Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 102
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:30 n/a Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    12:15 n/a 60mH Uitslagen
    12:30 n/a Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    12:45 n/a Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    13:00 n/a 1000m Uitslagen
    13:00 n/a Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    14:00 n/a Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    14:30 n/a Discus
    Discus
    Uitslagen
    14:30 n/a Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    15:00 n/a 60m Uitslagen


    Tijdschema

    11:30u15:30u
    Meisjes Junior D
    Ver - Bak 2
    60mH
    Kogel - Bak 1
    2 onderdelen
    Hoog - Mat 1
    2 onderdelen
    Hoog - Mat 1
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mH4x60mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    584 Amber Brouwer Altis - Altis MD Team 2 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2MJD - Ver - groep 1 ----- 462
    585 Amber Staal Altis - Altis MD Team 4 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver - groep 1 ----- 464
    586 Anika van der Wolf Altis - Altis MD Team 3 60mH
    Discus
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Hoog - groep 1 ----- 426
    587 Dagmar Schepers Altis - Altis MD Team 2 1000m
    Discus
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 695
    588 Elin Kruizenga Altis - Altis MD Team 2 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 2 ----- 387
    589 Elka Wybenga Altis - Altis MD Team 1 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog - groep 1 ------ 0
    590 Ella Lommen Altis - Altis MD Team 2 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 ----- 850
    591 Emma Swaanen Altis - Altis MD Team 5 1000m
    Discus
    Ver
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Ver - groep 1 ----- 365
    592 Eva Kroon Altis - Altis MD Team 1 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------ 468
    593 Fianne de Boer Altis - Altis MD Team 4 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog - groep 1 ----- 0
    594 Fleur van ... Klooster Altis - Altis MD Team 4 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Koge...- groep 2MJD - Ver - groep 2 ----- 358
    595 Floor Zijlstra Altis - Altis MD Team 4 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 ----- 904
    596 Indira Hassen Altis - Altis MD Team 2 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ----- 771
    597 Isabel Kerstholt Altis - Altis MD Team 1 1000m
    Discus
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 0
    598 Jasmijn Post Altis - Altis MD Team 5 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 2 ----- 748
    599 Jetske Meijer Altis - Altis MD Team 1 60mH
    Discus
    Ver
    MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Ver - groep 1 ----- 1380
    600 Katya Stappers Altis - Altis MD Team 5 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 1 ----- 0
    601 Keziah Orie Altis - Altis MD Team 3 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Koge...- groep 2 ----- 513
    602 Lieke Koene Altis - Altis MD Team 4 Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ------ 361
    603 Loes Kempe Altis - Altis MD Team 1 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m ------ 532
    604 Lola Uffels Altis - Altis MD Team 3 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2MJD - Ver - groep 2 ----- 621
    605 Lotte Buitenkamp Altis - Altis MD Team 3 Discus
    Kogel
    Ver
    MJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1MJD - Ver - groep 1 ----- 520
    607 Maartje Rinsema Altis - Altis MD Team 3 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ----- 706
    608 Marinka Schuurman Altis - Altis MD Team 1 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 ----- 1203
