutten AV Sprint Hoog
    MJA - Hoog groep 1 AV Sprint Meisjes ----------- 779
    862 Charlotte Demoulin AV Sprint 4x400m
    Polshoog
    MJA - Polshoog AV Sprint Meisjes ---------- 398
    863 Simone Snepvangers AV Sprint 800m
    Hoog
    HSS
    MJA - 800mMJA - Hoog groep 2MJA - HSS groep 2 AV Sprint Meisjes --------- 1061
    864 Tessa Smits AV Sprint Kogel
    MJA - Kogel groep 1 AV Sprint Meisjes ----------- 543
    865 Eva Vonk AV Sprint 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Sprint Meisjes --------- 0
    866 Zoë Meyer AV Sprint 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Sprint Meisjes --------- 1445
    867 Hanna Kloek AV Sprint 3000m
    4x400m
    MJA - 3000m AV Sprint Meisjes ---------- 473

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 5
    AV Achilles Top ATOP 5
    AV Fortuna FRTN 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 4
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV Passaat PSST 4
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
    AV Sprint SPRN 8
    AV Unitas UNTS 10
    CAV Energie ENRG 8
    Eindhoven Atletiek EHAT 5
    Haag Atletiek HAAG 15
    PAC PAC 18
    Scorpio SCRP 5
    Spado SPDO 4
    Competitiestand Meisjes Junioren A
    # Team Leden Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
    Begeleider: Jorrit Rodermond
    Jurylid: Jorrit Rodermond
    14 9192
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJA
    Begeleider: Mattie Dekkers
    Jurylid: Andre vd Berg
    9 7562
    3 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJA
    Begeleider: Arno Zuylen
    Jurylid: Herman Visser
    10 7203
    4 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJA
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Martin de Laat
    8 5990
    5 AV Achilles Top Meisjes AV Achilles Top - MJA
    Begeleider: Frans van Mil
    Jurylid: Dhr. Wijnhoven
    5 5701
    6 Spado Meisjes Spado - MJA
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Tanja Huis in 't Veld (geen polshoog)
    4 4685
    7 Scorpio Meisjes Scorpio - MJA
    Begeleider: Jeroen Provoost
    Jurylid: Corry van der pas
    5 4604
    8 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJA
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    Jurylid: Margot Birker
    5 4344
    9 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
    Begeleider: Aad Vink
    Jurylid: Aad Noordermeer
    8 4170
    10 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
    4 3578
    11 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
    Begeleider: Jorrit Rodermond
    Jurylid: Jorrit Rodermond
    4 3465
    12 Eindhoven Atletiek Meisjes Eindhoven Atletiek - MJA
    Begeleider: Silke Peeters
    Jurylid: Bieneke Bauling
    5 3439
    13 AV Generaal Michaelis Meisjes AV Generaal Michaelis - MJA
    Begeleider: Huub van den Elzen
    Jurylid: Wichard de Benis
    4 3150
    14 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJA
    Begeleider: Edwin van Eersel
    Jurylid: Liam Paalvast
    4 2894
    15 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJA
    Begeleider: Mattie Dekkers
    Jurylid: Andre vd Berg
    6 2824
    16 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJA
    Begeleider: Rob Louter
    Jurylid: Rob Louter
    3 1903
    17 AV Olympus `70 Meisjes AV Olympus `70 - MJA
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: Rini van Marrewijk, voorkeur polshoog meisjes A
    2 819
    18 Fortius Meisjes Fortius - MJA 0 0
    18 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA 0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Janine Verhaar PAC PAC Meisjes Team 1 12,43 +0.9 m/s12,55 785
    2 Anouk Rensink AV Unitas AV Unitas Meisjes 12,69 +0.9 m/s12,54 734
    3 Janna Doumpas Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 12,70 +1.4 m/s12,93 732
    4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 12,73 +0.9 m/s12,70 726
    5 Lucie Tiemeier PAC PAC Meisjes Team 1 12,79 +0.9 m/s12,65 0
