Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 80
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 300 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:30 n/a Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    13:00 n/a Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    13:40 n/a 800m Uitslagen
    14:00 n/a Speer
    Speer
    Uitslagen
    14:00 n/a Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    14:00 n/a Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    14:15 n/a 300mH Uitslagen
    15:30 n/a 80m Uitslagen


    Tijdschema

    11:30u16:00u
    Meisjes Junior C
    Kogel - Bak 1
    Ver - Bak 1
    3 onderdelen
    Ver - Bak 1
    300mH
    80m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m800m300mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    553 Amara Nnadi Altis - Altis MC Team 1 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 1088
    554 Amy Walraven Altis - Altis MC Team 1 300mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 300mHMJC - Kogel ----- 1040
    555 Aniek Kothman Altis - Altis MC Team 3 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel ----- 457
    556 Aylin Rink Altis - Altis MC Team 2 800m
    Speer
    MJC - 800mMJC - Speer ------ 356
    557 Britt Jager Altis - Altis MC Team 2 80m
    800m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - 300mH ----- 1521
    558 Carmen Huikeshoven Altis - Altis MC Team 1 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m ----- 1214
    559 Debora Delhez Altis - Altis MC Team 4 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver - groep 2 ----- 0
    560 Ellis de Vries Altis - Altis MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 2 ----- 490
    561 Ilse Kooijman Altis - Altis MC Team 2 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog ------ 0
    563 Janneke van Hofslot Altis - Altis MC Team 1 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH ------ 0
    564 Kirsten Medema Altis - Altis MC Team 4 300mH
    Speer
    Kogel
    MJC - 300mHMJC - SpeerMJC - Kogel ----- 331
    565 Lieke Maassen Altis - Altis MC Team 3 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 2 ----- 458
    566 Lieke Borremans Altis - Altis MC Team 4 800m
    MJC - 800m ------- 317
    567 Lisa Stolk Altis - Altis MC Team 4 300mH
    4x80m
    MJC - 300mH ------ 271
    568 Lois Kok Altis - Altis MC Team 2 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m ----- 999
    569 Manon de Bruin Altis - Altis MC Team 1 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - KogelMJC - Hoog ----- 906
    570 Marit van Gageldonk Altis - Altis MC Team 4 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog ----- 389
    571 Marleen van Beers Altis - Altis MC Team 2 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 400
    572 Marloes Kerstholt Altis - Altis MC Team 2 300mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 300mHMJC - HoogMJC - Ver - groep 1 ----- 462
    573 Maud Hoebe Altis - Altis MC Team 3 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 391
    574 Meike Hoekzema Altis - Altis MC Team 3 Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver - groep 1 ------ 834
    575 Nicoline van Vught Altis - Altis MC Team 2 Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel ------ 387
    576 Noor Schepers Altis - Altis MC Team 3 800m
    300mH
    Speer
    MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Speer ----- 188
