Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 91
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:30 13:20 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    12:35 13:00 80mH Uitslagen
    13:20 14:15 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    13:45 15:45 Speer Uitslagen
    14:00 15:15 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    14:15 15:20 Kogel Uitslagen
    14:15 14:45 1000m Uitslagen
    15:15 16:15 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    16:00 16:15 80m Uitslagen


    Tijdschema

    12:30u16:15u
    Jongens Junior D
    2 onderdelen
    80m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    305 Unisa Bangura AV De Keien - AV De Keien JD 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJD - Hoog - 1e groep ----- 955
    306 Tim Grimbergen AV De Keien - AV De Keien JD 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ----- 623
    307 Tom Grimbergen AV De Keien - AV De Keien JD 1000m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer ------ 291
    308 Stijn Hubers AV De Keien - AV De Keien JD Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 803
    310 Luc Jansen AV De Keien - AV De Keien JD Kogel
    Ver
    JJD - KogelJD - Ver - 2e groep ------ 0
    311 Julian van Lokven AV De Keien - AV De Keien JD 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ----- 575
    312 Marijn Timmers AV De Keien - AV De Keien JD 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJD - Hoog - 2e groep ----- 0
    336 Mike van Bree AVGM - AV Generaa...haelis JD 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJD - Hoog - 2e groep ----- 1079
    338 Gert Crooijmans AVGM - AV Generaa...haelis JD 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ----- 279
    339 Daniel de Goederen AVGM - AV Generaa...haelis JD 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ----- 879
    340 Cas Govers AVGM - AV Generaa...haelis JD 4x80m
    Hoog
    JD - Hoog - 1e groep ------ 0
    341 Tijn van Grunsven AVGM - AV Generaa...haelis JD 80mH
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer ------ 193
    342 Bram van Rulo AVGM - AV Generaa...haelis JD Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel ------ 339
    343 Tygo Scheepers AVGM - AV Generaa...haelis JD Kogel
    Ver
    JJD - KogelJD - Ver - 1e groep ------ 602
    344 Laurens van de Wiel AVGM - AV Generaa...haelis JD 80m
    Ver
    JJD - 80mJD - Ver - 2e groep ------ 0
    360 Mike van den Braak AV Marvel - AV Marvel JD Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJD - Ver - 2e groep ----- 990
    361 Mats van der Linden AV Marvel - AV Marvel JD 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH ----- 1197
    362 Jens van Oirschot AV Marvel - AV Marvel JD 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJD - Ver - 1e groep ----- 665
    374 Thomas Leijten AV Oss `78 - AV Oss `78 JD 1000m
    Speer
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel ----- 732
    375 Thomas van Orsouw AV Oss `78 - AV Oss `78 JD 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJD - Ver - 2e groep ----- 1212
    376 Paul van Venrooij AV Oss `78 - AV Oss `78 JD 80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer ------ 226
    388 Ward Lavrijsen Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJD - Ver - 2e groep ----- 583
    389 Sil Peters Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 309
    390 Teun van Veldhoven Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer ----- 670
    391 Damian Verkooijen Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJD - Hoog - 1e groep ----- 720
    397 Wouter Heezius AVV - AV Valkens...JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJD - Ver - 2e groep ----- 438
    398 Wessel de Hoog AVV - AV Valkens...JD Team 1 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJD - Ver - 1e groep ----- 1195
    399 Willem Pompen AVV - AV Valkens...JD Team 1 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJD - Hoog - 1e groep ----- 701
    440 Jasper Segers AVV - AV Valkens...JD Team 1 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer ----- 554
    441 Galiso de Voogd AVV - AV Valkens...JD Team 1 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel ----- 615
    442 Lukas Bakker AVV - AV Valkens...JD Team 2 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJD - Ver - 2e groep ----- 379
    443 Bram Gielissen AVV - AV Valkens...JD Team 2 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 925
    444 Daan van Werde AVV - AV Valkens...JD Team 2 80m
    1000m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 1000mJD - Hoog - 2e groep ----- 959