    6 Eva Vonk AV Sprint AV Sprint Meisjes 12,86 +0.9 m/s12,70 0
    7 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 12,89 +1.4 m/s12,90 697
    8 Deborah Westfa CAV Energie CAV Energie Meisjes 12,99 +2.4 m/s--- 678
    9 Sephora Bancé AV Passaat AV Passaat Meisjes 13,09 +0.9 m/s12,90 0
    10 Grace-Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 13,21 +1.4 m/s13,00 639
    11 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 13,32 +1.4 m/s13,66 620
    12 Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 13,40 +1.4 m/s13,28 0
    13 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,03 +1.3 m/s14,09 503
    14 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,13 +2.4 m/s14,54 0
    15 Alexandra Willemsen ATOP AV Achille...p Meisjes 14,14 +2.4 m/s14,81 486
    16 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 14,25 +2.4 m/s14,88 0
    17 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 14,52 +1.8 m/s--- 429
    18 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...0 Meisjes 14,58 +2.4 m/s14,77 421
    19 Jelke Scholte Haag Haag Atlet...es Team 1 14,63 +1.3 m/s13,68 0
    20 Saskia Smink AVGM AV Generaa...s Meisjes 15,09 +1.8 m/s--- 350
    21 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio Meisjes 15,22 +1.8 m/s--- 332
    Vera Hoogstad PAC PAC Meisjes Team 2 DQ 14,21 0
    Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes DNS --- 0
    Sabienne Asare Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS 13,75 0
    Doris van der Knaap Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS 14,25 0
    Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anouk Rensink AV Unitas AV Unitas Meisjes 25,64 +1.6 m/s25,48 792
    2 Janine Verhaar PAC PAC Meisjes Team 1 25,70 +1.6 m/s26,25 787
    3 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,54 +1.6 m/s25,95 719
    4 Janna Doumpas Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 26,67 +1.6 m/s26,39 709
    5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,71 +1.9 m/s26,63 706
    6 Kirsten Kuntz AV Passaat AV Passaat Meisjes 26,74 +1.9 m/s26,40 704
    7 Jasmijn van Iersel PAC PAC Meisjes Team 1 27,10 +1.9 m/s26,74 0
    8 Grace-Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 27,18 +1.6 m/s26,00 671
    9 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 27,34 +0.6 m/s28,00 0
    10 Danielle Batenburg AV Passaat AV Passaat Meisjes 27,74 +0.6 m/s28,00 0
    11 Eva Vonk AV Sprint AV Sprint Meisjes 27,81 +1.9 m/s26,96 0
    12 Puck van Wiltenburg PAC PAC Meisjes Team 2 28,17 +0.6 m/s28,30 600
    13 Myrthe Hamers ATOP AV Achille...p Meisjes 28,19 +0.6 m/s27,59 599
    14 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 28,81 +0.4 m/s29,52 557
    15 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 29,18 +0.4 m/s30,43 533
    16 Sarah van der Stam AVGM AV Generaa...s Meisjes 29,27 +1.6 m/s--- 527
    17 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 29,33 +1.6 m/s--- 523
    18 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 29,69 +1.6 m/s--- 0
    19 Melissa Claessens AV Unitas AV Unitas Meisjes 29,89 +0.4 m/s29,33 0
    20 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 30,01 +0.6 m/s27,62 0
    21 Jelke Scholte Haag Haag Atlet...es Team 1 30,06 +0.4 m/s28,35 0
    22 Marlieke van het Hof Scorpio Scorpio Meisjes 31,00 +1.6 m/s--- 423
    Sabienne Asare Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS 27,50 0
    Doris van der Knaap Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS 28,50 0
    Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS 31,58 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:15,13 2:11,56 853
    2 Anouk Prop Spado Spado Meisjes 2:15,15 2:13,58 853
    3 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:27,47 2:20,00 700
    4 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:27,65 2:22,74 698
    5 Anna Gommer ATOP AV Achille...p Meisjes 2:28,99 2:27,61 683
    6 Esmée Ernes AV Unitas AV Unitas Meisjes 2:31,57 2:25,62 655