    577 Pien Kempe Altis - Altis MC Team 4 80m
    800m
    MJC - 80mMJC - 800m ------ 640
    578 Puk Poulijn Altis - Altis MC Team 1 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver - groep 1 ------ 582
    579 Rianne de Leeuw Altis - Altis MC Team 3 300mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 300mHMJC - Speer ----- 546
    580 Roos van der Kieft Altis - Altis MC Team 3 800m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel ------ 734
    581 Sanne Berning Altis - Altis MC Team 4 Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver - groep 1 ----- 641
    582 Sarah Doornenbal Altis - Altis MC Team 4 80m
    800m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 800m ----- 452
    583 Stella Versteegen Altis - Altis MC Team 2 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver - groep 2 ----- 380
    637 Daantje Mekel AV Phoenix - AV Phoenix MC 800m
    Speer
    Kogel
    MJC - 800mMJC - SpeerMJC - Kogel ----- 659
    638 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix - AV Phoenix MC 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 0
    639 Floortje ...uwenhuijs AV Phoenix - AV Phoenix MC 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 787
    640 Sophie Leerink AV Phoenix - AV Phoenix MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 1 ----- 847
    641 Suus Warmelts AV Phoenix - AV Phoenix MC 300mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 300mHMJC - Hoog ----- 754
    667 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver - groep 2 ------ 485
    668 Doortje va...der Heide Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 80m
    300mH
    MJC - 80mMJC - 300mH ------ 235
    669 Jeske Wiemans Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel ----- 168
    670 Nuriya Mets Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 1 ----- 1080
    671 Rinske den Heijer Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 710
    672 Rosalie Mutgeert Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - KogelMJC - Hoog ----- 947
    673 Simone Zweers Pijnenburg - AV Pijnenburg MC 800m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog ------ 465
    713 Chaja Plochg Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog ------ 499
    714 Emma te Winkel Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel ------ 0
    715 Fleur Bakker Schut Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH ------ 177
    716 Isabel Cola Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 4x80m
    Speer
    MJC - Speer ------ 246
    717 Jitske van Helden Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH ------ 301
    718 Kaixin Tensen Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel ------ 353
    719 Katelijne ...den Brink Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 80m
    800m
    MJC - 80mMJC - 800m ------ 747
    720 Kendra Limburg Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog ------ 426
    721 Lisa Schuurman Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - Ver - groep 2 ----- 625
    722 Lise Mayer Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 80m
    4x80m
    MJC - 80m ------ 0
    723 Lisette Rooding Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 300mH
    4x80m
    MJC - 300mH ------ 237
    724 Marit Jansons Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver - groep 1 ----- 130
    725 Maura te Grotenhuis Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog ------ 493
