Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 67
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Speer Uitslagen
    11:15 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    12:05 Speer Uitslagen
    12:40 Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    13:35 Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    13:50 100mH Uitslagen
    14:15 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    15:15 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    15:15 800m Uitslagen
    16:50 150m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:00u
    Jongens Junior C
    Speer
    Speer
    Kogel - ring 1
    100mH
    Ver - ver 2
    Ver - ver 2
    150m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    36 Lyam Binsbergen AAV `36 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AAV `36 JC Team 2 ----- 516
    40 Kaj van Beest AAV `36 100mH
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1 AAV `36 JC Team 2 ------ 961
    44 Tim den Brave AAV `36 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog groep 1 AAV `36 JC Team 1 ----- 679
    45 Boudewijn ...den Broek AAV `36 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AAV `36 JC Team 2 ------ 0
    50 Marc Dullemond AAV `36 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel groep 2 AAV `36 JC Team 1 ----- 507
    52 Dinand Groen AAV `36 150m
    Kogel
    Ver
    JJC - 150mJJC - Kogel groep 1JJC - Ver groep 1 AAV `36 JC Team 2 ----- 1543
    55 Koen Guldemond AAV `36 Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 1JJC - Kogel groep 1 AAV `36 JC Team 1 ------ 525
    64 Thijs van ...r Heijden AAV `36 150m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog groep 1 AAV `36 JC Team 2 ------ 1147
    71 Brennan Kamerman AAV `36 800m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AAV `36 JC Team 1 ------ 1165
    88 Owyn Kamerman AAV `36 800m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Kogel groep 2JJC - Hoog groep 1 AAV `36 JC Team 2 ----- 634
    89 Tijmen van Arkel AAV `36 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m AAV `36 JC Team 1 ------ 0
    90 Kyan Krol AAV `36 4x100m
    Speer
    JJC - Speer groep 1 AAV `36 JC Team 2 ------ 0
    91 Jesse Lamberst AAV `36 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AAV `36 JC Team 1 ----- 1215
    92 Fabio Maurits AAV `36 150m
    4x100m
    JJC - 150m AAV `36 JC Team 2 ------ 0
    93 Twan van Rijn AAV `36 150m
    100mH
    Speer
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Speer groep 2 AAV `36 JC Team 1 ----- 1833
    94 Julian Roedoe AAV `36 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver groep 2 AAV `36 JC Team 1 ----- 0
    95 Heilko Rotteveel AAV `36 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH AAV `36 JC Team 2 ------ 458
    96 Melle de Fuijk De Spartaan 150m
    4x100m
    JJC - 150m AV De Spartaan JC ------ 0
    97 Sven Hazenoot De Spartaan 100mH
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Kogel groep 1JJC - Ver groep 2 AV De Spartaan JC ----- 1963
    98 Stijn Hooijman De Spartaan 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV De Spartaan JC ------ 613
    99 Gijs Jansen De Spartaan 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver groep 1 AV De Spartaan JC ----- 1272
    100 Storm de Kan De Spartaan 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer groep 2 AV De Spartaan JC ------ 0
    101 Thijs van Rijn De Spartaan 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel groep 2 AV De Spartaan JC ------ 0
    102 Wessel Steenvoorden De Spartaan 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH AV De Spartaan JC ------ 0
    103 Jochem van Stijn De Spartaan 150m
    800m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Hoog groep 1 AV De Spartaan JC ----- 2064
    104 Matthijs Valten De Spartaan Speer
    Hoog
    JJC - Speer groep 1JJC - Hoog groep 2 AV De Spartaan JC ------ 490
    105 Marouane ... Allouchi AV Sparta 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog groep 1 AV Sparta JC Team 1 ----- 0
