Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 152
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m3000m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoogTeam punten
    508 Inge van Dijk AAC Speer
    MJA Gr 1 -...eerwerpen AAC Meisjes ----------- 682
    509 Nynke van den Heuvel AAC 200m
    4x400m
    MJA - 200m AAC Meisjes ---------- 0
    510 Megan Hoogland AAC Kogel
    Hoog
    MJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 1 -...gspringen AAC Meisjes ---------- 0
    511 Sophie Jebose AAC HSS
    Polshoog
    MJA Gr 1 - HSSMJA - Polshoog AAC Meisjes ---------- 1391
    512 Nikki Kraaijeveld AAC 100m
    400mH
    MJA - 100mMJA - 400mH AAC Meisjes ---------- 1450
    513 Thirza Matilda AAC Discus
    MJA Gr 1 -...cuswerpen AAC Meisjes ----------- 0
    514 Gwen Reuver AAC 4x400m
    AAC Meisjes ----------- 0
    515 Rosa Westra AAC 800m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 800mMJA Gr 2 -...gspringen AAC Meisjes --------- 1207
    516 Beau Winnubst AAC 200m
    4x400m
    MJA - 200m AAC Meisjes ---------- 702
    517 Julia Wolbink AAC Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AAC Meisjes ---------- 1263
    518 Zola Zwerver AAC 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA Gr 2 - HSS AAC Meisjes --------- 0
    544 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 3000m
    400mH
    MJA - 3000mMJA - 400mH ARV Ilion Meisjes ---------- 1291
    545 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 800m
    4x400m
    MJA - 800m ARV Ilion Meisjes ---------- 712
    546 Mieke Brinkman ARV Ilion 4x400m
    HSS
    MJA Gr 2 - HSS ARV Ilion Meisjes ---------- 0
    547 Tamara Eleonora ARV Ilion Speer
    MJA Gr 1 -...eerwerpen ARV Ilion Meisjes ----------- 723
    548 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 100m
    Kogel
    Polshoog
    MJA - 100mMJA Gr 1 -...gelstotenMJA - Polshoog ARV Ilion Meisjes --------- 1974
    549 Britta de Haan ARV Ilion 200m
    Speer
    Hoog
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gspringen ARV Ilion Meisjes --------- 743
    550 Maaike van der Hulst ARV Ilion 800m
    4x400m
    MJA - 800m ARV Ilion Meisjes ---------- 0
    551 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
    MJA Gr 2 -...gspringen ARV Ilion Meisjes ----------- 883
    552 Julia Rijnenberg ARV Ilion 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m ARV Ilion Meisjes --------- 0
    553 Babet Roeling ARV Ilion Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten ARV Ilion Meisjes ---------- 498
    554 Lysette Wanders ARV Ilion Discus
    HSS
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 - HSS ARV Ilion Meisjes ---------- 546
    563 Noa Hoondert AV 1923 3000m
    MJA - 3000m AV 1923 Meisjes ----------- 549
    564 Ismay van der Klei AV 1923 4x400m
    Polshoog
    MJA - Polshoog AV 1923 Meisjes ---------- 398
    565 Loeka Klok AV 1923 800m
    4x400m
    MJA - 800m AV 1923 Meisjes ---------- 540
    566 Angelique Oyewole AV 1923 400mH
    4x400m
    Hoog
    MJA - 400mHMJA Gr 2 -...gspringen AV 1923 Meisjes --------- 309
    567 Iris de Ruiter AV 1923 200m
    Speer
    Discus
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen AV 1923 Meisjes --------- 2321
    568 Tessa de Ruiter AV 1923 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 1 -...gspringen AV 1923 Meisjes --------- 1213
    569 Justine Zwier AV 1923 100m
    4x400m
    HSS
    MJA - 100mMJA Gr 2 - HSS AV 1923 Meisjes --------- 1260
    570 Desirée van Beest AV Atverni 400mH
    4x400m
    HSS
    MJA - 400mHMJA Gr 1 - HSS AV Atverni Meisjes --------- 500
    571 Janneke Bosman AV Atverni Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Atverni Meisjes ---------- 724
    572 Joy de Bruijne AV Atverni 200m
    4x400m
    MJA - 200m AV Atverni Meisjes ---------- 591
    573 Ivanka Heijstee AV Atverni 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Atverni Meisjes --------- 637
    574 Louiza Kruiswijk AV Atverni 100m
    Hoog
    HSS
    MJA - 100mMJA Gr 1 -...gspringenMJA Gr 2 - HSS AV Atverni Meisjes --------- 1523
    575 Suzanne Miltenburg AV Atverni 4x400m
    AV Atverni Meisjes ----------- 0
    576 Danique Vogel AV Atverni 800m
    3000m
    MJA - 800mMJA - 3000m AV Atverni Meisjes ---------- 890
    577 Annemiek de Wit AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten AV Atverni Meisjes --------- 291
    596 Hieke Böhm De Spartaan Speer
    MJA Gr 1 -...eerwerpen AV De Spar...n Meisjes ----------- 0
    597 Kimberley Booij De Spartaan 100m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 100mMJA Gr 2 -...gspringen AV De Spar...n Meisjes --------- 1530
    598 Andrea Bouma De Spartaan 200m
    4x400m
    MJA - 200m AV De Spar...n Meisjes ---------- 922
    599 Lianne Daan De Spartaan Speer
    Polshoog
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA - Polshoog AV De Spar...n Meisjes ---------- 1124
    600 Rebecca Hulshof De Spartaan 4x400m
    AV De Spar...n Meisjes ----------- 0
    601 Eveline de Jong De Spartaan Kogel
    HSS
    MJA Gr 1 -...gelstotenMJA Gr 2 - HSS AV De Spar...n Meisjes ---------- 583
