Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 159
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 100mH Uitslagen
    11:00 Speer
    kogelzijde
    Uitslagen
    11:20 Kogel Uitslagen
    11:30 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    12:00 HSS Uitslagen
    12:20 800m Uitslagen
    12:35 Speer
    kogelzijde
    Uitslagen
    13:00 HSS Uitslagen
    13:20 100m Uitslagen
    13:35 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    14:10 Polshoog Uitslagen
    14:10 Kogel Uitslagen
    14:50 200m Uitslagen
    15:00 Discus
    kogelzijde
    Uitslagen
    16:20 Discus
    kogelzijde
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:50u
    Meisjes Junior B
    Speer - kogelzijde
    Kogel
    Hoog - mat 2
    HSS
    800m
    Speer - kogelzijde
    HSS
    100m
    Hoog - mat 2
    Kogel
    200m
    Discus - kogelzijde
    Discus - kogelzijde

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoogTeam punten
    239 Jokeh Engelhart AAV `36 Discus
    Kogel
    Polshoog
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2MJB - Polshoog AAV `36 Meisjes -------- 830
    240 Jonne van ...r Giessen AAV `36 100m
    100mH
    HSS
    MJB - 100mMJB - 100mHMJB - HSS - groep 2 AAV `36 Meisjes -------- 1287
    241 Quincy Heemskerk AAV `36 4x100m
    Hoog
    MJB - Hoog - groep 1 AAV `36 Meisjes --------- 0
    242 Ilse van der Marel AAV `36 800m
    Discus
    MJB - 800mMJB - Disc...- groep 2 AAV `36 Meisjes --------- 1050
    243 Tirza Meijer AAV `36 100m
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2 AAV `36 Meisjes -------- 0
    244 Eva Middelkoop AAV `36 4x100m
    Speer
    HSS
    MJB - Spee...- groep 1MJB - HSS - groep 1 AAV `36 Meisjes -------- 502
    245 Ilse Rolf AAV `36 800m
    MJB - 800m AAV `36 Meisjes ---------- 0
    246 Kadidja Sangare AAV `36 200m
    100mH
    Hoog
    MJB - 200mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 AAV `36 Meisjes -------- 2320
    247 Mila Wacht AAV `36 200m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 200mMJB - Koge...- groep 1 AAV `36 Meisjes -------- 0
    248 Marloes Abbink Almere `81 Speer
    Kogel
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog Almere `81 Meisjes -------- 716
    249 Isa Bijlsma Almere `81 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m Almere `81 Meisjes -------- 607
    250 Shanella Bleecke Almere `81 Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Almere `81 Meisjes -------- 966
    251 Robin Dreyling Almere `81 800m
    MJB - 800m Almere `81 Meisjes ---------- 696
    252 Sanne van Drunen Almere `81 100mH
    Hoog
    HSS
    MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 1MJB - HSS - groep 2 Almere `81 Meisjes -------- 1363
    253 Tamara Graat Almere `81 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Disc...- groep 1 Almere `81 Meisjes -------- 572
    254 Yentel van Hinte Almere `81 200m
    4x100m
    MJB - 200m Almere `81 Meisjes --------- 0
    255 Kim Lutgendorp Almere `81 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 Almere `81 Meisjes -------- 779
    256 Annick Steenman Almere `81 800m
    HSS
    MJB - 800mMJB - HSS - groep 1 Almere `81 Meisjes --------- 0
    275 Denise Achterberg Altis Speer
    Discus
    HSS
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 2 Altis Meisjes Team 1 -------- 775
    276 Marleen van Beers Altis 100mH
    Discus
    MJB - 100mHMJB - Disc...- groep 2 Altis Meisjes Team 1 --------- 399
    277 Sandra Haitsma Altis 4x100m
    Kogel
    Hoog
    MJB - Koge...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 Altis Meisjes Team 1 -------- 672
    278 Marit ter Hennepe Altis 800m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 800mMJB - Koge...- groep 1 Altis Meisjes Team 2 -------- 346
    279 Marion van...en Heuvel Altis 100m
    Speer
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 Altis Meisjes Team 2 -------- 0
    280 Janneke van Hofslot Altis 800m
    MJB - 800m Altis Meisjes Team 1 ---------- 0
    281 Rosa Hulsman Altis 200m
    800m
    MJB - 200mMJB - 800m Altis Meisjes Team 1 --------- 717
    282 Kira Landman Altis Hoog
    Polshoog
    MJB - Hoog - groep 1MJB - Polshoog Altis Meisjes Team 1 --------- 144
    283 Amara Nnadi Altis 200m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 200mMJB - Hoog - groep 1 Altis Meisjes Team 2 -------- 1101
    284 Jildou Postma Altis 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mH Altis Meisjes Team 1 -------- 0
    285 Puk Poulijn Altis 200m
    800m
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 800m Altis Meisjes Team 2 -------- 658
    286 Fleur Praas Altis 200m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 200mMJB - Koge...- groep 1 Altis Meisjes Team 1 -------- 1399
    287 Ellis de Vries Altis 100m
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mMJB - HSS - groep 1 Altis Meisjes Team 2 -------- 984
    288 Nicoline van Vught Altis Speer
    Discus
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Disc...- groep 2 Altis Meisjes Team 2 --------- 705
    289 Amy Walraven Altis 100m
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2 Altis Meisjes Team 1 -------- 1160
    298 Mieke Brinkman ARV Ilion 4x100m
    Discus
    HSS
    MJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 1 ARV Ilion Meisjes -------- 453
    299 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Speer
    Kogel
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog ARV Ilion Meisjes -------- 2133
    300 Maaike van der Hulst ARV Ilion 800m
    HSS
    MJB - 800mMJB - HSS - groep 2 ARV Ilion Meisjes --------- 563
    301 Lauren Legemaate ARV Ilion 800m
    MJB - 800m ARV Ilion Meisjes ---------- 0
    302 Alysee Lester ARV Ilion 100m
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1 ARV Ilion Meisjes -------- 653
    303 Julia Rijnenberg ARV Ilion 100m
    4x100m
    MJB - 100m ARV Ilion Meisjes --------- 0
    304 Babet Roeling ARV Ilion 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 ARV Ilion Meisjes -------- 533
    305 Zoë Sedney ARV Ilion 200m
    100mH
    Hoog
    MJB - 200mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 ARV Ilion Meisjes -------- 2626
    306 Lisanne Wendling ARV Ilion 200m
