Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 118
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 3000 meter steeple (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m1500m400mH3000m SC4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    501 Ben van de Bunt AV 1923 200m
    Msen - 200m AV 1923 Mannen ---------- 0
    502 Casper Meijer AV 1923 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver Groep B AV 1923 Mannen -------- 614
    503 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV 1923 Mannen --------- 646
    504 Giel Ritmeijer AV 1923 400mH
    Msen - 400mH AV 1923 Mannen ---------- 638
    505 Johnny van...hooneveld AV 1923 Speer
    Hoog
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Hoog Groep BMsen - Ver Groep A AV 1923 Mannen -------- 1296
    506 Jurre Kok AV 1923 400m
    Msen - 400m AV 1923 Mannen ---------- 0
    507 Koen van den Hoven AV 1923 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV 1923 Mannen --------- 671
    508 Levi Engels AV 1923 1500m
    Msen - 1500m AV 1923 Mannen ---------- 749
    509 Melle Ast AV 1923 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV 1923 Mannen ---------- 211
    510 Menno Blom AV 1923 Kogel
    Msen - Kogel Groep A AV 1923 Mannen ---------- 0
    511 Stein Glastra AV 1923 1500m
    4x100m
    Msen - 1500m AV 1923 Mannen --------- 0
    512 Theo Danes AV 1923 Speer
    Kogel
    Hoog
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep BMsen - Hoog Groep A AV 1923 Mannen -------- 1241
    525 Daan Jansen Clytoneus 100m
    400mH
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400mH AV Clytoneus Mannen -------- 1227
    526 Daniël Versteeg Clytoneus 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m AV Clytoneus Mannen -------- 1384
    527 Gijs Straver Clytoneus 4x100m
    AV Clytoneus Mannen ---------- 0
    528 Lars van G... Brouwers Clytoneus Hoog
    Ver
    Msen - Hoog Groep AMsen - Ver Groep A AV Clytoneus Mannen --------- 1321
    529 Laurens Corbière Clytoneus Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep A AV Clytoneus Mannen --------- 545
    530 Lennart Kleinjans Clytoneus 1500m
    4x100m
    Msen - 1500m AV Clytoneus Mannen --------- 0
    531 Michel Mooij Clytoneus 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV Clytoneus Mannen ---------- 540
    532 Sam Beard Clytoneus Speer
    Msen - Speer Groep A AV Clytoneus Mannen ---------- 792
    533 Tim Valentijn Clytoneus 1500m
    Msen - 1500m AV Clytoneus Mannen ---------- 662
    543 Bas Meeuwenoord De Spartaan 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV De Spartaan Mannen --------- 0
    544 Davey Kaak De Spartaan 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV De Spartaan Mannen ---------- 529
    545 Emiel Stoop De Spartaan 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m AV De Spartaan Mannen --------- 686
    546 Jarik Beukers De Spartaan Ver
    Msen - Ver Groep A AV De Spartaan Mannen ---------- 0
    547 Julian van Meggelen De Spartaan 400mH
    Speer
    Msen - 400mHMsen - Speer Groep A AV De Spartaan Mannen --------- 651
    548 Levi van der Geest De Spartaan Kogel
    Hoog
    Msen - Kogel Groep BMsen - Hoog Groep A AV De Spartaan Mannen --------- 0
    549 Richard Assendelft De Spartaan 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV De Spartaan Mannen -------- 1368
    550 Roel Teeling De Spartaan Ver
    Msen - Ver Groep B AV De Spartaan Mannen ---------- 603
    551 Ruben van ...erdenburg De Spartaan Hoog
    Msen - Hoog Groep B AV De Spartaan Mannen ---------- 857
    552 Steven Oosterkamp De Spartaan 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV De Spartaan Mannen --------- 0
    553 Thomas van Delft De Spartaan 1500m
    Msen - 1500m AV De Spartaan Mannen ---------- 0
    554 Tom Hoekema De Spartaan 4x100m
    Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep A AV De Spartaan Mannen -------- 1191
    555 Zeb Beelen De Spartaan 1500m
    Msen - 1500m AV De Spartaan Mannen ---------- 631
    568 Alex Verver AV Fortuna Kogel
    Msen - Kogel Groep A AV Fortuna Mannen ---------- 486
    569 Bob den Hartigh AV Fortuna 1500m
    Msen - 1500m AV Fortuna Mannen ---------- 696
    570 Daniël Oldenstam AV Fortuna 100m
    4x100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver Groep B AV Fortuna Mannen -------- 560
    571 Ivo Harms AV Fortuna 400mH
    4x100m
    Speer
    Msen - 400mHMsen - Speer Groep A AV Fortuna Mannen -------- 1153