    602 Carmen Oosterkamp De Spartaan 800m
    3000m
    MJA - 800mMJA - 3000m AV De Spar...n Meisjes ---------- 1223
    603 Anneloes Pluimert De Spartaan 800m
    Discus
    MJA - 800mMJA Gr 2 -...cuswerpen AV De Spar...n Meisjes ---------- 0
    604 Juliette Pluimert De Spartaan 100m
    MJA - 100m AV De Spar...n Meisjes ----------- 0
    605 Lotte van Stijn De Spartaan 200m
    4x400m
    MJA - 200m AV De Spar...n Meisjes ---------- 0
    606 Rachel van der Veek De Spartaan HSS
    MJA Gr 1 - HSS AV De Spar...n Meisjes ----------- 0
    607 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 400mH
    4x400m
    Hoog
    MJA - 400mHMJA Gr 1 -...gspringen AV De Spar...n Meisjes --------- 732
    608 Inge de Willigen De Spartaan Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten AV De Spar...n Meisjes ---------- 1164
    609 Dianne Conijn DKEV 3000m
    Hoog
    MJA - 3000mMJA Gr 2 -...gspringen AV DOKEV A...r Meisjes ---------- 484
    610 Mirte Jansen DKEV 200m
    800m
    Discus
    MJA - 200mMJA - 800mMJA Gr 2 -...cuswerpen AV DOKEV A...r Meisjes --------- 336
    611 Laura Leijen DKEV 200m
    Speer
    Kogel
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV DOKEV A...r Meisjes --------- 1656
    612 Robin Post WRNG Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten AV DOKEV A...r Meisjes ---------- 502
    622 Bente Elgersma AV Haarlem 400mH
    Discus
    Hoog
    MJA - 400mHMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gspringen AV Haarlem Meisjes --------- 1143
    623 Iris Komen AV Haarlem Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Haarlem Meisjes --------- 1486
    624 Julia Postma AV Haarlem Speer
    MJA Gr 1 -...eerwerpen AV Haarlem Meisjes ----------- 0
    625 Dolkar Sherpa AV Haarlem 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m AV Haarlem Meisjes ---------- 932
    626 Anna Doodeman AV Hera 400mH
    4x400m
    Kogel
    MJA - 400mHMJA Gr 2 -...gelstoten AV Hera Meisjes --------- 548
    627 Maud Feenstra AV Hera 800m
    4x400m
    HSS
    MJA - 800mMJA Gr 2 - HSS AV Hera Meisjes --------- 1164
    628 Leonie Keppel AV Hera 200m
    4x400m
    Discus
    MJA - 200mMJA Gr 1 -...cuswerpen AV Hera Meisjes --------- 533
    629 Marijke Langendijk AV Hera 100m
    4x400m
    Polshoog
    MJA - 100mMJA - Polshoog AV Hera Meisjes --------- 1082
    630 Amber van der Putten AV Hera 100m
    200m
    HSS
    MJA - 100mMJA - 200mMJA Gr 1 - HSS AV Hera Meisjes --------- 0
    631 Jessica Schilder AV Hera Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Hera Meisjes ---------- 1694
    632 Joyce Smit AV Hera Speer
    Hoog
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gspringen AV Hera Meisjes ---------- 0
    633 Vere Tavenier AV Hera 3000m
    Hoog
    MJA - 3000mMJA Gr 1 -...gspringen AV Hera Meisjes ---------- 1114
    634 Julia Wittebrood AV Hera Speer
    MJA Gr 1 -...eerwerpen AV Hera Meisjes ----------- 388
    647 Inez Bouwen AV Lycurgus HSS
    MJA Gr 1 - HSS AV Lycurgus Meisjes ----------- 711
    648 Lisa Bruintjes AV Lycurgus 100m
    MJA - 100m AV Lycurgus Meisjes ----------- 0
    649 Nina van Diepen AV Lycurgus 4x400m
    AV Lycurgus Meisjes ----------- 0
    650 Pip Doesburg AV Lycurgus 100m
    MJA - 100m AV Lycurgus Meisjes ----------- 669
    651 Romee van Essen AV Lycurgus Hoog
    MJA Gr 1 -...gspringen AV Lycurgus Meisjes ----------- 779
    652 Anouk Haverkort AV Lycurgus Hoog
    MJA Gr 2 -...gspringen AV Lycurgus Meisjes ----------- 0
    653 Anouk Hellingh AV Lycurgus 200m
    4x400m
    MJA - 200m AV Lycurgus Meisjes ---------- 0
    654 Merel van Herp AV Lycurgus 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH AV Lycurgus Meisjes ---------- 652
    655 Annebel Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
    MJA - Polshoog AV Lycurgus Meisjes ----------- 658
    656 Emma de Koning AV Lycurgus Speer
    Discus
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen AV Lycurgus Meisjes ---------- 1067
    657 Bess van Noord AV Lycurgus 3000m
    4x400m
    MJA - 3000m AV Lycurgus Meisjes ---------- 499
    658 Hanna Voorberg AV Lycurgus 4x400m
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Lycurgus Meisjes --------- 578
    659 Didi Wals AV Lycurgus 200m
    MJA - 200m AV Lycurgus Meisjes ----------- 691
    660 Nora Winter AV Lycurgus 800m
    MJA - 800m AV Lycurgus Meisjes ----------- 682
    661 Sandra van de Grift Pijnenburg 800m
    3000m
    Discus
    MJA - 800mMJA - 3000mMJA Gr 2 -...cuswerpen AV Pijnenb...g Meisjes --------- 977
    662 Femke Jansen Pijnenburg Speer
    HSS
    Polshoog
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 - HSSMJA - Polshoog AV Pijnenb...g Meisjes --------- 478
    663 Anouck Jansen Pijnenburg Speer
    Discus
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen AV Pijnenb...g Meisjes ---------- 723
    664 Wouke van ... Klooster Pijnenburg 200m
    Hoog
    MJA - 200mMJA Gr 1 -...gspringen AV Pijnenb...g Meisjes ---------- 1407
    665 Anika Northausen Pijnenburg 100m
    200m
    400mH
    MJA - 100mMJA - 200mMJA - 400mH AV Pijnenb...g Meisjes --------- 942