    106 Mo El Fakhrany AV Sparta 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver groep 1 AV Sparta JC Team 1 ----- 0
    107 Gaby Emmanuel AV Sparta 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Kogel groep 1 AV Sparta JC Team 1 ----- 2175
    108 Tom Hoogweg AV Sparta 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel groep 1 AV Sparta JC Team 1 ----- 363
    109 Kamil Snellink AV Sparta 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Sparta JC Team 1 ----- 1312
    110 Tijn Hoksbergen AV `40 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV `40 JC Team 1 ----- 461
    112 Mark van de Meene AV `40 150m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Kogel groep 2JJC - Hoog groep 1 AV `40 JC Team 1 ----- 1364
    113 Stan van der Salm AV `40 150m
    Speer
    JJC - 150mJJC - Speer groep 2 AV `40 JC Team 1 ------ 1201
    114 Luc Schrama AV `40 150m
    800m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Hoog groep 2 AV `40 JC Team 1 ----- 1270
    115 Marien Sips AV `40 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver groep 2 AV `40 JC Team 1 ----- 436
    116 Jelmer Stuijt AV `40 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV `40 JC Team 1 ----- 1084
    117 Roan Wulff AV `40 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel groep 1 AV `40 JC Team 1 ------ 0
    118 Favor Abu Haag 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel groep 1 Haag Atlet...JC Team 1 ----- 513
    119 Ewan Anderson Haag 800m
    JJC - 800m Haag Atlet...JC Team 2 ------- 0
    120 Mark Dullaart Haag 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer groep 2 Haag Atlet...JC Team 1 ------ 0
    122 Gwen Hanekamp Haag 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - Kogel groep 1JJC - Hoog groep 1 Haag Atlet...JC Team 2 ----- 848
    123 Nelson Johnson Haag 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog groep 2 Haag Atlet...JC Team 1 ----- 1393
    124 Julian de Kort Haag 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m Haag Atlet...JC Team 2 ------ 1115
    125 Mark van der Linden Haag 100mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 Haag Atlet...JC Team 1 ----- 2294
    126 Friso Lyppens Haag 800m
    JJC - 800m Haag Atlet...JC Team 1 ------- 763
    127 Jonathan Pronk Haag 150m
    100mH
    Kogel
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Kogel groep 1 Haag Atlet...JC Team 1 ----- 2206
    128 Oliver van der Velde Haag 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver groep 1 Haag Atlet...JC Team 1 ----- 0
    129 Quinten Wormer Haag 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 Haag Atlet...JC Team 1 ----- 0
    130 Lars Zuijdgeest Haag 800m
    4x100m
    JJC - 800m Haag Atlet...JC Team 2 ------ 0
    131 Marnix van der Burg Leiden 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Leiden Atl...JC Team 1 ----- 1660
    132 Maurits Dekker Leiden 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Leiden Atl...JC Team 1 ----- 563
    133 Thobian van Dijk Leiden 800m
    Speer
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Speer groep 2JJC - Kogel groep 2 Leiden Atl...JC Team 1 ----- 430
    147 Jop Goekoop Leiden 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH Leiden Atl...JC Team 2 ----- 983
    150 Brazil Golden Leiden 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver groep 1 Leiden Atl...JC Team 2 ----- 0
    160 Sander Henzen Leiden 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 2JJC - Kogel groep 2 Leiden Atl...JC Team 2 ----- 709
    167 Camiel Holman Leiden Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 1JJC - Kogel groep 1 Leiden Atl...JC Team 2 ------ 0
    170 Sam Kopmels Leiden 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m Leiden Atl...JC Team 2 ----- 783
    181 Amadeus Kuijper Leiden 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 Leiden Atl...JC Team 2 ----- 399
    182 Rik van der Linde Leiden Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 1JJC - Kogel groep 1 Leiden Atl...JC Team 1 ------ 1037
    199 Levi Ari Pronk Leiden 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 Leiden Atl...JC Team 1 ----- 663
    204 Stefan Vleming Leiden 800m
