Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 102
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:20 Kogel
    ring 2
    Uitslagen
    12:40 60mH Uitslagen
    13:05 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    13:30 Kogel
    ring 2
    Uitslagen
    14:05 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    14:10 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    14:15 1000m Uitslagen
    14:15 Speer Uitslagen
    15:45 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    15:45 60m Uitslagen
    16:15 Speer Uitslagen


    Tijdschema

    11:20u16:30u
    Meisjes Junior D
    Kogel - ring 2
    60mH
    Ver - ver 1
    Kogel - ring 2
    Hoog - mat 2
    Speer

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    642 Elke Althuijzen AAV `36 60m
    1000m
    Speer
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Speer groep 2 AAV `36 MD Team 2 ----- 177
    643 Maud van Beest AAV `36 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer groep 2 AAV `36 MD Team 1 ----- 1329
    644 Amber van Beugen AAV `36 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AAV `36 MD Team 2 ----- 372
    645 Kim Braat AAV `36 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AAV `36 MD Team 2 ----- 211
    646 Serena Brand AAV `36 1000m
    Kogel
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AAV `36 MD Team 2 ----- 882
    647 Laura Gaarthuis AAV `36 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 1 ----- 412
    648 Elvy de Groot AAV `36 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 1 ----- 485
    649 Caithlyn Keijzer AAV `36 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 2 ----- 0
    650 Jasmijn Oskam AAV `36 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 1 AAV `36 MD Team 2 ----- 727
    651 Lina Sali...der Kwaak AAV `36 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AAV `36 MD Team 1 ----- 0
    652 Elise Spijkers AAV `36 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AAV `36 MD Team 1 ----- 401
    653 Floortje Tromp AAV `36 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AAV `36 MD Team 1 ----- 406
    654 Noor Verduin AAV `36 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AAV `36 MD Team 2 ----- 546
    655 Daphne Zintel AAV `36 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 2 AAV `36 MD Team 1 ----- 1369
    656 Hilde Baak De Spartaan 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV De Spartaan MD ------ 0
    657 Jelka Böhm De Spartaan 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV De Spartaan MD ------ 965
    658 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV De Spartaan MD ----- 560
    659 Cassandra Koopman De Spartaan 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AV De Spartaan MD ------ 0
    660 Anouk van der Meer De Spartaan 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH AV De Spartaan MD ------ 424
    661 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV De Spartaan MD ----- 724
    662 Alyssa Riksen De Spartaan 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV De Spartaan MD ----- 1021
    663 Fleur Smeets De Spartaan Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1 AV De Spartaan MD ------ 460
    664 Tessa de Wit De Spartaan Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AV De Spartaan MD ------ 503
    665 Yassira Ahraoui AV Sparta Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AV Sparta MD Team 2 ------ 619
    666 Stephanie Auer AV Sparta 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV Sparta MD Team 2 ----- 432
    667 Stella Baijens AV Sparta 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Sparta MD Team 2 ----- 369
    668 Jasmijn Bakker AV Sparta 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Sparta MD Team 1 ----- 0