    666 Joyce Kraaijenbrink AV `47 400mH
    4x400m
    Polshoog
    MJA - 400mHMJA - Polshoog AV `47 Meisjes --------- 1256
    667 Rinka Kranenburg AV `47 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...gspringen AV `47 Meisjes --------- 1247
    668 Marlène Straathof AV `47 800m
    4x400m
    HSS
    MJA - 800mMJA Gr 2 - HSS AV `47 Meisjes --------- 1188
    669 Estèlle Tamming AV `47 3000m
    MJA - 3000m AV `47 Meisjes ----------- 162
    670 Anniek Uitenbroek AV `47 100m
    200m
    HSS
    MJA - 100mMJA - 200mMJA Gr 1 - HSS AV `47 Meisjes --------- 546
    671 Ilse Vester AV `47 800m
    4x400m
    Speer
    MJA - 800mMJA Gr 1 -...eerwerpen AV `47 Meisjes --------- 0
    672 Anouschka de Waal AV `47 Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV `47 Meisjes --------- 1646
    673 Tieneke An... den Berg Avantri 3000m
    MJA - 3000m Avantri Meisjes ----------- 343
    674 Maartje Blanken Avantri 100m
    Speer
    Hoog
    MJA - 100mMJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gspringen Avantri Meisjes --------- 617
    675 Eline Brand Avantri 800m
    Discus
    MJA - 800mMJA Gr 2 -...cuswerpen Avantri Meisjes ---------- 959
    676 Rowena Spelt Avantri 200m
    Speer
    Discus
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen Avantri Meisjes --------- 380
    685 Sophie Bleijerveld BAV Kogel
    Hoog
    MJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 1 -...gspringen BAV Meisjes ---------- 1155
    686 Linde Bouma BAV 100m
    400mH
    MJA - 100mMJA - 400mH BAV Meisjes ---------- 0
    687 Julie Heij BAV Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten BAV Meisjes --------- 811
    688 Dorian Wevers BAV 3000m
    Discus
    MJA - 3000mMJA Gr 1 -...cuswerpen BAV Meisjes ---------- 545
    699 Kim van der Aar DEM Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten DEM Meisjes --------- 1236
    700 Dion Kies DEM 200m
    Speer
    Kogel
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gelstoten DEM Meisjes --------- 482
    714 Anja Bekema GACH 4x400m
    Speer
    Polshoog
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA - Polshoog GAC Hilver...m Meisjes --------- 1159
    715 Luca Bos GACH Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten GAC Hilver...m Meisjes ---------- 1037
    716 Justine Fleming GACH 3000m
    400mH
    4x400m
    MJA - 3000mMJA - 400mH GAC Hilver...m Meisjes --------- 961
    717 Eden Göbbels GACH 800m
    4x400m
    MJA - 800m GAC Hilver...m Meisjes ---------- 603
    718 Dieuwertje Kok GACH 100m
    Hoog
    MJA - 100mMJA Gr 2 -...gspringen GAC Hilver...m Meisjes ---------- 0
    719 Marieke van der Laan GACH Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten GAC Hilver...m Meisjes ---------- 0
    720 Kato Leusink GACH 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m GAC Hilver...m Meisjes --------- 1417
    721 Susan Visser GACH HSS
    MJA Gr 1 - HSS GAC Hilver...m Meisjes ----------- 668
    722 Sterre Weber GACH 200m
    Hoog
    HSS
    MJA - 200mMJA Gr 1 -...gspringenMJA Gr 2 - HSS GAC Hilver...m Meisjes --------- 726
    737 Sofia Bouwmeester KAV Holland 4x400m
    Hoog
    MJA Gr 2 -...gspringen KAV Holland Meisjes ---------- 672
    738 Tessa Kwadijk KAV Holland 4x400m
    KAV Holland Meisjes ----------- 0
    739 Marieke Mul KAV Holland Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten KAV Holland Meisjes --------- 563
    740 Sam Pronk KAV Holland 800m
    4x400m
    MJA - 800m KAV Holland Meisjes ---------- 0
    741 Nienke Veerkamp KAV Holland Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten KAV Holland Meisjes --------- 1160
    742 Marit Visser KAV Holland 800m
    4x400m
    MJA - 800m KAV Holland Meisjes ---------- 508
    767 Naomi van Daalen Leiden Kogel
    HSS
    MJA Gr 1 -...gelstotenMJA Gr 1 - HSS Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    768 Roos van Elk Leiden 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH Leiden Atl...es Team 1 ---------- 759
    769 Emma Gommers Leiden 4x400m
    Leiden Atl...es Team 1 ----------- 0
    770 Pippa Hofman Leiden 3000m
    MJA - 3000m Leiden Atl...es Team 1 ----------- 624
    771 Janneke Lemmerzaal Leiden 200m
    4x400m
    MJA - 200m Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    772 Esther Lievers Leiden 800m
    MJA - 800m Leiden Atl...es Team 1 ----------- 0
    773 Yasmin Liverpool Leiden 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m Leiden Atl...es Team 1 --------- 1715
    774 Amber van Mensch Leiden Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atl...es Team 1 ---------- 1042
    775 Lieke Pauli Leiden Discus
    Hoog
    MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gspringen Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    776 Anniek Roskam Leiden 800m
    Polshoog
    MJA - 800mMJA - Polshoog Leiden Atl...es Team 1 ---------- 1028
    777 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 100m
    Speer
    MJA - 100mMJA Gr 1 -...eerwerpen Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    778 Lucinde Wiersema Leiden Speer
    Hoog
    HSS