    465 Casper van Haren Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 393
    466 Daniel Hensen Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer ----- 1189
    467 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJD - Hoog - 2e groepJD - Ver - 1e groep ----- 1503
    468 Kars Piket Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJD - Hoog - 1e groep ----- 0
    469 Rawan Saleh Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel ----- 672
    470 Alan Saleh Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJD - Ver - 2e groep ----- 496
    471 Jasper ten Berge Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 181
    472 Lucas Bongers Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 4x80m
    Hoog
    Ver
    JD - Hoog - 2e groepJD - Ver - 2e groep ----- 324
    473 Stijn Hesen Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 80m
    Hoog
    JJD - 80mJD - Hoog - 1e groep ------ 535
    474 Thijs Hilckmann Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel ------ 146
    475 Tim Hulsen Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 511
    476 Alex de Liefde Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 291
    496 Ben van Boxmeer GAC Gemert - GAC Gemert JD 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 600
    497 Jesper Pluijm GAC Gemert - GAC Gemert JD 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer ----- 554
    498 Ryan Rooijackers GAC Gemert - GAC Gemert JD 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 1258
    499 Julian de Vries GAC Gemert - GAC Gemert JD 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJD - Hoog - 2e groep ----- 799
    803 Filip van Ooijen GVAC - GVAC JD Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 546
    828 Joost Claassen HAC - HAC JD Team 1 Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel ------ 389
    829 Roel van Engeland HAC - HAC JD Team 1 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 682
    830 Joep ten Houten HAC - HAC JD Team 1 Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel ------ 455
    831 Dennis de Jager HAC - HAC JD Team 1 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJD - Ver - 2e groep ----- 0
    832 Gijs van Lieshout HAC - HAC JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ----- 337
    833 Joost van Mierlo HAC - HAC JD Team 1 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJD - Hoog - 1e groepJD - Ver - 1e groep ----- 1617
    834 Arno Raymakers HAC - HAC JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ----- 667
    835 Lucas Pijnenburg HAC - HAC JD Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ----- 559
    836 Kars Reijnen HAC - HAC JD Team 2 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJD - Ver - 1e groep ----- 530
    837 Luke Smit HAC - HAC JD Team 2 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJD - Hoog - 1e groep ----- 0
    838 Kevin Terheijden HAC - HAC JD Team 2 80m
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Kogel ----- 240
    839 Lars van der Zanden HAC - HAC JD Team 2 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m ------ 414
    870 Thomas Beisiegel VOLO - O.S.S. - VOLO JD 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJD - Ver - 1e groep ----- 0
    871 Malik Bolder VOLO - O.S.S. - VOLO JD 1000m
    80mH
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer ----- 767
    872 Joep Braakhuis VOLO - O.S.S. - VOLO JD 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJD - Hoog - 1e groep ----- 389
    873 Midas Hezemans VOLO - O.S.S. - VOLO JD 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJD - Hoog - 2e groep ----- 0
    874 Mathias Koch VOLO - O.S.S. - VOLO JD 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ----- 752
    876 Viggo Tijbosch VOLO - O.S.S. - VOLO JD 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJD - Ver - 2e groep ----- 1467
    898 Koen Diepen PH - Prins Hend...JD Team 1 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel ----- 0
    899 Yannick van Dijk PH - Prins Hend...JD Team 1 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJD - Ver - 1e groep ----- 583
    930 Max de Kruijf PH - Prins Hend...JD Team 1 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 1106
    931 Jake Romijn PH - Prins Hend...JD Team 1 1000m
    Speer
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - SpeerJD - Hoog - 2e groep ----- 1179
    932 Dieter Stolzenbach PH - Prins Hend...JD Team 1 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJD - Ver - 2e groep ----- 811
    933 Lans Timmermans PH - Prins Hend...JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ----- 965