    609 Marit Simonse Altis - Altis MD Team 1 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 ----- 595
    610 Marlot Groeneweg Altis - Altis MD Team 2 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ----- 783
    611 Myrthe Martens Altis - Altis MD Team 4 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m ------ 423
    612 Naomie Höhn Altis - Altis MD Team 1 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Koge...- groep 2 ----- 1169
    613 Noor Uyt d... Boogaard Altis - Altis MD Team 3 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m ----- 515
    614 Renée van de Mast Altis - Altis MD Team 4 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ----- 847
    615 Robin van der Have Altis - Altis MD Team 4 4x60m
    Discus
    MJD - Discus ------ 232
    616 Sasha Klein Altis - Altis MD Team 5 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 ----- 682
    617 Selma Martens Altis - Altis MD Team 5 60mH
    Discus
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Hoog - groep 1 ----- 726
    618 Sofie van Kooij Altis - Altis MD Team 3 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m ------ 450
    619 Sterre van der Zouw Altis - Altis MD Team 2 60m
    Discus
    Hoog
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Hoog - groep 1 ----- 0
    620 Tara Beckers Altis - Altis MD Team 5 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ----- 562
    642 Camille Morren AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - Koge...- groep 2MJD - Hoog - groep 1 ----- 389
    643 Coos Veldpaus AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 1467
    644 Farah Visser AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 4x60m
    Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog - groep 1 ----- 389
    645 Imke Boersma AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver - groep 2 ----- 895
    646 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ----- 914
    647 Koosje van der Molen AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 ----- 742
    648 Lieke van Beek AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 1 ----- 0
    649 Margriet v... der Vegt AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver - groep 1 ----- 155
    650 Noor Broekstra AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog - groep 2 ----- 323
    651 Roos van der Linden AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH ----- 694
    652 Veerle Dijkstra AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver - groep 1 ----- 262
    653 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Koge...- groep 2 ----- 545
    674 Anne van de Coterlet Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver - groep 1 ------ 0
    675 Anouk Wegerif Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH ------ 503
    676 Dionne Eichhorn Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 4x60m
    Kogel
    MJD - Koge...- groep 1 ------ 437
    677 Elise Hamberg Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 60m
    4x60m
    MJD - 60m ------ 0
    678 Eva van Ieperen Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ----- 788
    679 Floor den Heijer Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver - groep 2 ------ 282
    680 Floor Spaan Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Koge...- groep 2 ------ 0
    681 Iris Barlo Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 Kogel
    Ver
    MJD - Koge...- groep 2MJD - Ver - groep 1 ------ 432
    682 Jayde de Bruijn Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Koge...- groep 1MJD - Ver - groep 2 ----- 588
    683 Laetitia Mets Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 4x60m
    Discus
    MJD - Discus ------ 0
    684 Lauren van Beuningen Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog - groep 1 ------ 459
    685 Merel Hulshof Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog - groep 2 ------ 715