    MJB - 200m ARV Ilion Meisjes ---------- 0
    316 Sanne de Bree AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 AV Atverni Meisjes -------- 1269
    317 Joy de Bruijne AV Atverni 200m
    100mH
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 100mH AV Atverni Meisjes -------- 1238
    318 Charlotte van Dalen AV Atverni 200m
    4x100m
    MJB - 200m AV Atverni Meisjes --------- 0
    319 Romy Dannenburg AV Atverni 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mH AV Atverni Meisjes -------- 0
    320 Louiza Kruiswijk AV Atverni 100m
    Hoog
    HSS
    MJB - 100mMJB - Hoog - groep 2MJB - HSS - groep 1 AV Atverni Meisjes -------- 2126
    328 Anahera Tahapary Clytoneus 100mH
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2 AV Clytoneus Meisjes -------- 879
    329 Nadine de Vries Clytoneus 800m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - groep 2 AV Clytoneus Meisjes -------- 1299
    338 Femke de Boer AV Gouda 4x100m
    HSS
    Polshoog
    MJB - HSS - groep 1MJB - Polshoog AV Gouda Meisjes -------- 880
    339 Fabienne Buijs AV Gouda 800m
    MJB - 800m AV Gouda Meisjes ---------- 694
    340 Cathelijne Janssen AV Gouda Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 AV Gouda Meisjes -------- 387
    341 Chantal Kruit AV Gouda 100mH
    Speer
    Hoog
    MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 AV Gouda Meisjes -------- 1878
    342 Kim Lavrijsen AV Gouda 200m
    4x100m
    MJB - 200m AV Gouda Meisjes --------- 0
    343 Frederique Post AV Gouda 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Gouda Meisjes -------- 1355
    344 Floor Tetelepta AV Gouda 100m
    4x100m
    MJB - 100m AV Gouda Meisjes --------- 0
    345 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 AV Gouda Meisjes --------- 534
    346 Pascale Zwijnenberg AV Gouda 800m
    MJB - 800m AV Gouda Meisjes ---------- 0
    350 Femke Beernink AV Phoenix Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 AV Phoenix Meisjes -------- 794
    351 Femke Brouwer AV Phoenix 800m
    MJB - 800m AV Phoenix Meisjes ---------- 648
    352 Puck Mekel AV Phoenix 800m
    MJB - 800m AV Phoenix Meisjes ---------- 0
    353 Esther Spruit AV Phoenix 100mH
    Speer
    Polshoog
    MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2MJB - Polshoog AV Phoenix Meisjes -------- 950
    366 Melana Agricola SPLS 100m
    Speer
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 AV Spirit Lelystad Meisjes -------- 1444
    367 Kirsten Kuipers SPLS 200m
    100mH
    Hoog
    MJB - 200mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 AV Spirit Lelystad Meisjes -------- 1619
    368 Wendy Roks SPLS 800m
    Polshoog
    MJB - 800mMJB - Polshoog AV Spirit Lelystad Meisjes --------- 477
    369 Talitha Bouwman Triathlon 800m
    4x100m
    Discus
    MJB - 800mMJB - Disc...- groep 2 AV Triathlon Meisjes -------- 0
    370 Isa Koster Triathlon 4x100m
    Speer
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Polshoog AV Triathlon Meisjes -------- 457
    371 Nathalie Leushuis Triathlon 800m
    4x100m
    HSS
    MJB - 800mMJB - HSS - groep 2 AV Triathlon Meisjes -------- 880
    372 Aricia Limburg Triathlon 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 AV Triathlon Meisjes -------- 465
    373 Sophie Praas Triathlon 200m
    Kogel
    MJB - 200mMJB - Koge...- groep 1 AV Triathlon Meisjes --------- 713
    374 Lara Siemons Triathlon 100m
    100mH
    Hoog
    MJB - 100mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 1 AV Triathlon Meisjes -------- 1360
    382 Marith Baas AV Zuidwal 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Zuidwal Meisjes -------- 1069
    383 Marloes Bos AV Zuidwal 100m
    Speer
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1 AV Zuidwal Meisjes -------- 755
    384 Lisanne Gooijer AV Zuidwal 800m
    MJB - 800m AV Zuidwal Meisjes ---------- 0
    385 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 100mH
    Discus
    HSS
    MJB - 100mHMJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 2 AV Zuidwal Meisjes -------- 1347
    387 Lara Vedder AV Zuidwal 200m
    Hoog
    Polshoog
    MJB - 200mMJB - Hoog - groep 1MJB - Polshoog AV Zuidwal Meisjes -------- 816
    466 Sophie Bleijerveld BAV Kogel
    Hoog
    MJB - Koge...- groep 1MJB - Hoog - groep 2 BAV Meisjes --------- 1185
    467 Julie Heij BAV Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 BAV Meisjes -------- 865
    468 Sabien Hilhorst BAV 800m
    100mH
    MJB - 800mMJB - 100mH BAV Meisjes --------- 1064
    469 Laura van Surksum BAV 100m
    HSS
    MJB - 100mMJB - HSS - groep 1 BAV Meisjes --------- 851
    484 Lara van Beusekom GACH 4x100m
    Hoog
    MJB - Hoog - groep 1 GAC Hilversum Meisjes Team 1 --------- 0
    485 Linde Buruma GACH Kogel
    MJB - Koge...- groep 1 GAC Hilversum Meisjes Team 1 ---------- 0
    486 Justine Fleming GACH 100mH
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mHMJB - HSS - groep 1 GAC Hilversum Meisjes Team 1 -------- 994
    487 Wicky Hulselmans GACH Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 GAC Hilversum Meisjes Team 1 -------- 1413
    488 Kato Leusink GACH 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m GAC Hilversum Meisjes Team 1 -------- 1378
    489 Mette Oosterink GACH 800m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - groep 2 GAC Hilversum Meisjes Team 1 --------- 1398
    490 Emma van der Schoor GACH 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m GAC Hilversum Meisjes Team 1 -------- 0
    491 Otte Wienese GACH Polshoog
    MJB - Polshoog GAC Hilversum Meisjes Team 1 ---------- 692
    519 Samar Ahmed HLLS Speer
    HSS
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 1MJB - HSS - groep 1MJB - Polshoog Hellas Utrecht Meisjes -------- 1649
    533 Marijke va...den Broek HLLS 4x100m
    Speer
    Hoog
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Hoog - groep 1 Hellas Utrecht Meisjes -------- 0
    534 Kira van den Ham HLLS 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mH Hellas Utrecht Meisjes -------- 0
    535 Isis Hordijk HLLS 200m
    4x100m
    MJB - 200m Hellas Utrecht Meisjes --------- 605
    536 Yara Linnekamp HLLS 100mH
    Hoog
    MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 Hellas Utrecht Meisjes --------- 1505
    537 Chris van Meeuwen HLLS 800m
    MJB - 800m Hellas Utrecht Meisjes ---------- 648
    538 Laura Schnell HLLS 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m Hellas Utrecht Meisjes -------- 567
    539 Lotte Smink HLLS Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Hellas Utrecht Meisjes --------- 1469
    540 Roos Verdegaal HLLS Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 Hellas Utrecht Meisjes --------- 0
    565 Naomi van Daalen Leiden 100mH
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mHMJB - HSS - groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 -------- 1180
    566 Roos van Elk Leiden 200m
    800m
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 -------- 845
    567 Maudi Gaillard Leiden 200m
    4x100m
    MJB - 200m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 --------- 399
    568 Rosalie van Gool Leiden 100m
    100mH
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 100mH Leiden Atletiek Meisjes Team 2 -------- 224
    569 Evi Kulker Leiden 800m
    MJB - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 ---------- 0
    570 Esther Lievers Leiden 800m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 -------- 1341
    571 Amal Maatoug Leiden 100mH
    Speer
    MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 --------- 0
    572 Amina Maatoug Leiden 800m
    4x100m
    MJB - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 --------- 0
    573 Isa van der Meer Leiden Hoog
    MJB - Hoog - groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 ---------- 615
    574 Amber van Mensch Leiden Discus
    Kogel
    Polshoog
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog Leiden Atletiek Meisjes Team 1 -------- 1625
    575 Madelief Nouwens Leiden 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 -------- 0
    576 Lieke Pauli Leiden Discus
    Hoog
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Hoog - groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 --------- 0
    577 Isabelle Reijman Leiden Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 --------- 998
    578 Loïs Steenbeek Leiden 100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 --------- 1015
    579 Myrthe Steenbeek Leiden Speer
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Polshoog Leiden Atletiek Meisjes Team 2 --------- 0
    580 Mara Topman Leiden 100m
    MJB - 100m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 ---------- 0
    581 Airissa Vermond Leiden Speer
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 --------- 615
    582 Lara Weghorst Leiden 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 -------- 1416
    590 Jennifer Hotie OSM `75 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m OSM `75 Meisjes -------- 1069
    591 Vivian Kip OSM `75 4x100m
    Kogel
    Polshoog
    MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog OSM `75 Meisjes -------- 642
    592 Denise Stoffer OSM `75 100mH
    Speer
    Hoog
    MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 OSM `75 Meisjes -------- 552
    593 Kafaja Subiru OSM `75 4x100m
    Discus
    HSS
    MJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 2 OSM `75 Meisjes -------- 746
    594 Viva van Vliet OSM `75 100m
    800m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 800m OSM `75 Meisjes -------- 460
    666 Femke Akkermans Tempo AV Discus
    Hoog
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Hoog - groep 2 Tempo AV Meisjes Team 1 --------- 959
    670 Giulietta ... den Beld Tempo AV Discus
    Hoog
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 Tempo AV Meisjes Team 2 --------- 993
    677 Lieke Blommestein Tempo AV 100mH
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mHMJB - HSS - groep 2 Tempo AV Meisjes Team 1 -------- 579
    679 Femke van den Bos Tempo AV 200m
    100mH
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 100mH Tempo AV Meisjes Team 1 -------- 1326
    695 Eline Dalderop Tempo AV 100m
    800m
    MJB - 100mMJB - 800m Tempo AV Meisjes Team 2 --------- 1236
    733 Fatima el Kharraz Tempo AV 100m
    4x100m
    HSS
    MJB - 100mMJB - HSS - groep 1 Tempo AV Meisjes Team 2 -------- 573
    736 Leonie Lake Tempo AV 100m
    800m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 800m Tempo AV Meisjes Team 1 -------- 1115
    760 Wies Rosenberg Tempo AV 200m
    100mH
    4x100m
    MJB - 200mMJB - 100mH Tempo AV Meisjes Team 2 -------- 1039
    761 Inge Slootbeek Tempo AV 100m
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1 Tempo AV Meisjes Team 1 -------- 0
    762 Marith Sluijter Tempo AV 4x100m
    Speer
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1 Tempo AV Meisjes Team 2 -------- 995
    763 Yildiz Turan Tempo AV Speer
    Kogel
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog Tempo AV Meisjes Team 1 -------- 1336
    764 Deirdre Westenbrink Tempo AV Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Tempo AV Meisjes Team 1 --------- 0
    765 Sietske Wiemer Tempo AV 800m
    4x100m
    Discus
    MJB - 800mMJB - Disc...- groep 1 Tempo AV Meisjes Team 2 -------- 0
    858 Wiktoria Bodzinska U-Track 200m
    4x100m
    HSS
    MJB - 200mMJB - HSS - groep 2 U-Track Meisjes Team 2 -------- 350
    859 Siham Chaout U-Track Speer
    MJB - Spee...- groep 1 U-Track Meisjes Team 1 ---------- 553
    860 An Mei van Dam U-Track Speer
    MJB - Spee...- groep 2 U-Track Meisjes Team 1 ---------- 0
    861 Silke Drieman U-Track Polshoog
    MJB - Polshoog U-Track Meisjes Team 1 ---------- 233
    862 Mara Drieman U-Track Speer
    Discus
    Kogel
    MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 U-Track Meisjes Team 2 -------- 541
    863 Anne Geytenbeek U-Track 800m
    MJB - 800m U-Track Meisjes Team 1 ---------- 664
    864 Tara Hoeba U-Track 100m
    4x100m
    MJB - 100m U-Track Meisjes Team 1 --------- 0
    865 Lize Huisman U-Track 100mH
    MJB - 100mH U-Track Meisjes Team 2 ---------- 287
    866 Kellynsia Leerdam U-Track 100mH
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mHMJB - Disc...- groep 1 U-Track Meisjes Team 1 -------- 664
    867 Annelieve ...t Maalpad U-Track 4x100m
