Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 118
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 3000 meter steeple (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1500m400mH3000m SC4x100mSpeerKogelHoogVer
    501 Ben van de Bunt AV 1923 - AV 1923 Mannen 200m
    Msen - 200m ----------
    502 Casper Meijer AV 1923 - AV 1923 Mannen 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver Groep B --------
    503 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 - AV 1923 Mannen 100m
    4x100m
    Msen - 100m ---------
    504 Giel Ritmeijer AV 1923 - AV 1923 Mannen 400mH
    Msen - 400mH ----------
    505 Johnny van...hooneveld AV 1923 - AV 1923 Mannen Speer
    Hoog
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Hoog Groep BMsen - Ver Groep A --------
    506 Jurre Kok AV 1923 - AV 1923 Mannen 400m
    Msen - 400m ----------
    507 Koen van den Hoven AV 1923 - AV 1923 Mannen 400m
    4x100m
    Msen - 400m ---------
    508 Levi Engels AV 1923 - AV 1923 Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    509 Melle Ast AV 1923 - AV 1923 Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    510 Menno Blom AV 1923 - AV 1923 Mannen Kogel
    Msen - Kogel Groep A ----------
    511 Stein Glastra AV 1923 - AV 1923 Mannen 1500m
    4x100m
    Msen - 1500m ---------
    512 Theo Danes AV 1923 - AV 1923 Mannen Speer
    Kogel
    Hoog
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep BMsen - Hoog Groep A --------
    525 Daan Jansen Clytoneus - AV Clytoneus Mannen 100m
    400mH
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400mH --------
    526 Daniël Versteeg Clytoneus - AV Clytoneus Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m --------
    527 Gijs Straver Clytoneus - AV Clytoneus Mannen 4x100m
    ----------
    528 Lars van G... Brouwers Clytoneus - AV Clytoneus Mannen Hoog
    Ver
    Msen - Hoog Groep AMsen - Ver Groep A ---------
    529 Laurens Corbière Clytoneus - AV Clytoneus Mannen Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep A ---------
    530 Lennart Kleinjans Clytoneus - AV Clytoneus Mannen 1500m
    4x100m
    Msen - 1500m ---------
    531 Michel Mooij Clytoneus - AV Clytoneus Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    532 Sam Beard Clytoneus - AV Clytoneus Mannen Speer
    Msen - Speer Groep A ----------
    533 Tim Valentijn Clytoneus - AV Clytoneus Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    543 Bas Meeuwenoord De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 400m
    4x100m
    Msen - 400m ---------
    544 Davey Kaak De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    545 Emiel Stoop De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m ---------
    546 Jarik Beukers De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Ver
    Msen - Ver Groep A ----------
    547 Julian van Meggelen De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 400mH
    Speer
    Msen - 400mHMsen - Speer Groep A ---------
    548 Levi van der Geest De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Kogel
    Hoog
    Msen - Kogel Groep BMsen - Hoog Groep A ---------
    549 Richard Assendelft De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    550 Roel Teeling De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Ver
    Msen - Ver Groep B ----------
    551 Ruben van ...erdenburg De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Hoog
    Msen - Hoog Groep B ----------
    552 Steven Oosterkamp De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 100m
    4x100m
    Msen - 100m ---------
    553 Thomas van Delft De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    554 Tom Hoekema De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 4x100m
    Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep A --------
    555 Zeb Beelen De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    568 Alex Verver AV Fortuna - AV Fortuna Mannen Kogel
    Msen - Kogel Groep A ----------
    569 Bob den Hartigh AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    570 Daniël Oldenstam AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 100m
    4x100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver Groep B --------