    Hoog
    Ver
    JJC - 800mJJC - Hoog groep 2JJC - Ver groep 2 Leiden Atl...JC Team 2 ----- 1297
    213 Salle Wieringa Leiden 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog groep 2 Leiden Atl...JC Team 1 ------ 590
    227 Errolson Windster Leiden 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver groep 1 Leiden Atl...JC Team 1 ----- 1314
    228 Stefan Hofman VS97 Speer
    Ver
    JJC - Speer groep 2JJC - Ver groep 2 Voorschoten `97 JC ------ 0
    232 Tim Overduin VS97 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer groep 1 Voorschoten `97 JC ------ 428
    236 Peter Schrijver VS97 Hoog
    Ver
    JJC - Hoog groep 1JJC - Ver groep 1 Voorschoten `97 JC ------ 926

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 17
    AV De Spartaan SPTN 9
    AV Sparta SPRT 5
    AV `40 AV40 7
    Haag Atletiek HAAG 12
    Leiden Atletiek LATL 14
    Voorschoten `97 VS97 3
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 Haag Atletiek - JJC
    Begeleider: Renee Dekkers
    8 7786
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 Leiden Atletiek - JJC
    Begeleider: ouder Maurits en Rik
    7 7088
    3 AV De Spartaan JC AV De Spartaan - JJC
    Begeleider: John van der Zwet
    Jurylid: Tanja Boere
    9 7032
    4 AAV `36 JC Team 1 AAV `36 - JJC 8 6562
    5 AV `40 JC Team 1 AV `40 - JJC
    Begeleider: Richard Veldhuis
    Jurylid: Ingrid Stuijt (60) voorkeur ver JC
    7 6416
    6 AAV `36 JC Team 2 AAV `36 - JJC 9 5717
    7 Leiden Atletiek JC Team 2 Leiden Atletiek - JJC
    Begeleider: ouder Camiel en Sam
    7 4659
    8 AV Sparta JC Team 1 AV Sparta - JJC
    Begeleider: Arvid van der Bruggen
    5 3850
    9 Haag Atletiek JC Team 2 Haag Atletiek - JJC
    Begeleider: Renee Dekkers
    4 1963
    10 Voorschoten `97 JC Voorschoten `97 - JJC
    Begeleider: Caecile Schalker
    Jurylid: Hein van der Kallen
    3 1354
    11 AV Sparta JC Team 2 AV Sparta - JJC 0 0
    11 AV `40 JC Team 2 AV `40 - JJC 0 0
    11 AV `40 JC Team 3 AV `40 - JJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atl...JC Team 1 17,04 +0.4 m/s18,00 934
    2 Jonathan Pronk Haag Haag Atlet...JC Team 1 17,93 +0.4 m/s17,75 829
    3 Mark van de Meene AV `40 AV `40 JC Team 1 18,60 +0.0 m/s--- 755
    4 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spartaan JC 19,07 +0.4 m/s19,65 707
    5 Errolson Windster Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,13 +0.4 m/s20,40 701
    6 Gijs Jansen De Spartaan AV De Spartaan JC 19,22 +0.4 m/s19,04 692
    7 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 JC Team 1 19,36 -0.2 m/s21,40 679
    8 Stan van der Salm AV `40 AV `40 JC Team 1 19,49 +0.4 m/s19,63 666
    9 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 19,58 -0.2 m/s20,60 658
    10 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,87 +0.4 m/s20,42 0
    11 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 20,63 -0.2 m/s22,10 563
    12 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 20,74 -0.2 m/s22,36 0
    13 Julian de Kort Haag Haag Atlet...JC Team 2 21,10 -0.2 m/s20,50 524
    14 Jop Goekoop Leiden Leiden Atl...JC Team 2 21,17 +0.0 m/s23,00 518
    15 Favor Abu Haag Haag Atlet...JC Team 1 21,23 +0.4 m/s20,00 513
    16 Sam Kopmels Leiden Leiden Atl...JC Team 2 21,24 +0.0 m/s24,00 512
    17 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 JC Team 2 21,60 +0.0 m/s23,00 484
    18 Melle de Fuijk De Spartaan AV De Spartaan JC 21,91 -0.2 m/s20,49 0
    19 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta JC Team 1 22,25 +0.0 m/s--- 435
    20 Oliver van der Velde Haag Haag Atlet...JC Team 1 23,37 -0.2 m/s20,50 0
    21 Brazil Golden Leiden Leiden Atl...JC Team 2 24,10 +0.0 m/s25,00 0
    22 Fabio Maurits AAV `36 AAV `36 JC Team 2 27,87 +0.0 m/s28,00 0
    Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 DNS 22,40 0
    Mo El Fakhrany AV Sparta AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spartaan JC 2:10,46 2:10,83 775
    2 Nelson Johnson Haag Haag Atlet...JC Team 1 2:10,91 2:10,00 770
    3 Friso Lyppens Haag Haag Atlet...JC Team 1 2:11,45 2:10,00 763