    Polshoog
    MJB - Polshoog U-Track Meisjes Team 2 --------- 50
    868 Simi Pater U-Track 200m
    4x100m
    MJB - 200m U-Track Meisjes Team 1 --------- 0
    869 Emmanuela Poupaki U-Track 100m
    4x100m
    MJB - 100m U-Track Meisjes Team 2 --------- 0
    870 N\'ketia Seedo U-Track 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m U-Track Meisjes Team 1 -------- 1788
    871 Maureen van Solinge U-Track 100m
    800m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - 800mMJB - Hoog - groep 1 U-Track Meisjes Team 2 -------- 1597
    874 Jenny Tchedjo U-Track Discus
    Kogel
    HSS
    MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - HSS - groep 2 U-Track Meisjes Team 1 -------- 1992
    900 Luka Wagenvoort U-Track 100mH
    MJB - 100mH U-Track Meisjes Team 2 ---------- 0
    901 Anyk Warmerdam U-Track 100mH
    Hoog
    MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 U-Track Meisjes Team 1 --------- 550
    905 Lisa Wijmans U-Track 200m
    MJB - 200m U-Track Meisjes Team 2 ---------- 601
    907 Clemmy Ye U-Track 4x100m
    U-Track Meisjes Team 2 ---------- 0
    921 Eva van Loo AV Atverni Speer
    HSS
    Polshoog
    MJB - Spee...- groep 1MJB - HSS - groep 2MJB - Polshoog AV Atverni Meisjes -------- 317
    942 Manon Stringa AV Atverni 800m
    MJB - 800m AV Atverni Meisjes ---------- 717
    946 Lente Visser AV Atverni Discus
    Kogel
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 AV Atverni Meisjes --------- 0
    957 Danique Vogel AV Atverni 800m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 800mMJB - Hoog - groep 1 AV Atverni Meisjes -------- 0
    968 Maaike Heida Clytoneus 100m
    4x100m
    Polshoog
    MJB - 100mMJB - Polshoog AV Clytoneus Meisjes -------- 317
    980 Carlijn Helder Clytoneus 100m
    200m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 200m AV Clytoneus Meisjes -------- 1273
    981 Evelijn van Hilten Clytoneus Discus
    Kogel
    HSS
    MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1MJB - HSS - groep 2 AV Clytoneus Meisjes -------- 1371

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 9
    Almere `81 AM81 9
    Altis ALTS 15
    ARV Ilion ILIO 9
    AV Atverni ATVN 9
    AV Clytoneus CLYT 5
    AV Gouda GOUD 9
    AV Phoenix PHNX 4
    AV Spirit Lelystad SPLS 3
    AV Triathlon Triathlon 6
    AV Zuidwal ZDWL 5
    BAV BAV 4
    GAC Hilversum GACH 8
    Hellas Utrecht HLLS 9
    Leiden Atletiek LATL 18
    OSM `75 OSM 5
    Tempo AV TMPO 13
    U-Track UTRK 19
    Competitiestand Meisjes Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJB
    Begeleider: Berry Koolstra
    Jurylid: Jessica Alzate Ramirez
    9 7563
    2 U-Track Meisjes Team 1 U-Track - MJB
    Begeleider: Juul Acton
    10 7261
    3 Hellas Utrecht Meisjes Hellas Utrecht - MJB
    Begeleider: Jan Ormel
    9 7115
    4 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJB
    Begeleider: Mirjam Setro
    Jurylid: Leiden Atletiek
    10 6963
    5 AAV `36 Meisjes AAV `36 - MJB
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    9 6583
    6 GAC Hilversum Meisjes Team 1 GAC Hilversum - MJB
    Begeleider: Stéphane Wienneke
    Jurylid: Marc van Veen, graag hoog
    8 6539
    7 AV Gouda Meisjes AV Gouda - MJB
    Begeleider: Frank van Leeuwen
    9 6398
    8 Almere `81 Meisjes Almere `81 - MJB
    Begeleider: Bart Steehouwer
    Jurylid: Henk Abbink
    9 6364
    9 Altis Meisjes Team 1 Altis - MJB
    Begeleider: Paul van Dijk
    Jurylid: Edwin ter Hennipe
    9 5940
    10 Tempo AV Meisjes Team 1 Tempo AV - MJB
    Begeleider: Sandra Blommestein
    Jurylid: Arend Posta, Carola Turan
    7 5913
    11 AV Clytoneus Meisjes AV Clytoneus - MJB
    Begeleider: Mirjam van den Bremen & Femke Corbière
    Jurylid: Femke Corbière
    5 5864
    12 AV Atverni Meisjes AV Atverni - MJB
    Begeleider: Edwin Kreeftmeijer
    Jurylid: Jeroen Velden (voorkeur werpen)
    9 5667
    13 Tempo AV Meisjes Team 2 Tempo AV - MJB
    Begeleider: Sandra Blommestein
    Jurylid: Arend Postma, Carola Turan
    6 5324
    14 Altis Meisjes Team 2 Altis - MJB
    Begeleider: Paul van Dijk
    Jurylid: Edwin ter Hennipe
    6 4303
    15 AV Triathlon Meisjes AV Triathlon - MJB
    Begeleider: Ilse Jansen Hendriks
    Jurylid: Janny Oortman - voorkeur werpen MJB
    6 4292
    16 OSM `75 Meisjes OSM `75 - MJB
    Begeleider: Jessie Snoep
    Jurylid: Edith Veldmeyer
    5 4022
    17 AV Zuidwal Meisjes AV Zuidwal - MJB
    Begeleider: José Hilhorst
    Jurylid: Jeroen Hilhorst
    5 3987
    18 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJB
    Begeleider: Mirjam Setro
    Jurylid: Leiden Atletiek
    8 3977
    19 BAV Meisjes BAV - MJB
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Michael Terpstra (voorkeur discus)
    4 3965
    20 U-Track Meisjes Team 2 U-Track - MJB
    Begeleider: Juul Acton
    9 3838
    21 AV Spirit Lelystad Meisjes AV Spirit Lelystad - MJB
    Begeleider: Bart van Gelder
    3 3540
    22 AV Phoenix Meisjes AV Phoenix - MJB
    Begeleider: Joris Koenders
    4 2392
    23 GAC Hilversum Meisjes Team 2 GAC Hilversum - MJB
    Begeleider: S.téphane Wienneke
    Jurylid: Marc van Veen, graag hoog
    0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 N\'ketia Seedo U-Track U-Track Meisjes Team 1 11,88 +0.8 m/s11,97 899
    2 Kato Leusink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 12,89 +0.8 m/s12,63 697
    3 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 12,98 +0.8 m/s13,20 680
    4 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Meisjes 13,04 +0.8 m/s12,86 669
    5 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 13,12 +0.8 m/s13,27 655
    6 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,13 +0.8 m/s12,90 653
    7 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 13,23 +0.8 m/s13,27 635
    8 Mara Topman Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 13,40 -0.4 m/s13,80 0
    9 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 13,49 -0.4 m/s13,67 0
    10 Louiza Kruiswijk AV Atverni AV Atverni Meisjes 13,50 -1.5 m/s--- 589
    11 Tara Hoeba U-Track U-Track Meisjes Team 1 13,53 -0.4 m/s13,64 0
    12 Eline Dalderop Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 13,55 +0.0 m/s--- 581