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gspringenMJA Gr 2 - HSS Leiden Atl...es Team 1 --------- 2303
    779 Doortje Coffeng Leiden 4x400m
    Leiden Atl...es Team 2 ----------- 0
    780 Amber van Elk Leiden 3000m
    MJA - 3000m Leiden Atl...es Team 2 ----------- 439
    781 Maudi Gaillard Leiden 800m
    MJA - 800m Leiden Atl...es Team 2 ----------- 0
    782 Lorraine Gonizzi Leiden 400mH
    4x400m
    MJA - 400mH Leiden Atl...es Team 2 ---------- 558
    783 Evi Kulker Leiden 800m
    MJA - 800m Leiden Atl...es Team 2 ----------- 531
    784 Amal Maatoug Leiden 4x400m
    Speer
    Kogel
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gelstoten Leiden Atl...es Team 2 --------- 950
    785 Madelief Nouwens Leiden 100m
    Discus
    Kogel
    MJA - 100mMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atl...es Team 2 --------- 315
    786 Melanie Overmars Leiden 200m
    4x400m
    Hoog
    MJA - 200mMJA Gr 2 -...gspringen Leiden Atl...es Team 2 --------- 672
    787 Alessandra Peters Leiden 100m
    200m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - 200mMJA Gr 1 -...gspringen Leiden Atl...es Team 2 --------- 1029
    795 Annerice Bakker Phanos Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten Phanos Meisjes ---------- 897
    796 Ellis Huistra Phanos 400mH
    4x400m
    Polshoog
    MJA - 400mHMJA - Polshoog Phanos Meisjes --------- 964
    797 Josephine Kandeh Phanos Discus
    Kogel
    MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten Phanos Meisjes ---------- 0
    798 Laura Karamowa Phanos 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m Phanos Meisjes --------- 1394
    799 Emma Kok Phanos 3000m
    MJA - 3000m Phanos Meisjes ----------- 505
    800 Lotte Proepper Phanos 800m
    4x400m
    Speer
    MJA - 800mMJA Gr 1 -...eerwerpen Phanos Meisjes --------- 1391
    801 Megan de Ruiter Phanos 100m
    200m
    4x400m
    MJA - 100mMJA - 200m Phanos Meisjes --------- 0
    802 Amina Schellekens Phanos Hoog
    MJA Gr 2 -...gspringen Phanos Meisjes ----------- 615
    803 Hannah Schwarz Phanos HSS
    MJA Gr 2 - HSS Phanos Meisjes ----------- 552
    804 Lisa Brink VS97 Speer
    Discus
    Kogel
    MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten Voorschote...7 Meisjes --------- 330
    805 Britt Gerdes VS97 Speer
    Kogel
    Hoog
    MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 2 -...gspringen Voorschote...7 Meisjes --------- 2067
    806 Paloma Jol VS97 100m
    200m
    MJA - 100mMJA - 200m Voorschote...7 Meisjes ---------- 1027
    807 Sterre Mulder VS97 100m
    HSS
    MJA - 100mMJA Gr 2 - HSS Voorschote...7 Meisjes ---------- 496

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 11
    ARV Ilion ILIO 11
    AV 1923 AV23 7
    AV Atverni ATVN 8
    AV De Spartaan SPTN 13
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 3
    AV Haarlem HRLM 4
    AV Hera HERA 9
    AV Lycurgus LYCG 14
    AV Pijnenburg PNBG 5
    AV Wieringermeer WRNG 1
    AV `47 AV47 7
    Avantri AVTR 4
    BAV BAV 4
    DEM DEM 2
    GAC Hilversum GACH 9
    KAV Holland KAVH 6
    Leiden Atletiek LATL 21
    Phanos PHNS 9
    Voorschoten `97 VS97 4
    Competitiestand Meisjes Junioren A
    # Team Leden Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
    Begeleider: Marc de Haan
    12 8229
    2 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
    Begeleider: Anthony Ott
    Jurylid: Marga Kortekaas
    13 8015
    3 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
    Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
    11 7884
    4 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
    Begeleider: Sjoerd Wezelenburg
    Jurylid: Floor Meijboom
    14 7651
    5 AAC Meisjes AAC - MJA
    Begeleider: Rob Schuurman
    Jurylid: volgt
    11 7268
    6 GAC Hilversum Meisjes GAC Hilversum - MJA
    Begeleider: Stéphane Wienneke
    Jurylid: Marc van Veen
    9 7205
    7 AV Hera Meisjes AV Hera - MJA
    Begeleider: H. de Jong
    Jurylid: Wobbe Feenstra
    9 7067
    8 AV 1923 Meisjes AV 1923 - MJA
    Begeleider: Theo Danes
    7 7054
    9 AV `47 Meisjes AV `47 - MJA
    Begeleider: Ton Groenendijk
    Jurylid: Peter Kraaijenbrink
    7 6638
    10 Phanos Meisjes Phanos - MJA
    Begeleider: M.Jongschaap
    Jurylid: Paul de Ruiter
    9 6318
    11 AV Atverni Meisjes AV Atverni - MJA
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    Jurylid: Brigritte van Beest
    8 5677
    12 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
    Begeleider: Marc de Haan
    9 5017
    13 AV Pijnenburg Meisjes AV Pijnenburg - MJA 5 4527
    14 Voorschoten `97 Meisjes Voorschoten `97 - MJA
    Begeleider: Matthijs Ferguson
    Jurylid: Rosa Brink
    4 3920
    15 AV Haarlem Meisjes AV Haarlem - MJA
    Begeleider: Niels Ran
    4 3561
    16 KAV Holland Meisjes KAV Holland - MJA
    Begeleider: Ivo van Haaren
    6 3299
    17 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes - MJA
    Begeleider: Chris Eykelenboom
    Jurylid: Alex Vaars
    4 2978
    18 BAV Meisjes BAV - MJA
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Ronald van Miltenburg
    4 2511