    572 Jelle Meerman AV Fortuna 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m AV Fortuna Mannen -------- 1327
    573 Jort van der Voorden AV Fortuna 100m
    Hoog
    Ver
    Msen - 100mMsen - Hoog Groep AMsen - Ver Groep A AV Fortuna Mannen -------- 1127
    574 Leo van der Aa AV Fortuna 3000m SC
    Kogel
    Msen - 3000m SCMsen - Kogel Groep B AV Fortuna Mannen --------- 384
    575 Wouter Loerts AV Fortuna 200m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog Groep B AV Fortuna Mannen -------- 0
    576 Cosmo van Berkel AV Gouda 1500m
    3000m SC
    Msen - 1500mMsen - 3000m SC AV Gouda Mannen --------- 1198
    577 Daan van Gasteren AV Gouda Kogel
    Msen - Kogel Groep A AV Gouda Mannen ---------- 469
    578 Floris de Boer AV Gouda 400mH
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Ver Groep A AV Gouda Mannen -------- 771
    579 Indigo Tjan AV Gouda 100m
    1500m
    Msen - 100mMsen - 1500m AV Gouda Mannen --------- 0
    580 Joost van Zutphen AV Gouda Speer
    Hoog
    Msen - Speer Groep BMsen - Hoog Groep A AV Gouda Mannen --------- 587
    581 Joris Heinsbroek AV Gouda Speer
    Msen - Speer Groep A AV Gouda Mannen ---------- 594
    582 Rick Veltman AV Gouda 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Gouda Mannen -------- 1147
    583 Ruben Koning AV Gouda 200m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog Groep B AV Gouda Mannen -------- 0
    584 Vincent Kruit AV Gouda 400m
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver Groep B AV Gouda Mannen -------- 1480
    595 Daan Oppenhuis AV Haarlem 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV Haarlem Mannen ---------- 553
    596 Dik de Groot AV Haarlem Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep B AV Haarlem Mannen --------- 453
    597 Glen Seubert AV Haarlem 1500m
    Msen - 1500m AV Haarlem Mannen ---------- 0
    598 Job Wiltink AV Haarlem 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Haarlem Mannen --------- 0
    599 Jurgen Wielart AV Haarlem 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV Haarlem Mannen --------- 912
    600 Marco Schutter AV Haarlem Speer
    Msen - Speer Groep B AV Haarlem Mannen ---------- 0
    601 Miljo Felter AV Haarlem 1500m
    Msen - 1500m AV Haarlem Mannen ---------- 677
    602 Niels Ran AV Haarlem Hoog
    Ver
    Msen - Hoog Groep BMsen - Ver Groep A AV Haarlem Mannen --------- 0
    603 Peter Markwat AV Haarlem Kogel
    Msen - Kogel Groep A AV Haarlem Mannen ---------- 560
    604 Pim Pauel AV Haarlem 400mH
    Msen - 400mH AV Haarlem Mannen ---------- 646
    605 Sjoerd Dekker AV Haarlem 200m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog Groep A AV Haarlem Mannen -------- 1536
    606 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Haarlem Mannen --------- 745
    607 Thomas van Klaveren AV Haarlem 400m
    Msen - 400m AV Haarlem Mannen ---------- 0
    608 Tim van Vugt AV Haarlem Ver
    Msen - Ver Groep B AV Haarlem Mannen ---------- 582
    609 Vester van...eijningen AV Haarlem 200m
    Msen - 200m AV Haarlem Mannen ---------- 0
    610 Bram Westland AV Hylas Speer
    Kogel
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep AMsen - Ver Groep B AV Hylas Mannen -------- 1911
    611 Ferdy van der Heide AV Hylas 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV Hylas Mannen ---------- 625
    612 Hans van der Gragt AV Hylas Hoog
    Msen - Hoog Groep A AV Hylas Mannen ---------- 725
    613 Jeroen Swinkels AV Hylas 400m
    1500m
    Msen - 400mMsen - 1500m AV Hylas Mannen --------- 1520
    614 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep B AV Hylas Mannen --------- 0
    615 Kars van der Gragt AV Hylas 4x100m
    AV Hylas Mannen ---------- 0
    616 Mark Dekker AV Hylas 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Hylas Mannen -------- 0
    617 Paul vd Gragt AV Hylas 400mH
    4x100m
    Msen - 400mH AV Hylas Mannen --------- 834
    618 Remco Bruin AV Hylas 400m
    Msen - 400m AV Hylas Mannen ---------- 0
    619 Tijmen de Hart AV Hylas 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Hylas Mannen -------- 1552
    628 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 100m
    4x100m
    Msen - 100m AV Lycurgus Mannen --------- 0
    629 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 400mH
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Ver Groep A AV Lycurgus Mannen --------- 1362