    726 Mirjam Hollestelle Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 2 ------ 1017
    727 Nine Immink Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 800m
    MJC - 800m ------- 544
    728 Sanne Bakker Schut Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 800m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver - groep 1 ------ 416
    729 Sophie Praas Triathlon - AV Triathl...MC Team 1 300mH
    Kogel
    MJC - 300mHMJC - Kogel ------ 625
    730 Valerie Bernasco Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 4x80m
    Hoog
    MJC - Hoog ------ 0
    731 Veerle de Wit Triathlon - AV Triathl...MC Team 2 300mH
    4x80m
    MJC - 300mH ------ 261
    773 Amber Pieterse BAV - BAV MC Team 2 80m
    Speer
    Kogel
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Kogel ----- 351
    774 Beyza Kazmiroglu BAV - BAV MC Team 1 800m
    300mH
    MJC - 800mMJC - 300mH ------ 328
    775 Catharina van Lange BAV - BAV MC Team 1 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - KogelMJC - Hoog ----- 892
    776 Emma van de Beek BAV - BAV MC Team 1 80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - HoogMJC - Ver - groep 1 ----- 975
    777 Famke Terpstra BAV - BAV MC Team 2 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Ver - groep 1 ----- 865
    778 Iris van Gisbergen BAV - BAV MC Team 2 80m
    800m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Kogel ----- 426
    779 Juno Bakker BAV - BAV MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 2 ----- 549
    780 Lotte Bleijerveld BAV - BAV MC Team 1 80m
    4x80m
    MJC - 80m ------ 580
    781 Nadia de Keijzer BAV - BAV MC Team 1 300mH
    4x80m
    MJC - 300mH ------ 349
    782 Sabien Hilhorst BAV - BAV MC Team 1 800m
    300mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 300mH ----- 926
    801 Loes Vogelaar Fit - Fit MC 80m
    300mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 300mHMJC - Ver - groep 1 ----- 1527
    802 Maud Kaarsgaren Fit - Fit MC 800m
    300mH
    Kogel
    MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Kogel ----- 988
    803 Yda de Jong Fit - Fit MC Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog ------ 511
    826 Julia Valkenburg VAV - VAV MC 4x80m
    Ver
    MJC - Ver - groep 1 ------ 462
    827 Keet Rogh VAV - VAV MC 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel ----- 431
    828 Linde van Dijken VAV - VAV MC 80m
    Speer
    Kogel
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Kogel ----- 1542
    829 Mabel van de Ridder VAV - VAV MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver - groep 2 ----- 0
    830 Nathalie Kruisinga VAV - VAV MC 800m
    300mH
    Hoog
    MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Hoog ----- 1392
    831 Sterre Buijs VAV - VAV MC 80m
    300mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 300mH ----- 1305

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 30
    AV Phoenix PHNX 5
    AV Pijnenburg PNBG 7
    AV Triathlon Triathlon 19
    BAV BAV 10
    Fit FIT 3
    VAV VAV 6
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Altis MC Team 1 Altis - MJC
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    7 6015
    2 VAV MC VAV - MJC
    Begeleider: Richard Achterberg
    Jurylid: Bianca Brouwer
    6 5719
    3 BAV MC Team 1 BAV - MJC
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
    7 5052
    4 AV Pijnenburg MC AV Pijnenburg - MJC