    571 Ivo Harms AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 400mH
    4x100m
    Speer
    Msen - 400mHMsen - Speer Groep A --------
    572 Jelle Meerman AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Msen - 200mMsen - 400m --------
    573 Jort van der Voorden AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 100m
    Hoog
    Ver
    Msen - 100mMsen - Hoog Groep AMsen - Ver Groep A --------
    574 Leo van der Aa AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 3000m SC
    Kogel
    Msen - 3000m SCMsen - Kogel Groep B ---------
    575 Wouter Loerts AV Fortuna - AV Fortuna Mannen 200m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog Groep B --------
    576 Cosmo van Berkel AV Gouda - AV Gouda Mannen 1500m
    3000m SC
    Msen - 1500mMsen - 3000m SC ---------
    577 Daan van Gasteren AV Gouda - AV Gouda Mannen Kogel
    Msen - Kogel Groep A ----------
    578 Floris de Boer AV Gouda - AV Gouda Mannen 400mH
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Ver Groep A --------
    579 Indigo Tjan AV Gouda - AV Gouda Mannen 100m
    1500m
    Msen - 100mMsen - 1500m ---------
    580 Joost van Zutphen AV Gouda - AV Gouda Mannen Speer
    Hoog
    Msen - Speer Groep BMsen - Hoog Groep A ---------
    581 Joris Heinsbroek AV Gouda - AV Gouda Mannen Speer
    Msen - Speer Groep A ----------
    582 Rick Veltman AV Gouda - AV Gouda Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    583 Ruben Koning AV Gouda - AV Gouda Mannen 200m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog Groep B --------
    584 Vincent Kruit AV Gouda - AV Gouda Mannen 400m
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver Groep B --------
    595 Daan Oppenhuis AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    596 Dik de Groot AV Haarlem - AV Haarlem Mannen Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep B ---------
    597 Glen Seubert AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    598 Job Wiltink AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 100m
    4x100m
    Msen - 100m ---------
    599 Jurgen Wielart AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 400m
    4x100m
    Msen - 400m ---------
    600 Marco Schutter AV Haarlem - AV Haarlem Mannen Speer
    Msen - Speer Groep B ----------
    601 Miljo Felter AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    602 Niels Ran AV Haarlem - AV Haarlem Mannen Hoog
    Ver
    Msen - Hoog Groep BMsen - Ver Groep A ---------
    603 Peter Markwat AV Haarlem - AV Haarlem Mannen Kogel
    Msen - Kogel Groep A ----------
    604 Pim Pauel AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 400mH
    Msen - 400mH ----------
    605 Sjoerd Dekker AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 200m
    4x100m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog Groep A --------
    606 Stefan Scholte AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 100m
    4x100m
    Msen - 100m ---------
    607 Thomas van Klaveren AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 400m
    Msen - 400m ----------
    608 Tim van Vugt AV Haarlem - AV Haarlem Mannen Ver
    Msen - Ver Groep B ----------
    609 Vester van...eijningen AV Haarlem - AV Haarlem Mannen 200m
    Msen - 200m ----------
    610 Bram Westland AV Hylas - AV Hylas Mannen Speer
    Kogel
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep AMsen - Ver Groep B --------
    611 Ferdy van der Heide AV Hylas - AV Hylas Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    612 Hans van der Gragt AV Hylas - AV Hylas Mannen Hoog
    Msen - Hoog Groep A ----------
    613 Jeroen Swinkels AV Hylas - AV Hylas Mannen 400m
    1500m
    Msen - 400mMsen - 1500m ---------
    614 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas - AV Hylas Mannen Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep B ---------
    615 Kars van der Gragt AV Hylas - AV Hylas Mannen 4x100m
    ----------
    616 Mark Dekker AV Hylas - AV Hylas Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    617 Paul vd Gragt AV Hylas - AV Hylas Mannen 400mH
    4x100m
    Msen - 400mH ---------
    618 Remco Bruin AV Hylas - AV Hylas Mannen 400m
    Msen - 400m ----------
