Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 163
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m1500m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSS
    121 Niels Beks AV Attila - AV Attila Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    122 Bob Bugter AV Attila - AV Attila Jongens Speer
    JJA - Speer groep 1 ----------
    123 Mitchell Emmers AV Attila - AV Attila Jongens 200m
    JJA - 200m ----------
    124 Tijl van Hattum AV Attila - AV Attila Jongens 4x400m
    ----------
    125 Jaro IJpelaar AV Attila - AV Attila Jongens 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 --------
    126 Floris Meeuwse AV Attila - AV Attila Jongens 400mH
    JJA - 400mH ----------
    127 Mattijs Mols AV Attila - AV Attila Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 ---------
    128 Robin van Riel AV Attila - AV Attila Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    129 Jorg Schellekens AV Attila - AV Attila Jongens 800m
    JJA - 800m ----------
    130 Vincent Staat AV Attila - AV Attila Jongens Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 ---------
    131 Tim Verhoeven AV Attila - AV Attila Jongens 100m
    4x400m
    JJA - 100m ---------
    132 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 1500m
    4x400m
    Speer
    JJA - 1500mJJA - Speer groep 1 --------
    133 Quirijn van Gulik AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 800m
    4x400m
    HSS
    JJA - 800mJJA - HSS groep 1 --------
    134 Koen Klunder AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 100m
    4x400m
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 --------
    135 Jowie Robbemond AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 4x400m
    Kogel
    JJA - Kogel groep 1 ---------
    136 Devi Robbemond AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 4x400m
    Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 --------
    137 Jort van der Voorden AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 200m
    4x400m
    Hoog
    JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 --------
    138 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 100m
    400mH
    JJA - 100mJJA - 400mH ---------
    139 Alberto Biswane Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    140 Quinten de Brabander Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 400mH
    4x400m
    Kogel
    JJA - 400mHJJA - Kogel groep 2 --------
    141 Samuel Chapple Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    142 Tom de Gelder Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 4x400m
    ----------
    143 Bo Herrewijnen Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens Speer
    Kogel
    JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 1 ---------
    144 Guido Persoon Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens Discus
    Hoog
    HSS
    JJA - Discus groep 1JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 --------
    145 Lars Tinneveld Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 100m
    4x400m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Speer groep 2 --------
    146 Tristan Valkenburg Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    147 Daan van der Voort Olympus `70 - AV Olympus...0 Jongens Discus
    HSS
    JJA - Discus groep 2JJA - HSS groep 2 ---------
    159 Henrik Fischer Haag - Haag Atlet...ns Team 1 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    162 Marvin Boschman Spado - Spado Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    164 Jelle Evers Spado - Spado Jongens Speer
    HSS
    JJA - Speer groep 2JJA - HSS groep 1 ---------
    165 Troy de Juncker AV Attila - AV Attila Jongens 800m
    JJA - 800m ----------
    166 Wislet de Hair Spado - Spado Jongens 100m
    JJA - 100m ----------
    167 Rick Govers Spado - Spado Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    168 Stephan H...n 't Veld Spado - Spado Jongens Discus
    Kogel
    HSS
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - HSS groep 2 --------
    169 Youri Janssens Spado - Spado Jongens 200m
    800m
    JJA - 200mJJA - 800m ---------
    170 Arjen de Kock Spado - Spado Jongens 4x400m
    Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 --------
    171 Sven van Merode Spado - Spado Jongens 200m
    Hoog
    JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 ---------
    172 Martin Oonincx Spado - Spado Jongens 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH ---------
    173 Tim de Wit Spado - Spado Jongens Hoog
    JJA - Hoog groep 2 ----------
    175 Youri Sheppard Spado - Spado Jongens Speer
    JJA - Speer groep 1 ----------
    176 Norbert Weijenberg Spado - Spado Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    179 Sander Smits AVGM - AV Generaa...s Jongens 100m
    Hoog
    JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 ---------
    180 Vincent Hein AVGM - AV Generaa...s Jongens 200m