    Begeleider: Steef Biesterveld
    7 4647
    5 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Jeroen Bol
    Jurylid: via JuCo
    10 4521
    6 Altis MC Team 2 Altis - MJC
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    8 4505
    7 Altis MC Team 3 Altis - MJC
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    7 4065
    8 AV Phoenix MC AV Phoenix - MJC
    Begeleider: Joris Koenders
    5 3541
    9 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Albert Post
    Jurylid: via JuCo
    9 3457
    10 Altis MC Team 4 Altis - MJC
    Begeleider: Bart Hogendoorn
    8 3406
    11 Fit MC Fit - MJC
    Begeleider: Linde Lammers
    Jurylid: Johan Vogelaar
    3 3026
    12 BAV MC Team 2 BAV - MJC
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
    3 2148

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sterre Buijs VAV MC 10,53 +2.1 m/s10,69 699
    2 Amara Nnadi Altis MC Team 1 10,93 +2.1 m/s10,95 630
    3 Carmen Huikeshoven Altis MC Team 1 11,01 +2.1 m/s11,33 617
    3 Loes Vogelaar Fit MC 11,01 +2.1 m/s11,18 617
    3 Linde van Dijken VAV MC 11,01 +2.1 m/s11,19 617
    6 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MC Team 1 11,06 +1.2 m/s11,39 609
    7 Ellis de Vries Altis MC Team 1 11,17 +1.2 m/s11,50 0
    8 Lotte Bleijerveld BAV MC Team 1 11,24 +2.1 m/s11,34 580
    9 Nuriya Mets AV Pijnenburg MC 11,30 +2.1 m/s11,20 570
    10 Juno Bakker BAV MC Team 1 11,44 +1.2 m/s11,86 549
    11 Britt Jager Altis MC Team 2 11,47 +1.2 m/s11,62 544
    12 Emma van de Beek BAV MC Team 1 11,65 +1.2 m/s12,01 0
    13 Maura te Grotenhuis AV Triathl...MC Team 1 11,82 +1.2 m/s11,93 493
    14 Lois Kok Altis MC Team 2 11,86 +1.2 m/s12,49 487
    15 Floortje ...uwenhuijs AV Phoenix MC 11,94 +0.9 m/s--- 476
    16 Mabel van de Ridder VAV MC 12,03 +0.9 m/s--- 0
    17 Sophie Leerink AV Phoenix MC 12,06 +0.9 m/s--- 459
    18 Lieke Maassen Altis MC Team 3 12,07 +1.2 m/s12,61 458
    19 Rinske den Heijer AV Pijnenburg MC 12,10 +1.2 m/s12,00 454
    20 Sarah Doornenbal Altis MC Team 4 12,11 +0.4 m/s13,00 452
    21 Lise Mayer AV Triathl...MC Team 1 12,13 +1.2 m/s12,35 0
    22 Doortje va...der Heide AV Pijnenburg MC 12,45 +1.2 m/s12,42 0
    23 Maud Hoebe Altis MC Team 3 12,58 +1.2 m/s12,73 391
    24 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MC Team 2 12,60 +0.4 m/s13,27 388
    25 Famke Terpstra BAV MC Team 2 12,70 +1.2 m/s12,51 376
    26 Kaixin Tensen AV Triathl...MC Team 2 12,89 +0.4 m/s12,99 353
    27 Lisa Schuurman AV Triathl...MC Team 2 12,92 +0.9 m/s--- 0
    28 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix MC 12,96 +0.4 m/s12,89 0
    29 Pien Kempe Altis MC Team 4 13,04 +0.4 m/s13,30 335
    30 Marit van Gageldonk Altis MC Team 4 13,28 +0.4 m/s13,61 0
    31 Iris van Gisbergen BAV MC Team 2 13,62 +0.9 m/s13,73 270
    Marleen van Beers Altis MC Team 2 DNS 11,70 0
    Amber Pieterse BAV MC Team 2 DNS 14,38 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Carmen Huikeshoven Altis MC Team 1 2:26,14 2:27,00 597
    2 Puk Poulijn Altis MC Team 1 2:27,62 2:28,00 582
    3 Maud Kaarsgaren Fit MC 2:30,96 2:29,01 550
    4 Nine Immink AV Triathl...MC Team 1 2:31,55 2:28,06 544
    5 Britt Jager Altis MC Team 2 2:34,43 2:31,00 518
    6 Lois Kok Altis MC Team 2 2:35,01 2:32,00 512
    7 Amanda Buijtenhuis AV Pijnenburg MC 2:38,09 2:39,41 485
    8 Sabien Hilhorst BAV MC Team 1 2:39,32 2:37,22 475
    9 Simone Zweers AV Pijnenburg MC 2:40,39 2:43,19 465