    13 Tamara Graat Almere `81 Almere `81 Meisjes 13,60 -0.4 m/s13,65 572
    14 Isa Bijlsma Almere `81 Almere `81 Meisjes 13,62 -0.4 m/s13,60 0
    15 Laura Schnell HLLS Hellas Utrecht Meisjes 13,63 -1.5 m/s--- 567
    16 Leonie Lake Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 13,72 +0.8 m/s13,57 553
    17 Amy Walraven Altis Altis Meisjes Team 1 13,74 -0.3 m/s14,11 549
    18 Marith Baas AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 13,76 -0.3 m/s14,05 546
    19 Kira van den Ham HLLS Hellas Utrecht Meisjes 13,79 -1.5 m/s--- 0
    20 Jennifer Hotie OSM `75 OSM `75 Meisjes 13,80 +0.0 m/s--- 540
    21 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Meisjes 14,13 -0.4 m/s13,90 0
    22 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 14,18 -0.3 m/s14,10 0
    22 Marloes Bos AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 14,18 -1.5 m/s--- 0
    24 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 14,19 -0.4 m/s13,97 0
    25 Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni Meisjes 14,22 -1.5 m/s--- 0
    26 Ellis de Vries Altis Altis Meisjes Team 2 14,25 -0.3 m/s14,25 469
    27 Melana Agricola SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 14,46 -0.3 m/s14,00 438
    28 Floor Tetelepta AV Gouda AV Gouda Meisjes 14,48 -0.3 m/s14,55 0
    29 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 14,49 -0.3 m/s15,00 434
    30 Emma van der Schoor GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 14,53 -0.4 m/s13,99 0
    31 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes Team 2 14,53 -1.5 m/s--- 428
    32 Jildou Postma Altis Altis Meisjes Team 1 14,55 -0.3 m/s14,50 0
    33 Lara Siemons Triathlon AV Triathlon Meisjes 14,56 +0.0 m/s--- 424
    34 Viva van Vliet OSM `75 OSM `75 Meisjes 14,66 +0.0 m/s--- 0
    35 Fatima el Kharraz Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 14,79 +0.0 m/s--- 0
    36 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 14,89 +0.0 m/s15,00 0
    37 Laura van Surksum BAV BAV Meisjes 15,15 -1.5 m/s--- 342
    38 Marion van...en Heuvel Altis Altis Meisjes Team 2 15,66 +0.0 m/s15,25 0
    Emmanuela Poupaki U-Track U-Track Meisjes Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 24,21 -0.6 m/s25,30 918
    2 N\'ketia Seedo U-Track U-Track Meisjes Team 1 24,52 -0.6 m/s25,50 889
    3 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 26,33 -0.6 m/s27,00 736
    4 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Meisjes 26,70 -0.6 m/s26,50 707
    5 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Meisjes 26,97 -0.6 m/s25,97 686
    6 Kato Leusink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 27,04 -0.6 m/s26,14 681
    7 Femke van den Bos Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 27,16 -1.8 m/s27,31 672
    8 Roos van Elk Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 27,19 -0.6 m/s27,00 0
    9 Joy de Bruijne AV Atverni AV Atverni Meisjes 27,32 -1.8 m/s27,36 660
    10 Fleur Praas Altis Altis Meisjes Team 1 27,46 -0.2 m/s28,00 650
    11 Simi Pater U-Track U-Track Meisjes Team 1 27,61 -1.8 m/s27,00 0
    12 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 27,63 -1.8 m/s27,04 638
    13 Amara Nnadi Altis Altis Meisjes Team 2 27,93 -0.2 m/s28,50 617
    14 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Meisjes 28,05 -1.8 m/s28,00 0
    15 Isa Bijlsma Almere `81 Almere `81 Meisjes 28,07 -0.2 m/s28,15 607
    16 Isis Hordijk HLLS Hellas Utrecht Meisjes 28,10 +0.1 m/s--- 605
    17 Wies Rosenberg Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 28,16 -0.2 m/s28,81 601
    17 Lisa Wijmans U-Track U-Track Meisjes Team 2 28,16 +0.1 m/s--- 601
    19 Laura Schnell HLLS Hellas Utrecht Meisjes 28,26 +0.1 m/s--- 0
    20 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda Meisjes 28,35 -1.8 m/s27,00 0
    21 Kirsten Kuipers SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 28,72 -0.2 m/s28,60 563
    22 Yentel van Hinte Almere `81 Almere `81 Meisjes 28,88 -0.2 m/s28,00 0
    23 Jennifer Hotie OSM `75 OSM `75 Meisjes 29,24 -0.7 m/s--- 529
    24 Marith Baas AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 29,34 -0.2 m/s28,29 523
    25 Puk Poulijn Altis Altis Meisjes Team 2 29,42 -0.7 m/s30,40 0
    26 Rosa Hulsman Altis Altis Meisjes Team 1 30,02 -0.7 m/s30,00 0
    27 Emma van der Schoor GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 30,75 -0.7 m/s29,00 0
    28 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 31,42 -0.7 m/s29,00 399
    29 Wiktoria Bodzinska U-Track U-Track Meisjes Team 2 32,83 +0.1 m/s--- 0
    30 Lara Vedder AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 34,40 -0.7 m/s29,99 0
    31 Charlotte van Dalen AV Atverni AV Atverni Meisjes 34,93 +0.1 m/s--- 0
    Sophie Praas Triathlon AV Triathlon Meisjes DNS 27,50 0
    Lisanne Wendling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Roos van Elk Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2:15,73 2:12,64 845
    2 Amina Maatoug Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2:21,14 2:22,22 0
    3 Mette Oosterink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 2:25,22 2:30,05 726
    4 Manon Stringa AV Atverni AV Atverni Meisjes 2:26,01 2:22,17 717
    5 Rosa Hulsman Altis Altis Meisjes Team 1 2:26,02 2:22,89 717
    6 Robin Dreyling Almere `81 Almere `81 Meisjes 2:27,82 2:27,82 696
    7 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda Meisjes 2:28,05 2:31,67 694
    8 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 2:28,95 2:32,17 684
    9 Esther Lievers Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 2:30,27 2:39,81 669
    10 Anne Geytenbeek U-Track U-Track Meisjes Team 1 2:30,72 2:32,55 664
    11 Puk Poulijn Altis Altis Meisjes Team 2 2:31,27 2:32,34 658
    12 Eline Dalderop Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 2:31,56 2:28,74 655
    13 Femke Brouwer AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 2:32,17 2:31,84 648
    14 Chris van Meeuwen HLLS Hellas Utrecht Meisjes 2:32,25 2:25,00 648
    15 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Meisjes 2:34,98 2:35,00 619
    16 Janneke van Hofslot Altis Altis Meisjes Team 1 2:37,15 2:29,42 0