    4x400m
    Hoog
    JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 --------
    181 Stijn Groen AVGM - AV Generaa...s Jongens 800m
    4x400m
    Speer
    JJA - 800mJJA - Speer groep 2 --------
    182 Tonnie de Benis AVGM - AV Generaa...s Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    183 Luc Geeris AVGM - AV Generaa...s Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    184 Matthijs Slegt AVGM - AV Generaa...s Jongens Discus
    Kogel
    HSS
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2JJA - HSS groep 1 --------
    186 Robbie Louw PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
    JJA - Speer groep 2 ----------
    190 Kjell Broos AV Sprint - AV Sprint Jongens 4x400m
    Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 --------
    196 Stan Schipperen Scorpio - Scorpio Jongens 800m
    JJA - 800m ----------
    197 Nick Schipperen Scorpio - Scorpio Jongens 100m
    400mH
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 400mH --------
    198 Rick van Haven Scorpio - Scorpio Jongens 100m
    4x400m
    JJA - 100m ---------
    199 Sven van der Pas Scorpio - Scorpio Jongens 200m
    800m
    4x400m
    JJA - 200mJJA - 800m --------
    420 Martijn Eijgenraam Scorpio - Scorpio Jongens 200m
    JJA - 200m ----------
    421 Paul van der Gaag Scorpio - Scorpio Jongens 1500m
    Speer
    HSS
    JJA - 1500mJJA - Speer groep 2JJA - HSS groep 1 --------
    422 Jeroen Rops Scorpio - Scorpio Jongens Discus
    Kogel
    Hoog
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 2 --------
    423 Julian van Jeveren Scorpio - Scorpio Jongens 4x400m
    HSS
    JJA - HSS groep 2 ---------
    429 Lars Adriaanse Haag - Haag Atlet...ns Team 1 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    431 Marnix Vos Haag - Haag Atlet...ns Team 1 800m
    JJA - 800m ----------
    432 Abel Hijstek Haag - Haag Atlet...ns Team 1 1500m
    JJA - 1500m ----------
    433 Maurik de Groot Haag - Haag Atlet...ns Team 1 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Speer groep 2 --------
    434 Ferrie Hamer Haag - Haag Atlet...ns Team 1 800m
    4x400m
    HSS
    JJA - 800mJJA - HSS groep 1 --------
    435 Glenn Kunst Haag - Haag Atlet...ns Team 1 4x400m
    Discus
    Hoog
    JJA - Discus groep 1JJA - Hoog groep 2 --------
    436 Jannis Fischer Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Discus
    Hoog
    JJA - Discus groep 2JJA - Hoog groep 1 ---------
    437 Stan Biemans DAK - DAK Jongens Kogel
    Hoog
    HSS
    JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 --------
    439 Jori Verroen Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Speer
    Kogel
    JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 2 ---------
    440 Stijn van Nierop DAK - DAK Jongens 800m
    4x400m
    Discus
    JJA - 800mJJA - Discus groep 1 --------
    441 Yonathan ...aki Haile Haag - Haag Atlet...ns Team 2 1500m
    JJA - 1500m ----------
    442 Jeroen Westering Haag - Haag Atlet...ns Team 2 800m
    JJA - 800m ----------
    444 Sam de Paauw Haag - Haag Atlet...ns Team 2 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Speer groep 2 --------
    445 Benjamin Coolen Haag - Haag Atlet...ns Team 2 4x400m
    Speer
    Hoog
    JJA - Speer groep 1JJA - Hoog groep 2 --------
    446 Lucas de Leeuw Haag - Haag Atlet...ns Team 2 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 1 --------
    447 Tijan Samba Haag - Haag Atlet...ns Team 2 Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 ---------
    448 Jeremy Pronk Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Speer groep 2JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 --------
    449 Ruben de Vries Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    465 Djavan Verheij Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 200m
    4x400m
    JJA - 200m ---------
    466 Raphael va...der Linde Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    467 Stan Jansen Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    468 Jesper Vrijenhoek Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Discus
    JJA - Discus groep 1 ----------
    469 Janeiro Day Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
    JJA - 100m ----------
    470 Mees Loeve Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH ---------
    471 Yanick Geluk Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 ---------
    472 Tommie Sinke Spado - Spado Jongens 100m
    4x400m
    JJA - 100m ---------
    473 Hristo Vermeer Typhoon - Typhoon Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    474 Jelle van Lamoen Typhoon - Typhoon Jongens 200m
    4x400m
    JJA - 200m ---------
    491 Cedrych va...der Graaf CAV Energie - CAV Energie Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    492 Joeri van de Waal CAV Energie - CAV Energie Jongens 800m
    400mH
    4x400m
    JJA - 800mJJA - 400mH --------
