Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 160
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 110 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 700 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 HSS Uitslagen
    11:00 Discus
    kantinezijde
    Uitslagen
    11:30 110mH Uitslagen
    12:15 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    12:35 800m Uitslagen
    12:35 Discus
    kantinezijde
    Uitslagen
    13:10 Kogel Uitslagen
    13:40 100m Uitslagen
    14:00 HSS Uitslagen
    14:15 Speer
    kantinezijde
    Uitslagen
    14:25 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    15:10 200m Uitslagen
    15:10 Kogel Uitslagen
    15:50 Speer
    kantinezijde
    Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:20u
    Jongens Junior B
    Discus - kantinezijde
    110mH
    Hoog - mat 1
    Discus - kantinezijde
    Kogel
    100m
    HSS
    Speer - kantinezijde
    Hoog - mat 1
    Kogel
    Speer - kantinezijde

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m110mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    200 Ben Besamusca AAV `36 4x100m
    Kogel
    JJB - Koge...- groep 2 AAV `36 Jongens Team 2 -------- 423
    222 Bastiaan Deul AAV `36 110mH
    Speer
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Spee...- groep 1JJB - Hoog - groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 ------- 459
    223 Tom Driessen AAV `36 Discus
    Kogel
    HSS
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 2JJB - HSS - groep 2 AAV `36 Jongens Team 1 ------- 1109
    224 Brian Kortekaas AAV `36 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AAV `36 Jongens Team 1 ------- 0
    225 Daan van der Lee AAV `36 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 1 AAV `36 Jongens Team 1 ------- 549
    226 Bram van der Marel AAV `36 800m
    JJB - 800m AAV `36 Jongens Team 2 --------- 469
    227 Sander Mets AAV `36 200m
    Discus
    JJB - 200mJJB - Disc...- groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 -------- 804
    228 Mattias Nab AAV `36 200m
    4x100m
    HSS
    JJB - 200mJJB - HSS - groep 1 AAV `36 Jongens Team 1 ------- 1283
    229 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 800m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 800mJJB - Hoog - groep 2 AAV `36 Jongens Team 1 ------- 768
    230 Rick van de Noort AAV `36 100m
    110mH
    Hoog
    JJB - 100mJJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1 AAV `36 Jongens Team 1 ------- 2110
    231 Jim van 't Schip AAV `36 800m
    JJB - 800m AAV `36 Jongens Team 1 --------- 0
    232 Maxim Scholma AAV `36 100m
    4x100m
    JJB - 100m AAV `36 Jongens Team 2 -------- 548
    233 Rick Schreuder AAV `36 200m
    4x100m
    Kogel
    JJB - 200mJJB - Koge...- groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 ------- 0
    234 Rens Tasma AAV `36 100m
    4x100m
    JJB - 100m AAV `36 Jongens Team 2 -------- 0
    235 Dennis van Tilburg AAV `36 110mH
    Hoog
    HSS
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 2 AAV `36 Jongens Team 2 ------- 1471
    236 Justin Verheul AAV `36 800m
    HSS
    JJB - 800mJJB - HSS - groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 -------- 0
    237 Niels van der Weide AAV `36 110mH
    4x100m
    JJB - 110mH AAV `36 Jongens Team 1 -------- 0
    238 Ferdinand Zonneveld AAV `36 Speer
    Discus
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 2 AAV `36 Jongens Team 2 -------- 0
    257 Daan Blokland Altis Speer
    Discus
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1 Altis Jongens Team 3 -------- 0
    258 Max Colpa Altis 200m
    4x100m
    Speer
    JJB - 200mJJB - Spee...- groep 1 Altis Jongens Team 2 ------- 712
    259 Luc Dijkman Altis 100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Hoog - groep 2 Altis Jongens Team 1 -------- 0
    260 Tim de Greef Altis Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 2 Altis Jongens Team 1 ------- 1670
    261 Lars Hogendoorn Altis 4x100m
    Kogel
    JJB - Koge...- groep 1 Altis Jongens Team 1 -------- 0
    262 Sven Jansons Altis 200m
    110mH
    Hoog
    JJB - 200mJJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1 Altis Jongens Team 1 ------- 2303
    263 Marijn Kriegsman Altis 110mH
    4x100m
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 Altis Jongens Team 1 ------- 530
    264 Raoul Lommen Altis 100m
    110mH
    HSS
    JJB - 100mJJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 Altis Jongens Team 3 ------- 983
    265 Marcus Melenhorst Altis 100m
    4x100m
    JJB - 100m Altis Jongens Team 1 -------- 618
    266 Timo Mols Altis 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1 Altis Jongens Team 1 ------- 0
    267 Chima Nnadi Altis 100m
    Hoog
    HSS
    JJB - 100mJJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 Altis Jongens Team 2 ------- 211
    268 Stijn Notermans Altis 4x100m
    Kogel
    HSS
    JJB - Koge...- groep 2JJB - HSS - groep 1 Altis Jongens Team 2 ------- 274
    269 Lennert Oosterbaan Altis 800m
    Speer
    JJB - 800mJJB - Spee...- groep 2 Altis Jongens Team 2 -------- 0
    270 Maico Rompa Altis 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 Altis Jongens Team 2 ------- 605
    271 Ingmar Simonse Altis 200m
    800m
    JJB - 200mJJB - 800m Altis Jongens Team 1 -------- 0
    272 Lars van Vught Altis 800m
    HSS
    JJB - 800mJJB - HSS - groep 1 Altis Jongens Team 1 -------- 491
    273 Kay Witlam Altis 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 Altis Jongens Team 2 ------- 858
    274 Jasper Wolthuis Altis Speer
    Discus
    HSS
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2JJB - HSS - groep 1 Altis Jongens Team 3 ------- 274
    290 Thimo Baranelli ARV Ilion 200m
    110mH
    JJB - 200mJJB - 110mH ARV Ilion Jongens -------- 0
    291 Aimane Benchellal ARV Ilion 800m
    JJB - 800m ARV Ilion Jongens --------- 718
    292 Marijn van Duijn ARV Ilion 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2 ARV Ilion Jongens ------- 489
    293 Kjell Haars ARV Ilion 4x100m