    934 Joris Verhoeven PH - Prins Hend...JD Team 1 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - KogelJD - Hoog - 1e groep ----- 396
    935 Sven Grooters PH - Prins Hend...JD Team 2 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - KogelJD - Hoog - 1e groep ----- 636
    936 Jasper Heijnes PH - Prins Hend...JD Team 2 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer ----- 531
    937 Quinn Hulshof PH - Prins Hend...JD Team 2 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJD - Ver - 2e groep ----- 1274
    938 Jens de Kock PH - Prins Hend...JD Team 2 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - KogelJD - Hoog - 2e groep ----- 716
    939 Pepijn Kremers PH - Prins Hend...JD Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ----- 0
    940 Bram Schutte PH - Prins Hend...JD Team 2 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJD - Ver - 1e groep ----- 0
    941 Olivier Zetz PH - Prins Hend...JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ----- 451
    942 Joël Bouwens PH - Prins Hend...JD Team 3 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJD - Ver - 2e groep ----- 0
    943 Tim van der Bruggen PH - Prins Hend...JD Team 3 80m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 80mH ------ 0
    944 David van Hoek PH - Prins Hend...JD Team 3 1000m
    80mH
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------ 592
    945 Daan van Hoeven PH - Prins Hend...JD Team 3 80m
    4x80m
    JJD - 80m ------ 278
    946 Sep Kraanen PH - Prins Hend...JD Team 3 Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - SpeerJD - Hoog - 2e groepJD - Ver - 1e groep ----- 711
    947 Luc de Kruijf PH - Prins Hend...JD Team 3 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel ------ 357
    948 Jens van d...Marschalk PH - Prins Hend...JD Team 3 4x80m
    ------- 0
    949 Siem Schoor PH - Prins Hend...JD Team 3 80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mJJD - KogelJD - Hoog - 1e groep ----- 745
    950 Finn Verhoeff PH - Prins Hend...JD Team 3 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer ----- 542

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV De Keien KEIN 7
    AV Generaal Michaelis AVGM 8
    AV Marvel MRVL 3
    AV Oss `78 OS78 3
    AV Reusel `69 RS69 4
    AV Valkenswaard AVV 8
    Eindhoven Atletiek EHAT 12
    GAC Gemert GACG 4
    GVAC GVAC 1
    HAC HAC 12
    O.S.S. - VOLO VOLO 6
    Prins Hendrik PH 23
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Britt van der Ham
    7 5629
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 Eindhoven Atletiek - JJD
    Begeleider: Emiel Halin
    6 4693
    3 HAC JD Team 1 HAC - JJD
    Begeleider: Jan Crooijmans
    Jurylid: Wim Verstappen
    7 4609
    4 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Britt van der Ham
    7 4099
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 AV Valkenswaard - JJD
    Begeleider: Robert de Hoog
    Jurylid: Hero Smit
    5 3938
    6 AV Generaal Michaelis JD AV Generaal Michaelis - JJD
    Begeleider: Maarten Raaimakers
    8 3899
    7 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
    Begeleider: Franklin Bolder
    Jurylid: Frits van Helsdingen
    6 3784
    8 AV De Keien JD AV De Keien - JJD
    Begeleider: Rebecca Gilsing
    Jurylid: Zie MD
    7 3664
    9 GAC Gemert JD GAC Gemert - JJD
    Begeleider: Rens Rutten
    4 3573
    10 Prins Hendrik JD Team 3 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Britt van der Ham
    9 3554
    11 AV Marvel JD AV Marvel - JJD
    Begeleider: Rob van den Braak
    Jurylid: Carolien Gakeer
    3 2852
    12 AV Reusel `69 JD AV Reusel `69 - JJD
    Begeleider: Ben Maas
    Jurylid: Yvonne Klesser
    4 2662
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 AV Valkenswaard - JJD
    Begeleider: Ellis Horck
    Jurylid: Hero Smit
    3 2263
    14 AV Oss `78 JD AV Oss `78 - JJD
    Begeleider: Wilbert Ulijn
    Jurylid: Marieke Reijs
    3 2170
    15 HAC JD Team 2 HAC - JJD
    Begeleider: Jan Crooijmans
    5 2105
    16 Eindhoven Atletiek JD Team 2 Eindhoven Atletiek - JJD
    Begeleider: Emiel Halin
    6 1988
    17 GVAC JD GVAC - JJD
    Begeleider: Edwin Dikhooff
    Jurylid: Zie JC
    1 546

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ryan Rooijackers GAC Gemert JD 10,87 +0.3 m/s11,30 640
    2 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 10,99 +0.3 m/s11,24 620
    3 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 11,22 -0.8 m/s--- 583
    4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 11,33 +0.3 m/s11,40 566
    5 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 11,39 +0.3 m/s11,70 557