    619 Tijmen de Hart AV Hylas - AV Hylas Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    628 Bastiaan Hondema AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
    4x100m
    Msen - 100m ---------
    629 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400mH
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Ver Groep A ---------
    630 Gaeonn Meyer AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    631 Jesse de Bruyne AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Hoog
    Msen - Hoog Groep B ----------
    632 Mats Tjepkema AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
    4x100m
    Speer
    Msen - 400mMsen - Speer Groep A --------
    633 Richard Molenaar AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    634 Robin Geertsma AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Kogel
    Msen - Kogel Groep A ----------
    635 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Hoog
    Msen - Hoog Groep A ----------
    636 Thijs van den Dries AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
    4x100m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver Groep B --------
    646 Alberto Biswane Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    647 Guido Persoon Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen Hoog
    Ver
    Msen - Hoog Groep AMsen - Ver Groep A ---------
    648 Ivo Kerklaan Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen Speer
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Ver Groep B ---------
    649 Kevin Philipsen Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 4x100m
    Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep BMsen - Kogel Groep A --------
    650 Niko Zuidema Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 400mH
    4x100m
    Msen - 400mH ---------
    651 Quinten de Brabander Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 400m
    Msen - 400m ----------
    652 Raymon Toussaint Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    653 Samuel Chapple Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 400m
    Msen - 400m ----------
    654 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    655 Tim Hoogenboom Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen Kogel
    Hoog
    Msen - Kogel Groep BMsen - Hoog Groep B ---------
    656 Tom de Gelder Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    657 Wesley Odenkirchen Olympus `70 - AV Olympus...70 Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    658 Arjen van der Logt AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    659 Bas Jubels AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 400mH
    4x100m
    Kogel
    Msen - 400mHMsen - Kogel Groep A --------
    660 Jeroen Heesbeen AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 100m
    400m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 400m --------
    661 Jeroen Rodenburg AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 400m
    4x100m
    Msen - 400m ---------
    662 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 200m
    4x100m
    Msen - 200m ---------
    663 Jonas Mars AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Speer
    Hoog
    Ver
    Msen - Speer Groep AMsen - Hoog Groep BMsen - Ver Groep B --------
    664 Luuk Hendrikx AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    665 Marco Jansen AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 100m
    200m
    Ver
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - Ver Groep A --------
    666 Remy Reeders AV Phoenix - AV Phoenix Mannen Speer
    Msen - Speer Groep B ----------
    667 Siem Uittenhout AV Phoenix - AV Phoenix Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    693 Jim Rothweiler KAV Holland - KAV Holland Mannen 3000m SC
    Msen - 3000m SC ----------
    697 Bastiaan Bretveld Phanos - Phanos Mannen 4x100m
    Hoog
    Msen - Hoog Groep B ---------
    698 Djurre den Heeten Phanos - Phanos Mannen 400mH
    3000m SC
    Msen - 400mHMsen - 3000m SC ---------
    699 Edward Monrad Phanos - Phanos Mannen 400m
    Msen - 400m ----------
    700 Henrik Pröpper Phanos - Phanos Mannen Speer
    Kogel
    Msen - Speer Groep AMsen - Kogel Groep A ---------