    669 Nikki Docter AV Sparta 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Sparta MD Team 1 ----- 1379
    670 Dané Goosen AV Sparta 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Sparta MD Team 2 ----- 227
    671 Esther van Grol AV Sparta 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1 AV Sparta MD Team 2 ----- 288
    672 Roshwita Holstein AV Sparta 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV Sparta MD Team 2 ----- 783
    673 Lieke Kalma AV Sparta 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV Sparta MD Team 3 ----- 734
    674 Nila Knoester AV Sparta 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Sparta MD Team 1 ------ 0
    675 Soetkin Lammers AV Sparta 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer groep 2 AV Sparta MD Team 1 ----- 393
    676 Siri Liefrink AV Sparta 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 AV Sparta MD Team 1 ----- 416
    677 Donna Polet AV Sparta 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV Sparta MD Team 1 ------ 508
    678 Charity Saddal AV Sparta 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 1 AV Sparta MD Team 1 ----- 1204
    679 Hania Snellink AV Sparta 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 1 AV Sparta MD Team 2 ----- 723
    680 Ayla Vording AV Sparta Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1 AV Sparta MD Team 1 ------ 308
    681 Nicole Apon AV `40 1000m
    Speer
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 1 AV `40 MD Team 2 ----- 476
    682 Elke Bordes AV `40 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV `40 MD Team 1 ----- 831
    683 Mette Bordes AV `40 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV `40 MD Team 2 ----- 220
    684 Hebe Chadwick AV `40 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV `40 MD Team 1 ----- 483
    685 Lotte Favre AV `40 60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer groep 2 AV `40 MD Team 3 ------ 273
    686 Niovi Georgadakis AV `40 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1MJD - Hoog groep 2 AV `40 MD Team 1 ----- 0
    687 Edie van Haren AV `40 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV `40 MD Team 2 ----- 706
    688 Phileine Kipping AV `40 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV `40 MD Team 1 ----- 934
    689 Noah de Kok AV `40 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV `40 MD Team 3 ----- 586
    690 Nathalie Kropmans AV `40 Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 1 AV `40 MD Team 2 ----- 430
    691 Madelon van der Kuur AV `40 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AV `40 MD Team 2 ----- 877
    692 Daphne van der Loo AV `40 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV `40 MD Team 2 ----- 802
    693 Femke van ...Nouweland AV `40 60mH
    4x60m
    MJD - 60mH AV `40 MD Team 3 ------ 0
    694 Hélène Ooink AV `40 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV `40 MD Team 3 ------ 579
    695 Terra Primatesta AV `40 Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - Speer groep 2MJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 1 AV `40 MD Team 1 ----- 1219
    696 Kirsten de Rouw AV `40 4x60m
    Ver
    MJD - Ver groep 2 AV `40 MD Team 3 ------ 194
    697 Amber Schellenbach AV `40 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AV `40 MD Team 3 ----- 206
    698 Danique Scholte AV `40 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 1 AV `40 MD Team 3 ----- 279
    699 Yvette van Strien AV `40 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 2 AV `40 MD Team 1 ----- 826
    700 Bernice Timmerman AV `40 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer groep 1 AV `40 MD Team 3 ----- 200
    701 Rosa ten Berg Haag 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 Haag Atlet...MD Team 1 ----- 454