    630 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Lycurgus Mannen -------- 1538
    631 Jesse de Bruyne AV Lycurgus Hoog
    Msen - Hoog Groep B AV Lycurgus Mannen ---------- 0
    632 Mats Tjepkema AV Lycurgus 400m
    4x100m
    Speer
    Msen - 400mMsen - Speer Groep A AV Lycurgus Mannen -------- 518
    633 Richard Molenaar AV Lycurgus 1500m
    Msen - 1500m AV Lycurgus Mannen ---------- 490
    634 Robin Geertsma AV Lycurgus Kogel
    Msen - Kogel Groep A AV Lycurgus Mannen ---------- 741
    635 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus Hoog
    Msen - Hoog Groep A AV Lycurgus Mannen ---------- 725
    636 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver Groep B AV Lycurgus Mannen -------- 747
    646 Alberto Biswane Olympus `70 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Olympus `70 Mannen -------- 1418
    647 Guido Persoon Olympus `70 Hoog
    Ver
    Msen - Hoog Groep AMsen - Ver Groep A AV Olympus `70 Mannen --------- 1206
    648 Ivo Kerklaan Olympus `70 Speer
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Ver Groep B AV Olympus `70 Mannen --------- 0
    649 Kevin Philipsen Olympus `70 4x100m
    Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep A AV Olympus `70 Mannen -------- 1106
    650 Niko Zuidema Olympus `70 400mH
    4x100m
    Msen - 400mH AV Olympus `70 Mannen --------- 845
    651 Quinten de Brabander Olympus `70 400m
    Msen - 400m AV Olympus `70 Mannen ---------- 0
    652 Raymon Toussaint Olympus `70 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Olympus `70 Mannen -------- 0
    653 Samuel Chapple Olympus `70 400m
    Msen - 400m AV Olympus `70 Mannen ---------- 783
    654 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV Olympus `70 Mannen ---------- 800
    655 Tim Hoogenboom Olympus `70 Kogel
    Hoog
    Msen - Kogel Groep BMsen - Hoog Groep B AV Olympus `70 Mannen --------- 0
    656 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
    Msen - 1500m AV Olympus `70 Mannen ---------- 820
    657 Wesley Odenkirchen Olympus `70 1500m
    Msen - 1500m AV Olympus `70 Mannen ---------- 0
    658 Arjen van der Logt AV Phoenix 1500m
    Msen - 1500m AV Phoenix Mannen ---------- 812
    659 Bas Jubels AV Phoenix 400mH
    4x100m
    Kogel
    Msen - 400mHMsen - Kogel Groep A AV Phoenix Mannen -------- 1078
    660 Jeroen Heesbeen AV Phoenix 100m
    400m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Phoenix Mannen -------- 0
    661 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 400m
    4x100m
    Msen - 400m AV Phoenix Mannen --------- 687
    662 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
    4x100m
    Msen - 200m AV Phoenix Mannen --------- 0
    663 Jonas Mars AV Phoenix Speer
    Hoog
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Hoog Groep BMsen - Ver Groep B AV Phoenix Mannen -------- 680
    664 Luuk Hendrikx AV Phoenix 1500m
    Msen - 1500m AV Phoenix Mannen ---------- 0
    665 Marco Jansen AV Phoenix 100m
    200m
    Ver
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - Ver Groep A AV Phoenix Mannen -------- 1944
    666 Remy Reeders AV Phoenix Speer
    Msen - Speer Groep B AV Phoenix Mannen ---------- 549
    667 Siem Uittenhout AV Phoenix 3000m SC
    Msen - 3000m SC AV Phoenix Mannen ---------- 642
    693 Jim Rothweiler KAV Holland 3000m SC
    Msen - 3000m SC KAV Holland Mannen ---------- 751
    697 Bastiaan Bretveld Phanos 4x100m
    Hoog
    Msen - Hoog Groep B Phanos Mannen --------- 680
    698 Djurre den Heeten Phanos 400mH
    3000m SC
    Msen - 400mHMsen - 3000m SC Phanos Mannen --------- 700
    699 Edward Monrad Phanos 400m
    Msen - 400m Phanos Mannen ---------- 0
    700 Henrik Pröpper Phanos Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep A Phanos Mannen --------- 1189
    701 Maurice Vlek Phanos 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver Groep B Phanos Mannen -------- 334
    702 Maxim Moinat Phanos 1500m
    Msen - 1500m Phanos Mannen ---------- 811
    703 Rik Bataille Phanos 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m Phanos Mannen -------- 1348
    704 Stijn van Geene Phanos 1500m
    Msen - 1500m Phanos Mannen ---------- 0
    705 Timo Stam Phanos 400m
    4x100m
    Msen - 400m Phanos Mannen --------- 726
    706 Tom Kleist Phanos 400mH
    Kogel
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Kogel Groep AMsen - Ver Groep B Phanos Mannen -------- 0

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 12