    4 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:17,79 2:22,80 687
    5 Mark Dullaart Haag Haag Atlet...JC Team 1 2:17,79 2:14,00 0
    6 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 2:21,41 2:21,23 647
    7 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:22,58 2:37,60 634
    8 Jelmer Stuijt AV `40 AV `40 JC Team 1 2:23,14 2:19,44 628
    9 Stijn Hooijman De Spartaan AV De Spartaan JC 2:24,63 2:27,08 613
    10 Julian de Kort Haag Haag Atlet...JC Team 2 2:26,76 2:20,00 591
    11 Salle Wieringa Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:26,87 2:27,60 590
    12 Tijn Hoksbergen AV `40 AV `40 JC Team 1 2:34,34 --- 0
    13 Storm de Kan De Spartaan AV De Spartaan JC 2:34,38 2:32,47 0
    14 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 2:34,65 2:39,00 516
    15 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 2:35,59 2:33,19 507
    16 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta JC Team 1 2:44,30 --- 433
    17 Thobian van Dijk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:44,67 2:36,57 430
    18 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 2:52,92 2:45,00 368
    19 Sam Kopmels Leiden Leiden Atl...JC Team 2 3:07,34 2:40,00 271
    20 Brazil Golden Leiden Leiden Atl...JC Team 2 3:09,39 2:50,00 0
    21 Boudewijn ...den Broek AAV `36 AAV `36 JC Team 2 3:22,95 3:09,60 0
    Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 DNS 2:20,00 0
    Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JC DNS --- 0
    Marouane ... Allouchi AV Sparta AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0
    Lars Zuijdgeest Haag Haag Atlet...JC Team 2 DNS 2:20,00 0
    Ewan Anderson Haag Haag Atlet...JC Team 2 DNS 2:15,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mark van der Linden Haag Haag Atlet...JC Team 1 14,15 -0.7 m/s13,90 813
    2 Gaby Emmanuel AV Sparta AV Sparta JC Team 1 14,48 -2.0 m/s--- 778
    3 Jonathan Pronk Haag Haag Atlet...JC Team 1 14,96 -0.7 m/s15,00 730
    4 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atl...JC Team 1 15,00 -0.7 m/s14,92 726
    5 Sven Hazenoot De Spartaan AV De Spartaan JC 15,90 -0.7 m/s16,02 644
    6 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 16,23 -0.7 m/s15,63 616
    7 Gijs Jansen De Spartaan AV De Spartaan JC 16,67 -0.7 m/s16,45 580
    8 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...JC Team 1 16,89 -0.1 m/s17,46 563
    9 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JC Team 1 17,58 -0.1 m/s17,74 513
    10 Kaj van Beest AAV `36 AAV `36 JC Team 2 17,65 -0.1 m/s17,60 508
    11 Wessel Steenvoorden De Spartaan AV De Spartaan JC 18,27 -0.1 m/s17,88 0
    12 Jop Goekoop Leiden Leiden Atl...JC Team 2 18,28 -0.1 m/s18,31 465
    13 Tijn Hoksbergen AV `40 AV `40 JC Team 1 18,34 -2.0 m/s18,63 461
    14 Heilko Rotteveel AAV `36 AAV `36 JC Team 2 18,39 -2.0 m/s20,13 458
    15 Quinten Wormer Haag Haag Atlet...JC Team 1 18,51 -0.7 m/s16,00 0
    16 Marien Sips AV `40 AV `40 JC Team 1 18,73 -0.1 m/s18,43 436
    17 Amadeus Kuijper Leiden Leiden Atl...JC Team 2 19,36 -2.0 m/s19,50 399
    18 Tom Hoogweg AV Sparta AV Sparta JC Team 1 19,99 -2.0 m/s--- 363
    19 Lyam Binsbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 20,36 -2.0 m/s20,00 0
    Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 DNS 21,26 0
    Levi Ari Pronk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 DNS 17,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gaby Emmanuel AV Sparta AV Sparta JC Team 1 44,39 --- 697
    2 Mark van der Linden Haag Haag Atlet...JC Team 1 44,23 --- 695
    3 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JC Team 1 34,24 35,45 559
    4 Stan van der Salm AV `40 AV `40 JC Team 1 32,59 37,25 535
    5 Rik van der Linde Leiden Leiden Atl...JC Team 1 32,11 --- 528
    6 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 31,75 34,73 0
    7 Thobian van Dijk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 31,02 --- 0
    8 Matthijs Valten De Spartaan AV De Spartaan JC 29,68 23,50 490
    9 Kaj van Beest AAV `36 AAV `36 JC Team 2 27,33 25,97 453