    HSS
    JJB - HSS - groep 1 ARV Ilion Jongens -------- 0
    294 Jermo Harper ARV Ilion 110mH
    Hoog
    HSS
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 ARV Ilion Jongens ------- 1816
    295 Jerôme Kemper ARV Ilion Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 ARV Ilion Jongens ------- 1170
    296 Mischa Lips ARV Ilion 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m ARV Ilion Jongens ------- 1367
    297 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Hoog - groep 2 ARV Ilion Jongens ------- 0
    307 Thomas Bark AV Atverni 800m
    JJB - 800m AV Atverni Jongens --------- 0
    308 Wouter Benschop AV Atverni Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 AV Atverni Jongens -------- 688
    309 Vincent Bosman AV Atverni 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 AV Atverni Jongens ------- 490
    310 Luka Dik AV Atverni 110mH
    Hoog
    HSS
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 AV Atverni Jongens ------- 0
    311 Aaron Hoogenboom AV Atverni 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH AV Atverni Jongens ------- 402
    312 Henrik Kok AV Atverni 800m
    JJB - 800m AV Atverni Jongens --------- 725
    313 Wissink Robin AV Atverni 200m
    4x100m
    JJB - 200m AV Atverni Jongens -------- 0
    314 Tycho Velden AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Atverni Jongens ------- 662
    315 Bart van Zandwijk AV Atverni 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Atverni Jongens ------- 965
    330 Jonathan Dol AV Gouda 800m
    Kogel
    JJB - 800mJJB - Koge...- groep 2 AV Gouda Jongens -------- 0
    331 Faas Ignatius AV Gouda 100m
    4x100m
    Speer
    JJB - 100mJJB - Spee...- groep 1 AV Gouda Jongens ------- 0
    332 Daan Klijn AV Gouda 110mH
    Hoog
    HSS
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 AV Gouda Jongens ------- 712
    333 Ruben Koning AV Gouda 200m
    110mH
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 110mH AV Gouda Jongens ------- 0
    334 Ivo van de Pasch AV Gouda Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 AV Gouda Jongens -------- 1001
    335 Luuk Peeters AV Gouda Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Gouda Jongens ------- 1548
    336 Jochem Ribberink AV Gouda 200m
    4x100m
    Discus
    JJB - 200mJJB - Disc...- groep 2 AV Gouda Jongens ------- 635
    337 Indigo Tjan AV Gouda 100m
    800m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 800m AV Gouda Jongens ------- 1171
    347 Tim van Enk AV Phoenix 800m
    JJB - 800m AV Phoenix Jongens --------- 613
    348 Robin Dunc... Hetharia AV Phoenix 100m
    HSS
    JJB - 100mJJB - HSS - groep 1 AV Phoenix Jongens -------- 778
    349 Sjors Verbeek AV Phoenix 100m
    200m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Phoenix Jongens -------- 561
    354 Rik Barlo Pijnenburg 4x100m
    Speer
    HSS
    JJB - Spee...- groep 2JJB - HSS - groep 2 AV Pijnenburg Jongens ------- 997
    355 Tim Lamme Pijnenburg 100m
    4x100m
    JJB - 100m AV Pijnenburg Jongens -------- 0
    356 Luc Lamme Pijnenburg 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AV Pijnenburg Jongens ------- 358
    357 Lukas Meijerink Pijnenburg Speer
    Hoog
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Hoog - groep 1 AV Pijnenburg Jongens -------- 444
    358 Stef Ploeg Pijnenburg 800m
    JJB - 800m AV Pijnenburg Jongens --------- 0
    359 Kjeld Storm Pijnenburg 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV Pijnenburg Jongens ------- 888
    360 Sjoerd de Haan SPLS Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Spirit Lelystad Jongens -------- 829
    361 Jorrit Hildebrand SPLS 110mH
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 AV Spirit Lelystad Jongens -------- 0
    362 Marc de Hoogh SPLS 100m
    Discus
    JJB - 100mJJB - Disc...- groep 2 AV Spirit Lelystad Jongens -------- 0
    363 Finn van de Ijssel SPLS 800m
    JJB - 800m AV Spirit Lelystad Jongens --------- 522
    364 Shemar Martina SPLS 100m
    200m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - 200mJJB - Hoog - groep 1 AV Spirit Lelystad Jongens ------- 1666
    365 Janno Meeuwessen SPLS Speer
    Hoog
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Hoog - groep 2 AV Spirit Lelystad Jongens -------- 44
    375 Matteo Bos AV Zuidwal 100m
    200m
    Speer
    JJB - 100mJJB - 200mJJB - Spee...- groep 1 AV Zuidwal Jongens ------- 1408
    376 Gijs Calis AV Zuidwal 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Zuidwal Jongens ------- 956
    377 Karsten Calis AV Zuidwal 4x100m
    Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 AV Zuidwal Jongens ------- 1100
    378 Max Duys AV Zuidwal 800m
    110mH
    Speer
    JJB - 800mJJB - 110mHJJB - Spee...- groep 2 AV Zuidwal Jongens ------- 454
    379 Ian Gerritse AV Zuidwal Hoog
    JJB - Hoog - groep 1 AV Zuidwal Jongens --------- 0
    380 Jelle Kriek AV Zuidwal 4x100m
    AV Zuidwal Jongens --------- 0
    381 Julian Krijnen AV Zuidwal 200m
    800m
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 800m AV Zuidwal Jongens ------- 430
    388 Max van den Broek AV `47 4x100m
    AV `47 Jongens --------- 0
    389 Hans Harting AV `47 800m
    110mH
    4x100m
    JJB - 800mJJB - 110mH AV `47 Jongens ------- 1443
    390 Jan-Dirk Harting AV `47 110mH
    Speer
    Discus
    JJB - 110mHJJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2 AV `47 Jongens ------- 336
    391 Stephan van der Jagt AV `47 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m AV `47 Jongens ------- 635
    392 Thymen van der Loo AV `47 200m
    800m
    JJB - 200mJJB - 800m AV `47 Jongens -------- 354
    393 Glenn Mbome AV `47 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Koge...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 AV `47 Jongens ------- 0
    394 Daan Schuurman AV `47 4x100m
    Discus
    HSS
    JJB - Disc...- groep 1JJB - HSS - groep 2 AV `47 Jongens ------- 1199
    395 Thomas Wassenaar AV `47 100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Koge...- groep 1 AV `47 Jongens -------- 0