    686 Milou van Bekkum Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 1000m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus ------ 395
    687 Myla Lega... Melendez Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 1 60m
    4x60m
    MJD - 60m ------ 351
    688 Sophie de Graaf Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 60m
    4x60m
    MJD - 60m ------ 434
    689 Xanthe Pool Pijnenburg - AV Pijnenb...MD Team 2 60m
    4x60m
    MJD - 60m ------ 383
    732 Anissa Toumi Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 ----- 942
    733 Annelou Praas Triathlon - AV Triathl...MD Team 1 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 804
    734 Daan Blijenberg Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH ----- 621
    735 Eeske Roex Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 77
    736 Emma Landman Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog - groep 1 ----- 354
    737 Evy Post Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 ----- 426
    738 Indyra Jonkers Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 0
    739 Isa van Si...rtensdijk Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 1 ----- 451
    740 Jolijn Stemerdink Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Koge...- groep 2MJD - Ver - groep 2 ----- 718
    741 Joyce Bakker Schut Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver - groep 2 ----- 685
    742 Jula Wilms Triathlon - AV Triathl...MD Team 1 60m
    Discus
    Ver
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Ver - groep 2 ----- 0
    743 Lena Broere Triathlon - AV Triathl...MD Team 1 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog - groep 1 ----- 510
    744 Lieke Bakker Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH ----- 316
    745 Meike Stoter Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ----- 879
    746 Nina van der Vat Triathlon - AV Triathl...MD Team 1 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver - groep 1 ----- 1306
    747 Nora Kwakman Triathlon - AV Triathl...MD Team 1 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 2 ----- 422
    748 Nora Stemerding Triathlon - AV Triathl...MD Team 2 1000m
    Discus
    Ver
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Ver - groep 1 ----- 325
    749 Senna Vroemen Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 2 ----- 608
    750 Silke Mensink Triathlon - AV Triathl...MD Team 1 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 ----- 902
    751 Silke van de Grint Triathlon - AV Triathl...MD Team 3 60m
    Discus
    Ver
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Ver - groep 1 ----- 383
    783 Cato Velstra BAV - BAV MD 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 ----- 316
    784 Dionne Hop BAV - BAV MD 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Koge...- groep 2MJD - Ver - groep 1 ----- 263
    785 Elizabeth Xanthou BAV - BAV MD 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 ----- 847
    786 Febe Bakker BAV - BAV MD 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m ----- 900
    804 Janna van ...Coevering Fit - Fit MD 1000m
    Discus
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Koge...- groep 1 ----- 144
    805 Julia Borst Fit - Fit MD 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m ------ 458
    807 Noia Veenstra Fit - Fit MD 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 ----- 866
    808 Nynke Streppel Fit - Fit MD 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH ----- 1048
    809 Renske Jekel Fit - Fit MD 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - Koge...- groep 2MJD - Ver - groep 1 ----- 464
    832 Fenna Achterberg VAV - VAV MD 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Koge...- groep 1MJD - Hoog - groep 2 ----- 1906
    833 Janne Leenders VAV - VAV MD 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m ------ 415