    702 Lizelotte Bouvy Haag 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 2 Haag Atlet...MD Team 1 ----- 1041
    703 Isis Ferrier Haag 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - Speer groep 2MJD - Ver groep 1 Haag Atlet...MD Team 1 ----- 1577
    704 Lois Gemert Haag 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 2MJD - Ver groep 2 Haag Atlet...MD Team 2 ----- 762
    705 Pien van Leeuwen Haag 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 Haag Atlet...MD Team 2 ----- 1144
    706 Ava Meijerink Haag 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 Haag Atlet...MD Team 1 ----- 1691
    707 Julia Poter Haag 1000m
    Kogel
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 1 Haag Atlet...MD Team 2 ----- 634
    708 Elena Reitsma Haag 60m
    4x60m
    MJD - 60m Haag Atlet...MD Team 1 ------ 0
    709 Noa Shilboleth Haag 60m
    60mH
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer groep 1 Haag Atlet...MD Team 2 ----- 360
    710 Leeye Stil Haag 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 Haag Atlet...MD Team 2 ----- 373
    711 Beau Vlaa...ngerbroek Haag 1000m
    MJD - 1000m Haag Atlet...MD Team 1 ------- 0
    712 Anne Britt...ngerbroek Haag 1000m
    MJD - 1000m Haag Atlet...MD Team 1 ------- 362
    713 Jade Wormer Haag 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel groep 1 Haag Atlet...MD Team 1 ------ 0
    714 Rosalie van Wouwen Haag 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver groep 2 Haag Atlet...MD Team 1 ----- 0
    715 Tirra Aalla Leiden 1000m
    MJD - 1000m Leiden Atl...MD Team 1 ------- 426
    716 Alia Atif Leiden 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m Leiden Atl...MD Team 1 ------ 792
    717 Rebekah Bourne Leiden 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 Leiden Atl...MD Team 2 ----- 670
    718 Rosa Candido Leiden 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Kogel groep 1MJD - Hoog groep 1 Leiden Atl...MD Team 1 ----- 883
    719 Chanel Derby Leiden 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 1 Leiden Atl...MD Team 4 ----- 789
    720 Lena Elderhorst Leiden 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 2 Leiden Atl...MD Team 4 ----- 0
    721 Lara Gilmour Leiden 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver groep 2 Leiden Atl...MD Team 2 ----- 1287
    722 Lianne Groenendijk Leiden 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 Leiden Atl...MD Team 1 ----- 1090
    723 Aliede Holweg Leiden 1000m
    Kogel
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Kogel groep 2MJD - Ver groep 1 Leiden Atl...MD Team 4 ----- 509
    724 Marloes Huizer Leiden 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 3 ----- 645
    725 Pippa de Jong Leiden 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 2 Leiden Atl...MD Team 2 ----- 0
    726 Lucie Krijgsman Leiden 60m
    4x60m
    MJD - 60m Leiden Atl...MD Team 1 ------ 0
    727 Sanne de Lange Leiden 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver groep 2 Leiden Atl...MD Team 3 ----- 766
    728 Solveig Lindner Leiden 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 Leiden Atl...MD Team 4 ----- 183
    729 Senna Nicolai Leiden 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer groep 1 Leiden Atl...MD Team 4 ----- 294
    730 Itske Oosting Leiden 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 Leiden Atl...MD Team 2 ----- 413
    731 Brenda Pardoen Leiden 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 2 ----- 265
    732 Ana Suidg...t Alvarez Leiden 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 Leiden Atl...MD Team 3 ----- 939
    733 Laura Varona Perez Leiden 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 Leiden Atl...MD Team 1 ----- 541
    734 Nora Varona Perez Leiden 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1 Leiden Atl...MD Team 3 ----- 602