    396 Joris Luczak BAV 800m
    Speer
    Kogel
    JJB - 800mJJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 BAV Jongens ------- 268
    397 Remco Martens BAV 800m
    JJB - 800m BAV Jongens --------- 378
    398 Jelle van Miltenburg BAV Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 BAV Jongens -------- 540
    399 Thijs van Miltenburg BAV Speer
    Discus
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 2 BAV Jongens -------- 0
    400 Bas Ostendorf BAV 100m
    4x100m
    JJB - 100m BAV Jongens -------- 0
    463 Max van Rhijn BAV 100m
    4x100m
    HSS
    JJB - 100mJJB - HSS - groep 1 BAV Jongens ------- 1086
    464 Koen Roskamp BAV 200m
    110mH
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 110mH BAV Jongens ------- 1403
    465 Wessel Terpstra BAV 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 BAV Jongens ------- 924
    470 Sean Ansara GACH Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 0
    471 Mark den Blanken GACH 800m
    4x100m
    HSS
    JJB - 800mJJB - HSS - groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 0
    472 Pim Borninkhof GACH 100m
    Speer
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Spee...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 2 ------- 671
    473 Siem ter Braake GACH 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 1531
    474 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
    200m
    HSS
    JJB - 100mJJB - 200mJJB - HSS - groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 2012
    475 Youri Fransen GACH 110mH
    4x100m
    Discus
    JJB - 110mHJJB - Disc...- groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 570
    476 Tjalling Galema GACH 800m
    JJB - 800m GAC Hilversum Jongens Team 2 --------- 0
    477 Max van Groeningen GACH 800m
    JJB - 800m GAC Hilversum Jongens Team 1 --------- 668
    478 Mutale Hi...s Lambers GACH 100m
    200m
    JJB - 100mJJB - 200m GAC Hilversum Jongens Team 2 -------- 409
    479 Bram van der Laan GACH 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 1220
    480 Matthis de...an Weenen GACH Speer
    JJB - Spee...- groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 2 --------- 0
    481 Lars Mol GACH 800m
    JJB - 800m GAC Hilversum Jongens Team 2 --------- 382
    482 Olaf van de Pavert GACH 100m
    200m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - 200mJJB - Hoog - groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 1 ------- 0
    483 Eric Wolfrat GACH 200m
    110mH
    Discus
    JJB - 200mJJB - 110mHJJB - Disc...- groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 2 ------- 1501
    492 Jasper van den Berg HLLS 800m
    JJB - 800m Hellas Utrecht Jongens --------- 0
    493 Aaron Donker HLLS 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 Hellas Utrecht Jongens ------- 968
    494 Sybren Kiewiet HLLS 800m
    JJB - 800m Hellas Utrecht Jongens --------- 517
    495 Twan de Koning HLLS Speer
    Discus
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 2 Hellas Utrecht Jongens -------- 375
    496 Peter de Kruyff HLLS 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 Hellas Utrecht Jongens ------- 0
    497 Daan Meier HLLS Discus
    Kogel
    Hoog
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 Hellas Utrecht Jongens ------- 540
    498 Alexander Meijkamp HLLS 100m
    4x100m
    HSS
    JJB - 100mJJB - HSS - groep 1 Hellas Utrecht Jongens ------- 520
    499 Koen van Perse HLLS 200m
    110mH
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 110mH Hellas Utrecht Jongens ------- 1373
    500 Dennis Reniers HLLS 100m
    JJB - 100m Hellas Utrecht Jongens --------- 528
    541 Youko van der Blom Leiden Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 -------- 640
    542 Thomas Bovenberg Leiden 800m
    JJB - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 2 --------- 582
    543 Marnix van der Burg Leiden 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 1 ------- 1465
    544 Sander van Elk Leiden 800m
    110mH
    JJB - 800mJJB - 110mH Leiden Atletiek Jongens Team 1 -------- 0
    545 Wouter Faber Leiden Hoog
    JJB - Hoog - groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 2 --------- 0
    546 Joshua Groen Leiden 200m
    4x100m
    JJB - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 2 -------- 0
    547 Thijs Houbiers Leiden 800m
    JJB - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 1 --------- 658
    548 Coen Huizer Leiden 200m
    110mH
    4x100m
    JJB - 200mJJB - 110mH Leiden Atletiek Jongens Team 1 ------- 696
    549 Cas Kopmels Leiden 800m
    4x100m
    JJB - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 2 -------- 0
    550 Wessel van Leur Leiden Speer
    Discus
    Hoog
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Hoog - groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 2 ------- 1112
    556 Thijmen Nouwens Leiden 100m
    4x100m
    Speer
    JJB - 100mJJB - Spee...- groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 ------- 0
    557 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
    Hoog
    HSS
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 ------- 634
    558 Pepijn Roth Leiden 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 2 ------- 1010
    561 Joshua Wegman Leiden 4x100m
    Hoog
    HSS
    JJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 ------- 1318
    562 Wessel Wiersema Leiden Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 -------- 664
    563 Teun Wisse Leiden Discus
    Kogel
    JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 2 -------- 483
    564 Roell Zaadnoordijk Leiden 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 2 ------- 0
    583 Jorren van der Grift OSM `75 200m
    JJB - 200m OSM `75 Jongens --------- 0
    584 Xander Haack OSM `75 800m
    JJB - 800m OSM `75 Jongens --------- 0
    585 Leon van der Horst OSM `75 100m
    800m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 800m OSM `75 Jongens ------- 482