    834 Jiska Mollema VAV - VAV MD 60mH
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Koge...- groep 2 ------ 0
    835 Kim de Pater VAV - VAV MD Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog - groep 1 ------ 0
    836 Marre Looijen VAV - VAV MD 4x60m
    ------- 0
    837 Meike Leenders VAV - VAV MD 1000m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus ------ 779
    838 Nina Leijten VAV - VAV MD 60m
    4x60m
    MJD - 60m ------ 0
    839 Rosella van Keulen VAV - VAV MD 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver - groep 2 ----- 1792
    840 Suus van Schaik VAV - VAV MD 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver - groep 1 ----- 576

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 36
    AV Phoenix PHNX 12
    AV Pijnenburg PNBG 16
    AV Triathlon Triathlon 20
    BAV BAV 4
    Fit FIT 5
    VAV VAV 9
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Altis MD Team 1 Altis - MJD
    Begeleider: Harold Schepers
    8 6025
    2 VAV MD VAV - MJD
    Begeleider: Richard Achterberg
    Jurylid: Bianca Brouwer
    9 6013
    3 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Sibren van den Berg
    6 4779
    4 AV Triathlon MD Team 1 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Isabel Struik
    6 4521
    5 Altis MD Team 2 Altis - MJD
    Begeleider: Harold Schepers
    7 4481
    6 Altis MD Team 3 Altis - MJD
    Begeleider: Harold Schepers
    7 4318
    7 Altis MD Team 4 Altis - MJD
    Begeleider: Harold Schepers
    8 4137
    8 AV Triathlon MD Team 3 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Isabel Struik
    7 3984
    9 AV Triathlon MD Team 2 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Isabel Struik
    7 3889
    10 AV Pijnenburg MD Team 1 AV Pijnenburg - MJD
    Begeleider: Rob Land
    Jurylid: nnb
    7 3817
    11 Fit MD Fit - MJD
    Begeleider: Linde Lammers
    Jurylid: Johan Vogelaar
    5 3546
    12 Altis MD Team 5 Altis - MJD
    Begeleider: Harold Schepers
    6 3467
    13 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Sibren van den Berg
    6 2887
    14 BAV MD BAV - MJD
    Begeleider: Bas van der Vuurst
    Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
    4 2846
    15 AV Pijnenburg MD Team 2 AV Pijnenburg - MJD
    Begeleider: Rob Land
    Jurylid: nnb
    9 2804
    16 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD 0 0
    16 AV Pijnenburg MD Team 3 AV Pijnenburg - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Rosella van Keulen VAV MD 8,15 -1.8 m/s8,10 727
    2 Coos Veldpaus AV Phoenix MD Team 1 8,42 -1.8 m/s8,61 666
    3 Marit Simonse Altis MD Team 1 8,76 -1.8 m/s8,72 595
    4 Naomie Höhn Altis MD Team 1 8,85 -1.8 m/s8,84 578
    5 Suus van Schaik VAV MD 8,86 -1.8 m/s8,84 576
    6 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD Team 1 9,05 +1.1 m/s9,30 539
    7 Imke Boersma AV Phoenix MD Team 1 9,08 -1.8 m/s9,04 0
    8 Elizabeth Xanthou BAV MD 9,15 -1.8 m/s9,20 521
    9 Noor Uyt d... Boogaard Altis MD Team 3 9,18 +1.1 m/s9,29 515
    10 Keziah Orie Altis MD Team 3 9,19 -1.8 m/s9,06 513
    11 Lena Broere AV Triathl...MD Team 1 9,21 +0.9 m/s--- 510
    12 Renée van de Mast Altis MD Team 4 9,26 +1.1 m/s9,48 501
    13 Febe Bakker BAV MD 9,38 +1.1 m/s9,36 480
    14 Noia Veenstra Fit MD 9,41 +1.1 m/s9,34 474
    15 Nina van der Vat AV Triathl...MD Team 1 9,46 +0.9 m/s--- 466
    16 Amber Staal Altis MD Team 4 9,47 +1.1 m/s9,44 464
    17 Lauren van Beuningen AV Pijnenb...MD Team 1 9,50 +0.9 m/s--- 459
    18 Indira Hassen Altis MD Team 2 9,52 +0.5 m/s9,66 455
    19 Nina Leijten VAV MD 9,54 +0.5 m/s9,61 0
    20 Sophie de Graaf AV Pijnenb...MD Team 2 9,65 +1.8 m/s--- 434
    21 Ella Lommen Altis MD Team 2 9,66 +1.1 m/s9,59 432
    22 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 9,71 +0.5 m/s9,68 424
    23 Loes Kempe Altis MD Team 1 9,72 +1.1 m/s9,57 0