    701 Maurice Vlek Phanos - Phanos Mannen 200m
    4x100m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver Groep B --------
    702 Maxim Moinat Phanos - Phanos Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    703 Rik Bataille Phanos - Phanos Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Msen - 100mMsen - 200m --------
    704 Stijn van Geene Phanos - Phanos Mannen 1500m
    Msen - 1500m ----------
    705 Timo Stam Phanos - Phanos Mannen 400m
    4x100m
    Msen - 400m ---------
    706 Tom Kleist Phanos - Phanos Mannen 400mH
    Kogel
    Ver
    Msen - 400mHMsen - Kogel Groep AMsen - Ver Groep B --------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV 1923 AV23 12
    AV Clytoneus CLYT 9
    AV De Spartaan SPTN 13
    AV Fortuna FRTN 8
    AV Gouda GOUD 9
    AV Haarlem HRLM 15
    AV Hylas HYLS 10
    AV Lycurgus LYCG 9
    AV Olympus `70 OL70 12
    AV Phoenix PHNX 10
    KAV Holland KAVH 1
    Phanos PHNS 10
    Competitiestand Mannen 2e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
    Begeleider: Joop Wiersema
    Jurylid: Fred Swinkels
    10 7967
    2 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
    Begeleider: Wendy van Zwol
    Jurylid: Eigen wedstrijd
    12 7789
    3 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
    Begeleider: Ruud Wielart
    Jurylid: Jan Willem Kooij
    15 7491
    4 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
    Begeleider: Joost van der Meer
    Jurylid: Dave Clemens
    13 7305
    5 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
    Begeleider: Gijs Straver
    Jurylid: Marc Roes
    9 7152
    6 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
    Begeleider: Leon Graumans
    Jurylid: Peter Spannring
    10 7118
    7 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
    Begeleider: Patrick Janssen
    Jurylid: Patrick Janssen
    9 6979
    8 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Patrick Groot
    Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
    9 6910
    9 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
    Begeleider: Theo Danes
    Jurylid: Peter Groen
    12 6794
    10 Phanos Mannen Phanos - Msen
    Begeleider: Tom Kleist
    10 6465
    11 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
    Begeleider: Kosta Zervos
    Jurylid: Victor de Nijs
    8 6422
    12 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
    Begeleider: Hidde Koot
    Jurylid: Hidde Koot
    1 751

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 11,22 +0.0 m/s11,17
    2 Stefan Scholte AV Haarlem Mannen 11,25 +0.0 m/s11,20
    3 Gaeonn Meyer AV Lycurgus Mannen 11,26 +0.0 m/s10,91
    4 Alberto Biswane AV Olympus...70 Mannen 11,42 +0.0 m/s11,41
    5 Richard Assendelft AV De Spar...an Mannen 11,62 +0.4 m/s11,75
    6 Darryl Jos...-Kyeremeh AV 1923 Mannen 11,69 +1.2 m/s11,80
    7 Rik Bataille Phanos Mannen 11,70 +0.4 m/s11,79
    8 Marco Jansen AV Phoenix Mannen 11,82 +0.0 m/s11,45
    9 Steven Oosterkamp AV De Spar...an Mannen 11,84 +1.2 m/s12,01
    10 Raymon Toussaint AV Olympus...70 Mannen 11,89 +0.4 m/s11,70
    11 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 11,92 +1.2 m/s12,01
    12 Job Wiltink AV Haarlem Mannen 11,96 +0.4 m/s11,46
    13 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen 11,97 +1.2 m/s11,85
    14 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 11,98 +1.2 m/s11,97
    15 Bastiaan Hondema AV Lycurgus Mannen 12,04 +0.4 m/s11,72
    16 Mark Dekker AV Hylas Mannen 12,19 +0.6 m/s12,04
    17 Rick Veltman AV Gouda Mannen 12,23 +0.6 m/s12,10
    18 Daniël Oldenstam AV Fortuna Mannen 12,28 +0.6 m/s12,30
    19 Indigo Tjan AV Gouda Mannen 12,39 +0.6 m/s12,43

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 22,41 +0.3 m/s22,34
    2 Gaeonn Meyer AV Lycurgus Mannen 22,45 +0.3 m/s22,07
    3 Sjoerd Dekker AV Haarlem Mannen 22,73 +0.3 m/s22,40
    4 Alberto Biswane AV Olympus...70 Mannen 23,28 -0.3 m/s23,54
    5 Richard Assendelft AV De Spar...an Mannen 23,33 -0.3 m/s23,45
    6 Rik Bataille Phanos Mannen 23,37 -0.2 m/s23,71
    7 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 23,39 -0.3 m/s23,52
    8 Maurice Vlek Phanos Mannen 23,44 +0.3 m/s23,33