    AV Clytoneus CLYT 9
    AV De Spartaan SPTN 13
    AV Fortuna FRTN 8
    AV Gouda GOUD 9
    AV Haarlem HRLM 15
    AV Hylas HYLS 10
    AV Lycurgus LYCG 9
    AV Olympus `70 OL70 12
    AV Phoenix PHNX 10
    KAV Holland KAVH 1
    Phanos PHNS 10
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
    Begeleider: Joop Wiersema
    Jurylid: Fred Swinkels
    10 7967
    2 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
    Begeleider: Wendy van Zwol
    Jurylid: Eigen wedstrijd
    12 7789
    3 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
    Begeleider: Ruud Wielart
    Jurylid: Jan Willem Kooij
    15 7491
    4 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
    Begeleider: Joost van der Meer
    Jurylid: Dave Clemens
    13 7305
    5 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
    Begeleider: Gijs Straver
    Jurylid: Marc Roes
    9 7152
    6 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
    Begeleider: Leon Graumans
    Jurylid: Peter Spannring
    10 7118
    7 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
    Begeleider: Patrick Janssen
    Jurylid: Patrick Janssen
    9 6979
    8 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Patrick Groot
    Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
    9 6910
    9 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
    Begeleider: Theo Danes
    Jurylid: Peter Groen
    12 6794
    10 Phanos Mannen Phanos - Msen
    Begeleider: Tom Kleist
    10 6465
    11 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Victor de Nijs
    8 6422
    12 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
    Begeleider: Hidde Koot
    Jurylid: Hidde Koot
    1 751

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 11,22 +0.0 m/s11,17 752
    2 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,25 +0.0 m/s11,20 745
    3 Gaeonn Meyer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,26 +0.0 m/s10,91 742
    4 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 11,42 +0.0 m/s11,41 706
    5 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spartaan Mannen 11,62 +0.4 m/s11,75 661
    6 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 AV 1923 Mannen 11,69 +1.2 m/s11,80 646
    7 Rik Bataille Phanos Phanos Mannen 11,70 +0.4 m/s11,79 644
    8 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,82 +0.0 m/s11,45 618
    9 Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spartaan Mannen 11,84 +1.2 m/s12,01 0
    10 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 11,89 +0.4 m/s11,70 0
    11 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,92 +1.2 m/s12,01 0
    12 Job Wiltink AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,96 +0.4 m/s11,46 0
    13 Jort van der Voorden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,97 +1.2 m/s11,85 587
    14 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,98 +1.2 m/s11,97 585
    15 Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 12,04 +0.4 m/s11,72 0
    16 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Mannen 12,19 +0.6 m/s12,04 0
    17 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 12,23 +0.6 m/s12,10 534
    18 Daniël Oldenstam AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,28 +0.6 m/s12,30 0
    19 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 12,39 +0.6 m/s12,43 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 22,41 +0.3 m/s22,34 800
    2 Gaeonn Meyer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 22,45 +0.3 m/s22,07 796
    3 Sjoerd Dekker AV Haarlem AV Haarlem Mannen 22,73 +0.3 m/s22,40 767
    4 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 23,28 -0.3 m/s23,54 712
    5 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spartaan Mannen 23,33 -0.3 m/s23,45 707
    6 Rik Bataille Phanos Phanos Mannen 23,37 -0.2 m/s23,71 704
    7 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 23,39 -0.3 m/s23,52 702
    8 Maurice Vlek Phanos Phanos Mannen 23,44 +0.3 m/s23,33 0
    9 Emiel Stoop De Spartaan AV De Spartaan Mannen 23,54 -0.2 m/s24,24 0
    10 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 23,85 -0.2 m/s24,00 658
    11 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,86 -0.3 m/s23,55 657
    12 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 23,90 -0.2 m/s23,60 0
    13 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Mannen 24,11 +0.1 m/s24,84 0
    14 Casper Meijer AV 1923 AV 1923 Mannen 24,34 +0.1 m/s--- 614