    735 Aimee Verheijen Leiden 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 3 ----- 467
    736 Julianne Vork Leiden Speer
    Kogel
    MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 1 Leiden Atl...MD Team 2 ------ 827
    737 Florijne van Well Leiden 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Speer groep 2MJD - Ver groep 2 Leiden Atl...MD Team 1 ----- 427
    738 Daniëlle Wiersema Leiden Speer
    MJD - Speer groep 1 Leiden Atl...MD Team 1 ------- 237
    739 Minou de Wit Leiden 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH Leiden Atl...MD Team 1 ----- 0
    740 Linde Berger VS97 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel groep 2 Voorschoten `97 MD ----- 732
    741 Jisca Dingjan VS97 4x60m
    Speer
    Hoog
    MJD - Speer groep 1MJD - Hoog groep 2 Voorschoten `97 MD ----- 507
    742 Mayke van Laar VS97 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Voorschoten `97 MD ----- 612
    743 Lotte de Ruiter VS97 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 Voorschoten `97 MD ----- 578

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 14
    AV De Spartaan SPTN 9
    AV Sparta SPRT 16
    AV `40 AV40 20
    Haag Atletiek HAAG 14
    Leiden Atletiek LATL 25
    Voorschoten `97 VS97 4
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 Haag Atletiek - MJD
    Begeleider: Dirk Versluis
    9 5476
    2 AV De Spartaan MD AV De Spartaan - MJD
    Begeleider: Joost Valk
    9 5218
    3 Leiden Atletiek MD Team 1 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: ouder Minou en Florijne
    9 5033
    4 AAV `36 MD Team 1 AAV `36 - MJD 7 4907
    5 AV `40 MD Team 1 AV `40 - MJD
    Begeleider: Jan-Willem Sips
    6 4808
    6 AV Sparta MD Team 1 AV Sparta - MJD
    Begeleider: Reinier Goosen
    Jurylid: Dick Holstein
    8 4735
    7 AV `40 MD Team 2 AV `40 - MJD
    Begeleider: Jan-Willem Sips
    6 3958
    8 Leiden Atletiek MD Team 3 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: ouder Sanne en Marloes Huizer
    5 3956
    9 AV Sparta MD Team 2 AV Sparta - MJD
    Begeleider: Reinier Goosen
    Jurylid: Maria van Grol
    7 3862
    10 Leiden Atletiek MD Team 2 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: ouder Pippa en Lara
    6 3682
    11 AAV `36 MD Team 2 AAV `36 - MJD 7 3346
    12 Haag Atletiek MD Team 2 Haag Atletiek - MJD
    Begeleider: Dirk Versluis
    5 3273
    13 Voorschoten `97 MD Voorschoten `97 - MJD
    Begeleider: Caecile Schalker
    4 2624
    14 AV `40 MD Team 3 AV `40 - MJD
    Begeleider: Jan-Willem Sips
    8 2537
    15 Leiden Atletiek MD Team 4 Leiden Atletiek - MJD
    Begeleider: ouder Lena en Chanel
    5 2251
    16 AV Sparta MD Team 3 AV Sparta - MJD
    Begeleider: Reinier Goosen
    1 734

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isis Ferrier Haag Haag Atlet...MD Team 1 8,48 -1.1 m/s8,68 653
    2 Lianne Groenendijk Leiden Leiden Atl...MD Team 1 8,68 -1.1 m/s8,95 612
    3 Ava Meijerink Haag Haag Atlet...MD Team 1 8,89 -1.1 m/s8,79 570
    4 Alyssa Riksen De Spartaan AV De Spartaan MD 9,01 -1.1 m/s8,89 547
    5 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta MD Team 1 9,02 -1.1 m/s8,98 545
    6 Alia Atif Leiden Leiden Atl...MD Team 1 9,10 -1.1 m/s9,30 530
    7 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 9,19 -1.1 m/s9,70 513
    8 Nikki Docter AV Sparta AV Sparta MD Team 1 9,34 -1.7 m/s9,30 487
    9 Elvy de Groot AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,35 -1.7 m/s9,31 485
    10 Lara Gilmour Leiden Leiden Atl...MD Team 2 9,40 -1.1 m/s9,30 476
    11 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 2 9,44 -1.7 m/s9,41 469
    12 Elke Bordes AV `40 AV `40 MD Team 1 9,48 -1.7 m/s9,53 462
    13 Daphne van der Loo AV `40 AV `40 MD Team 2 9,53 -1.7 m/s9,47 454
    14 Chanel Derby Leiden Leiden Atl...MD Team 4 9,63 -0.1 m/s10,26 437