    493 Marlon van Zijl CAV Energie - CAV Energie Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    494 Rody Verveer CAV Energie - CAV Energie Jongens 4x400m
    Speer
    Hoog
    JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 1 --------
    531 Jelle Schurer ATOP - AV Achille...p Jongens 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 1 --------
    532 Luc Vilain ATOP - AV Achille...p Jongens 800m
    400mH
    4x400m
    JJA - 800mJJA - 400mH --------
    533 Fabiël Wijnhoven ATOP - AV Achille...p Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 --------
    534 Ezra Vogt ATOP - AV Achille...p Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    535 Jop Scheren ATOP - AV Achille...p Jongens 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    536 Koen Frenken ATOP - AV Achille...p Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    541 Luuk van den Akker Taxandria - Taxandria ...k Jongens 4x400m
    ----------
    542 Gijs Broenink Taxandria - Taxandria ...k Jongens 100m
    JJA - 100m ----------
    543 Jort van Breda Taxandria - Taxandria ...k Jongens 200m
    4x400m
    Discus
    JJA - 200mJJA - Discus groep 1 --------
    544 Luuk Mentink Taxandria - Taxandria ...k Jongens 400mH
    Kogel
    Hoog
    JJA - 400mHJJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 1 --------
    545 Sander Verweij Taxandria - Taxandria ...k Jongens 800m
    1500m
    4x400m
    JJA - 800mJJA - 1500m --------
    546 Teun van Oirschot Taxandria - Taxandria ...k Jongens 4x400m
    Speer
    Kogel
    JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 1 --------
    547 Tobias van Roon DAK - DAK Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    548 Elmar Koster PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
    JJA - Speer groep 1 ----------
    549 Alexander Brons PAC - PAC Jongens Team 2 1500m
    JJA - 1500m ----------
    678 Timo in 't Hout PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 ---------
    679 Rafael Raap PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 ---------
    680 Bryan Pronk PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------
    681 Victor van der Wel PAC - PAC Jongens Team 1 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    682 Jordi van der Wal PAC - PAC Jongens Team 1 Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 1 ---------
    683 Florens de Lange PAC - PAC Jongens Team 2 100m
    4x400m
    JJA - 100m ---------
    684 Ramsey Angela PAC - PAC Jongens Team 1 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH ---------
    685 Max Polak PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJA - 1500m ----------
    686 Daan Hoomoedt PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    JJA - 100m ----------
    687 Jeroen Poiesz PAC - PAC Jongens Team 1 Hoog
    JJA - Hoog groep 2 ----------
    688 Tom Fobbe PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJA - 1500m ----------
    689 Ishan Baidjoe PAC - PAC Jongens Team 2 200m
    4x400m
    JJA - 200m ---------
    690 Najib Hassan PAC - PAC Jongens Team 1 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    691 Twan Vermeer PAC - PAC Jongens Team 2 800m
    JJA - 800m ----------
    692 Gawie Louw PAC - PAC Jongens Team 1 200m
    4x400m
    JJA - 200m ---------
    693 Thomas van Haarlem PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
    JJA - Speer groep 1 ----------
    694 Finnian va...teenhoven PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
    JJA - Speer groep 2 ----------
    695 Bruno Oele PAC - PAC Jongens Team 2 4x400m
    Hoog
    JJA - Hoog groep 2 ---------
    696 Raymildo van Callias PAC - PAC Jongens Team 2 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    697 Marijn Graafland PAC - PAC Jongens Team 2 Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 ---------
    765 Merlijn va...ensbergen Haag - Haag Atlet...ns Team 2 800m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 800mJJA - Kogel groep 1 --------
    772 Scott Boesten AV Unitas - AV Unitas Jongens 100m
    Hoog
    HSS
    JJA - 100mJJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 --------
    773 Yonis AL-Tammar AV Unitas - AV Unitas Jongens 200m
    400mH
    HSS
    JJA - 200mJJA - 400mHJJA - HSS groep 2 --------
    774 Rowan Beun AV Unitas - AV Unitas Jongens 800m
    1500m
    JJA - 800mJJA - 1500m ---------
    775 Nick Godschalk AV Unitas - AV Unitas Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 ---------
    776 Rik Goessens AV Unitas - AV Unitas Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 ---------
    777 Remie Geurts AV Unitas - AV Unitas Jongens 200m
    Speer
    JJA - 200mJJA - Speer groep 1 ---------
    778 Nigel van Varik AV Unitas - AV Unitas Jongens Speer
    Hoog
    JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 1 ---------
    789 Christiaan Korte Typhoon - Typhoon Jongens 800m
    400mH
    Speer
    JJA - 800mJJA - 400mHJJA - Speer groep 2 --------