    24 Sterre van der Zouw Altis MD Team 2 9,74 +0.5 m/s10,03 0
    25 Sasha Klein Altis MD Team 5 9,92 +0.5 m/s10,05 390
    26 Tara Beckers Altis MD Team 5 9,96 +1.8 m/s--- 384
    27 Xanthe Pool AV Pijnenb...MD Team 2 9,97 +1.8 m/s--- 383
    28 Jula Wilms AV Triathl...MD Team 1 10,14 +1.8 m/s10,80 0
    29 Elise Hamberg AV Pijnenb...MD Team 2 10,15 +1.8 m/s--- 0
    30 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 10,16 +0.5 m/s10,20 354
    31 Myla Lega... Melendez AV Pijnenb...MD Team 1 10,18 +1.8 m/s--- 351
    32 Daan Blijenberg AV Triathl...MD Team 2 10,19 +0.9 m/s--- 349
    33 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 3 10,42 +0.9 m/s--- 316
    34 Eeske Roex AV Triathl...MD Team 2 10,43 +0.5 m/s10,50 0
    35 Roos van der Linden AV Phoenix MD Team 2 10,56 +1.8 m/s--- 297
    36 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 3 10,60 +0.9 m/s--- 291
    37 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MD Team 2 11,20 +1.8 m/s12,12 0
    38 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 3 11,55 +0.9 m/s--- 0
    Fianne de Boer Altis MD Team 4 DNS 10,04 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nynke Streppel Fit MD 3:14,45 3:10,29 585
    2 Loes Kempe Altis MD Team 1 3:21,91 3:19,50 532
    3 Meike Leenders VAV MD 3:29,01 3:31,50 486
    4 Marlot Groeneweg Altis MD Team 2 3:30,90 3:34,16 474
    5 Eva Kroon Altis MD Team 1 3:31,83 3:29,00 468
    6 Julia Borst Fit MD 3:33,46 3:47,14 458
    7 Nina van der Vat AV Triathl...MD Team 1 3:33,58 3:38,00 458
    8 Sofie van Kooij Altis MD Team 3 3:34,86 3:31,04 450
    9 Meike Stoter AV Triathl...MD Team 2 3:37,74 3:30,00 433
    10 Myrthe Martens Altis MD Team 4 3:39,49 3:34,79 423
    11 Nora Kwakman AV Triathl...MD Team 1 3:39,67 3:50,00 422
    12 Eva van Ieperen AV Pijnenb...MD Team 1 3:39,82 --- 421
    13 Febe Bakker BAV MD 3:39,89 3:40,88 420
    14 Janne Leenders VAV MD 3:40,85 3:42,13 415
    15 Jasmijn Post Altis MD Team 5 3:42,78 3:48,45 404
    16 Janna van ...Coevering Fit MD 3:43,08 3:46,41 0
    17 Elin Kruizenga Altis MD Team 2 3:45,92 3:36,00 387
    18 Maartje Rinsema Altis MD Team 3 3:46,88 3:41,14 382
    19 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 3 3:49,28 4:00,00 369
    20 Emma Swaanen Altis MD Team 5 3:49,98 3:52,17 365
    21 Katya Stappers Altis MD Team 5 3:51,38 3:52,53 0
    22 Floor Zijlstra Altis MD Team 4 3:55,32 4:10,84 338
    23 Nora Stemerding AV Triathl...MD Team 2 3:57,87 3:59,00 325
    24 Noor Broekstra AV Phoenix MD Team 1 3:58,22 4:02,00 323
    25 Anouk Wegerif AV Pijnenb...MD Team 2 4:00,21 --- 314
    26 Senna Vroemen AV Triathl...MD Team 3 4:00,29 4:00,00 313
    27 Amber Staal Altis MD Team 4 4:03,47 3:55,31 0
    28 Noor Uyt d... Boogaard Altis MD Team 3 4:06,87 4:07,60 0
    29 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 3 4:11,21 --- 0
    30 Veerle Dijkstra AV Phoenix MD Team 1 4:11,50 4:04,95 262
    31 Dagmar Schepers Altis MD Team 2 4:13,53 4:22,32 0
    32 Daan Blijenberg AV Triathl...MD Team 2 4:21,11 --- 0
    33 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MD Team 2 4:22,63 --- 215
    34 Roos van der Linden AV Phoenix MD Team 2 4:23,29 4:18,19 213
    35 Anne van de Coterlet AV Pijnenb...MD Team 2 4:23,48 --- 0
    36 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MD Team 2 4:38,47 4:20,38 155
    37 Lieke van Beek AV Phoenix MD Team 2 4:42,76 --- 0
    Isabel Kerstholt Altis MD Team 1 DNF 3:52,96 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Fenna Achterberg VAV MD 9,70 +1.7 m/s9,47 652
    2 Marinka Schuurman Altis MD Team 1 10,21 +1.7 m/s10,31 580
    3 Jetske Meijer Altis MD Team 1 10,52 +1.7 m/s10,62 540
    4 Rosella van Keulen VAV MD 10,72 +1.7 m/s10,88 515
    5 Nynke Streppel Fit MD 11,16 +2.2 m/s--- 463
    6 Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 3 11,27 +2.2 m/s--- 451