    586 Rajeev Mahabier OSM `75 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 OSM `75 Jongens ------- 709
    587 Stijn Prijten OSM `75 4x100m
    Discus
    HSS
    JJB - Disc...- groep 2JJB - HSS - groep 1 OSM `75 Jongens ------- 501
    588 Colin Rondeel OSM `75 Speer
    Kogel
    JJB - Spee...- groep 2JJB - Koge...- groep 1 OSM `75 Jongens -------- 749
    589 Quinn van der Velden OSM `75 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m OSM `75 Jongens ------- 955
    595 Sander Bentvelsen Tempo AV 4x100m
    Speer
    HSS
    JJB - Spee...- groep 1JJB - HSS - groep 1 Tempo AV Jongens ------- 835
    596 Job van den End Tempo AV 800m
    Speer
    JJB - 800mJJB - Spee...- groep 2 Tempo AV Jongens -------- 560
    597 Niels Iding Tempo AV 100m
    Kogel
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Koge...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 Tempo AV Jongens ------- 0
    598 Ruben Kurvers Tempo AV 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH Tempo AV Jongens ------- 955
    599 Karel Out Tempo AV 4x100m
    Discus
    Hoog
    JJB - Disc...- groep 1JJB - Hoog - groep 2 Tempo AV Jongens ------- 907
    600 Martijn Pellegrom Tempo AV 200m
    800m
    Kogel
    JJB - 200mJJB - 800mJJB - Koge...- groep 1 Tempo AV Jongens ------- 335
    656 Bram Slootbeek Tempo AV 200m
    Discus
    JJB - 200mJJB - Disc...- groep 2 Tempo AV Jongens -------- 279
    658 Rutger Vincken Tempo AV 110mH
    4x100m
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 Tempo AV Jongens ------- 0
    766 Niyi Deijkers U-Track 100m
    200m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 200m U-Track Jongens ------- 1231
    767 Boet Hoitink U-Track 800m
    4x100m
    JJB - 800m U-Track Jongens -------- 0
    768 Stefan Pol U-Track 100m
    110mH
    JJB - 100mJJB - 110mH U-Track Jongens -------- 720
    769 Jelle van der Schoot U-Track 800m
    JJB - 800m U-Track Jongens --------- 429
    850 Pelle Topper U-Track 200m
    4x100m
    JJB - 200m U-Track Jongens -------- 0
    857 Joël van Veen U-Track 110mH
    4x100m
    JJB - 110mH U-Track Jongens -------- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 18
    Altis ALTS 18
    ARV Ilion ILIO 8
    AV Atverni ATVN 9
    AV Gouda GOUD 8
    AV Phoenix PHNX 3
    AV Pijnenburg PNBG 6
    AV Spirit Lelystad SPLS 6
    AV Zuidwal ZDWL 7
    AV `47 AV47 8
    BAV BAV 8
    GAC Hilversum GACH 14
    Hellas Utrecht HLLS 9
    Leiden Atletiek LATL 17
    OSM `75 OSM 7
    Tempo AV TMPO 8
    U-Track UTRK 6
    Competitiestand Jongens Junioren B
    # Team Leden Punten
    1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJB
    Begeleider: Marc de Haan
    Jurylid: Leiden Atletiek
    9 6748
    2 GAC Hilversum Jongens Team 1 GAC Hilversum - JJB
    Begeleider: Stéphane Wienneke
    Jurylid: Marc van Veen, graag hoog
    8 6650
    3 AAV `36 Jongens Team 1 AAV `36 - JJB
    Begeleider: Sonja van Beest
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    8 6525
    4 Altis Jongens Team 1 Altis - JJB
    Begeleider: Paul van Dijk
    Jurylid: Arno van Vught
    9 6258
    5 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJB
    Begeleider: Berry Koolstra
    Jurylid: Jessica Alzate Ramirez
    8 6185
    6 AV Gouda Jongens AV Gouda - JJB
    Begeleider: Patrick Janssen
    Jurylid: Patrick Janssen
    8 5720
    7 Hellas Utrecht Jongens Hellas Utrecht - JJB
    Begeleider: Jan Ormel
    9 5414
    8 BAV Jongens BAV - JJB
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Michael Terpstra (voorkeur discus)
    8 5151
    9 AV Zuidwal Jongens AV Zuidwal - JJB
    Begeleider: José Hilhorst
    Jurylid: Jeroen Hilhorst
    7 4763
    10 AAV `36 Jongens Team 2 AAV `36 - JJB
    Begeleider: Ron van der Veer
    Jurylid: Antoon Zonneveld
    10 4732
    11 AV `47 Jongens AV `47 - JJB
    Begeleider: Ton Groenendijk
    Jurylid: Ton Groenendijk
    8 4694
    12 Tempo AV Jongens Tempo AV - JJB
    Begeleider: Frits Harmsen
    Jurylid: Carola Turan
    8 4321
    13 AV Atverni Jongens AV Atverni - JJB
    Begeleider: Edwin Kreeftmeijer
    Jurylid: Jeroen Velden (voorkeur werpen)
    9 3932
    14 OSM `75 Jongens OSM `75 - JJB
    Begeleider: Jessie Snoep
    Jurylid: Edith Veldmeyer
    7 3885
    15 Leiden Atletiek Jongens Team 2 Leiden Atletiek - JJB
    Begeleider: Marc de Haan
    Jurylid: Leiden Atletiek
    8 3187
    16 AV Pijnenburg Jongens AV Pijnenburg - JJB
    Begeleider: Gerrit Verboom
    Jurylid: Thijs Kollmann
    6 3082
    17 Altis Jongens Team 2 Altis - JJB
    Begeleider: Paul van Dijk
    Jurylid: Arno van Vught
    6 3077
    18 AV Spirit Lelystad Jongens AV Spirit Lelystad - JJB
    Begeleider: Bart van Gelder
    Jurylid: Sicco de Haan
    6 3061
    19 GAC Hilversum Jongens Team 2 GAC Hilversum - JJB
    Begeleider: Stéphane Wienneke
    Jurylid: Marc van Veen, graag hoog
    6 2963
    20 U-Track Jongens U-Track - JJB
    Begeleider: Jos Warmerdam
    6 2380
    21 AV Phoenix Jongens AV Phoenix - JJB
    Begeleider: Joris Koenders
    3 1952
    22 Altis Jongens Team 3 Altis - JJB
    Begeleider: Paul van Dijk
    Jurylid: Arno van Vught
    3 1257

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 11,43 -0.4 m/s11,53 703
    2 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 11,51 -0.4 m/s11,35 685
    3 Mischa Lips ARV Ilion ARV Ilion Jongens 11,62 -0.4 m/s11,45 661
    4 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 Jongens 11,74 -0.4 m/s11,69 635
    5 Marcus Melenhorst Altis Altis Jongens Team 1 11,82 -0.4 m/s11,90 618
    5 Shemar Martina SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 11,82 +0.3 m/s12,36 618
    7 Max van Rhijn BAV BAV Jongens 11,85 +0.3 m/s12,04 612
    8 Rick van de Noort AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 11,87 +0.3 m/s12,20 607
    9 Niyi Deijkers U-Track U-Track Jongens 11,92 +0.3 m/s12,09 597
    10 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 11,97 -0.4 m/s11,91 0
    11 Maxim Scholma AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 12,16 -0.4 m/s12,00 548