    790 Cas Weijers DAK - DAK Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 ---------
    791 Lucas Poker Typhoon - Typhoon Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    792 Yannick Smits Typhoon - Typhoon Jongens 1500m
    JJA - 1500m ----------
    793 Geert Elferink DAK - DAK Jongens 100m
    Hoog
    HSS
    JJA - 100mJJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 --------
    794 Oliver Korte Typhoon - Typhoon Jongens 100m
    4x400m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Speer groep 1 --------
    795 Rein van Houwelingen Typhoon - Typhoon Jongens Discus
    Kogel
    Hoog
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 2 --------
    796 Menno Breddels Typhoon - Typhoon Jongens HSS
    JJA - HSS groep 1 ----------
    797 Damian Dresens Typhoon - Typhoon Jongens HSS
    JJA - HSS groep 2 ----------
    798 Niels Smits Typhoon - Typhoon Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 ---------
    799 Geert de Gouw DAK - DAK Jongens 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA - Speer groep 2 --------
    836 Antoine va...er Sanden DAK - DAK Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    837 Thomas Pe...ira Horta Haag - Haag Atlet...ns Team 1 1500m
    JJA - 1500m ----------
    838 Bob Abotar Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Kogel
    HSS
    JJA - Kogel groep 1JJA - HSS groep 2 ---------
    840 Pepijn de Vos PAC - PAC Jongens Team 2 Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 ---------
    841 Jelle van de Wal SPOB - AV Spirit ...d Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    842 Thijs van Deurzen SPOB - AV Spirit ...d Jongens 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m ---------
    843 Kay Geerlings SPOB - AV Spirit ...d Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 ---------
    844 Tim Roos SPOB - AV Spirit ...d Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 ---------
    845 Sven Markesteijn SPOB - AV Spirit ...d Jongens Speer
    JJA - Speer groep 2 ----------
    846 Michiel de...aasteniet SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x400m
    Speer
    Hoog
    JJA - Speer groep 1JJA - Hoog groep 2 --------
    847 Sjoerd Visser SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 --------
    852 August van de Weijer AV Sprint - AV Sprint Jongens 200m
    400mH
    4x400m
    JJA - 200mJJA - 400mH --------
    853 Julian de Leeuw AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    Speer
    JJA - 100mJJA - Speer groep 1 ---------
    854 David Thommassen AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m --------
    855 Jur Klijs AV Sprint - AV Sprint Jongens 800m
    4x400m
    JJA - 800m ---------
    856 Jelle van Hofslot AV Sprint - AV Sprint Jongens 1500m
    Hoog
    JJA - 1500mJJA - Hoog groep 1 ---------
    857 Justin Hoefmans AV Sprint - AV Sprint Jongens Discus
    Kogel
    JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 ---------
    858 Sjoerd Pastoor AV Sprint - AV Sprint Jongens Speer
    JJA - Speer groep 2 ----------
    859 Luc van Hofslot AV Sprint - AV Sprint Jongens HSS
    JJA - HSS groep 2 ----------
    868 Diego Mee...s Madurgo Haag - Haag Atlet...ns Team 2 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Achilles Top ATOP 6
    AV Attila ATTL 12
    AV Fortuna FRTN 7
    AV Generaal Michaelis AVGM 6
    AV Olympus `70 OL70 9
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 7
    AV Sprint SPRN 9
    AV Unitas UNTS 7
    CAV Energie ENRG 4
    DAK DAK 7
    Haag Atletiek HAAG 19
    PAC PAC 24
    Rotterdam Atletiek RDAM 9
    Scorpio SCRP 8
    Spado SPDO 13
    Taxandria Atletiek TXND 6
    Typhoon TPHN 10
    Competitiestand Jongens Junioren A
    # Team Leden Punten
    1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
    Begeleider: Jorrit Rodermond
    Jurylid: Jorrit Rodermond
    14 7728
    2 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
    Begeleider: Tim Verhoeven
    Jurylid: Carolien Ritsema van Eck
    12 7535
    3 Haag Atletiek Jongens Team 1 Haag Atletiek - JJA
    Begeleider: Hans Coolen
    Jurylid: Andre vd Berg
    11 7310
    4 AV Olympus `70 Jongens AV Olympus `70 - JJA
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: Volgt z.s.m.
    9 6618
    5 Spado Jongens Spado - JJA
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Tanja Huis in 't Veld (geen polshoog)
    13 6186
    6 DAK Jongens DAK - JJA
    Begeleider: Theo van Houten en Ad Kivits
    Jurylid: eigen wedstrijd
    7 6037
    7 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJA
    Begeleider: Johan de Koning
    Jurylid: Martin de Laat
    9 5690
    8 Typhoon Jongens Typhoon - JJA
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: Ton Smits
    10 5622
    9 Scorpio Jongens Scorpio - JJA
    Begeleider: janneke Visser
    8 5287
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 Haag Atletiek - JJA