    15 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 24,35 +0.1 m/s24,50 613
    16 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,67 +0.1 m/s24,38 0
    17 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,08 -0.2 m/s24,00 0
    Vester van...eijningen AV Haarlem AV Haarlem Mannen DNS 21,99 0
    Ben van de Bunt AV 1923 AV 1923 Mannen DNS 23,50 0
    Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Mannen DNS 24,50 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Jurgen Wielart AV Haarlem AV Haarlem Mannen 47,72 45,83 912
    2 Thomas van Klaveren AV Haarlem AV Haarlem Mannen 48,00 48,34 0
    3 Samuel Chapple Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 50,49 50,81 783
    4 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 50,67 50,50 776
    5 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 51,34 51,42 747
    6 Jeroen Swinkels AV Hylas AV Hylas Mannen 51,77 50,28 729
    7 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 51,84 51,17 726
    8 Jeroen Rodenburg AV Phoenix AV Phoenix Mannen 52,79 51,45 687
    9 Emiel Stoop De Spartaan AV De Spartaan Mannen 52,82 55,10 686
    10 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 52,90 52,48 682
    11 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spartaan Mannen 53,01 54,45 0
    12 Koen van den Hoven AV 1923 AV 1923 Mannen 53,19 51,31 671
    13 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 53,25 52,50 669
    14 Edward Monrad Phanos Phanos Mannen 54,21 53,00 0
    15 Remco Bruin AV Hylas AV Hylas Mannen 54,30 53,99 0
    16 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 54,94 53,00 0
    17 Quinten de Brabander Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 59,58 56,50 0
    Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DQ --- 0
    Jurre Kok AV 1923 AV 1923 Mannen DNS 50,27 0

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    1 Tom de Gelder Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 3:59,54 3:58,14 820
    2 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 4:00,46 3:54,40 812
    3 Maxim Moinat Phanos Phanos Mannen 4:00,66 3:58,21 811
    4 Jeroen Swinkels AV Hylas AV Hylas Mannen 4:02,99 4:06,18 791
    5 Luuk Hendrikx AV Phoenix AV Phoenix Mannen 4:07,20 4:03,41 0
    6 Levi Engels AV 1923 AV 1923 Mannen 4:08,21 4:09,87 749
    7 Stijn van Geene Phanos Phanos Mannen 4:12,55 4:10,00 0
    8 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 4:14,97 4:15,00 696
    9 Wesley Odenkirchen Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 4:16,47 4:12,11 0
    10 Miljo Felter AV Haarlem AV Haarlem Mannen 4:17,59 4:15,59 677
    11 Tim Valentijn Clytoneus AV Clytoneus Mannen 4:19,56 4:16,00 662
    12 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spartaan Mannen 4:23,90 4:21,00 631
    13 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 4:27,57 4:40,00 606
    14 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 4:30,48 4:40,00 0
    15 Lennart Kleinjans Clytoneus AV Clytoneus Mannen 4:31,10 4:15,00 0
    16 Glen Seubert AV Haarlem AV Haarlem Mannen 4:35,61 --- 0
    17 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Mannen 4:35,66 4:34,80 0
    18 Richard Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 4:45,66 --- 490
    19 Thomas van Delft De Spartaan AV De Spartaan Mannen 4:54,04 4:55,55 0

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 62,47 --- 792
    2 Henrik Pröpper Phanos Phanos Mannen 60,40 --- 766
    3 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 49,47 --- 626
    4 Joris Heinsbroek AV Gouda AV Gouda Mannen 47,15 --- 594
    5 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 47,02 --- 592
    6 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 45,94 --- 577
    7 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spartaan Mannen 45,57 --- 572
    8 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 45,53 --- 0
    9 Remy Reeders AV Phoenix AV Phoenix Mannen 43,95 41,15 549
    10 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 42,05 --- 0
    11 Laurens Corbière Clytoneus AV Clytoneus Mannen 41,93 --- 0
    12 Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 41,80 --- 518
    13 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 39,97 --- 0
    14 Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen 39,94 --- 490
    15 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 37,52 35,33 0