    12 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,16 +0.3 m/s12,29 0
    13 Luc Dijkman Altis Altis Jongens Team 1 12,23 +0.1 m/s12,52 0
    14 Dennis Reniers HLLS Hellas Utrecht Jongens 12,26 +0.3 m/s12,20 528
    15 Stefan Pol U-Track U-Track Jongens 12,31 +0.3 m/s12,21 0
    16 Robin Dunc... Hetharia AV Phoenix AV Phoenix Jongens 12,38 -0.4 m/s--- 505
    17 Matteo Bos AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 12,41 +0.1 m/s13,01 499
    18 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Jongens 12,47 +0.1 m/s12,43 488
    19 Pepijn Roth Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 12,58 +0.1 m/s12,90 467
    20 Sjors Verbeek AV Phoenix AV Phoenix Jongens 12,59 +0.3 m/s12,01 0
    21 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 12,67 +0.1 m/s12,60 0
    22 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni Jongens 12,68 +0.1 m/s12,77 448
    23 Quinn van der Velden OSM `75 OSM `75 Jongens 12,69 +0.1 m/s12,61 447
    24 Faas Ignatius AV Gouda AV Gouda Jongens 12,87 +0.1 m/s12,84 0
    25 Alexander Meijkamp HLLS Hellas Utrecht Jongens 12,89 +0.1 m/s12,50 0
    26 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 12,90 +0.1 m/s13,17 409
    26 Ruben Kurvers Tempo AV Tempo AV Jongens 12,90 -0.4 m/s--- 409
    28 Leon van der Horst OSM `75 OSM `75 Jongens 12,93 +0.1 m/s13,15 0
    29 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 13,00 +0.1 m/s13,50 0
    30 Brian Kortekaas AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 13,01 -0.4 m/s12,00 0
    31 Bas Ostendorf BAV BAV Jongens 13,02 +0.1 m/s13,23 0
    32 Pim Borninkhof GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 13,08 +0.1 m/s13,30 0
    33 Luc Lamme Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 13,19 -0.4 m/s13,50 358
    34 Niels Iding Tempo AV Tempo AV Jongens 13,66 -0.4 m/s--- 0
    35 Raoul Lommen Altis Altis Jongens Team 3 13,91 -0.4 m/s13,97 242
    36 Chima Nnadi Altis Altis Jongens Team 2 14,12 -0.4 m/s--- 211
    37 Tim Lamme Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 14,71 -0.4 m/s14,70 0
    38 Marc de Hoogh SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 18,65 -0.4 m/s--- 0
    Aaron Hoogenboom AV Atverni AV Atverni Jongens DQ 13,10 0
    Thomas Wassenaar AV `47 AV `47 Jongens DNS 12,90 0

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 22,70 -0.1 m/s23,06 770
    2 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 22,78 -0.1 m/s23,30 762
    3 Sven Jansons Altis Altis Jongens Team 1 23,10 -0.1 m/s23,45 730
    4 Mischa Lips ARV Ilion ARV Ilion Jongens 23,35 -0.1 m/s23,00 706
    5 Mattias Nab AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 24,10 -0.1 m/s24,30 635
    5 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda Jongens 24,10 +0.4 m/s25,00 635
    7 Koen Roskamp BAV BAV Jongens 24,11 -0.1 m/s24,19 635
    8 Niyi Deijkers U-Track U-Track Jongens 24,12 -0.1 m/s23,80 634
    9 Shemar Martina SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 24,45 -0.8 m/s--- 604
    10 Koen van Perse HLLS Hellas Utrecht Jongens 24,82 +0.4 m/s24,70 572
    11 Sjors Verbeek AV Phoenix AV Phoenix Jongens 24,95 +0.4 m/s24,81 561
    12 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 25,03 +1.1 m/s25,62 0
    13 Pepijn Roth Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 25,17 +1.1 m/s26,00 543
    14 Coen Huizer Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 25,23 +0.4 m/s25,50 0
    15 Matteo Bos AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 25,25 -0.3 m/s26,27 536
    16 Joshua Groen Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 25,28 +0.4 m/s25,50 0
    17 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni Jongens 25,48 -0.3 m/s26,10 517
    18 Sander Mets AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 25,53 -0.3 m/s27,00 513
    19 Quinn van der Velden OSM `75 OSM `75 Jongens 25,59 +1.1 m/s26,02 508
    20 Eric Wolfrat GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 25,83 -0.3 m/s26,56 489
    21 Ingmar Simonse Altis Altis Jongens Team 1 25,83 +1.1 m/s25,80 0
    22 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 26,43 -0.3 m/s27,50 0
    23 Julian Krijnen AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 26,44 +1.1 m/s25,76 0
    24 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 26,60 -0.8 m/s31,47 0
    25 Max Colpa Altis Altis Jongens Team 2 26,81 +1.1 m/s26,00 415
    26 Wissink Robin AV Atverni AV Atverni Jongens 26,82 -0.8 m/s--- 0
    27 Kjeld Storm Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 27,05 -0.3 m/s27,65 397
    28 Luc Lamme Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 27,13 -0.3 m/s27,50 0
    29 Pelle Topper U-Track U-Track Jongens 27,20 -0.8 m/s--- 0
    30 Thymen van der Loo AV `47 AV `47 Jongens 27,66 +1.1 m/s26,00 354
    31 Bram Slootbeek Tempo AV Tempo AV Jongens 28,80 -0.8 m/s--- 279
    32 Martijn Pellegrom Tempo AV Tempo AV Jongens 29,55 -0.8 m/s--- 0
    33 Jorren van der Grift OSM `75 OSM `75 Jongens 33,21 -0.8 m/s--- 0
    Brian Kortekaas AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 DNS 25,30 0
    Thimo Baranelli ARV Ilion ARV Ilion Jongens DNS 25,00 0
    Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 Jongens DNS 23,83 0
    Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Jongens DNS 25,00 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 1:58,82 1:59,20 768
    2 Henrik Kok AV Atverni AV Atverni Jongens 2:01,30 2:06,00 725
    3 Aimane Benchellal ARV Ilion ARV Ilion Jongens 2:01,72 2:02,65 718
    4 Hans Harting AV `47 AV `47 Jongens 2:02,75 2:03,00 701
    5 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Jongens 2:03,86 2:06,80 683
    6 Max van Groeningen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 2:04,78 2:12,37 668
    7 Thijs Houbiers Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 2:05,41 2:01,94 658
    8 Tim van Enk AV Phoenix AV Phoenix Jongens 2:08,32 2:07,29 613
    9 Sander van Elk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 2:10,19 2:06,00 0
    10 Thomas Bovenberg Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 2:10,42 2:18,00 582