    10 Aniek Kothman Altis MC Team 3 2:41,35 2:40,00 457
    11 Janneke van Hofslot Altis MC Team 1 2:42,46 2:30,00 0
    12 Nathalie Kruisinga VAV MC 2:43,81 2:46,11 437
    13 Keet Rogh VAV MC 2:44,64 2:47,20 431
    14 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MC Team 1 2:46,55 2:50,45 416
    15 Roos van der Kieft Altis MC Team 3 2:46,71 2:45,00 414
    16 Noor Schepers Altis MC Team 3 2:49,18 2:45,00 0
    17 Aylin Rink Altis MC Team 2 2:52,26 2:50,00 0
    18 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MC Team 2 2:54,05 3:05,60 359
    19 Beyza Kazmiroglu BAV MC Team 1 2:58,55 3:05,99 328
    20 Lieke Borremans Altis MC Team 4 3:00,26 2:50,00 317
    21 Pien Kempe Altis MC Team 4 3:02,00 2:59,00 305
    22 Jitske van Helden AV Triathl...MC Team 2 3:02,70 3:05,33 301
    23 Sarah Doornenbal Altis MC Team 4 3:08,95 3:05,00 0
    24 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 3:13,22 3:02,24 0
    25 Daantje Mekel AV Phoenix MC 3:14,16 2:55,89 231
    26 Iris van Gisbergen BAV MC Team 2 3:28,00 3:22,64 156

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sterre Buijs VAV MC 47,86 48,57 606
    2 Amy Walraven Altis MC Team 1 50,58 52,00 527
    3 Britt Jager Altis MC Team 2 53,17 55,00 459
    4 Amara Nnadi Altis MC Team 1 53,19 53,00 458
    5 Sabien Hilhorst BAV MC Team 1 53,49 53,08 451
    6 Loes Vogelaar Fit MC 55,45 59,65 404
    7 Marleen van Beers Altis MC Team 2 55,61 56,00 400
    8 Nathalie Kruisinga VAV MC 56,84 --- 373
    9 Janneke van Hofslot Altis MC Team 1 56,95 54,00 0
    10 Nadia de Keijzer BAV MC Team 1 57,94 --- 349
    11 Suus Warmelts AV Phoenix MC 58,94 --- 328
    12 Marloes Kerstholt Altis MC Team 2 59,70 58,00 0
    13 Floortje ...uwenhuijs AV Phoenix MC 59,81 --- 311
    14 Lisa Stolk Altis MC Team 4 1:01,91 58,00 271
    15 Veerle de Wit AV Triathl...MC Team 2 1:02,42 48,46 261
    16 Rinske den Heijer AV Pijnenburg MC 1:02,71 1:00,76 256
    17 Lisette Rooding AV Triathl...MC Team 1 1:03,77 --- 237
    18 Doortje va...der Heide AV Pijnenburg MC 1:03,89 --- 235
    19 Beyza Kazmiroglu BAV MC Team 1 1:04,47 --- 0
    20 Rianne de Leeuw Altis MC Team 3 1:05,18 1:01,00 213
    21 Noor Schepers Altis MC Team 3 1:06,73 59,00 188
    22 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 1:07,44 --- 177
    23 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix MC 1:07,94 --- 0
    24 Jitske van Helden AV Triathl...MC Team 2 1:09,08 --- 0
    25 Kirsten Medema Altis MC Team 4 1:10,13 --- 137
    Maud Hoebe Altis MC Team 3 DNS 1:00,00 0
    Maud Kaarsgaren Fit MC DNS 59,65 0
    Sophie Praas AV Triathl...MC Team 1 DNF 50,78 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Manon de Bruin Altis MC Team 1 29,01 --- 480
    2 Catharina van Lange BAV MC Team 1 24,42 --- 404
    3 Linde van Dijken VAV MC 24,19 20,86 400
    4 Aylin Rink Altis MC Team 2 21,69 --- 356
    5 Rianne de Leeuw Altis MC Team 3 20,49 --- 333
    6 Isabel Cola AV Triathl...MC Team 1 16,13 --- 246
    7 Noor Schepers Altis MC Team 3 16,09 --- 0
    8 Emma te Winkel AV Triathl...MC Team 1 13,92 --- 0
    9 Kirsten Medema Altis MC Team 4 13,74 --- 194
    10 Nicoline van Vught Altis MC Team 2 12,97 --- 0
    11 Debora Delhez Altis MC Team 4 12,81 --- 0
    12 Famke Terpstra BAV MC Team 2 12,78 --- 171
    13 Amber Pieterse BAV MC Team 2 12,64 --- 0
    14 Jeske Wiemans AV Pijnenburg MC 12,63 15,89 168
    15 Daantje Mekel AV Phoenix MC 12,62 --- 167