    9 Emiel Stoop AV De Spar...an Mannen 23,54 -0.2 m/s24,24
    10 Jelle Meerman AV Fortuna Mannen 23,85 -0.2 m/s24,00
    11 Marco Jansen AV Phoenix Mannen 23,86 -0.3 m/s23,55
    12 Raymon Toussaint AV Olympus...70 Mannen 23,90 -0.2 m/s23,60
    13 Mark Dekker AV Hylas Mannen 24,11 +0.1 m/s24,84
    14 Casper Meijer AV 1923 Mannen 24,34 +0.1 m/s---
    15 Rick Veltman AV Gouda Mannen 24,35 +0.1 m/s24,50
    16 Wouter Loerts AV Fortuna Mannen 24,67 +0.1 m/s24,38
    17 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix Mannen 25,08 -0.2 m/s24,00
    Vester van...eijningen AV Haarlem Mannen DNS 21,99
    Ben van de Bunt AV 1923 Mannen DNS 23,50
    Ruben Koning AV Gouda Mannen DNS 24,50

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jurgen Wielart AV Haarlem Mannen 47,72 45,83
    2 Thomas van Klaveren AV Haarlem Mannen 48,00 48,34
    3 Samuel Chapple AV Olympus...70 Mannen 50,49 50,81
    4 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 50,67 50,50
    5 Thijs van den Dries AV Lycurgus Mannen 51,34 51,42
    6 Jeroen Swinkels AV Hylas Mannen 51,77 50,28
    7 Timo Stam Phanos Mannen 51,84 51,17
    8 Jeroen Rodenburg AV Phoenix Mannen 52,79 51,45
    9 Emiel Stoop AV De Spar...an Mannen 52,82 55,10
    10 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 52,90 52,48
    11 Bas Meeuwenoord AV De Spar...an Mannen 53,01 54,45
    12 Koen van den Hoven AV 1923 Mannen 53,19 51,31
    13 Jelle Meerman AV Fortuna Mannen 53,25 52,50
    14 Edward Monrad Phanos Mannen 54,21 53,00
    15 Remco Bruin AV Hylas Mannen 54,30 53,99
    16 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 54,94 53,00
    17 Quinten de Brabander AV Olympus...70 Mannen 59,58 56,50
    Mats Tjepkema AV Lycurgus Mannen DQ ---
    Jurre Kok AV 1923 Mannen DNS 50,27

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tom de Gelder AV Olympus...70 Mannen 3:59,54 3:58,14
    2 Arjen van der Logt AV Phoenix Mannen 4:00,46 3:54,40
    3 Maxim Moinat Phanos Mannen 4:00,66 3:58,21
    4 Jeroen Swinkels AV Hylas Mannen 4:02,99 4:06,18
    5 Luuk Hendrikx AV Phoenix Mannen 4:07,20 4:03,41
    6 Levi Engels AV 1923 Mannen 4:08,21 4:09,87
    7 Stijn van Geene Phanos Mannen 4:12,55 4:10,00
    8 Bob den Hartigh AV Fortuna Mannen 4:14,97 4:15,00
    9 Wesley Odenkirchen AV Olympus...70 Mannen 4:16,47 4:12,11
    10 Miljo Felter AV Haarlem Mannen 4:17,59 4:15,59
    11 Tim Valentijn AV Clytoneus Mannen 4:19,56 4:16,00
    12 Zeb Beelen AV De Spar...an Mannen 4:23,90 4:21,00
    13 Cosmo van Berkel AV Gouda Mannen 4:27,57 4:40,00
    14 Indigo Tjan AV Gouda Mannen 4:30,48 4:40,00
    15 Lennart Kleinjans AV Clytoneus Mannen 4:31,10 4:15,00
    16 Glen Seubert AV Haarlem Mannen 4:35,61 ---
    17 Stein Glastra AV 1923 Mannen 4:35,66 4:34,80
    18 Richard Molenaar AV Lycurgus Mannen 4:45,66 ---
    19 Thomas van Delft AV De Spar...an Mannen 4:54,04 4:55,55

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Niko Zuidema AV Olympus...70 Mannen 55,06 53,90
    2 Paul vd Gragt AV Hylas Mannen 55,41 55,67
    3 Floris de Boer AV Gouda Mannen 57,48 ---
    4 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 1:00,36 57,61
    5 Ivo Harms AV Fortuna Mannen 1:01,42 ---
    6 Julian van Meggelen AV De Spar...an Mannen 1:01,90 1:01,87
    7 Pim Pauel AV Haarlem Mannen 1:02,10 ---
    8 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 1:02,24 1:01,00
    9 Bas Jubels AV Phoenix Mannen 1:02,42 1:01,95
    10 Giel Ritmeijer AV 1923 Mannen 1:02,43 59,50
    Djurre den Heeten Phanos Mannen DQ 1:02,00
    Tom Kleist Phanos Mannen DQ 1:05,00

    Uitslagen 3000 meter steeple (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Sjoerd van Marrewijk AV Olympus...70 Mannen 9:39,57 9:53,10
    2 Jim Rothweiler KAV Holland Mannen 9:55,62 9:45,00
    3 Djurre den Heeten Phanos Mannen 10:13,31 ---
    4 Siem Uittenhout AV Phoenix Mannen 10:35,08 10:20,48
    5 Ferdy van der Heide AV Hylas Mannen 10:41,79 10:26,00
    6 Cosmo van Berkel AV Gouda Mannen 10:54,79 11:00,00
    7 Daan Oppenhuis AV Haarlem Mannen 11:11,35 ---
    8 Michel Mooij AV Clytoneus Mannen 11:17,01 ---
    9 Davey Kaak AV De Spar...an Mannen 11:21,47 11:03,51
    10 Leo van der Aa AV Fortuna Mannen 12:32,88 ---
    11 Melle Ast AV 1923 Mannen 14:19,56 ---