    11 Mark den Blanken GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 2:10,82 2:17,99 0
    12 Job van den End Tempo AV Tempo AV Jongens 2:11,92 2:12,00 560
    13 Jim van 't Schip AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 2:12,14 2:16,60 0
    14 Jonathan Dol AV Gouda AV Gouda Jongens 2:12,67 2:13,97 0
    15 Cas Kopmels Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 2:14,07 2:08,00 0
    16 Finn van de Ijssel SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 2:14,63 2:15,00 522
    17 Sybren Kiewiet HLLS Hellas Utrecht Jongens 2:15,00 2:15,00 517
    18 Kjeld Storm Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 2:16,95 2:21,70 491
    19 Lars van Vught Altis Altis Jongens Team 1 2:16,98 2:13,00 491
    20 Leon van der Horst OSM `75 OSM `75 Jongens 2:17,68 2:20,80 482
    21 Bram van der Marel AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 2:18,61 2:24,30 469
    22 Jasper van den Berg HLLS Hellas Utrecht Jongens 2:19,20 2:18,00 0
    23 Stef Ploeg Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 2:19,43 2:18,00 0
    24 Ingmar Simonse Altis Altis Jongens Team 1 2:20,06 2:21,29 0
    25 Julian Krijnen AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 2:21,69 2:17,28 430
    26 Jelle van der Schoot U-Track U-Track Jongens 2:21,78 2:33,00 429
    27 Thomas Bark AV Atverni AV Atverni Jongens 2:23,54 2:30,00 0
    28 Thymen van der Loo AV `47 AV `47 Jongens 2:25,14 2:16,00 0
    29 Lars Mol GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 2:25,72 2:30,00 382
    30 Remco Martens BAV BAV Jongens 2:26,06 2:28,00 378
    31 Tjalling Galema GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 2:29,72 2:35,00 0
    32 Boet Hoitink U-Track U-Track Jongens 2:31,59 2:40,00 0
    33 Martijn Pellegrom Tempo AV Tempo AV Jongens 2:35,33 --- 0
    34 Xander Haack OSM `75 OSM `75 Jongens 2:35,85 2:36,90 0
    35 Joris Luczak BAV BAV Jongens 2:42,65 2:39,34 0
    Justin Verheul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 DNS 2:29,60 0
    Lennert Oosterbaan Altis Altis Jongens Team 2 DNS 2:19,00 0
    Max Duys AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens DNF 2:29,86 0

    Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    1 Sven Jansons Altis Altis Jongens Team 1 14,59 -0.7 m/s14,43 893
    2 Rick van de Noort AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 15,24 -0.7 m/s15,80 823
    3 Siem ter Braake GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 15,41 -0.7 m/s16,16 806
    4 Koen van Perse HLLS Hellas Utrecht Jongens 15,46 -0.7 m/s15,70 801
    5 Koen Roskamp BAV BAV Jongens 15,80 -0.7 m/s15,88 768
    6 Niels van der Weide AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 15,81 -0.4 m/s16,50 0
    7 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utrecht Jongens 15,96 -0.3 m/s--- 0
    8 Hans Harting AV `47 AV `47 Jongens 16,07 -0.7 m/s15,80 742
    9 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 16,08 -0.4 m/s16,90 741
    10 Stefan Pol U-Track U-Track Jongens 16,31 -0.7 m/s16,44 720
    11 Daan Klijn AV Gouda AV Gouda Jongens 16,40 -0.3 m/s--- 712
    12 Coen Huizer Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 16,59 -0.7 m/s16,50 696
    13 Marijn Kriegsman Altis Altis Jongens Team 1 17,04 -0.4 m/s16,75 0
    14 Eric Wolfrat GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 17,41 -1.3 m/s18,48 628
    15 Youri Fransen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 17,44 -0.4 m/s17,49 0
    16 Ruben Kurvers Tempo AV Tempo AV Jongens 18,50 -0.3 m/s--- 546
    17 Jan-Dirk Harting AV `47 AV `47 Jongens 18,88 -1.3 m/s18,70 0
    18 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 18,98 -1.3 m/s18,80 514
    19 Rutger Vincken Tempo AV Tempo AV Jongens 19,19 -0.3 m/s--- 0
    20 Bastiaan Deul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 19,85 -1.3 m/s20,00 0
    21 Sander van Elk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 19,89 -0.4 m/s18,00 0
    22 Max Duys AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 19,93 -0.3 m/s--- 454
    23 Raoul Lommen Altis Altis Jongens Team 3 20,55 -1.3 m/s20,00 417
    24 Rajeev Mahabier OSM `75 OSM `75 Jongens 20,58 -1.3 m/s--- 416
    25 Joël van Veen U-Track U-Track Jongens 20,72 -0.3 m/s--- 0
    26 Aaron Hoogenboom AV Atverni AV Atverni Jongens 20,82 -0.4 m/s16,60 402
    27 Kay Witlam Altis Altis Jongens Team 2 21,50 -1.3 m/s20,00 366
    28 Luka Dik AV Atverni AV Atverni Jongens 22,64 -0.3 m/s--- 0
    Thimo Baranelli ARV Ilion ARV Ilion Jongens DNS 20,00 0
    Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Jongens DNS 17,07 0
    Jorrit Hildebrand SPLS AV Spirit Lelystad Jongens DNS 16,70 0

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 45,31 727
    2 AAV `36 Jongens Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 45,68 706
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 46,27 673
    4 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,63 653
    5 GAC Hilversum Jongens Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 46,70 649
    6 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJB 4 46,77 646
    7 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 47,16 625
    8 Hellas Utrecht Jongens (4x100m) Hellas Utrecht - JJB 4 47,77 593
    9 AAV `36 Jongens Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 48,45 558
    10 BAV Jongens (4x100m) BAV - JJB 4 48,56 552
    11 OSM `75 Jongens (4x100m) OSM `75 - JJB 4 49,86 489
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJB 4 50,70 450
    13 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJB 4 51,42 417
    14 AV Zuidwal Jongens (4x100m) AV Zuidwal - JJB 4 51,47 415
    15 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJB 4 51,91 395
    16 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 4 DQ 0
    16 Altis Jongens Team 3 (4x100m) Altis - JJB 0 DNS 0
    16 AV Atverni Jongens (4x100m) AV Atverni - JJB 4 DNS 0
    16 AV Phoenix Jongens (4x100m) AV Phoenix - JJB 0 DNS 0
    16 AV Spirit Lelystad Jongens (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJB 0 DNS 0