    6 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 11,52 +1.2 m/s--- 537
    7 Unisa Bangura AV De Keien JD 11,57 -0.2 m/s--- 529
    8 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 11,71 -0.5 m/s--- 0
    9 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 11,80 +0.3 m/s--- 496
    10 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 11,88 +0.3 m/s12,00 484
    11 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 12,03 +1.2 m/s--- 463
    12 Mats van der Linden AV Marvel JD 12,08 -0.2 m/s--- 457
    13 Tim Grimbergen AV De Keien JD 12,09 -0.8 m/s12,90 455
    14 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 12,12 +1.2 m/s--- 451
    15 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 12,13 +0.3 m/s12,56 450
    16 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 12,22 -0.4 m/s--- 438
    17 Roel van Engeland HAC JD Team 1 12,42 +0.3 m/s--- 411
    18 Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 12,49 +1.2 m/s--- 0
    19 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 12,59 -0.8 m/s12,90 0
    20 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 12,63 -0.4 m/s--- 385
    21 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 12,77 +1.2 m/s--- 367
    22 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 12,97 +0.3 m/s--- 343
    23 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 13,04 -0.2 m/s--- 335
    24 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 13,22 -0.5 m/s--- 314
    25 Jens van Oirschot AV Marvel JD 13,38 -0.2 m/s--- 296
    26 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 13,41 -0.4 m/s--- 293
    27 Daan van Hoeven Prins Hend...JD Team 3 13,55 -0.5 m/s--- 278
    28 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 13,61 -0.8 m/s--- 0
    29 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 13,71 -0.8 m/s14,66 0
    30 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 14,02 -0.4 m/s--- 228
    31 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 14,04 -0.5 m/s--- 226
    32 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 14,11 -0.4 m/s--- 219
    33 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 14,30 +0.3 m/s--- 0
    Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS --- 0
    Kevin Terheijden HAC JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ryan Rooijackers GAC Gemert JD 3:10,03 3:12,52 618
    2 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 3:13,58 3:13,00 591
    3 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 3:16,63 3:21,00 569
    4 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 3:19,90 3,14 0
    5 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 3:21,09 3:19,96 538
    6 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 3:22,08 3:30,00 531
    7 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3:25,88 --- 506
    8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 3:32,68 3:34,00 463
    9 Arno Raymakers HAC JD Team 1 3:34,33 3:25,50 453
    10 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3:39,99 --- 420
    11 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 3:41,02 --- 414
    12 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 3:43,56 3:28,00 400
    13 Mats van der Linden AV Marvel JD 3:44,56 --- 394
    14 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 3:44,73 3:55,00 393
    15 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 3:48,49 --- 373
    16 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3:49,14 --- 369
    17 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 3:51,51 --- 357
    18 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 3:52,95 --- 350
    19 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 3:54,61 --- 341
    20 Julian van Lokven AV De Keien JD 3:54,81 --- 340
    21 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 3:55,00 --- 339
    22 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 3:58,44 --- 0
    23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 4:05,03 --- 291
    24 Tom Grimbergen AV De Keien JD 4:05,10 --- 291
    25 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 4:06,74 --- 283
    26 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 4:07,65 4:23,20 279
    27 Roel van Engeland HAC JD Team 1 4:09,44 --- 271
    28 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 4:11,55 --- 0
    29 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 4:15,13 --- 246
    30 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 4:22,47 3:59,02 216
    31 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 4:31,53 --- 181
    Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 DNF 3:21,74 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 14,50 +1.2 m/s16,09 443
    2 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 15,18 +1.4 m/s--- 387
    3 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 15,35 +1.4 m/s--- 374
    4 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 15,68 +1.1 m/s--- 349
    5 Mats van der Linden AV Marvel JD 15,72 +1.1 m/s--- 346
    6 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 15,85 +1.4 m/s--- 337
    7 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 15,94 +1.1 m/s--- 331
    8 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 16,06 +1.2 m/s16,31 322
    8 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 16,06 +1.4 m/s--- 322
    10 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 16,18 +0.2 m/s--- 314
    11 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 16,38 +1.1 m/s--- 0
    12 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,60 +1.1 m/s--- 285
    13 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 16,80 +1.4 m/s--- 272
    14 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 16,87 +1.2 m/s17,50 268
    15 Julian de Vries GAC Gemert JD 17,02 +1.1 m/s--- 258
    16 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 17,10 +1.4 m/s--- 253
    17 Julian van Lokven AV De Keien JD 17,41 +1.2 m/s17,10 235
    18 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 17,73 +1.4 m/s--- 216
    19 Arno Raymakers HAC JD Team 1 17,76 +1.1 m/s--- 214
    20 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 17,98 +0.2 m/s--- 202
    21 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 18,14 +0.2 m/s--- 193
    22 Jesper Pluijm GAC Gemert JD 18,22 +1.2 m/s--- 188
    23 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 18,34 +0.2 m/s--- 0
    24 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 18,56 +1.4 m/s--- 170
    25 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 18,56 +1.1 m/s--- 0
    26 Tim Grimbergen AV De Keien JD 18,61 +1.2 m/s17,10 168
    27 Dennis de Jager HAC JD Team 1 18,67 +1.1 m/s--- 0
    28 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 19,30 +0.2 m/s--- 133
    29 Marijn Timmers AV De Keien JD 20,07 +1.1 m/s--- 0
    Luke Smit HAC JD Team 2 DNS --- 0
    Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0
    Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 34,04 --- 556
    2 Joep ten Houten HAC JD Team 1 27,49 25,44 455
    3 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 23,12 18,20 381
    4 Jesper Pluijm GAC Gemert JD 22,28 21,56 366
    5 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 20,99 --- 343
    6 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 20,92 --- 0
    7 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 20,80 19,21 339
    8 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 18,62 --- 297
    9 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 18,54 --- 296
    10 Mike van den Braak AV Marvel JD 17,87 --- 282
    11 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 17,46 14,93 0
    12 Kars Reijnen HAC JD Team 2 16,98 --- 264
    13 Joost Claassen HAC JD Team 1 16,71 --- 0
    14 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,63 --- 257
    15 Stijn Hubers AV De Keien JD 16,31 --- 250
    16 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 14,80 16,89 0
    17 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 14,58 --- 213
    18 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 14,11 --- 0
    19 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 13,72 --- 0
    20 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 13,58 --- 0
    21 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 13,21 --- 181
    22 Tom Grimbergen AV De Keien JD 12,53 --- 0
    23 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 11,75 --- 146
    24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 11,49 --- 0
    25 Filip van Ooijen GVAC JD 10,81 --- 122
    26 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 3,06 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 8,83 8,97 465
    2 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 7,59 --- 0
    3 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 7,54 --- 396
    4 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 7,53 --- 0
    5 Joost Claassen HAC JD Team 1 7,42 --- 389
    6 Mike van den Braak AV Marvel JD 7,29 --- 382
    7 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 7,22 --- 378
    8 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 6,90 6,37 360
    9 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 6,73 --- 350