    7 Iza de Kort Haag Haag Atlet...es Team 2 2:33,75 2:30,00 632
    8 Linde Derksen Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 2:36,17 2:32,00 607
    9 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:36,18 2:37,26 0
    10 Sanne van Beek PAC PAC Meisjes Team 1 2:36,56 2:40,01 0
    11 Esther van der Pijl Haag Haag Atlet...es Team 1 2:37,98 2:40,00 589
    12 Danielle Batenburg AV Passaat AV Passaat Meisjes 2:38,30 2:40,00 586
    13 Julia Verhagen PAC PAC Meisjes Team 2 2:43,11 --- 540
    14 Laura Schelling Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 2:45,34 2:35,00 0
    15 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:49,98 2:40,00 478
    16 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio Meisjes 3:33,29 --- 183
    17 Saskia Smink AVGM AV Generaa...s Meisjes 3:34,73 --- 175

    Uitslagen 4 x 400m Meisjes Junior A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dewi Lafontaine Haag Haag Atlet...es Team 1 46,40 41,97 41,77 42,99 46,40 --- 862
    2 Emma van Arendonk Spado Spado Meisjes 45,17 44,70 43,12 45,12 45,17 --- 844
    3 Tosca Smit Haag Haag Atlet...es Team 1 35,31 39,02 32,40 39,78 39,78 --- 0
    4 Camille van de Brug PAC PAC Meisjes Team 1 35,55 33,76 34,17 29,20 35,55 --- 695
    5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 34,86 33,06 33,28 30,40 34,86 --- 683
    6 Bridget Janssen PAC PAC Meisjes Team 1 32,51 33,72 29,65 29,41 33,72 --- 0
    7 Janna Doumpas Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 27,82 25,54 25,79 22,82 27,82 32,57 559
    8 Vera Hoogstad PAC PAC Meisjes Team 2 27,65 22,99 22,90 22,20 27,65 --- 556
    9 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 20,82 25,70 23,54 25,30 25,70 --- 518
    10 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 22,84 25,57 25,57 --- 516
    11 Puck van Wiltenburg PAC PAC Meisjes Team 2 23,88 19,67 22,89 22,77 23,88 --- 0
    12 Pien Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 2 22,26 20,81 19,39 21,61 22,26 --- 449
    13 Amy Brendel AV Unitas AV Unitas Meisjes 21,90 21,03 19,03 21,90 --- 441
    14 Merel Visser AV Unitas AV Unitas Meisjes 19,26 16,81 16,75 - 19,26 --- 0
    15 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Meisjes 15,51 16,47 17,35 16,25 17,35 --- 340
    16 Anne Claessens ATOP AV Achille...p Meisjes 14,17 14,17 --- 260
    17 Saskia Smink AVGM AV Generaa...s Meisjes 10,37 10,37 11,10 - 11,10 --- 175
    Meike Lokker CAV Energie CAV Energie Meisjes - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 47,46 - 45,32 46,90 47,46 --- 862
    2 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 40,23 X X X 40,23 43,24 739
    3 Veerle van...er Meulen ATOP AV Achille...p Meisjes - 37,83 36,99 38,73 38,73 44,02 712
    4 Emma van Arendonk Spado Spado Meisjes 35,82 28,38 32,43 35,82 --- 658
    5 Fleur Visser AV Unitas AV Unitas Meisjes 35,39 34,48 - 34,53 35,39 --- 650
    6 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...es Team 1 33,97 32,76 31,90 33,97 --- 623
    7 Tosca Smit Haag Haag Atlet...es Team 1 32,33 30,68 - - 32,33 --- 0
    8 Zyra van Oers AV Unitas AV Unitas Meisjes 26,30 26,30 --- 0
    9 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,18 24,59 23,25 26,18 --- 463
    10 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 2 23,80 24,72 25,16 25,16 --- 441
    11 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 22,95 23,99 23,99 --- 414
    12 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 23,12 22,25 23,12 --- 394
    13 Camille van de Brug PAC PAC Meisjes Team 1 19,50 20,67 22,49 22,49 --- 0
    14 Sephora Bancé AV Passaat AV Passaat Meisjes 15,48 18,60 20,38 - 20,38 --- 0
    15 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 18,17 19,99 19,99 --- 318
    16 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 16,24 16,24 --- 219
    17 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 13,71 14,98 13,49 16,04 16,04 --- 213
    Sem de Bruin Olympus `70 AV Olympus...0 Meisjes X NM 23,85 0
    Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie Meisjes X NM --- 0
    Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes - DNS 20,00 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 12,59 13,29 12,49 12,19 13,29 --- 797
    2 Emma van Arendonk Spado Spado Meisjes 11,44 11,40 11,12 10,99 11,44 --- 684
    3 Veerle van...er Meulen ATOP AV Achille...p Meisjes 11,11 11,00 10,82 11,11 13,83 663
    4 Bridget Janssen PAC PAC Meisjes Team 1 10,77 10,24 10,77 --- 0
    5 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...es Team 1 9,16 10,03 9,43 10,03 --- 591
    6 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio Meisjes 9,80 9,80 11,71 576
    7 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,48 9,63 8,76 9,39 9,63 --- 564
    8 Zyra van Oers AV Unitas AV Unitas Meisjes 8,74 9,35 9,45 9,45 --- 552
    9 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,33 8,47 9,36 9,33 9,36 --- 0
    10 Tessa Smits AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,01 8,37 9,14 9,33 9,33 --- 543
    11 Fleur Visser AV Unitas AV Unitas Meisjes 8,37 9,01 8,07 8,97 9,01 --- 0
    12 Vera Hoogstad PAC PAC Meisjes Team 2 8,26 8,42 7,93 7,72 8,42 --- 477
    13 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 7,52 7,62 8,04 8,22 8,22 --- 463
    14 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...es Team 1 7,51 7,39 7,96 7,96 --- 0
    15 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 7,94 7,69 7,64 7,75 7,94 --- 0
    16 Pien Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 2 7,91 7,88 7,55 6,45 7,91 --- 439
    17 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 2 6,80 7,07 7,00 6,67 7,07 --- 0
    18 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 6,04 6,39 6,29 6,20 6,39 --- 317
    19 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 5,93 6,20 6,04 5,79 6,20 --- 0
    20 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 5,37 5,31 5,69 5,69 5,69 --- 256
    Sem de Bruin Olympus `70 AV Olympus...0 Meisjes X NM 8,50 0
    Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie Meisjes X NM --- 0
    Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes X NM 6,70 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
    2 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven ...k Meisjes 1,60 1,65 832
    3 Dewi Lafontaine Haag Haag Atlet...es Team 1 1,55 --- 0
    4 Tosca Smit Haag Haag Atlet...es Team 1 1,55 --- 779
    4 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,55 --- 779
    6 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,50 --- 0
    7 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1,50 1,45 726
    8 Amy Brendel AV Unitas AV Unitas Meisjes 1,45 --- 672
    9 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 2 1,40 --- 615
    9 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 1,40 --- 615
    9 Myrthe Hamers ATOP AV Achille...p Meisjes 1,40 1,40 615
    9 Sarah van der Stam AVGM AV Generaa...s Meisjes 1,40 --- 615
    13 Laurien Theunissen AV Unitas AV Unitas Meisjes 1,40 --- 0
    14 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio Meisjes 1,40 --- 615
    Gabrielle Opmeer PAC PAC Meisjes Team 1 DNS --- 0
    Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...es Team 1 9,83 11,72 11,51 11,56 11,72 +2.9 m/s--- 838
    2 Laurien Theunissen AV Unitas AV Unitas Meisjes 10,67 10,93 10,93 +1.5 m/s--- 749
    3 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 1 10,63 X 10,52 X 10,63 +2.4 m/s--- 715
    4 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,28 9,41 9,31 9,51 9,51 +3.2 m/s--- 583
    5 Sarah van der Stam AVGM AV Generaa...s Meisjes 8,93 9,42 9,37 9,38 9,42 +2.9 m/s--- 572
    6 Alexandra Willemsen ATOP AV Achille...p Meisjes 9,37 8,86 9,36 8,92 9,37 +2.9 m/s8,21 566
    7 Janaisa Baah PAC PAC Meisjes Team 1 8,22 9,29 9,29 +2.0 m/s--- 0
    8 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio Meisjes 7,90 8,28 8,01 8,00 8,28 +1.5 m/s--- 428
    9 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Meisjes 7,44 7,44 +2.8 m/s--- 315