    16 GAC Hilversum Jongens Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 0 DNS 0
    16 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 50,65 49,00 642
    2 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 50,08 --- 634
    3 Rik Barlo Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 49,05 46,95 620
    4 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 43,95 --- 549
    5 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 42,91 --- 0
    6 Luuk Peeters AV Gouda AV Gouda Jongens 40,93 --- 505
    7 Wessel van Leur Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 38,84 --- 474
    8 Faas Ignatius AV Gouda AV Gouda Jongens 38,07 --- 0
    9 Bastiaan Deul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 37,86 --- 459
    10 Sean Ansara GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 37,64 35,00 0
    11 Jerôme Kemper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 36,96 --- 445
    12 Tim de Greef Altis Altis Jongens Team 1 36,70 --- 440
    13 Aaron Donker HLLS Hellas Utrecht Jongens 35,75 --- 425
    14 Sander Bentvelsen Tempo AV Tempo AV Jongens 35,46 --- 421
    15 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 34,92 --- 0
    16 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 34,17 --- 0
    17 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 33,57 --- 0
    18 Matteo Bos AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 32,55 24,31 373
    19 Timo Mols Altis Altis Jongens Team 1 32,02 --- 0
    20 Twan de Koning HLLS Hellas Utrecht Jongens 31,22 --- 0
    21 Jan-Dirk Harting AV `47 AV `47 Jongens 30,34 --- 336
    22 Job van den End Tempo AV Tempo AV Jongens 29,53 --- 0
    23 Lukas Meijerink Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 29,24 30,11 0
    24 Max Duys AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 28,25 29,78 0
    25 Max Colpa Altis Altis Jongens Team 2 28,14 --- 297
    26 Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 Jongens 27,18 --- 280
    27 Tycho Velden AV Atverni AV Atverni Jongens 26,80 26,15 273
    28 Joris Luczak BAV BAV Jongens 26,53 --- 268
    29 Pim Borninkhof GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 24,34 20,94 227
    30 Thijs van Miltenburg BAV BAV Jongens 23,23 --- 0
    31 Jasper Wolthuis Altis Altis Jongens Team 3 18,41 --- 104
    32 Daan Blokland Altis Altis Jongens Team 3 17,61 --- 0
    33 Janno Meeuwessen SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 15,79 --- 44
    Matthis de...an Weenen GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 DNS 30,30 0
    Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni Jongens DNS 29,21 0
    Lennert Oosterbaan Altis Altis Jongens Team 2 DNS --- 0
    Glenn Mbome AV `47 AV `47 Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Wessel Wiersema Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 38,88 --- 664
    2 Tim de Greef Altis Altis Jongens Team 1 37,24 --- 630
    3 Daan Schuurman AV `47 AV `47 Jongens 34,54 --- 574
    4 Youri Fransen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 34,37 32,51 570
    5 Wessel van Leur Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 33,85 --- 559
    6 Luuk Peeters AV Gouda AV Gouda Jongens 32,29 --- 525
    7 Wessel Terpstra BAV BAV Jongens 32,11 --- 522
    8 Tom Driessen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 31,69 --- 512
    9 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda Jongens 31,56 --- 0
    10 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 30,63 --- 489
    11 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 29,60 --- 0
    12 Karel Out Tempo AV Tempo AV Jongens 29,49 --- 463
    13 Gijs Calis AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 29,21 --- 456
    14 Sean Ansara GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 27,69 32,00 0
    15 Jerôme Kemper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 27,58 --- 0
    16 Jan-Dirk Harting AV `47 AV `47 Jongens 27,17 --- 0
    17 Tycho Velden AV Atverni AV Atverni Jongens 26,36 25,94 389
    18 Eric Wolfrat GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 26,19 20,12 384
    19 Sjoerd de Haan SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 25,97 --- 379
    20 Twan de Koning HLLS Hellas Utrecht Jongens 25,81 --- 375
    21 Timo Mols Altis Altis Jongens Team 1 23,95 --- 0
    22 Sander Mets AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 22,49 --- 291
    23 Daan Meier HLLS Hellas Utrecht Jongens 22,46 --- 0
    24 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 22,45 --- 0
    25 Thijs van Miltenburg BAV BAV Jongens 20,58 --- 0
    26 Bram Slootbeek Tempo AV Tempo AV Jongens 19,96 --- 0
    27 Stijn Prijten OSM `75 OSM `75 Jongens 19,61 15,76 212
    28 Teun Wisse Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 18,25 --- 0
    29 Jasper Wolthuis Altis Altis Jongens Team 3 18,14 --- 170
    30 Youko van der Blom Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 17,47 --- 0
    31 Marc de Hoogh SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 16,08 --- 0
    32 Maico Rompa Altis Altis Jongens Team 2 16,02 --- 106
    33 Daan Blokland Altis Altis Jongens Team 3 13,82 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Jerôme Kemper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 13,94 --- 725
    2 Youko van der Blom Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,61 --- 640
    3 Wessel Wiersema Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,26 --- 0
    4 Tim de Greef Altis Altis Jongens Team 1 12,00 --- 600
    5 Tom Driessen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 11,95 --- 597
    6 Bram van der Laan GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 11,67 12,34 578
    7 Aaron Donker HLLS Hellas Utrecht Jongens 11,17 --- 543
    8 Luuk Peeters AV Gouda AV Gouda Jongens 10,81 --- 518
    9 Gijs Calis AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 10,55 --- 500
    10 Maico Rompa Altis Altis Jongens Team 2 10,53 --- 499
    11 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni Jongens 10,41 10,67 490