    7 Meike Stoter AV Triathl...MD Team 2 11,31 +1.7 m/s11,30 446
    8 Anissa Toumi AV Triathl...MD Team 3 11,34 +1.0 m/s11,70 443
    9 Imke Boersma AV Phoenix MD Team 1 11,45 +1.0 m/s11,62 431
    10 Jiska Mollema VAV MD 11,69 +1.7 m/s11,47 0
    11 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD Team 1 12,00 +0.5 m/s12,58 375
    12 Eva van Ieperen AV Pijnenb...MD Team 1 12,08 +2.2 m/s--- 367
    13 Eva Kroon Altis MD Team 1 12,13 +1.0 m/s12,22 0
    14 Silke Mensink AV Triathl...MD Team 1 12,14 +2.2 m/s--- 361
    15 Renée van de Mast Altis MD Team 4 12,30 +1.4 m/s12,87 346
    16 Maartje Rinsema Altis MD Team 3 12,54 +0.5 m/s12,67 324
    17 Indira Hassen Altis MD Team 2 12,63 +0.5 m/s12,64 316
    18 Cato Velstra BAV MD 12,64 +1.0 m/s12,53 316
    19 Marlot Groeneweg Altis MD Team 2 12,71 +0.5 m/s12,64 309
    20 Selma Martens Altis MD Team 5 13,02 +1.0 m/s12,26 283
    21 Daan Blijenberg AV Triathl...MD Team 2 13,16 +1.4 m/s13,10 272
    22 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 3 13,19 -0.9 m/s13,40 0
    23 Evy Post AV Triathl...MD Team 2 13,24 +1.4 m/s13,00 0
    24 Floor Zijlstra Altis MD Team 4 13,43 +1.4 m/s12,98 250
    25 Lola Uffels Altis MD Team 3 13,66 +0.5 m/s12,80 233
    26 Anika van der Wolf Altis MD Team 3 14,00 -0.9 m/s13,95 0
    27 Anouk Wegerif AV Pijnenb...MD Team 2 14,26 -0.9 m/s--- 189
    28 Roos van der Linden AV Phoenix MD Team 2 14,33 -0.9 m/s14,30 184
    29 Tara Beckers Altis MD Team 5 14,43 -0.9 m/s--- 178
    Fianne de Boer Altis MD Team 4 DNS 12,30 0
    Floor den Heijer AV Pijnenb...MD Team 2 DNS --- 0
    Amber Brouwer Altis MD Team 2 DNF 12,89 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Meike Leenders VAV MD 19,24 18,02 293
    2 Merel Hulshof AV Pijnenb...MD Team 1 19,03 --- 289
    3 Jetske Meijer Altis MD Team 1 18,80 --- 284
    4 Coos Veldpaus AV Phoenix MD Team 1 18,09 --- 270
    5 Isabel Kerstholt Altis MD Team 1 18,02 --- 0
    6 Annelou Praas AV Triathl...MD Team 1 17,87 --- 266
    7 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MD Team 2 16,80 --- 245
    8 Jula Wilms AV Triathl...MD Team 1 16,78 --- 0
    9 Laetitia Mets AV Pijnenb...MD Team 1 16,44 --- 0
    10 Dagmar Schepers Altis MD Team 2 16,21 --- 233
    11 Robin van der Have Altis MD Team 4 16,20 --- 232
    12 Farah Visser AV Phoenix MD Team 2 15,21 --- 0
    13 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MD Team 2 13,77 --- 180
    14 Sterre van der Zouw Altis MD Team 2 12,30 --- 0
    14 Kim de Pater VAV MD 12,30 12,01 0
    16 Lotte Buitenkamp Altis MD Team 3 12,26 --- 145
    17 Janna van ...Coevering Fit MD 12,22 --- 144
    18 Floor Spaan AV Pijnenb...MD Team 2 12,16 --- 0
    19 Anika van der Wolf Altis MD Team 3 11,70 --- 0
    20 Selma Martens Altis MD Team 5 11,53 --- 127
    21 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 3 10,15 --- 92
    22 Eeske Roex AV Triathl...MD Team 2 9,56 --- 77
    23 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 3 9,52 --- 0
    24 Nora Stemerding AV Triathl...MD Team 2 9,31 --- 0
    25 Emma Swaanen Altis MD Team 5 9,26 --- 0
    26 Lieke Koene Altis MD Team 4 7,70 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Naomie Höhn Altis MD Team 1 11,48 --- 591
    1 Fenna Achterberg VAV MD 11,48 --- 591
    3 Jayde de Bruijn AV Pijnenb...MD Team 1 11,42 --- 588
    4 Annelou Praas AV Triathl...MD Team 1 10,32 --- 538
    5 Coos Veldpaus AV Phoenix MD Team 1 10,17 --- 531
    6 Iris Barlo AV Pijnenb...MD Team 1 9,38 --- 0
    7 Renske Jekel Fit MD 8,82 --- 464
    8 Dagmar Schepers Altis MD Team 2 8,79 --- 462
    9 Isabel Kerstholt Altis MD Team 1 8,30 --- 0
    10 Dionne Eichhorn AV Pijnenb...MD Team 2 8,29 --- 437
    11 Camille Morren AV Phoenix MD Team 1 7,40 --- 0
    11 Floor Spaan AV Pijnenb...MD Team 2 7,40 --- 0
    13 Lotte Buitenkamp Altis MD Team 3 7,17 --- 375
    14 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MD Team 2 6,94 --- 362