    Begeleider: Hans Coolen
    Jurylid: Andre vd Berg
    8 4989
    11 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJA
    Begeleider: Arno Zuylen
    Jurylid: Herman Visser
    7 4982
    12 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
    Begeleider: Jorrit Rodermond
    Jurylid: Jorrit Rodermond
    10 4893
    13 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJA
    Begeleider: Rob Louter
    Jurylid: Rob Louter
    7 4657
    14 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJA
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
    7 4232
    15 AV Achilles Top Jongens AV Achilles Top - JJA
    Begeleider: Frans van Mil
    Jurylid: Dhr. Wijnhoven
    6 4191
    16 Taxandria Atletiek Jongens Taxandria Atletiek - JJA
    Begeleider: G. Mentink
    Jurylid: G. Mentink
    6 3988
    17 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJA
    Begeleider: Huub van den Elzen
    Jurylid: Wichard de Benis
    6 3439
    18 CAV Energie Jongens CAV Energie - JJA
    Begeleider: Joeri van der Waal
    Jurylid: Aad Noordermeer
    4 3323
    19 Atletiek Maastricht Jongens Atletiek Maastricht - JJA 0 0
    19 Fortius Jongens Fortius - JJA 0 0
    19 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
    Begeleider: Tim Stoevelaar
    Jurylid: Tim Stoevelaar
    9 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Bryan Pronk PAC Jongens Team 1 11,16 +2.4 m/s11,22
    2 Cedrych va...der Graaf CAV Energie Jongens 11,18 +2.7 m/s11,56
    3 Niels Beks AV Attila Jongens 11,20 +2.4 m/s11,39
    4 Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 11,43 +2.4 m/s11,49
    5 Henrik Fischer Haag Atlet...ns Team 1 11,44 +2.4 m/s11,50
    6 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 11,51 +1.4 m/s---
    7 Daan Hoomoedt PAC Jongens Team 1 11,54 +2.7 m/s11,65
    8 Lars Adriaanse Haag Atlet...ns Team 1 11,57 +2.7 m/s11,60
    9 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 11,77 +1.3 m/s11,84
    10 Wislet de Hair Spado Jongens 11,78 +2.4 m/s11,23
    11 Sander Smits AV Generaa...s Jongens 11,80 +1.4 m/s---
    11 David Thommassen AV Sprint Jongens 11,80 +2.6 m/s12,23
    13 Scott Boesten AV Unitas Jongens 11,81 +2.7 m/s11,84
    14 Florens de Lange PAC Jongens Team 2 11,92 +1.3 m/s12,09
    15 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 12,01 +2.7 m/s11,80
    16 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 12,02 +1.3 m/s12,11
    17 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,03 +1.3 m/s12,07
    18 Diego Mee...s Madurgo Haag Atlet...ns Team 2 12,18 +2.2 m/s13,00
    19 Geert Elferink DAK Jongens 12,24 +1.3 m/s12,00
    20 Tommie Sinke Spado Jongens 12,25 +2.6 m/s12,31
    21 Jelle van de Wal AV Spirit ...d Jongens 12,30 +2.2 m/s12,51
    22 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 12,33 +2.6 m/s12,23
    23 Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 12,44 +2.6 m/s12,20
    23 Gijs Broenink Taxandria ...k Jongens 12,44 +1.4 m/s---
    25 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,53 +2.2 m/s12,90
    26 Oliver Korte Typhoon Jongens 12,87 +1.4 m/s13,10
    27 Rick van Haven Scorpio Jongens 13,01 +2.2 m/s12,88
    28 Jop Scheren AV Achille...p Jongens 13,23 +1.4 m/s---
    29 Ezra Vogt AV Achille...p Jongens 13,49 +1.4 m/s---
    Koen Klunder AV Fortuna Jongens DNS 12,71
    Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens DNS 11,40
    Janeiro Day Rotterdam ...k Jongens DNS 11,80

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Bryan Pronk PAC Jongens Team 1 22,56 +0.4 m/s22,52
    2 Niels Beks AV Attila Jongens 22,70 +0.4 m/s22,74
    3 Henrik Fischer Haag Atlet...ns Team 1 22,92 +0.4 m/s23,00
    4 Gawie Louw PAC Jongens Team 1 23,03 +0.4 m/s23,03
    5 Cedrych va...der Graaf CAV Energie Jongens 23,45 +0.9 m/s24,06
    6 Lars Adriaanse Haag Atlet...ns Team 1 23,62 +0.4 m/s23,00
    7 Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 23,74 +1.7 m/s23,35
    8 David Thommassen AV Sprint Jongens 24,15 +1.7 m/s24,71
    9 Sven van Merode Spado Jongens 24,21 +2.1 m/s---
    10 Ishan Baidjoe PAC Jongens Team 2 24,28 +0.9 m/s24,25
    11 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 24,36 +0.9 m/s24,70
    12 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 24,41 +1.7 m/s25,33
    13 August van de Weijer AV Sprint Jongens 24,58 +0.9 m/s24,17
    14 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 24,65 +0.9 m/s24,66
    15 Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 25,34 +1.7 m/s25,30
    16 Diego Mee...s Madurgo Haag Atlet...ns Team 2 25,43 +1.7 m/s26,00
    17 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 25,55 +0.8 m/s27,00
    18 Jelle van de Wal AV Spirit ...d Jongens 25,59 +0.8 m/s26,37
    19 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 25,68 +2.1 m/s---
    20 Youri Janssens Spado Jongens 26,46 +1.7 m/s25,51
    21 Remie Geurts AV Unitas Jongens 26,52 +0.8 m/s---