    16 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 37,50 45,47 453
    17 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem Mannen 36,60 42,00 0
    18 Julian van Meggelen De Spartaan AV De Spartaan Mannen 34,70 --- 0
    19 Ivo Kerklaan Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 32,50 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 14,20 --- 741
    2 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 13,31 --- 685
    3 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spartaan Mannen 12,29 --- 619
    4 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 11,42 --- 561
    5 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,41 11,40 560
    6 Laurens Corbière Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,19 --- 545
    7 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 11,05 --- 0
    8 Menno Blom AV 1923 AV 1923 Mannen 10,78 --- 0
    9 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 10,75 --- 514
    10 Alex Verver AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,35 --- 486
    11 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 10,12 --- 469
    12 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 9,91 10,98 0
    13 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,72 10,12 440
    14 Henrik Pröpper Phanos Phanos Mannen 9,50 --- 423
    15 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spartaan Mannen 9,49 --- 0
    16 Tim Hoogenboom Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 9,26 --- 0
    17 Leo van der Aa AV Fortuna AV Fortuna Mannen 8,40 --- 0
    18 Tom Kleist Phanos Phanos Mannen 7,99 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Ruben van ...erdenburg De Spartaan AV De Spartaan Mannen 2,00 --- 857
    2 Sjoerd Dekker AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,90 1,95 769
    3 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,85 2,01 0
    4 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,85 1,80 725
    4 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1,85 --- 725
    4 Hans van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 1,85 1,80 725
    7 Tim Hoogenboom Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 1,85 --- 0
    8 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 1,85 --- 725
    9 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spartaan Mannen 1,85 --- 0
    10 Bastiaan Bretveld Phanos Phanos Mannen 1,80 --- 680
    10 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,80 1,75 680
    12 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,80 1,85 0
    13 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 1,80 --- 680
    14 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 1,80 --- 0
    15 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 1,70 --- 587
    16 Jort van der Voorden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,65 --- 540
    17 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,60 --- 0
    Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 6,52 +0.6 m/s--- 719
    2 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 6,45 +0.3 m/s6,35 704
    3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,30 +1.2 m/s--- 671
    4 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 6,29 +0.6 m/s6,49 669
    5 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 6,24 +1.5 m/s--- 0
    6 Roel Teeling De Spartaan AV De Spartaan Mannen 5,99 +0.6 m/s--- 603
    7 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 5,98 +0.5 m/s--- 600
    8 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 5,96 +1.0 m/s--- 596
    9 Tim van Vugt AV Haarlem AV Haarlem Mannen 5,90 +0.1 m/s5,98 582
    10 Daniël Oldenstam AV Fortuna AV Fortuna Mannen 5,80 +0.0 m/s--- 560
    11 Jort van der Voorden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 5,73 +0.6 m/s--- 0
    12 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 5,67 -0.5 m/s6,57 0
    13 Jarik Beukers De Spartaan AV De Spartaan Mannen 5,64 +1.5 m/s--- 0
    14 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 5,46 +1.2 m/s--- 481
    15 Ivo Kerklaan Olympus `70 AV Olympus `70 Mannen 5,43 +0.3 m/s--- 0
    16 Casper Meijer AV 1923 AV 1923 Mannen 5,22 -0.1 m/s--- 0
    17 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 5,19 +1.1 m/s5,31 0
    18 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 5,13 +0.1 m/s--- 0
    19 Maurice Vlek Phanos Phanos Mannen 4,85 +0.8 m/s--- 334
    20 Tom Kleist Phanos Phanos Mannen 4,31 +0.0 m/s--- 0