    17 Sabien Hilhorst BAV BAV Meisjes 2:37,22 2:41,39 596
    18 Danique Vogel AV Atverni AV Atverni Meisjes 2:39,78 2:40,83 0
    19 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:40,60 2:35,00 563
    20 Leonie Lake Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 2:40,78 --- 562
    21 Nathalie Leushuis Triathlon AV Triathlon Meisjes 2:44,97 --- 522
    22 Ilse Rolf AAV `36 AAV `36 Meisjes 2:46,01 2:35,90 0
    23 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes Team 2 2:47,87 --- 497
    24 Annick Steenman Almere `81 Almere `81 Meisjes 2:48,66 2:37,00 0
    25 Wendy Roks SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 2:50,08 --- 477
    26 Evi Kulker Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 2:51,71 2:44,07 0
    27 Viva van Vliet OSM `75 OSM `75 Meisjes 2:52,18 2:43,61 460
    28 Talitha Bouwman Triathlon AV Triathlon Meisjes 2:53,82 2:44,20 0
    29 Marit ter Hennepe Altis Altis Meisjes Team 2 2:55,51 3:03,19 0
    30 Puck Mekel AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 3:15,54 2:59,27 0
    31 Sietske Wiemer Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 3:17,72 --- 0
    Lauren Legemaate ARV Ilion ARV Ilion Meisjes DNS 2:50,00 0
    Lisanne Gooijer AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes DNS 2:31,22 0
    Pascale Zwijnenberg AV Gouda AV Gouda Meisjes DNS 2:40,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,92 -0.4 m/s14,30 876
    2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Meisjes 14,71 -0.4 m/s14,90 781
    3 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utrecht Meisjes 15,21 -0.4 m/s15,30 726
    4 Sanne van Drunen Almere `81 Almere `81 Meisjes 15,48 -0.4 m/s15,53 698
    5 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes Team 1 15,82 -0.4 m/s16,66 664
    6 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 15,90 -0.4 m/s15,00 0
    7 Femke van den Bos Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 15,92 -0.4 m/s15,69 654
    8 Kira van den Ham HLLS Hellas Utrecht Meisjes 16,18 -0.5 m/s--- 0
    9 Joy de Bruijne AV Atverni AV Atverni Meisjes 16,74 -0.5 m/s--- 578
    9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 16,74 -0.5 m/s--- 578
    11 Lieke Blommestein Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 16,93 -0.4 m/s16,56 0
    12 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 17,47 -1.9 m/s18,50 516
    13 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 17,65 -1.7 m/s--- 502
    14 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes Team 1 17,86 -1.9 m/s17,81 0
    15 Sabien Hilhorst BAV BAV Meisjes 18,09 -1.9 m/s18,87 468
    16 Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni Meisjes 18,26 -1.7 m/s19,51 0
    17 Justine Fleming GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 18,28 -1.9 m/s17,00 454
    17 Margriet Hilhorst AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 18,28 -1.9 m/s18,51 454
    19 Wies Rosenberg Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 18,50 -1.7 m/s--- 438
    20 Kim Lutgendorp Almere `81 Almere `81 Meisjes 18,76 -1.9 m/s18,70 0
    21 Esther Spruit AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 18,88 -1.7 m/s--- 411
    22 Marleen van Beers Altis Altis Meisjes Team 1 19,05 -1.7 m/s19,50 399
    23 Lara Siemons Triathlon AV Triathlon Meisjes 19,24 -0.5 m/s--- 386
    24 Kirsten Kuipers SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 19,27 -0.5 m/s--- 384
    25 Amal Maatoug Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 20,03 -1.9 m/s18,50 0
    26 Jildou Postma Altis Altis Meisjes Team 1 20,59 -1.9 m/s19,00 0
    27 Lize Huisman U-Track U-Track Meisjes Team 2 20,86 -0.5 m/s--- 287
    28 Denise Stoffer OSM `75 OSM `75 Meisjes 21,35 -1.7 m/s--- 260
    29 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 22,02 -1.7 m/s19,98 224
    30 Luka Wagenvoort U-Track U-Track Meisjes Team 2 22,75 -0.5 m/s--- 0

    Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Meisjes Team 1 (4x100m) U-Track - MJB 4 49,03 817
    2 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJB 4 50,90 725
    3 Altis Meisjes Team 1 (4x100m) Altis - MJB 4 52,00 674
    4 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 52,04 672
    5 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 52,10 670
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,17 667
    7 Almere `81 Meisjes (4x100m) Almere `81 - MJB 4 52,20 665
    8 GAC Hilversum Meisjes Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 4 52,23 664
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 53,65 602
    10 Tempo AV Meisjes Team 1 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 53,74 598
    11 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,84 594
    12 OSM `75 Meisjes (4x100m) OSM `75 - MJB 4 54,82 553
    13 Altis Meisjes Team 2 (4x100m) Altis - MJB 4 55,94 509
    14 Tempo AV Meisjes Team 2 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 56,48 488
    15 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJB 4 58,37 417
    16 U-Track Meisjes Team 2 (4x100m) U-Track - MJB 4 58,52 412
    17 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 DQ 0
    17 AV Phoenix Meisjes (4x100m) AV Phoenix - MJB 0 DNS 0
    17 AV Spirit Lelystad Meisjes (4x100m) AV Spirit Lelystad - MJB 0 DNS 0
    17 AV Zuidwal Meisjes (4x100m) AV Zuidwal - MJB 1 DNS 0
    17 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJB 0 DNS 0
    17 GAC Hilversum Meisjes Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 0 DNS 0
    17 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJB 4 DNF 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 35,53 --- 694
    2 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 34,36 --- 0
    3 Airissa Vermond Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 30,88 --- 615
    4 Yildiz Turan Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 30,73 --- 612
    5 Amy Walraven Altis Altis Meisjes Team 1 30,68 --- 611
    6 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 30,09 32,25 600
    7 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 29,93 28,81 0
    8 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 29,01 --- 581
    9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 28,65 --- 574