    12 Daan Meier HLLS Hellas Utrecht Jongens 10,39 --- 0
    13 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 10,39 --- 0
    14 Teun Wisse Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 10,31 --- 483
    15 Tycho Velden AV Atverni AV Atverni Jongens 10,24 10,49 0
    16 Colin Rondeel OSM `75 OSM `75 Jongens 10,12 --- 469
    17 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 10,10 --- 0
    18 Sean Ansara GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 9,95 10,00 0
    19 Sjoerd de Haan SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 9,86 --- 450
    20 Lars Hogendoorn Altis Altis Jongens Team 1 9,66 --- 0
    21 Jonathan Dol AV Gouda AV Gouda Jongens 9,52 --- 0
    22 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 9,50 --- 423
    23 Wessel Terpstra BAV BAV Jongens 9,22 --- 402
    24 Martijn Pellegrom Tempo AV Tempo AV Jongens 8,36 --- 335
    25 Joris Luczak BAV BAV Jongens 8,15 --- 0
    26 Niels Iding Tempo AV Tempo AV Jongens 8,11 --- 0
    27 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 7,77 --- 0
    28 Stijn Notermans Altis Altis Jongens Team 2 7,68 --- 0
    Glenn Mbome AV `47 AV `47 Jongens DNS --- 0
    Thomas Wassenaar AV `47 AV `47 Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Siem ter Braake GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 1,85 1,85 725
    2 Rick van de Noort AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 1,80 --- 680
    2 Sven Jansons Altis Altis Jongens Team 1 1,80 --- 680
    4 Joshua Wegman Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 1,75 --- 634
    5 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 1,75 1,70 0
    6 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 1,70 --- 587
    6 Karsten Calis AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 1,70 1,75 587
    8 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 1,65 --- 540
    9 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 1,65 --- 0
    9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 1,65 --- 0
    11 Jelle van Miltenburg BAV BAV Jongens 1,65 --- 540
    11 Daan Meier HLLS Hellas Utrecht Jongens 1,65 --- 540
    13 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utrecht Jongens 1,65 --- 0
    14 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Jongens 1,65 --- 540
    15 Bastiaan Deul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 1,60 --- 0
    16 Kay Witlam Altis Altis Jongens Team 2 1,60 --- 492
    17 Pim Borninkhof GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 1,55 1,50 444
    18 Luc Dijkman Altis Altis Jongens Team 1 1,55 --- 0
    19 Lukas Meijerink Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 1,55 1,55 444
    19 Karel Out Tempo AV Tempo AV Jongens 1,55 --- 444
    21 Daan Klijn AV Gouda AV Gouda Jongens 1,55 --- 0
    22 Shemar Martina SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 1,55 1,55 444
    23 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 1,50 --- 0
    24 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni Jongens 1,50 1,57 394
    25 Chima Nnadi Altis Altis Jongens Team 2 1,50 --- 0
    25 Janno Meeuwessen SPLS AV Spirit Lelystad Jongens 1,50 --- 0
    27 Luka Dik AV Atverni AV Atverni Jongens 1,45 --- 0
    27 Niels Iding Tempo AV Tempo AV Jongens 1,45 --- 0
    27 Ian Gerritse AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 1,45 1,45 0
    30 Rajeev Mahabier OSM `75 OSM `75 Jongens 1,40 1,45 293
    31 Wessel van Leur Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 1,20 --- 79
    Wouter Faber Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 DNS --- 0
    Glenn Mbome AV `47 AV `47 Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    1 Joshua Wegman Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 13,08 +1.1 m/s--- 684
    2 Mattias Nab AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 12,74 +2.5 m/s--- 648
    3 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,72 +0.9 m/s--- 0
    4 Daan Schuurman AV `47 AV `47 Jongens 12,53 +0.0 m/s--- 625
    5 Tom Driessen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 12,01 +0.0 m/s--- 0
    6 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 11,90 +1.6 m/s12,31 557
    7 Marijn Kriegsman Altis Altis Jongens Team 1 11,66 +1.1 m/s--- 530
    8 Alexander Meijkamp HLLS Hellas Utrecht Jongens 11,57 +1.2 m/s--- 520
    9 Karsten Calis AV Zuidwal AV Zuidwal Jongens 11,51 +2.7 m/s10,39 513
    10 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 11,29 +2.7 m/s--- 488
    11 Max van Rhijn BAV BAV Jongens 11,16 +1.6 m/s11,20 474
    12 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Jongens 11,05 +2.8 m/s--- 461
    13 Lars van Vught Altis Altis Jongens Team 1 10,82 +2.5 m/s--- 0
    14 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 10,67 +0.4 m/s--- 417
    15 Sander Bentvelsen Tempo AV Tempo AV Jongens 10,64 +0.8 m/s--- 414
    16 Daan Klijn AV Gouda AV Gouda Jongens 10,57 +2.1 m/s--- 0
    17 Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion Jongens 10,48 +1.5 m/s--- 0
    18 Rik Barlo Pijnenburg AV Pijnenburg Jongens 10,33 +0.0 m/s--- 377
    19 Raoul Lommen Altis Altis Jongens Team 3 9,89 +0.7 m/s--- 324
    20 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni Jongens 9,64 +1.4 m/s--- 294
    21 Stijn Prijten OSM `75 OSM `75 Jongens 9,60 +1.1 m/s--- 289
    22 Stijn Notermans Altis Altis Jongens Team 2 9,48 +1.6 m/s--- 274
    23 Robin Dunc... Hetharia AV Phoenix AV Phoenix Jongens 9,47 +0.8 m/s--- 273
    24 Luka Dik AV Atverni AV Atverni Jongens 9,40 +1.4 m/s--- 0
    25 Chima Nnadi Altis Altis Jongens Team 2 9,25 +1.7 m/s--- 0
    26 Jasper Wolthuis Altis Altis Jongens Team 3 8,86 +1.9 m/s--- 0
    27 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 8,73 +1.3 m/s--- 0
    Mark den Blanken GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 DNS 10,88 0
    Rutger Vincken Tempo AV Tempo AV Jongens DNS --- 0
    Jelle van Miltenburg BAV BAV Jongens DNS 9,48 0
    Jorrit Hildebrand SPLS AV Spirit Lelystad Jongens DNS --- 0