    19 Avantri Meisjes Avantri - MJA
    Begeleider: Marillion Zwijnenburg
    4 2299
    20 DEM Meisjes DEM - MJA
    Begeleider: Rob Boellaard
    2 1718
    21 AV NEA-Volharding Meisjes AV NEA-Volharding - MJA 0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Yasmin Liverpool Leiden Leiden Atl...es Team 1 12,04 +1.8 m/s12,15 865
    2 Kato Leusink GACH GAC Hilver...m Meisjes 12,84 +1.8 m/s12,63 706
    3 Laura Karamowa Phanos Phanos Meisjes 12,85 +2.0 m/s--- 704
    4 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Leiden Atl...es Team 1 12,85 +1.8 m/s12,88 0
    5 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 12,88 +1.8 m/s12,89 698
    6 Nikki Kraaijeveld AAC AAC Meisjes 12,94 +2.0 m/s--- 687
    7 Pip Doesburg AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 13,04 +1.8 m/s13,00 669
    8 Megan de Ruiter Phanos Phanos Meisjes 13,07 +1.8 m/s13,00 0
    9 Ivanka Heijstee AV Atverni AV Atverni Meisjes 13,22 +1.4 m/s13,29 637
    10 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,25 +1.4 m/s13,25 632
    11 Louiza Kruiswijk AV Atverni AV Atverni Meisjes 13,38 +1.8 m/s13,04 0
    12 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Meisjes 13,41 +2.0 m/s--- 604
    13 Zola Zwerver AAC AAC Meisjes 13,43 +1.4 m/s13,39 0
    14 Anniek Uitenbroek AV `47 AV `47 Meisjes 13,76 +1.4 m/s13,80 546
    15 Paloma Jol VS97 Voorschote...7 Meisjes 13,87 +2.0 m/s--- 528
    16 Marijke Langendijk AV Hera AV Hera Meisjes 14,08 +1.4 m/s13,50 495
    17 Alessandra Peters Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,09 +2.0 m/s15,20 494
    18 Lisa Bruintjes AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 14,10 +1.4 m/s14,10 0
    19 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 14,15 +2.7 m/s14,17 0
    20 Dolkar Sherpa AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 14,35 +2.7 m/s14,77 454
    21 Dieuwertje Kok GACH GAC Hilver...m Meisjes 14,50 +2.7 m/s15,11 0
    22 Sterre Mulder VS97 Voorschote...7 Meisjes 14,77 +2.0 m/s--- 0
    23 Anika Northausen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 14,87 +2.7 m/s14,57 380
    24 Amber van der Putten AV Hera AV Hera Meisjes 14,89 +2.7 m/s14,50 0
    Maartje Blanken Avantri Avantri Meisjes DQ --- 0
    Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes DQ 13,11 0
    Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 2 DNS 15,00 0
    Linde Bouma BAV BAV Meisjes DNS 14,40 0

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 24,16 24,93 922
    2 Yasmin Liverpool Leiden Leiden Atl...es Team 1 24,96 24,92 850
    3 Janneke Lemmerzaal Leiden Leiden Atl...es Team 1 25,88 26,08 0
    4 Britta de Haan ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 26,24 26,50 743
    5 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Meisjes 26,56 +2.0 m/s--- 718
    6 Kato Leusink GACH GAC Hilver...m Meisjes 26,65 26,14 711
    7 Beau Winnubst AAC AAC Meisjes 26,76 26,18 702
    8 Didi Wals AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 26,91 26,50 691
    9 Laura Karamowa Phanos Phanos Meisjes 26,92 +2.0 m/s--- 690
    10 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 26,96 26,66 0
    11 Megan de Ruiter Phanos Phanos Meisjes 27,11 26,80 0
    12 Anouk Hellingh AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 27,29 27,05 0
    13 Nynke van den Heuvel AAC AAC Meisjes 27,47 26,80 0
    14 Joy de Bruijne AV Atverni AV Atverni Meisjes 28,30 +2.1 m/s27,36 591
    15 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Meisjes 28,37 +2.1 m/s27,20 0
    16 Rinka Kranenburg AV `47 AV `47 Meisjes 28,53 +2.1 m/s28,00 575
    17 Anniek Uitenbroek AV `47 AV `47 Meisjes 28,66 +3.3 m/s28,60 0
    18 Ivanka Heijstee AV Atverni AV Atverni Meisjes 29,04 +3.3 m/s28,39 0
    19 Alessandra Peters Leiden Leiden Atl...es Team 2 29,14 +2.0 m/s--- 535
    20 Leonie Keppel AV Hera AV Hera Meisjes 29,18 +3.3 m/s29,00 533
    21 Wouke van ... Klooster Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 29,31 +2.1 m/s27,95 524
    22 Paloma Jol VS97 Voorschote...7 Meisjes 29,71 +2.0 m/s--- 499
    23 Laura Leijen DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 29,92 +2.0 m/s30,64 486
    24 Dion Kies DEM DEM Meisjes 30,00 +3.3 m/s29,50 482
    25 Melanie Overmars Leiden Leiden Atl...es Team 2 30,01 +2.0 m/s--- 0
    26 Dolkar Sherpa AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 30,06 +2.0 m/s--- 478
    27 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 30,36 +2.1 m/s28,00 0
    28 Anika Northausen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 31,50 +2.0 m/s30,50 0
    29 Amber van der Putten AV Hera AV Hera Meisjes 31,69 +3.3 m/s30,00 0
    30 Rowena Spelt Avantri Avantri Meisjes 31,77 +2.0 m/s--- 380
    31 Mirte Jansen DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 34,62 +2.0 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:26,41 2:21,00 712
    2 Nora Winter AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 2:29,11 2:24,47 682
    3 Marlène Straathof AV `47 AV `47 Meisjes 2:31,05 2:28,00 661
    4 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 2:31,08 2:24,78 660