    22 Sven van der Pas Scorpio Jongens 27,21 +2.1 m/s---
    23 Jop Scheren AV Achille...p Jongens 27,41 +2.1 m/s---
    24 Jort van Breda Taxandria ...k Jongens 27,94 +0.8 m/s---
    25 Ezra Vogt AV Achille...p Jongens 28,16 +2.1 m/s---
    Mitchell Emmers AV Attila Jongens DNS 23,63
    Vincent Hein AV Generaa...s Jongens DNS ---
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens DNS ---
    Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens DNS 23,80
    Djavan Verheij Rotterdam ...k Jongens DNS 23,20

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Samuel Chapple AV Olympus...0 Jongens 1:54,19 1:56,00
    2 Najib Hassan PAC Jongens Team 1 1:54,36 1:54,17
    3 Stan Schipperen Scorpio Jongens 1:57,43 1:57,50
    4 Victor van der Wel PAC Jongens Team 1 1:59,19 1:57,65
    5 Stijn van Nierop DAK Jongens 2:03,80 2:03,10
    6 Troy de Juncker AV Attila Jongens 2:04,60 2:04,00
    7 Marnix Vos Haag Atlet...ns Team 1 2:05,34 2:06,00
    8 Rowan Beun AV Unitas Jongens 2:07,00 2:08,00
    9 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 2:07,15 2:07,00
    10 Jorg Schellekens AV Attila Jongens 2:07,32 2:05,00
    11 Marvin Boschman Spado Jongens 2:11,10 2:07,00
    12 Sven van der Pas Scorpio Jongens 2:13,47 2:07,18
    13 Luc Vilain AV Achille...p Jongens 2:13,84 2:01,05
    14 Twan Vermeer PAC Jongens Team 2 2:15,03 2:11,56
    15 Joeri van de Waal CAV Energie Jongens 2:16,29 2:15,31
    16 Jur Klijs AV Sprint Jongens 2:17,34 2:17,46
    17 Sander Verweij Taxandria ...k Jongens 2:17,81 ---
    18 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 2:17,93 ---
    19 Jeroen Westering Haag Atlet...ns Team 2 2:18,93 2:16,00
    20 Christiaan Korte Typhoon Jongens 2:23,20 2:05,00
    21 Youri Janssens Spado Jongens 2:28,03 2:12,00
    22 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 2:29,19 ---
    Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...ns Team 2 DQ 2:16,00
    Stan Jansen Rotterdam ...k Jongens DNS 2:05,00

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Robin van Riel AV Attila Jongens 4:01,89 3:57,35
    2 Max Polak PAC Jongens Team 1 4:11,60 4:07,01
    3 Norbert Weijenberg Spado Jongens 4:14,51 4:17,11
    4 Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 4:23,91 4:11,03
    5 Thomas Pe...ira Horta Haag Atlet...ns Team 1 4:26,87 4:30,00
    6 Yannick Smits Typhoon Jongens 4:27,06 4:30,00
    7 Yonathan ...aki Haile Haag Atlet...ns Team 2 4:37,25 4:40,00
    8 Tobias van Roon DAK Jongens 4:37,30 4:22,10
    9 Marlon van Zijl CAV Energie Jongens 4:38,69 5:00,32
    10 Tonnie de Benis AV Generaa...s Jongens 4:38,71 4:37,96
    11 Abel Hijstek Haag Atlet...ns Team 1 4:39,32 4:35,00
    12 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:47,80 4:35,00
    13 Jelle van Hofslot AV Sprint Jongens 4:49,40 4:39,11
    14 Rowan Beun AV Unitas Jongens 4:51,86 ---
    15 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:52,38 4:48,16
    16 Lucas Poker Typhoon Jongens 4:52,45 4:57,00
    17 Alexander Brons PAC Jongens Team 2 4:55,05 4:35,00
    18 Sander Verweij Taxandria ...k Jongens 4:55,35 ---
    19 Koen Frenken AV Achille...p Jongens 4:55,68 ---
    20 Thijs van Deurzen AV Spirit ...d Jongens 4:57,14 5:03,39
    21 Rick Govers Spado Jongens 5:03,86 5:28,00
    22 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Jongens 5:05,64 ---
    Luc Geeris AV Generaa...s Jongens DNS ---
    Raphael va...der Linde Rotterdam ...k Jongens DNS 5:00,00

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 55,14 53,92
    2 Maurik de Groot Haag Atlet...ns Team 1 56,33 55,00
    3 Geert de Gouw DAK Jongens 1:00,40 1:02,92
    4 Floris Meeuwse AV Attila Jongens 1:02,34 1:05,00
    5 August van de Weijer AV Sprint Jongens 1:06,37 1:01,37
    6 Christiaan Korte Typhoon Jongens 1:06,52 ---
    7 Sam de Paauw Haag Atlet...ns Team 2 1:06,63 1:04,00
    8 Joeri van de Waal CAV Energie Jongens 1:07,74 ---
    9 Quinten de Brabander AV Olympus...0 Jongens 1:08,00 1:10,01
    10 Luuk Mentink Taxandria ...k Jongens 1:08,46 ---
    11 Nick Schipperen Scorpio Jongens 1:11,51 ---
    Martin Oonincx Spado Jongens DQ 56,26
    Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens DNS 57,88
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens DNS ---
    Mees Loeve Rotterdam ...k Jongens DNS 1:08,00
    Luc Vilain AV Achille...p Jongens DNF ---

    Uitslagen 4 x 400m Jongens Junior A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 56,96 56,96 ---
    2 Elmar Koster PAC Jongens Team 1 49,91 50,94 51,72 45,33 51,72 ---
    3 Thomas van Haarlem PAC Jongens Team 2 46,10 50,22 50,56 48,58 50,56 ---
    4 Jori Verroen Haag Atlet...ns Team 1 50,38 49,00 48,33 40,09 50,38 ---
    5 Robbie Louw PAC Jongens Team 1 49,19 47,92 47,23 48,69 49,19 ---
    6 Finnian va...teenhoven PAC Jongens Team 2 48,99 44,80 44,48 43,43 48,99 ---
    7 Youri Sheppard Spado Jongens 46,55 45,42 46,04 46,63 46,63 ---