    15 Lieke Koene Altis MD Team 4 6,92 --- 361
    16 Keziah Orie Altis MD Team 3 6,88 --- 0
    17 Jasmijn Post Altis MD Team 5 6,63 --- 344
    18 Jiska Mollema VAV MD 6,62 6,99 0
    19 Elin Kruizenga Altis MD Team 2 6,57 --- 0
    20 Janna van ...Coevering Fit MD 6,50 --- 0
    21 Nora Kwakman AV Triathl...MD Team 1 6,44 --- 0
    22 Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 6,02 --- 0
    23 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MD Team 2 5,91 --- 300
    24 Senna Vroemen AV Triathl...MD Team 3 5,83 --- 295
    25 Eeske Roex AV Triathl...MD Team 2 5,62 --- 0
    26 Lieke van Beek AV Phoenix MD Team 2 5,39 --- 0
    27 Dionne Hop BAV MD 5,33 --- 263
    28 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 3 4,89 --- 0
    29 Katya Stappers Altis MD Team 5 4,70 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenna Achterberg VAV MD 1,55 --- 663
    2 Marinka Schuurman Altis MD Team 1 1,50 --- 623
    3 Elka Wybenga Altis MD Team 1 1,45 --- 0
    4 Silke Mensink AV Triathl...MD Team 1 1,40 --- 541
    5 Anissa Toumi AV Triathl...MD Team 3 1,35 --- 499
    6 Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 3 1,30 --- 0
    7 Amber Brouwer Altis MD Team 2 1,30 --- 462
    8 Evy Post AV Triathl...MD Team 2 1,25 --- 426
    9 Lola Uffels Altis MD Team 3 1,25 --- 0
    10 Anika van der Wolf Altis MD Team 3 1,25 --- 426
    11 Lauren van Beuningen AV Pijnenb...MD Team 1 1,25 --- 0
    12 Merel Hulshof AV Pijnenb...MD Team 1 1,25 --- 426
    13 Camille Morren AV Phoenix MD Team 1 1,20 --- 389
    13 Farah Visser AV Phoenix MD Team 2 1,20 --- 389
    15 Sterre van der Zouw Altis MD Team 2 1,20 --- 0
    16 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 1,15 --- 0
    17 Floor Zijlstra Altis MD Team 4 1,10 --- 316
    17 Selma Martens Altis MD Team 5 1,10 --- 316
    19 Kim de Pater VAV MD 1,10 1,15 0
    20 Lena Broere AV Triathl...MD Team 1 1,05 --- 0
    Noor Broekstra AV Phoenix MD Team 1 DNS --- 0
    Fianne de Boer Altis MD Team 4 DNS --- 0
    Cato Velstra BAV MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jetske Meijer Altis MD Team 1 4,68 -2.6 m/s--- 556
    2 Rosella van Keulen VAV MD 4,65 4,67 550
    3 Suus van Schaik VAV MD 4,48 +1.9 m/s4,35 0
    4 Imke Boersma AV Phoenix MD Team 1 4,23 --- 464
    5 Marit Simonse Altis MD Team 1 4,11 --- 0
    6 Iris Barlo AV Pijnenb...MD Team 1 4,07 +2.0 m/s--- 432
    7 Ella Lommen Altis MD Team 2 4,00 --- 418
    8 Jayde de Bruijn AV Pijnenb...MD Team 1 3,97 --- 0
    9 Veerle Dijkstra AV Phoenix MD Team 1 3,91 +2.2 m/s--- 0
    10 Noia Veenstra Fit MD 3,87 --- 392
    11 Lola Uffels Altis MD Team 3 3,85 --- 388
    12 Nina van der Vat AV Triathl...MD Team 1 3,82 +1.2 m/s--- 382
    13 Renske Jekel Fit MD 3,80 +0.0 m/s--- 0
    14 Amber Brouwer Altis MD Team 2 3,73 +2.2 m/s--- 0
    15 Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 3,70 --- 358
    16 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MD Team 2 3,69 --- 356
    17 Lotte Buitenkamp Altis MD Team 3 3,66 +3.1 m/s--- 0
    18 Amber Staal Altis MD Team 4 3,58 +0.0 m/s--- 0
    19 Elizabeth Xanthou BAV MD 3,54 --- 326
    20 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 3,50 --- 318
    21 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 3 3,49 --- 316
    22 Jula Wilms AV Triathl...MD Team 1 3,42 --- 0
    23 Sasha Klein Altis MD Team 5 3,37 --- 292
    24 Emma Swaanen Altis MD Team 5 3,34 +1.7 m/s--- 0
    25 Floor den Heijer AV Pijnenb...MD Team 2 3,32 --- 282
    26 Nora Stemerding AV Triathl...MD Team 2 3,30 +0.5 m/s--- 0
    27 Anne van de Coterlet AV Pijnenb...MD Team 2 3,25 +1.9 m/s--- 0
    28 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 3 3,14 +1.3 m/s--- 0
    29 Dionne Hop BAV MD 3,11 +0.3 m/s--- 0
    30 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MD Team 2 2,81 +0.8 m/s--- 0