    15 Elena Reitsma Haag Haag Atlet...MD Team 1 9,65 -1.1 m/s9,59 0
    16 Yvette van Strien AV `40 AV `40 MD Team 1 9,66 -1.1 m/s9,84 432
    17 Anouk van der Meer De Spartaan AV De Spartaan MD 9,71 -1.7 m/s9,41 424
    18 Itske Oosting Leiden Leiden Atl...MD Team 2 9,78 -2.0 m/s10,50 413
    19 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,85 -1.7 m/s9,50 401
    20 Mayke van Laar VS97 Voorschoten `97 MD 9,88 -2.0 m/s--- 397
    21 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta MD Team 2 9,91 -1.1 m/s9,89 392
    22 Lina Sali...der Kwaak AAV `36 AAV `36 MD Team 1 9,95 -1.7 m/s9,30 0
    23 Lois Gemert Haag Haag Atlet...MD Team 2 9,99 -1.1 m/s9,92 380
    24 Jasmijn Oskam AAV `36 AAV `36 MD Team 2 10,02 -1.1 m/s9,60 375
    25 Leeye Stil Haag Haag Atlet...MD Team 2 10,03 -0.1 m/s10,24 373
    26 Amber van Beugen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 10,04 -2.0 m/s--- 372
    27 Stella Baijens AV Sparta AV Sparta MD Team 2 10,06 -0.1 m/s9,99 369
    28 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 10,20 -0.1 m/s10,43 348
    29 Noa Shilboleth Haag Haag Atlet...MD Team 2 10,22 -0.1 m/s9,99 0
    30 Dané Goosen AV Sparta AV Sparta MD Team 2 10,33 -0.1 m/s10,26 0
    31 Linde Berger VS97 Voorschoten `97 MD 10,35 -2.0 m/s--- 326
    32 Cassandra Koopman De Spartaan AV De Spartaan MD 10,44 -0.1 m/s10,39 0
    33 Lieke Kalma AV Sparta AV Sparta MD Team 3 10,49 -2.0 m/s10,47 306
    34 Nila Knoester AV Sparta AV Sparta MD Team 1 10,69 -0.1 m/s10,23 0
    35 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 10,73 -2.0 m/s11,32 273
    36 Elke Althuijzen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 10,80 -2.0 m/s--- 0
    36 Bernice Timmerman AV `40 AV `40 MD Team 3 10,80 -2.0 m/s--- 0
    38 Marloes Huizer Leiden Leiden Atl...MD Team 3 11,06 -1.1 m/s9,80 231
    Lena Elderhorst Leiden Leiden Atl...MD Team 4 DNS 9,70 0
    Lucie Krijgsman Leiden Leiden Atl...MD Team 1 DNS 9,14 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spartaan MD 3:17,94 3:19,98 560
    2 Phileine Kipping AV `40 AV `40 MD Team 1 3:20,95 3:39,00 539
    3 Donna Polet AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3:25,60 3:27,92 508
    4 Hebe Chadwick AV `40 AV `40 MD Team 1 3:29,52 3:24,00 483
    5 Rosa ten Berg Haag Haag Atlet...MD Team 1 3:34,11 3:33,26 454
    6 Lara Gilmour Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3:37,40 3:45,00 435
    7 Stephanie Auer AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3:37,85 3:48,31 432
    8 Tirra Aalla Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3:38,89 3:32,30 426
    9 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan AV De Spartaan MD 3:39,57 3:41,08 422
    10 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:39,97 3:27,00 420
    11 Marloes Huizer Leiden Leiden Atl...MD Team 3 3:40,93 4:10,00 414
    12 Floortje Tromp AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:42,33 3:58,00 406
    13 Soetkin Lammers AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3:44,76 3:42,04 393
    14 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3:45,20 3:46,69 391
    15 Hélène Ooink AV `40 AV `40 MD Team 3 3:47,75 --- 377
    16 Pien van Leeuwen Haag Haag Atlet...MD Team 2 3:49,30 3:51,73 369
    17 Anne Britt...ngerbroek Haag Haag Atlet...MD Team 1 3:50,48 3:45,53 362
    18 Hilde Baak De Spartaan AV De Spartaan MD 3:51,96 3:53,07 0
    19 Lina Sali...der Kwaak AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:54,55 4:15,00 0
    20 Nila Knoester AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3:56,84 3:34,13 0
    21 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 3:59,72 --- 316
    22 Beau Vlaa...ngerbroek Haag Haag Atlet...MD Team 1 4:00,39 3:40,70 0
    23 Julia Poter Haag Haag Atlet...MD Team 2 4:03,31 --- 299