    16 Marit Jansons AV Triathl...MC Team 2 11,12 --- 130
    17 Yda de Jong Fit MC 9,41 --- 85

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sophie Praas AV Triathl...MC Team 1 12,25 --- 625
    2 Linde van Dijken VAV MC 10,05 9,59 525
    3 Amy Walraven Altis MC Team 1 9,80 --- 513
    4 Catharina van Lange BAV MC Team 1 9,30 --- 488
    5 Manon de Bruin Altis MC Team 1 8,69 --- 0
    6 Maud Kaarsgaren Fit MC 8,32 --- 438
    7 Emma te Winkel AV Triathl...MC Team 1 8,00 --- 0
    8 Rosalie Mutgeert AV Pijnenburg MC 7,72 7,98 406
    9 Nicoline van Vught Altis MC Team 2 7,38 --- 387
    10 Jeske Wiemans AV Pijnenburg MC 6,75 6,95 0
    11 Amber Pieterse BAV MC Team 2 6,74 --- 351
    12 Sanne Berning Altis MC Team 4 6,72 --- 349
    13 Stella Versteegen Altis MC Team 2 6,61 --- 0
    14 Keet Rogh VAV MC 6,34 --- 0
    15 Lisa Schuurman AV Triathl...MC Team 2 6,31 --- 325
    16 Iris van Gisbergen BAV MC Team 2 6,27 --- 0
    17 Roos van der Kieft Altis MC Team 3 6,22 --- 320
    18 Kaixin Tensen AV Triathl...MC Team 2 6,21 --- 0
    19 Aniek Kothman Altis MC Team 3 6,02 --- 0
    20 Kirsten Medema Altis MC Team 4 5,51 --- 0
    21 Daantje Mekel AV Phoenix MC 5,29 --- 261

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nathalie Kruisinga VAV MC 1,45 1,50 582
    2 Rosalie Mutgeert AV Pijnenburg MC 1,40 1,35 541
    3 Chaja Plochg AV Triathl...MC Team 1 1,35 --- 499
    3 Emma van de Beek BAV MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Maura te Grotenhuis AV Triathl...MC Team 1 1,30 --- 0
    6 Marloes Kerstholt Altis MC Team 2 1,30 --- 462
    6 Meike Hoekzema Altis MC Team 3 1,30 --- 462
    8 Suus Warmelts AV Phoenix MC 1,25 --- 426
    9 Valerie Bernasco AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 0
    10 Kendra Limburg AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 426
    10 Manon de Bruin Altis MC Team 1 1,25 --- 426
    12 Ilse Kooijman Altis MC Team 2 1,25 --- 0
    13 Yda de Jong Fit MC 1,25 --- 426
    14 Marit van Gageldonk Altis MC Team 4 1,20 --- 389
    15 Simone Zweers AV Pijnenburg MC 1,15 --- 0
    Sanne Berning Altis MC Team 4 NM --- 0
    Catharina van Lange BAV MC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nuriya Mets AV Pijnenburg MC 4,46 +1.3 m/s4,78 510
    2 Loes Vogelaar Fit MC 4,44 +2.0 m/s--- 506
    3 Ellis de Vries Altis MC Team 1 4,36 +2.0 m/s--- 490
    4 Puk Poulijn Altis MC Team 1 4,33 +0.9 m/s--- 0
    5 Emma van de Beek BAV MC Team 1 4,29 +0.7 m/s--- 476
    6 Julia Valkenburg VAV MC 4,22 +0.5 m/s4,35 462
    7 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MC Team 1 3,95 +2.3 m/s--- 408
    8 Juno Bakker BAV MC Team 1 3,93 +2.6 m/s--- 0
    9 Sophie Leerink AV Phoenix MC 3,85 +0.7 m/s--- 388
    10 Stella Versteegen Altis MC Team 2 3,81 +4.0 m/s--- 380
    11 Meike Hoekzema Altis MC Team 3 3,77 +2.9 m/s--- 372
    12 Mabel van de Ridder VAV MC 3,75 +2.1 m/s--- 0
    13 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MC Team 1 3,74 +1.7 m/s--- 0
    14 Marloes Kerstholt Altis MC Team 2 3,70 +1.9 m/s--- 0
    15 Famke Terpstra BAV MC Team 2 3,50 +1.1 m/s--- 318
    16 Lieke Maassen Altis MC Team 3 3,46 +2.4 m/s--- 0
    17 Amanda Buijtenhuis AV Pijnenburg MC 3,45 +1.7 m/s--- 0
    18 Lisa Schuurman AV Triathl...MC Team 2 3,41 +2.3 m/s--- 300
    19 Marit Jansons AV Triathl...MC Team 2 3,37 +1.5 m/s--- 0
    20 Sanne Berning Altis MC Team 4 3,37 +1.0 m/s--- 292
    21 Debora Delhez Altis MC Team 4 3,21 +0.5 m/s--- 0