    10 Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JC 25,83 --- 428
    11 Storm de Kan De Spartaan AV De Spartaan JC 23,14 23,33 0
    12 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JC 22,25 --- 0
    13 Mark Dullaart Haag Haag Atlet...JC Team 1 21,97 --- 0
    14 Sander Henzen Leiden Leiden Atl...JC Team 2 20,73 --- 338
    15 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JC Team 2 18,15 15,49 0
    16 Camiel Holman Leiden Leiden Atl...JC Team 2 16,54 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gaby Emmanuel AV Sparta AV Sparta JC Team 1 14,03 --- 700
    2 Jonathan Pronk Haag Haag Atlet...JC Team 1 12,76 --- 647
    3 Mark van de Meene AV `40 AV `40 JC Team 1 11,89 11,99 609
    4 Sven Hazenoot De Spartaan AV De Spartaan JC 11,09 11,79 573
    5 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 10,06 10,51 525
    6 Roan Wulff AV `40 AV `40 JC Team 1 9,76 9,87 0
    7 Rik van der Linde Leiden Leiden Atl...JC Team 1 9,73 --- 509
    8 Thobian van Dijk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 9,19 --- 0
    9 Thijs van Rijn De Spartaan AV De Spartaan JC 9,04 9,36 0
    10 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 8,46 8,81 445
    11 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JC Team 1 7,33 7,79 0
    12 Sander Henzen Leiden Leiden Atl...JC Team 2 7,10 --- 371
    13 Favor Abu Haag Haag Atlet...JC Team 1 6,89 --- 0
    14 Gwen Hanekamp Haag Haag Atlet...JC Team 2 6,71 --- 349
    15 Camiel Holman Leiden Leiden Atl...JC Team 2 6,42 --- 0
    16 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 6,29 --- 0
    17 Tom Hoogweg AV Sparta AV Sparta JC Team 1 5,79 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,60 1,55 702
    2 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,60 1,62 0
    3 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,55 1,50 663
    3 Levi Ari Pronk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,55 --- 663
    5 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 1,50 1,35 623
    5 Nelson Johnson Haag Haag Atlet...JC Team 1 1,50 --- 623
    7 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spartaan JC 1,45 1,55 582
    8 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 1,40 --- 541
    9 Quinten Wormer Haag Haag Atlet...JC Team 1 1,40 --- 0
    10 Matthijs Valten De Spartaan AV De Spartaan JC 1,35 1,40 0
    11 Gwen Hanekamp Haag Haag Atlet...JC Team 2 1,35 --- 499
    12 Peter Schrijver VS97 Voorschoten `97 JC 1,30 --- 462
    13 Salle Wieringa Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,30 --- 0
    13 Amadeus Kuijper Leiden Leiden Atl...JC Team 2 1,30 --- 0
    15 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,25 1,20 0
    Mark van de Meene AV `40 AV `40 JC Team 1 DNS 1,55 0
    Marouane ... Allouchi AV Sparta AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mark van der Linden Haag Haag Atlet...JC Team 1 5,87 +0.7 m/s--- 786
    2 Sven Hazenoot De Spartaan AV De Spartaan JC 5,65 +0.6 m/s5,38 746
    3 Errolson Windster Leiden Leiden Atl...JC Team 1 4,96 +1.6 m/s--- 613
    4 Gijs Jansen De Spartaan AV De Spartaan JC 4,88 +2.3 m/s5,38 0
    5 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,58 +1.9 m/s4,47 535
    6 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JC Team 1 4,30 +2.3 m/s4,24 478
    7 Peter Schrijver VS97 Voorschoten `97 JC 4,23 +0.6 m/s--- 464
    8 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JC 4,19 +4.4 m/s--- 0
    9 Jelmer Stuijt AV `40 AV `40 JC Team 1 4,19 +2.6 m/s4,26 456
    10 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta JC Team 1 4,13 +1.2 m/s--- 444
    11 Marien Sips AV `40 AV `40 JC Team 1 4,01 +1.5 m/s4,39 0
    12 Oliver van der Velde Haag Haag Atlet...JC Team 1 3,89 -0.3 m/s--- 0
    13 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 3,85 +0.7 m/s--- 388
    14 Brazil Golden Leiden Leiden Atl...JC Team 2 3,59 +1.6 m/s--- 0
    15 Boudewijn ...den Broek AAV `36 AAV `36 JC Team 2 3,40 +1.5 m/s3,36 0
    Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 DNS 4,89 0
    Mo El Fakhrany AV Sparta AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0