    24 Edie van Haren AV `40 AV `40 MD Team 2 4:07,39 --- 280
    25 Noor Verduin AAV `36 AAV `36 MD Team 2 4:08,00 --- 278
    26 Serena Brand AAV `36 AAV `36 MD Team 2 4:09,46 --- 271
    27 Nicole Apon AV `40 AV `40 MD Team 2 4:09,75 --- 270
    28 Alia Atif Leiden Leiden Atl...MD Team 1 4:11,53 3:55,16 262
    29 Aliede Holweg Leiden Leiden Atl...MD Team 4 4:22,10 4:30,00 218
    30 Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 4:24,94 --- 206
    31 Brenda Pardoen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 4:27,59 4:20,00 196
    32 Solveig Lindner Leiden Leiden Atl...MD Team 4 4:30,92 4:15,00 183
    33 Lieke Kalma AV Sparta AV Sparta MD Team 3 4:35,48 4:19,77 166
    34 Aimee Verheijen Leiden Leiden Atl...MD Team 3 4:37,88 4:05,00 158
    35 Elke Althuijzen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 4:41,51 --- 0
    Minou de Wit Leiden Leiden Atl...MD Team 1 DNS 3:20,00 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ava Meijerink Haag Haag Atlet...MD Team 1 10,86 -1.7 m/s10,56 498
    2 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...MD Team 1 11,01 -1.7 m/s11,23 480
    3 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MD Team 1 11,09 -1.7 m/s11,14 471
    4 Nikki Docter AV Sparta AV Sparta MD Team 1 11,46 -1.7 m/s11,36 430
    5 Florijne van Well Leiden Leiden Atl...MD Team 1 11,49 -1.7 m/s11,70 427
    6 Jelka Böhm De Spartaan AV De Spartaan MD 11,52 -1.7 m/s11,37 424
    7 Rosalie van Wouwen Haag Haag Atlet...MD Team 1 11,75 +0.9 m/s11,71 0
    8 Phileine Kipping AV `40 AV `40 MD Team 1 11,80 -2.5 m/s12,56 395
    9 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MD Team 1 11,95 -1.7 m/s11,45 380
    10 Elke Bordes AV `40 AV `40 MD Team 1 12,06 +0.9 m/s12,52 369
    11 Sanne de Lange Leiden Leiden Atl...MD Team 3 12,15 +0.9 m/s12,39 360
    12 Pien van Leeuwen Haag Haag Atlet...MD Team 2 12,27 +0.9 m/s12,42 349
    13 Daphne van der Loo AV `40 AV `40 MD Team 2 12,28 +0.9 m/s12,56 348
    14 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 1 12,33 +0.9 m/s12,00 343
    14 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta MD Team 1 12,33 +0.9 m/s12,30 343
    16 Aimee Verheijen Leiden Leiden Atl...MD Team 3 12,72 -2.5 m/s13,02 309
    17 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan AV De Spartaan MD 12,80 -2.5 m/s12,67 302
    18 Esther van Grol AV Sparta AV Sparta MD Team 2 12,96 -0.6 m/s13,28 288
    19 Rebekah Bourne Leiden Leiden Atl...MD Team 2 13,04 -2.5 m/s13,00 281
    20 Noor Verduin AAV `36 AAV `36 MD Team 2 13,20 -2.5 m/s--- 268
    21 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta MD Team 1 13,47 -2.5 m/s13,11 0
    22 Anouk van der Meer De Spartaan AV De Spartaan MD 13,50 -0.6 m/s13,32 0
    23 Noa Shilboleth Haag Haag Atlet...MD Team 2 13,61 -0.6 m/s13,60 236
    24 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD Team 1 13,63 -0.6 m/s14,10 0
    25 Senna Nicolai Leiden Leiden Atl...MD Team 4 13,65 -2.5 m/s13,20 233
    26 Dané Goosen AV Sparta AV Sparta MD Team 2 13,73 -0.6 m/s13,81 227
    27 Leeye Stil Haag Haag Atlet...MD Team 2 13,78 -2.5 m/s--- 0
    28 Mette Bordes AV `40 AV `40 MD Team 2 13,83 -0.6 m/s14,23 220
    29 Marloes Huizer Leiden Leiden Atl...MD Team 3 13,86 +0.9 m/s12,50 0
    30 Mayke van Laar VS97 Voorschoten `97 MD 13,90 -2.5 m/s--- 215
    31 Kim Braat AAV `36 AAV `36 MD Team 2 13,95 -0.6 m/s13,57 211
    32 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta MD Team 2 14,03 -2.5 m/s13,23 0
    33 Hélène Ooink AV `40 AV `40 MD Team 3 14,08 -2.5 m/s--- 202
    34 Brenda Pardoen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 16,24 -2.5 m/s13,00 69
    Caithlyn Keijzer AAV `36 AAV `36 MD Team 2 DNS --- 0
    Minou de Wit Leiden Leiden Atl...MD Team 1 DNS 11,61 0
    Femke van ...Nouweland AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS --- 0
    Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fleur Smeets De Spartaan AV De Spartaan MD 27,79 26,85 460
    2 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 MD Team 1 26,45 25,79 438
    3 Tessa de Wit De Spartaan AV De Spartaan MD 22,57 21,28 0
    4 Isis Ferrier Haag Haag Atlet...MD Team 1 21,80 21,72 358
    5 Julianne Vork Leiden Leiden Atl...MD Team 2 21,09 --- 344
    6 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...MD Team 1 20,77 18,68 0
    7 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 20,34 --- 330
    8 Ayla Vording AV Sparta AV Sparta MD Team 1 19,19 18,97 308
    9 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD Team 1 17,64 17,99 0
    10 Daniëlle Wiersema Leiden Leiden Atl...MD Team 1 15,71 --- 237
    11 Yassira Ahraoui AV Sparta AV Sparta MD Team 2 14,76 11,86 217
    12 Nora Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 14,69 --- 215
    13 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 14,40 --- 0
    14 Nicole Apon AV `40 AV `40 MD Team 2 14,30 --- 206
    15 Bernice Timmerman AV `40 AV `40 MD Team 3 14,02 --- 200
    16 Esther van Grol AV Sparta AV Sparta MD Team 2 13,77 13,73 0
    17 Pippa de Jong Leiden Leiden Atl...MD Team 2 13,70 --- 0
    18 Florijne van Well Leiden Leiden Atl...MD Team 1 13,39 --- 0
    19 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 13,38 --- 0
    20 Soetkin Lammers AV Sparta AV Sparta MD Team 1 13,25 11,47 0
    21 Elke Althuijzen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 13,04 --- 177
    22 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 12,13 --- 155
    23 Noa Shilboleth Haag Haag Atlet...MD Team 2 10,87 10,42 124
    24 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 10,16 --- 0
    25 Senna Nicolai Leiden Leiden Atl...MD Team 4 8,59 --- 61
    Caithlyn Keijzer AAV `36 AAV `36 MD Team 2 DNS 8,68 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...MD Team 1 10,81 10,86 561
    2 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 1 10,37 --- 540
    3 Tessa de Wit De Spartaan AV De Spartaan MD 9,60 9,70 503
    4 Fleur Smeets De Spartaan AV De Spartaan MD 9,55 9,16 0
    5 Julianne Vork Leiden Leiden Atl...MD Team 2 9,19 --- 483
    6 Laura Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 1 8,74 --- 0
    7 Jade Wormer Haag Haag Atlet...MD Team 1 8,37 8,28 0
    8 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 8,17 --- 430
    9 Siri Liefrink AV Sparta AV Sparta MD Team 1 7,90 8,33 416
    10 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD Team 1 7,83 8,34 412
    11 Linde Berger VS97 Voorschoten `97 MD 7,73 --- 406
    12 Elvy de Groot AAV `36 AAV `36 MD Team 1 7,70 7,37 0
    13 Yassira Ahraoui AV Sparta AV Sparta MD Team 2 7,65 7,16 402
    14 Yvette van Strien AV `40 AV `40 MD Team 1 7,50 7,87 394
    15 Nora Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 7,37 --- 387
    16 Ayla Vording AV Sparta AV Sparta MD Team 1 7,29 7,47 0
    17 Nicole Apon AV `40 AV `40 MD Team 2 7,24 --- 0
    18 Pippa de Jong Leiden Leiden Atl...MD Team 2 7,18 --- 0
    19 Serena Brand AAV `36 AAV `36 MD Team 2 6,92 --- 361
    20 Julia Poter Haag Haag Atlet...MD Team 2 6,47 6,32 335
    21 Lois Gemert Haag Haag Atlet...MD Team 2 6,25 6,85 0
    22 Esther van Grol AV Sparta AV Sparta MD Team 2 6,21 6,99 0
    23 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 6,16 6,43 0
    24 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 4,95 --- 238
    25 Danique Scholte AV `40 AV `40 MD Team 3 4,85 4,88 0
    26 Aliede Holweg Leiden Leiden Atl...MD Team 4 4,26 --- 189
    Caithlyn Keijzer AAV `36 AAV `36 MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ava Meijerink Haag Haag Atlet...MD Team 1 1,50 1,45 623
    2 Laura Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 1 1,40 --- 541