    10 Joep ten Houten HAC JD Team 1 6,69 --- 0
    11 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 6,62 --- 343
    12 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 6,58 6,18 0
    13 Stijn Hubers AV De Keien JD 6,41 --- 331
    14 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 6,34 --- 327
    15 Sil Peters AV Reusel `69 JD 6,05 --- 309
    16 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 5,80 --- 293
    17 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 5,76 --- 291
    18 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 5,65 5,41 284
    19 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 5,60 --- 0
    20 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 5,53 --- 0
    21 Filip van Ooijen GVAC JD 5,38 --- 266
    22 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 5,31 --- 0
    23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 5,28 --- 260
    24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 4,98 --- 240
    25 Luc Jansen AV De Keien JD 3,90 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 1,50 --- 623
    2 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 1,45 --- 582
    3 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 1,40 1,40 541
    3 Julian de Vries GAC Gemert JD 1,40 1,35 541
    5 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 1,35 --- 499
    5 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 1,35 --- 499
    7 Unisa Bangura AV De Keien JD 1,25 --- 426
    8 Marijn Timmers AV De Keien JD 1,20 --- 0
    9 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 1,20 --- 389
    9 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 1,20 --- 389
    11 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 1,20 --- 0
    11 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 1,20 --- 0
    13 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 1,20 --- 389
    14 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 1,20 --- 0
    15 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 1,15 --- 0
    16 Cas Govers AV Generaa...haelis JD 1,10 1,20 0
    17 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 1,10 --- 316
    17 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 1,10 --- 316
    17 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 1,10 --- 316
    Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 NM --- 0
    Luke Smit HAC JD Team 2 DNS --- 0
    Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 4,40 +1.2 m/s4,61 498
    2 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 4,22 +0.1 m/s--- 462
    3 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 4,20 +0.1 m/s--- 458
    4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 4,09 +0.7 m/s4,31 436
    5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 4,03 +0.6 m/s--- 424
    6 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3,87 +1.3 m/s--- 392
    7 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3,86 -1.3 m/s--- 390
    8 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 3,85 -0.2 m/s--- 0
    9 Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 3,82 +1.5 m/s--- 0
    10 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 3,78 +0.5 m/s--- 0
    11 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 3,71 +0.0 m/s--- 0
    12 Mike van den Braak AV Marvel JD 3,54 +0.2 m/s--- 326
    13 Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 3,53 -0.3 m/s--- 324
    14 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 3,52 +0.4 m/s--- 0
    15 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 3,52 +0.8 m/s--- 322
    16 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 3,49 -1.0 m/s3,30 316
    17 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3,44 +0.5 m/s--- 0
    18 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 3,33 +0.0 m/s--- 284
    19 Kars Reijnen HAC JD Team 2 3,24 -1.1 m/s--- 266
    20 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 3,22 -0.8 m/s--- 0
    21 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 3,15 -0.4 m/s--- 248
    22 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 3,12 -0.6 m/s3,40 242
    23 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 3,04 +0.0 m/s--- 0
    24 Dennis de Jager HAC JD Team 1 3,03 +1.1 m/s--- 0
    25 Stijn Hubers AV De Keien JD 3,02 -0.4 m/s--- 222
    26 Sil Peters AV Reusel `69 JD 2,82 -0.8 m/s--- 0
    27 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 2,77 +1.2 m/s--- 0
    28 Filip van Ooijen GVAC JD 2,70 -0.7 m/s--- 158
    29 Luc Jansen AV De Keien JD 2,58 +0.5 m/s--- 0
    Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS --- 0