    10 Denise Achterberg Altis Altis Meisjes Team 1 28,19 --- 0
    11 Siham Chaout U-Track U-Track Meisjes Team 1 27,51 --- 553
    12 Marloes Abbink Almere `81 Almere `81 Meisjes 26,15 --- 527
    13 Samar Ahmed HLLS Hellas Utrecht Meisjes 25,68 --- 518
    14 Cathelijne Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 25,66 --- 0
    15 Amal Maatoug Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 25,20 --- 0
    16 Eva Middelkoop AAV `36 AAV `36 Meisjes 24,87 --- 502
    17 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Meisjes 24,73 --- 0
    18 An Mei van Dam U-Track U-Track Meisjes Team 1 24,68 --- 0
    19 Esther Spruit AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 24,23 --- 489
    20 Julie Heij BAV BAV Meisjes 23,68 --- 478
    21 Marith Sluijter Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 22,93 --- 463
    22 Femke Beernink AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 20,57 --- 0
    23 Shanella Bleecke Almere `81 Almere `81 Meisjes 20,55 --- 0
    24 Sanne de Bree AV Atverni AV Atverni Meisjes 20,47 23,78 411
    25 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utrecht Meisjes 20,42 --- 0
    26 Melana Agricola SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 19,83 --- 396
    27 Nicoline van Vught Altis Altis Meisjes Team 2 19,53 --- 390
    28 Eva van Loo AV Atverni AV Atverni Meisjes 19,09 --- 0
    29 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 18,97 --- 377
    30 Marloes Bos AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 18,72 22,03 372
    31 Isa Koster Triathlon AV Triathlon Meisjes 16,25 --- 313
    32 Denise Stoffer OSM `75 OSM `75 Meisjes 15,38 18,97 292
    33 Marion van...en Heuvel Altis Altis Meisjes Team 2 11,39 --- 0
    34 Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes Team 2 9,78 --- 135
    Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Lotte Smink HLLS Hellas Utrecht Meisjes 38,71 --- 712
    2 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Meisjes Team 1 38,35 --- 705
    3 Amber van Mensch Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 30,77 --- 560
    4 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 29,46 --- 533
    5 Aricia Limburg Triathlon AV Triathlon Meisjes 26,25 --- 465
    6 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utrecht Meisjes 26,02 --- 0
    7 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 25,43 --- 447
    8 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Meisjes 24,75 --- 431
    9 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes Team 1 23,49 --- 0
    10 Cathelijne Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 22,83 --- 387
    11 Julie Heij BAV BAV Meisjes 22,81 --- 387
    12 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 Meisjes 22,57 --- 0
    13 Talitha Bouwman Triathlon AV Triathlon Meisjes 22,54 --- 0
    14 Giulietta ... den Beld Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 22,44 --- 378
    15 Femke Beernink AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 21,65 --- 359
    16 Femke Akkermans Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 21,03 --- 344
    17 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 20,70 --- 0
    18 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 20,26 --- 325
    19 Nicoline van Vught Altis Altis Meisjes Team 2 19,86 --- 315
    20 Sanne de Bree AV Atverni AV Atverni Meisjes 19,78 23,19 313
    21 Margriet Hilhorst AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 19,58 22,88 308
    22 Shanella Bleecke Almere `81 Almere `81 Meisjes 19,56 --- 307
    23 Denise Achterberg Altis Altis Meisjes Team 1 19,53 --- 306
    24 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 19,41 23,71 303
    25 Tamara Graat Almere `81 Almere `81 Meisjes 19,25 --- 0
    26 Sietske Wiemer Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 19,07 --- 0
    27 Kafaja Subiru OSM `75 OSM `75 Meisjes 18,62 --- 283
    28 Lieke Pauli Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 17,62 --- 0
    29 Mieke Brinkman ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 17,10 --- 0
    30 Marleen van Beers Altis Altis Meisjes Team 1 16,34 --- 0
    31 Deirdre Westenbrink Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 15,03 --- 0
    32 Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes Team 2 12,48 --- 107
    33 Lente Visser AV Atverni AV Atverni Meisjes 12,22 --- 0
    Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda AV Gouda Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Meisjes Team 1 13,26 --- 795
    2 Lotte Smink HLLS Hellas Utrecht Meisjes 12,62 --- 757
    3 Fleur Praas Altis Altis Meisjes Team 1 12,49 --- 749
    4 Sophie Praas Triathlon AV Triathlon Meisjes 11,91 --- 713
    5 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 11,90 --- 713
    6 Shanella Bleecke Almere `81 Almere `81 Meisjes 11,05 --- 659
    7 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 Meisjes 10,77 --- 641
    8 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 10,74 --- 0
    9 Amber van Mensch Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 10,58 --- 628
    10 Sandra Haitsma Altis Altis Meisjes Team 1 10,50 --- 0
    11 Melana Agricola SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 10,31 --- 610
    12 Marloes Abbink Almere `81 Almere `81 Meisjes 10,20 --- 0
    13 Vivian Kip OSM `75 OSM `75 Meisjes 10,04 10,38 592
    14 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 9,97 --- 587
    15 Airissa Vermond Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 9,92 --- 0
    16 Aricia Limburg Triathlon AV Triathlon Meisjes 9,55 --- 0
    17 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 9,44 --- 551
    18 Sanne de Bree AV Atverni AV Atverni Meisjes 9,36 9,43 545
    19 Yildiz Turan Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 9,22 --- 535
    20 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda AV Gouda Meisjes 9,20 --- 534
    21 Marith Sluijter Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 9,17 --- 532
    22 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utrecht Meisjes 9,07 --- 0
    23 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Meisjes 9,05 --- 0