    2 Jelka Böhm De Spartaan AV De Spartaan MD 1,40 1,37 541
    4 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MD Team 1 1,35 1,42 499
    4 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 1,35 1,35 499
    6 Floortje Tromp AAV `36 AAV `36 MD Team 1 1,30 1,30 0
    6 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 1 1,30 --- 0
    8 Nikki Docter AV Sparta AV Sparta MD Team 1 1,30 1,30 462
    9 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spartaan MD 1,30 1,30 0
    10 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 1,25 --- 426
    10 Edie van Haren AV `40 AV `40 MD Team 2 1,25 1,20 426
    12 Siri Liefrink AV Sparta AV Sparta MD Team 1 1,25 1,25 0
    13 Pien van Leeuwen Haag Haag Atlet...MD Team 2 1,25 1,20 426
    14 Rebekah Bourne Leiden Leiden Atl...MD Team 2 1,20 --- 389
    15 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 1,20 1,20 0
    16 Hania Snellink AV Sparta AV Sparta MD Team 2 1,20 1,25 389
    17 Rosa ten Berg Haag Haag Atlet...MD Team 1 1,20 1,25 0
    18 Kim Braat AAV `36 AAV `36 MD Team 2 1,15 1,15 0
    19 Jasmijn Oskam AAV `36 AAV `36 MD Team 2 1,15 --- 352
    19 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 1,15 --- 352
    19 Chanel Derby Leiden Leiden Atl...MD Team 4 1,15 --- 352
    22 Leeye Stil Haag Haag Atlet...MD Team 2 1,15 1,15 0
    23 Stephanie Auer AV Sparta AV Sparta MD Team 2 1,10 1,15 0
    24 Mette Bordes AV `40 AV `40 MD Team 2 1,05 --- 0
    25 Danique Scholte AV `40 AV `40 MD Team 3 1,05 --- 279
    26 Solveig Lindner Leiden Leiden Atl...MD Team 4 1,00 --- 0
    Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Isis Ferrier Haag Haag Atlet...MD Team 1 4,73 +1.9 m/s4,57 566
    2 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MD Team 1 4,36 +1.0 m/s4,40 490
    3 Lianne Groenendijk Leiden Leiden Atl...MD Team 1 4,30 +2.7 m/s4,24 478
    4 Alyssa Riksen De Spartaan AV De Spartaan MD 4,28 +1.4 m/s4,24 474
    5 Florijne van Well Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3,95 +1.5 m/s--- 0
    6 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 2 3,95 +1.1 m/s3,98 408
    7 Rosalie van Wouwen Haag Haag Atlet...MD Team 1 3,95 +1.9 m/s4,55 0
    8 Sanne de Lange Leiden Leiden Atl...MD Team 3 3,94 +0.0 m/s--- 406
    9 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 3,86 +2.7 m/s3,99 390
    10 Lois Gemert Haag Haag Atlet...MD Team 2 3,82 +1.6 m/s3,72 382
    11 Lara Gilmour Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3,79 +0.7 m/s--- 376
    12 Hania Snellink AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3,58 +1.2 m/s3,45 334
    13 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3,53 +2.6 m/s3,73 0
    13 Cassandra Koopman De Spartaan AV De Spartaan MD 3,53 +2.2 m/s3,48 0
    15 Itske Oosting Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 0
    16 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3,49 +1.8 m/s3,78 316
    17 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3,26 +0.2 m/s3,67 0
    17 Julia Poter Haag Haag Atlet...MD Team 2 3,26 +0.0 m/s3,10 0
    19 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 3,22 +4.0 m/s--- 262
    19 Lieke Kalma AV Sparta AV Sparta MD Team 3 3,22 +0.8 m/s3,97 262
    21 Serena Brand AAV `36 AAV `36 MD Team 2 3,16 +1.3 m/s--- 250
    22 Amber van Beugen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 3,06 -0.1 m/s2,97 0
    23 Stella Baijens AV Sparta AV Sparta MD Team 2 2,90 +3.4 m/s3,05 0
    24 Kirsten de Rouw AV `40 AV `40 MD Team 3 2,88 +1.5 m/s--- 194
    25 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 2,87 +1.8 m/s--- 0
    26 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 2,66 -0.1 m/s--- 0
    27 Aliede Holweg Leiden Leiden Atl...MD Team 4 2,42 +0.0 m/s--- 102
    Lena Elderhorst Leiden Leiden Atl...MD Team 4 DNS --- 0
    Hebe Chadwick AV `40 AV `40 MD Team 1 DNS 3,81 0