    8 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 45,09 44,64 44,76 42,56 45,09 ---
    9 Sven Markesteijn AV Spirit ...d Jongens 36,16 42,57 44,54 42,31 44,54 42,58
    10 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 2 39,38 42,83 37,77 42,56 42,83 ---
    11 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Jongens 40,76 38,69 38,20 41,41 41,41 ---
    12 Remie Geurts AV Unitas Jongens 40,89 40,45 40,83 40,89 ---
    13 Christiaan Korte Typhoon Jongens 40,12 37,84 40,67 38,18 40,67 ---
    14 Bo Herrewijnen AV Olympus...0 Jongens 38,89 38,97 38,97 30,01
    15 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens 37,38 37,97 37,07 38,52 38,52 40,00
    16 Nigel van Varik AV Unitas Jongens 29,91 38,47 29,19 38,47 ---
    17 Sam de Paauw Haag Atlet...ns Team 2 36,21 35,82 36,21 ---
    18 Maurik de Groot Haag Atlet...ns Team 1 33,59 34,93 35,19 31,22 35,19 ---
    19 Bob Bugter AV Attila Jongens 34,75 33,38 28,10 29,06 34,75 ---
    20 Oliver Korte Typhoon Jongens 30,71 27,00 32,30 33,00 33,00 ---
    21 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,55 30,94 31,07 26,48 31,07 ---
    22 Geert de Gouw DAK Jongens 26,01 29,79 29,79 30,20
    23 Jelle Evers Spado Jongens 28,68 28,99 27,52 27,27 28,99 ---
    24 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 26,04 26,04 30,01
    25 Teun van Oirschot Taxandria ...k Jongens 25,35 23,46 24,79 25,35 ---
    26 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 23,20 23,20 32,11
    27 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 19,98 19,33 18,58 19,65 19,98 ---
    28 Rody Verveer CAV Energie Jongens 12,44 13,33 13,38 14,06 14,06 ---
    Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens - DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 45,60 45,22 46,02 46,52 46,52 ---
    2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 44,21 45,72 45,72 ---
    3 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 38,37 43,35 42,94 43,35 ---
    4 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 37,22 36,49 40,28 40,28 ---
    5 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 38,13 38,13 ---
    6 Rik Goessens AV Unitas Jongens 36,27 37,75 38,11 38,11 ---
    7 Glenn Kunst Haag Atlet...ns Team 1 37,39 37,39 ---
    8 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 36,81 36,49 36,81 36,40
    9 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 35,98 32,69 33,85 35,98 ---
    10 Jeroen Rops Scorpio Jongens 31,38 33,30 33,30 ---
    11 Kjell Broos AV Sprint Jongens 32,18 32,67 32,67 ---
    12 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 32,01 32,01 ---
    13 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 28,69 31,04 31,32 31,32 ---
    14 Arjen de Kock Spado Jongens 23,55 30,84 30,90 30,90 ---
    15 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 28,01 27,98 26,70 27,23 28,01 ---
    16 Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens 27,50 25,15 27,50 36,31
    17 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 26,77 26,77 ---
    18 Daan van der Voort AV Olympus...0 Jongens 25,97 21,60 25,39 24,48 25,97 20,00
    19 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 23,49 25,14 25,86 25,86 25,52
    20 Niels Smits Typhoon Jongens 23,74 19,31 23,74 ---
    21 Cas Weijers DAK Jongens 21,35 23,56 21,26 21,68 23,56 ---
    22 Tim Roos AV Spirit ...d Jongens 22,79 20,89 23,06 22,27 23,06 23,90
    23 Stijn van Nierop DAK Jongens 21,74 20,93 21,74 ---
    24 Jort van Breda Taxandria ...k Jongens 19,64 19,68 19,68 ---
    25 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 10,19 10,29 10,41 10,02 10,41 ---
    Jannis Fischer Haag Atlet...ns Team 1 - DNS ---
    Tijan Samba Haag Atlet...ns Team 2 - DNS ---
    Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens - DNS ---
    Jesper Vrijenhoek Rotterdam ...k Jongens - DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 13,76 16,04 15,25 16,04 ---
    2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 14,02 15,55 14,34 14,42 15,55 ---
    3 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 14,16 13,57 13,72 - 14,16 ---
    4 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 12,54 13,39 13,06 13,15 13,39 ---
    5 Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens - 11,86 11,16 11,13 11,86 11,54
    6 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 11,19 10,46 11,52 10,72 11,52 ---
    7 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 11,41 10,33 10,64 11,14 11,41 ---
    8 Jori Verroen Haag Atlet...ns Team 1 10,49 11,37 11,37 ---
    9 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 10,89 - 10,67 10,80 10,89 ---
    10 Rik Goessens AV Unitas Jongens 10,79 10,83 - - 10,83 ---
    11 Arjen de Kock Spado Jongens 10,78 9,70 10,82 10,82 ---
    12 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 10,14 10,13 10,63 10,63 ---
    13 Jeroen Rops Scorpio Jongens - 10,37 10,42 10,61 10,61 ---