    24 Cathelijne Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 9,01 --- 0
    25 Sophie Bleijerveld BAV BAV Meisjes 8,90 --- 513
    26 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 8,87 8,75 510
    27 Julie Heij BAV BAV Meisjes 8,83 --- 0
    28 Linde Buruma GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 8,83 8,00 0
    29 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 8,21 --- 0
    30 Femke Beernink AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 7,86 --- 435
    31 Deirdre Westenbrink Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 7,36 --- 0
    32 Marloes Bos AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 7,19 --- 383
    33 Marit ter Hennepe Altis Altis Meisjes Team 2 6,74 --- 346
    34 Marion van...en Heuvel Altis Altis Meisjes Team 2 6,65 --- 0
    35 Mara Drieman U-Track U-Track Meisjes Team 2 6,18 --- 299
    36 Lente Visser AV Atverni AV Atverni Meisjes 5,89 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Meisjes 1,60 --- 832
    1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,60 --- 832
    3 Kim Lutgendorp Almere `81 Almere `81 Meisjes 1,55 --- 779
    3 Louiza Kruiswijk AV Atverni AV Atverni Meisjes 1,55 --- 779
    3 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utrecht Meisjes 1,55 --- 779
    6 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Meisjes 1,50 --- 726
    7 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Meisjes 1,50 --- 0
    8 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utrecht Meisjes 1,50 --- 0
    9 Esther Lievers Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 1,45 --- 672
    9 Mette Oosterink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 1,45 1,45 672
    9 Sandra Haitsma Altis Altis Meisjes Team 1 1,45 --- 672
    9 Sophie Bleijerveld BAV BAV Meisjes 1,45 --- 672
    9 Kirsten Kuipers SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes 1,45 --- 672
    14 Sanne van Drunen Almere `81 Almere `81 Meisjes 1,45 --- 0
    14 Kira Landman Altis Altis Meisjes Team 1 1,45 --- 0
    16 Lara Vedder AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 1,45 1,40 672
    17 Maureen van Solinge U-Track U-Track Meisjes Team 2 1,45 --- 672
    18 Isa van der Meer Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1,40 --- 615
    18 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 1,40 --- 615
    18 Femke Akkermans Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 1,40 --- 615
    18 Giulietta ... den Beld Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 1,40 --- 615
    22 Lara Siemons Triathlon AV Triathlon Meisjes 1,35 --- 550
    23 Lieke Pauli Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1,35 --- 0
    24 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Meisjes Team 1 1,35 --- 550
    25 Amara Nnadi Altis Altis Meisjes Team 2 1,30 --- 484
    26 Danique Vogel AV Atverni AV Atverni Meisjes 1,30 --- 0
    27 Lara van Beusekom GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 1,25 1,40 0
    Denise Stoffer OSM `75 OSM `75 Meisjes DNS 1,35 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    1 Louiza Kruiswijk AV Atverni AV Atverni Meisjes 11,01 +2.2 m/s--- 758
    2 Sanne van Drunen Almere `81 Almere `81 Meisjes 10,20 +0.4 m/s--- 665
    3 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 10,19 +0.6 m/s--- 664
    4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 9,92 +1.0 m/s--- 632
    5 Margriet Hilhorst AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 9,53 +2.1 m/s9,23 585
    6 Samar Ahmed HLLS Hellas Utrecht Meisjes 9,50 +1.0 m/s--- 581
    7 Lieke Blommestein Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 9,48 +1.4 m/s--- 579
    8 Fatima el Kharraz Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 2 9,43 +0.0 m/s--- 573
    9 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Meisjes 9,35 +1.0 m/s--- 563
    10 Justine Fleming GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 9,16 +1.3 m/s9,40 540
    11 Ellis de Vries Altis Altis Meisjes Team 2 8,96 +1.2 m/s--- 515
    12 Laura van Surksum BAV BAV Meisjes 8,91 +1.1 m/s9,07 509
    13 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Meisjes Team 1 8,78 +0.0 m/s--- 492
    14 Denise Achterberg Altis Altis Meisjes Team 1 8,60 +2.1 m/s--- 469
    15 Kafaja Subiru OSM `75 OSM `75 Meisjes 8,55 +1.5 m/s--- 463
    16 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 8,52 +1.7 m/s--- 459
    17 Mieke Brinkman ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 8,47 +1.4 m/s--- 453
    18 Eva Middelkoop AAV `36 AAV `36 Meisjes 8,39 +1.5 m/s--- 0
    19 Eva van Loo AV Atverni AV Atverni Meisjes 8,38 +1.0 m/s--- 0
    20 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 7,80 +0.0 m/s--- 0
    21 Nathalie Leushuis Triathlon AV Triathlon Meisjes 7,75 +1.4 m/s--- 358
    22 Wiktoria Bodzinska U-Track U-Track Meisjes Team 2 7,69 +1.5 m/s--- 350
    Annick Steenman Almere `81 Almere `81 Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 3,30 --- 726
    2 Otte Wienese GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 3,20 3,18 692
    3 Samar Ahmed HLLS Hellas Utrecht Meisjes 2,80 --- 550
    4 Amber van Mensch Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2,50 --- 437
    5 Eva van Loo AV Atverni AV Atverni Meisjes 2,20 --- 317
    5 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 2,20 --- 317
    5 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Meisjes 2,20 --- 317
    8 Silke Drieman U-Track U-Track Meisjes Team 1 2,00 --- 233
    9 Marloes Abbink Almere `81 Almere `81 Meisjes 1,90 --- 189
    9 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 Meisjes 1,90 --- 189
    9 Yildiz Turan Tempo AV Tempo AV Meisjes Team 1 1,90 --- 189
    12 Isa Koster Triathlon AV Triathlon Meisjes 1,80 --- 144
    12 Kira Landman Altis Altis Meisjes Team 1 1,80 --- 144
    12 Lara Vedder AV Zuidwal AV Zuidwal Meisjes 1,80 2,10 144
    15 Esther Spruit AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 1,60 --- 50
    15 Vivian Kip OSM `75 OSM `75 Meisjes 1,60 --- 50
    15 Annelieve ...t Maalpad U-Track U-Track Meisjes Team 2 1,60 --- 50
    Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 DNS --- 0
    Wendy Roks SPLS AV Spirit Lelystad Meisjes DNS --- 0