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Sam Beard AV Clytoneus Mannen 62,47 ---
    2 Henrik Pröpper Phanos Mannen 60,40 ---
    3 Bram Westland AV Hylas Mannen 49,47 ---
    4 Joris Heinsbroek AV Gouda Mannen 47,15 ---
    5 Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen 47,02 ---
    6 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 45,94 ---
    7 Tom Hoekema AV De Spar...an Mannen 45,57 ---
    8 Theo Danes AV 1923 Mannen 45,53 ---
    9 Remy Reeders AV Phoenix Mannen 43,95 41,15
    10 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen 42,05 ---
    11 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 41,93 ---
    12 Mats Tjepkema AV Lycurgus Mannen 41,80 ---
    13 Joost van Zutphen AV Gouda Mannen 39,97 ---
    14 Ivo Harms AV Fortuna Mannen 39,94 ---
    15 Jonas Mars AV Phoenix Mannen 37,52 35,33
    16 Dik de Groot AV Haarlem Mannen 37,50 45,47
    17 Marco Schutter AV Haarlem Mannen 36,60 42,00
    18 Julian van Meggelen AV De Spar...an Mannen 34,70 ---
    19 Ivo Kerklaan AV Olympus...70 Mannen 32,50 ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Robin Geertsma AV Lycurgus Mannen 14,20 ---
    2 Bram Westland AV Hylas Mannen 13,31 ---
    3 Tom Hoekema AV De Spar...an Mannen 12,29 ---
    4 Theo Danes AV 1923 Mannen 11,42 ---
    5 Peter Markwat AV Haarlem Mannen 11,41 11,40
    6 Laurens Corbière AV Clytoneus Mannen 11,19 ---
    7 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen 11,05 ---
    8 Menno Blom AV 1923 Mannen 10,78 ---
    9 Kevin Philipsen AV Olympus...70 Mannen 10,75 ---
    10 Alex Verver AV Fortuna Mannen 10,35 ---
    11 Daan van Gasteren AV Gouda Mannen 10,12 ---
    12 Dik de Groot AV Haarlem Mannen 9,91 10,98
    13 Bas Jubels AV Phoenix Mannen 9,72 10,12
    14 Henrik Pröpper Phanos Mannen 9,50 ---
    15 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 9,49 ---
    16 Tim Hoogenboom AV Olympus...70 Mannen 9,26 ---
    17 Leo van der Aa AV Fortuna Mannen 8,40 ---
    18 Tom Kleist Phanos Mannen 7,99 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...an Mannen 2,00 ---
    2 Sjoerd Dekker AV Haarlem Mannen 1,90 1,95
    3 Niels Ran AV Haarlem Mannen 1,85 2,01
    3 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 1,85 1,80
    3 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 1,85 ---
    3 Hans van der Gragt AV Hylas Mannen 1,85 1,80
    3 Tim Hoogenboom AV Olympus...70 Mannen 1,85 ---
    3 Guido Persoon AV Olympus...70 Mannen 1,85 ---
    3 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 1,85 ---
    10 Bastiaan Bretveld Phanos Mannen 1,80 ---
    10 Jonas Mars AV Phoenix Mannen 1,80 1,75
    10 Jesse de Bruyne AV Lycurgus Mannen 1,80 1,85
    10 Theo Danes AV 1923 Mannen 1,80 ---
    10 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 1,80 ---
    15 Joost van Zutphen AV Gouda Mannen 1,70 ---
    16 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen 1,65 ---
    17 Wouter Loerts AV Fortuna Mannen 1,60 ---
    Ruben Koning AV Gouda Mannen DNS ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 6,52 +0.6 m/s---
    2 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 6,45 +0.3 m/s6,35
    3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 6,30 +1.2 m/s---
    4 Marco Jansen AV Phoenix Mannen 6,29 +0.6 m/s6,49
    5 Floris de Boer AV Gouda Mannen 6,24 +1.5 m/s---
    6 Roel Teeling AV De Spar...an Mannen 5,99 +0.6 m/s---
    7 Bram Westland AV Hylas Mannen 5,98 +0.5 m/s---
    8 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 5,96 +1.0 m/s---
    9 Tim van Vugt AV Haarlem Mannen 5,90 +0.1 m/s5,98
    10 Daniël Oldenstam AV Fortuna Mannen 5,80 +0.0 m/s---
    11 Jort van der Voorden AV Fortuna Mannen 5,73 +0.6 m/s---
    12 Niels Ran AV Haarlem Mannen 5,67 -0.5 m/s6,57
    13 Jarik Beukers AV De Spar...an Mannen 5,64 +1.5 m/s---
    14 Guido Persoon AV Olympus...70 Mannen 5,46 +1.2 m/s---
    15 Ivo Kerklaan AV Olympus...70 Mannen 5,43 +0.3 m/s---
    16 Casper Meijer AV 1923 Mannen 5,22 -0.1 m/s---
    17 Jonas Mars AV Phoenix Mannen 5,19 +1.1 m/s5,31
    18 Thijs van den Dries AV Lycurgus Mannen 5,13 +0.1 m/s---
    19 Maurice Vlek Phanos Mannen 4,85 +0.8 m/s---
    20 Tom Kleist Phanos Mannen 4,31 +0.0 m/s---