    14 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 9,77 10,01 10,15 9,47 10,15 11,89
    15 Bo Herrewijnen AV Olympus...0 Jongens 8,87 9,64 9,93 10,00 10,00 10,01
    16 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 9,51 9,48 9,99 9,99 ---
    17 Kjell Broos AV Sprint Jongens 9,64 9,64 - 9,50 9,64 ---
    18 Quinten de Brabander AV Olympus...0 Jongens 9,43 8,43 8,29 9,04 9,43 9,01
    19 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 9,01 8,94 7,97 9,08 9,08 ---
    20 Teun van Oirschot Taxandria ...k Jongens 7,85 8,67 8,90 - 8,90 ---
    21 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...ns Team 2 8,47 8,21 8,25 8,74 8,74 ---
    22 Niels Smits Typhoon Jongens 8,19 8,30 6,99 7,57 8,30 ---
    23 Luuk Mentink Taxandria ...k Jongens 8,21 8,16 8,01 8,09 8,21 ---
    24 Cas Weijers DAK Jongens 8,05 7,85 8,15 8,15 ---
    25 Stan Biemans DAK Jongens 7,76 7,94 7,91 - 7,94 ---
    26 Tim Roos AV Spirit ...d Jongens 7,61 7,72 7,79 7,85 7,85 8,79
    27 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 4,82 4,78 3,72 4,31 4,82 ---
    Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens X NM ---
    Bob Abotar Haag Atlet...ns Team 1 X NM ---
    Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens X NM ---
    Tijan Samba Haag Atlet...ns Team 2 - DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Sander Smits AV Generaa...s Jongens 1,95 ---
    1 Sven van Merode Spado Jongens 1,95 ---
    3 Jeroen Poiesz PAC Jongens Team 1 1,90 ---
    3 Vincent Staat AV Attila Jongens 1,90 1,95
    5 Jordi van der Wal PAC Jongens Team 1 1,85 ---
    5 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...d Jongens 1,85 1,85
    7 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 1,80 1,80
    7 Glenn Kunst Haag Atlet...ns Team 1 1,80 ---
    7 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,80 1,80
    10 Geert Elferink DAK Jongens 1,75 1,75
    10 Luuk Mentink Taxandria ...k Jongens 1,75 ---
    10 Sjoerd Visser AV Spirit ...d Jongens 1,75 1,82
    13 Scott Boesten AV Unitas Jongens 1,70 ---
    14 Bruno Oele PAC Jongens Team 2 1,65 ---
    14 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 1,65 ---
    14 Nigel van Varik AV Unitas Jongens 1,65 ---
    14 Stan Biemans DAK Jongens 1,65 ---
    14 Tim de Wit Spado Jongens 1,65 ---
    19 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 1,60 ---
    19 Jannis Fischer Haag Atlet...ns Team 1 1,60 ---
    19 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 2 1,60 ---
    19 Lucas de Leeuw Haag Atlet...ns Team 2 1,60 ---
    19 Jelle Schurer AV Achille...p Jongens 1,60 ---
    24 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,55 ---
    25 Jelle van Hofslot AV Sprint Jongens 1,45 ---
    Rody Verveer CAV Energie Jongens NM ---
    Koen Klunder AV Fortuna Jongens DNS ---
    Vincent Hein AV Generaa...s Jongens DNS ---
    Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens DNS ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Geert Elferink DAK Jongens 13,51 13,09 12,37 13,03 13,51 +4.0 m/s---
    2 Jordi van der Wal PAC Jongens Team 1 12,82 12,96 13,02 12,98 13,02 +0.8 m/s---
    3 Bob Abotar Haag Atlet...ns Team 1 12,40 12,55 12,28 11,89 12,55 +1.7 m/s---
    4 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 12,47 12,03 - - 12,47 +1.7 m/s---
    5 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 12,46 12,28 12,01 11,98 12,46 +3.5 m/s12,36
    6 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 11,32 11,33 11,92 11,00 11,92 +0.9 m/s11,92
    7 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,82 11,88 11,60 11,81 11,88 +1.9 m/s11,90
    8 Scott Boesten AV Unitas Jongens 11,52 11,68 11,51 11,30 11,68 +1.5 m/s---
    9 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 11,60 11,20 11,28 11,60 +1.7 m/s---
    10 Sjoerd Visser AV Spirit ...d Jongens 10,46 11,39 11,08 11,51 11,51 11,50
    11 Stan Biemans DAK Jongens 11,16 11,01 11,01 9,81 11,16 +1.2 m/s---
    12 Lucas de Leeuw Haag Atlet...ns Team 2 10,49 - 10,96 10,82 10,96 +1.9 m/s---
    13 Damian Dresens Typhoon Jongens 10,90 10,79 10,93 10,93 +2.4 m/s---
    14 Jelle Evers Spado Jongens - - 10,80 10,61 10,80 +1.7 m/s---
    15 Luc van Hofslot AV Sprint Jongens 10,31 10,18 10,07 10,41 10,41 ---
    16 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 10,24 9,95 10,34 10,04 10,34 +0.3 m/s---
    17 Daan van der Voort AV Olympus...0 Jongens 10,21 9,68 10,30 10,19 10,30 +1.4 m/s10,06
    18 Julian van Jeveren Scorpio Jongens 10,12 10,02 10,05 10,12 +2.8 m/s---
    19 Jelle Schurer AV Achille...p Jongens 9,70 9,74 9,36 9,11 9,74 +0.4 m/s---
    20 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 9,39 9,47 9,34 9,21 9,47 +1.6 m/s---
    21 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 7,41 7,59 6,95 7,66 7,66 +1.5 m/s---
    Menno Breddels Typhoon Jongens X NM ---
    Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens X NM ---
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens - DNS ---