    5 Lotte Proepper Phanos Phanos Meisjes 2:33,60 2:23,00 633
    6 Anniek Roskam Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:33,94 2:28,79 630
    7 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...m Meisjes 2:36,58 2:27,04 603
    8 Maud Feenstra AV Hera AV Hera Meisjes 2:37,17 2:32,00 597
    9 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:39,81 2:40,00 0
    10 Danique Vogel AV Atverni AV Atverni Meisjes 2:40,83 --- 561
    11 Ilse Vester AV `47 AV `47 Meisjes 2:42,94 2:35,00 0
    12 Loeka Klok AV 1923 AV 1923 Meisjes 2:43,05 2:42,34 540
    13 Rosa Westra AAC AAC Meisjes 2:43,55 2:37,00 535
    14 Evi Kulker Leiden Leiden Atl...es Team 2 2:44,07 2:40,00 531
    15 Sandra van de Grift Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 2:44,85 2:44,41 524
    16 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:46,48 2:41,00 0
    17 Marit Visser KAV Holland KAV Holland Meisjes 2:46,60 2:59,99 508
    18 Sam Pronk KAV Holland KAV Holland Meisjes 2:47,05 2:59,99 0
    19 Eline Brand Avantri Avantri Meisjes 2:47,71 --- 498
    20 Mirte Jansen DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 3:08,37 2:39,47 336
    Maudi Gaillard Leiden Leiden Atl...es Team 2 DNS 2:45,00 0
    Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes DNF 2:29,99 0

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 10:50,72 11:00,00 664
    2 Pippa Hofman Leiden Leiden Atl...es Team 1 11:05,25 12:12,00 624
    3 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 11:28,54 11:04,67 563
    4 Noa Hoondert AV 1923 AV 1923 Meisjes 11:34,12 --- 549
    5 Dorian Wevers BAV BAV Meisjes 11:35,65 13:20,00 545
    6 Emma Kok Phanos Phanos Meisjes 11:52,18 12:00,00 505
    7 Bess van Noord AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 11:54,49 --- 499
    8 Sandra van de Grift Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 12:14,85 11:50,57 453
    9 Vere Tavenier AV Hera AV Hera Meisjes 12:19,84 12:00,00 442
    10 Amber van Elk Leiden Leiden Atl...es Team 2 12:21,17 12:13,98 439
    11 Tieneke An... den Berg Avantri Avantri Meisjes 13:08,11 --- 343
    12 Danique Vogel AV Atverni AV Atverni Meisjes 13:15,26 --- 329
    13 Justine Fleming GACH GAC Hilver...m Meisjes 13:21,91 --- 317
    14 Estèlle Tamming AV `47 AV `47 Meisjes 14:54,65 --- 162
    Dianne Conijn DKEV AV DOKEV A...r Meisjes DNF --- 0

    Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nikki Kraaijeveld AAC AAC Meisjes 1:06,75 1:05,00 763
    2 Roos van Elk Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:06,92 1:05,24 759
    3 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 1:08,00 --- 732
    4 Joyce Kraaijenbrink AV `47 AV `47 Meisjes 1:09,09 1:09,00 706
    5 Merel van Herp AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 1:11,46 1:05,00 652
    6 Ellis Huistra Phanos Phanos Meisjes 1:11,65 --- 647
    7 Justine Fleming GACH GAC Hilver...m Meisjes 1:11,83 1:10,00 644
    8 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1:12,57 1:11,00 627
    9 Anika Northausen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 1:15,75 1:12,50 562
    10 Lorraine Gonizzi Leiden Leiden Atl...es Team 2 1:15,99 1:14,01 558
    11 Anna Doodeman AV Hera AV Hera Meisjes 1:16,46 1:18,00 548
    12 Bente Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 1:17,54 1:17,02 528
    13 Desirée van Beest AV Atverni AV Atverni Meisjes 1:19,03 1:17,74 500
    14 Angelique Oyewole AV 1923 AV 1923 Meisjes 1:31,26 --- 309
    Linde Bouma BAV BAV Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 4 x 400m Meisjes Junior A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:02,45 758
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 5 4:05,22 737
    3 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 5 4:15,31 665
    4 GAC Hilversum Meisjes (4x400m) GAC Hilversum - MJA 4 4:19,93 634
    5 AV `47 Meisjes (4x400m) AV `47 - MJA 4 4:26,31 593
    6 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 5 4:29,58 573
    7 AV Hera Meisjes (4x400m) AV Hera - MJA 4 4:34,28 544
    8 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:37,85 523
    9 AV Atverni Meisjes (4x400m) AV Atverni - MJA 4 4:38,27 521
    10 ARV Ilion Meisjes (4x400m) ARV Ilion - MJA 4 4:39,49 514
    11 AV 1923 Meisjes (4x400m) AV 1923 - MJA 4 4:48,49 464
    12 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 5:01,69 396
    13 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 DQ 0
    13 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x400m) - MJA 0 DNS 0
    13 AV Haarlem Meisjes (4x400m) AV Haarlem - MJA 0 DNS 0
    13 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 0 DNS 0
    13 AV Pijnenburg Meisjes (4x400m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNS 0
    13 Avantri Meisjes (4x400m) Avantri - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x400m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    13 Voorschoten `97 Meisjes (4x400m) Voorschoten `97 - MJA 0 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Meisjes 41,00 --- 782
    2 Lotte Proepper Phanos Phanos Meisjes 39,49 --- 758
    3 Tamara Eleonora ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 37,29 --- 723
    4 Lucinde Wiersema Leiden Leiden Atl...es Team 1 36,81 --- 715
    5 Inge van Dijk AAC AAC Meisjes 34,80 --- 682
    6 Nienke Veerkamp KAV Holland KAV Holland Meisjes 34,40 --- 675
    7 Britta de Haan ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 33,36 --- 0
    8 Britt Gerdes VS97 Voorschote...7 Meisjes 32,98 --- 651
    9 Lianne Daan De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 32,79 --- 648
    10 Maartje Blanken Avantri Avantri Meisjes 31,00 --- 617
    11 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Meisjes 30,55 --- 609
    12 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 30,49 30,63 608
    13 Laura Leijen DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 29,98 29,81 598
    14 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 29,03 --- 0
    15 Amal Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 2 27,85 --- 559
    16 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 Meisjes 27,83 --- 0
    17 Anouck Jansen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 26,79 27,19 539
    18 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Meisjes 26,66 28,27 537
    19 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Meisjes 26,32 --- 0
    20 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Meisjes 26,25 --- 0
    21 Emma de Koning AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 26,11 27,72 526
    22 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Leiden Atl...es Team 1 25,91 --- 0
    23 Kim van der Aar DEM DEM Meisjes 25,58 --- 516
    24 Dion Kies DEM DEM Meisjes 25,55 --- 0
    25 Femke Jansen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 25,34 27,12 0
    26 Rowena Spelt Avantri Avantri Meisjes 25,02 --- 0
    27 Julie Heij BAV BAV Meisjes 21,43 --- 431
    28 Ilse Vester AV `47 AV `47 Meisjes 20,59 --- 0
    29 Julia Wittebrood AV Hera AV Hera Meisjes 19,43 25,00 388
    30 Annemiek de Wit AV Atverni AV Atverni Meisjes 15,37 --- 291
    31 Joyce Smit AV Hera AV Hera Meisjes 14,81 15,00 0
    32 Julia Postma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 13,93 15,82 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Meisjes 45,01 --- 821
    2 Jessica Schilder AV Hera AV Hera Meisjes 44,77 42,00 817
    3 Julia Wolbink AAC AAC Meisjes 38,00 --- 699
    4 Amber van Mensch Leiden Leiden Atl...es Team 1 30,08 --- 546
    5 Emma de Koning AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 29,85 32,24 541
    6 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 29,71 --- 538
    7 Leonie Keppel AV Hera AV Hera Meisjes 29,41 30,00 0
    8 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Meisjes 29,26 --- 529
    9 Luca Bos GACH GAC Hilver...m Meisjes 28,49 31,19 513
    10 Robin Post WRNG AV DOKEV A...r Meisjes 27,98 31,86 502
    11 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 27,77 --- 498
    12 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 27,34 --- 0
    13 Nienke Veerkamp KAV Holland KAV Holland Meisjes 27,19 --- 485
    14 Eline Brand Avantri Avantri Meisjes 26,08 --- 461
    15 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 24,65 --- 0
    16 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Meisjes 23,17 --- 0
    17 Rowena Spelt Avantri Avantri Meisjes 23,15 --- 0
    18 Hanna Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 22,98 27,10 0
    19 Marieke van der Laan GACH GAC Hilver...m Meisjes 22,76 26,14 0
    20 Julie Heij BAV BAV Meisjes 22,52 --- 380
    21 Lieke Pauli Leiden Leiden Atl...es Team 1 22,32 --- 0
    22 Annerice Bakker Phanos Phanos Meisjes 22,19 --- 372
    23 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Meisjes 20,48 --- 330
    24 Kim van der Aar DEM DEM Meisjes 20,29 --- 326
    25 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 20,04 24,03 319
    26 Bente Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 19,87 --- 0
    27 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 2 19,87 --- 315
    28 Mirte Jansen DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 19,08 18,55 0
    29 Janneke Bosman AV Atverni AV Atverni Meisjes 18,53 --- 281
    30 Dorian Wevers BAV BAV Meisjes 17,28 --- 0
    31 Annemiek de Wit AV Atverni AV Atverni Meisjes 15,08 --- 0
    32 Anouck Jansen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 15,01 15,87 184
    33 Josephine Kandeh Phanos Phanos Meisjes 14,80 --- 0
    34 Sandra van de Grift Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 14,64 14,60 0
    Thirza Matilda AAC AAC Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera AV Hera Meisjes 14,69 15,42 877
    2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 10,91 --- 650
    3 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 10,55 --- 626
    4 Britt Gerdes VS97 Voorschote...7 Meisjes 9,92 --- 584
    5 Hanna Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 9,84 10,10 578
    6 Laura Leijen DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 9,74 10,14 572
    7 Julia Wolbink AAC AAC Meisjes 9,63 --- 564
    8 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Meisjes 9,61 --- 563
    9 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 9,56 10,18 559
    10 Robin Post WRNG AV DOKEV A...r Meisjes 9,53 9,64 0
    11 Nienke Veerkamp KAV Holland KAV Holland Meisjes 9,41 --- 0
    12 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Meisjes 9,34 --- 0
    13 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 Meisjes 9,30 --- 541
    14 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 9,10 --- 0
    15 Annerice Bakker Phanos Phanos Meisjes 9,08 --- 525
    16 Luca Bos GACH GAC Hilver...m Meisjes 9,06 10,70 524
    17 Marieke van der Laan GACH GAC Hilver...m Meisjes 9,02 9,77 0
    18 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Meisjes 8,84 --- 508
    19 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 8,82 --- 0
    20 Amber van Mensch Leiden Leiden Atl...es Team 1 8,67 --- 496
    21 Sophie Bleijerveld BAV BAV Meisjes 8,50 --- 483
    22 Josephine Kandeh Phanos Phanos Meisjes 8,40 --- 0
    23 Janneke Bosman AV Atverni AV Atverni Meisjes 7,96 --- 443
    24 Julie Heij BAV BAV Meisjes 7,73 --- 0
    25 Anna Doodeman AV Hera AV Hera Meisjes 7,62 8,00 0
    26 Kim van der Aar DEM DEM Meisjes 7,33 --- 394
    27 Amal Maatoug Leiden Leiden Atl...es Team 2 7,29 --- 391
    28 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 2 7,04 --- 0
    29 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atl...es Team 1 7,00 --- 0
    30 Dion Kies DEM DEM Meisjes 6,91 --- 0
    31 Annemiek de Wit AV Atverni AV Atverni Meisjes 6,57 --- 0
    Megan Hoogland AAC AAC Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ilse Kuijf ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,65 --- 883
    1 Wouke van ... Klooster Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 1,65 1,70 883
    3 Britt Gerdes VS97 Voorschote...7 Meisjes 1,60 --- 832
    3 Lucinde Wiersema Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,60 --- 832
    5 Britta de Haan ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1,60 --- 0
    6 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 1,60 --- 832
    7 Romee van Essen AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 1,55 1,50 779
    7 Louiza Kruiswijk AV Atverni AV Atverni Meisjes 1,55 1,45 779
    9 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 0
    10 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Meisjes 1,50 1,50 726
    11 Anouk Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 1,45 --- 0
    12 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Holland Meisjes 1,45 --- 672
    12 Rosa Westra AAC AAC Meisjes 1,45 --- 672
    12 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 Meisjes 1,45 --- 672
    12 Melanie Overmars Leiden Leiden Atl...es Team 2 1,45 --- 672
    12 Vere Tavenier AV Hera AV Hera Meisjes 1,45 1,45 672
    12 Sophie Bleijerveld BAV BAV Meisjes 1,45 --- 672
    12 Rinka Kranenburg AV `47 AV `47 Meisjes 1,45 --- 672
    19 Amina Schellekens Phanos Phanos Meisjes 1,40 --- 615
    19 Bente Elgersma AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 1,40 1,36 615
    21 Lieke Pauli Leiden Leiden Atl...es Team 1 1,40 --- 0
    22 Alessandra Peters Leiden Leiden Atl...es Team 2 1,35 --- 0
    23 Dieuwertje Kok GACH GAC Hilver...m Meisjes 1,30 1,40 0
    24 Dianne Conijn DKEV AV DOKEV A...r Meisjes 1,30 1,35 484
    25 Joyce Smit AV Hera AV Hera Meisjes 1,20 1,35 0
    Megan Hoogland AAC AAC Meisjes DNS --- 0
    Angelique Oyewole AV 1923 AV 1923 Meisjes DNS --- 0
    Maartje Blanken Avantri Avantri Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucinde Wiersema Leiden Leiden Atl...es Team 1 10,99 +1.7 m/s--- 756
    2 Louiza Kruiswijk AV Atverni AV Atverni Meisjes 10,88 +1.6 m/s10,73 744
    3 Sophie Jebose AAC AAC Meisjes 10,79 +1.7 m/s--- 733
    4 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 10,59 +1.1 m/s9,99 711
    5 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Meisjes 10,22 +2.8 m/s10,14 0
    6 Susan Visser GACH GAC Hilver...m Meisjes 10,22 +4.2 m/s10,37 668
    7 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Meisjes 10,12 +3.4 m/s--- 656
    8 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atl...es Team 1 10,06 +2.2 m/s--- 0
    9 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 9,51 +2.6 m/s--- 583
    10 Maud Feenstra AV Hera AV Hera Meisjes 9,38 +3.2 m/s10,00 567
    11 Hannah Schwarz Phanos Phanos Meisjes 9,26 +3.3 m/s--- 552
    12 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 9,21 +3.3 m/s--- 546
    13 Zola Zwerver AAC AAC Meisjes 9,19 +2.9 m/s--- 0
    14 Marlène Straathof AV `47 AV `47 Meisjes 9,06 +4.6 m/s--- 527
    15 Anniek Uitenbroek AV `47 AV `47 Meisjes 9,05 +3.0 m/s--- 0
    16 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 8,94 +2.7 m/s--- 0
    17 Mieke Brinkman ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 8,88 +2.8 m/s--- 0
    18 Sterre Mulder VS97 Voorschote...7 Meisjes 8,81 +3.7 m/s--- 496
    19 Femke Jansen Pijnenburg AV Pijnenb...g Meisjes 8,67 +2.1 m/s--- 478
    20 Desirée van Beest AV Atverni AV Atverni Meisjes 8,01 +2.4 m/s--- 0
    21 Amber van der Putten AV Hera AV Hera Meisjes 7,48 +3.4 m/s9,00 0