Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 155
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m800m1500m400mH4x400mSpeerDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    501 Lucas Cohen AAC 4x400m
    Speer
    Kogel
    JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gelstoten AAC Jongens -------- 877
    502 Amin el Feddaly AAC 1500m
    JJA - 1500m AAC Jongens ---------- 431
    503 Jasper de Hon AAC 400mH
    4x400m
    Hoog
    JJA - 400mHJJA Gr 2 -...gspringen AAC Jongens -------- 1267
    504 Laurenz Kilian AAC 800m
    4x400m
    JJA - 800m AAC Jongens --------- 466
    505 Ammaar Landbrug AAC 100m
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS AAC Jongens --------- 487
    506 Hein Pieters AAC 200m
    Discus
    Kogel
    JJA - 200mJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AAC Jongens -------- 272
    507 Django de Vreng AAC 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m AAC Jongens -------- 1027
    519 Kelvin Baartwijk Almere `81 800m
    4x400m
    JJA - 800m Almere `81 Jongens --------- 699
    520 Steyn Boersen Almere `81 Discus
    Kogel
    Hoog
    JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1 ...gspringen Almere `81 Jongens -------- 1900
    521 Dilano Bolier Almere `81 Discus
    Kogel
    HSS
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstotenJJA Gr 2 - HSS Almere `81 Jongens -------- 0
    522 Jelmer Bontje Almere `81 100m
    Speer
    JJA - 100mJJA Gr 2 -...eerwerpen Almere `81 Jongens --------- 0
    523 Julian Freeke Almere `81 200m
    4x400m
    JJA - 200m Almere `81 Jongens --------- 659
    524 Deon Plak Almere `81 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m Almere `81 Jongens --------- 624
    525 Julian Sas Almere `81 4x400m
    Hoog
    HSS
    JJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS Almere `81 Jongens -------- 628
    526 Luc Velzeboer Almere `81 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m Almere `81 Jongens --------- 663
    527 Joep de Wit Almere `81 400mH
    Speer
    JJA - 400mHJJA Gr 1 -...eerwerpen Almere `81 Jongens --------- 993
    528 Tijmen Brand Altis 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m Altis Jongens --------- 444
    529 Arthur van Essen Altis 100m
    4x400m
    Speer
    JJA - 100mJJA Gr 1 -...eerwerpen Altis Jongens -------- 0
    530 Rick Hollestelle Altis 200m
    Speer
    Discus
    JJA - 200mJJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpen Altis Jongens -------- 1154
    531 Joppe Stokvis Altis 200m
    800m
    HSS
    JJA - 200mJJA - 800mJJA Gr 2 - HSS Altis Jongens -------- 1932
    532 Wim Vonk Altis 100m
    Kogel
    Hoog
    JJA - 100mJJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 2 -...gspringen Altis Jongens -------- 1816
    533 Thomas Vo...n van der Altis 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH Altis Jongens --------- 665
    534 Lars van Vught Altis 4x400m
    Hoog
    JJA Gr 1 ...gspringen Altis Jongens --------- 0
    535 Aimane Benchellal ARV Ilion 800m
    1500m
    JJA - 800mJJA - 1500m ARV Ilion Jongens --------- 1293
    536 Thijs van Duijn ARV Ilion 4x400m
    Speer
    Discus
    JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpen ARV Ilion Jongens -------- 437
    537 Jermo Harper ARV Ilion 100m
    400mH
    HSS
    JJA - 100mJJA - 400mHJJA Gr 2 - HSS ARV Ilion Jongens -------- 585
    538 Lucas van Klaveren ARV Ilion 200m
    4x400m
    Discus
    JJA - 200mJJA Gr 1 -...cuswerpen ARV Ilion Jongens -------- 1296
    539 Mischa Lips ARV Ilion 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m ARV Ilion Jongens -------- 692
    540 Richard Middelkoop ARV Ilion 4x400m
    Kogel
    JJA Gr 1 -...gelstoten ARV Ilion Jongens --------- 525
    541 Tiago Smithuis ARV Ilion Speer
    Hoog
    HSS
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS ARV Ilion Jongens -------- 521
    542 Koen Stapel ARV Ilion Kogel
    Hoog
    JJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1 ...gspringen ARV Ilion Jongens --------- 725
    543 Biagio van... Straaten ARV Ilion 800m
    JJA - 800m ARV Ilion Jongens ---------- 0
    555 Floris Aarts AV 1923 Speer
    Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AV 1923 Jongens -------- 1983
    556 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
    JJA - 100m AV 1923 Jongens ---------- 663
    557 Ben van de Bunt AV 1923 100m
    JJA - 100m AV 1923 Jongens ---------- 0
    558 Stein Glastra AV 1923 200m
    800m
    4x400m
    JJA - 200mJJA - 800m AV 1923 Jongens -------- 1318
    559 Bram van der Jagt AV 1923 400mH
    4x400m
    HSS
    JJA - 400mHJJA Gr 1- HSS AV 1923 Jongens -------- 1516
    560 Quinten Maring AV 1923 1500m
    JJA - 1500m AV 1923 Jongens ---------- 402
    561 Julian Record AV 1923 4x400m
    Discus
    Hoog
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gspringen AV 1923 Jongens -------- 813
    562 Sjors van der Schot AV 1923 4x400m
    AV 1923 Jongens ---------- 0
    578 Levi van Agthoven Clytoneus 200m
    800m
    4x400m
    JJA - 200mJJA - 800m AV Clytoneus Jongens -------- 1237
    579 Mike van der Hoek Clytoneus Speer
    Hoog
    HSS
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS AV Clytoneus Jongens -------- 1023
    580 Daan Jansen Clytoneus 400mH
    4x400m
    Kogel
    JJA - 400mHJJA Gr 1 -...gelstoten AV Clytoneus Jongens -------- 1106
    581 Jochem de Kruijff Clytoneus Speer
    Discus
    Kogel
    JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten AV Clytoneus Jongens -------- 638
    582 Jelle Timmerman Clytoneus 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m AV Clytoneus Jongens --------- 578
    583 Daniël Versteeg Clytoneus 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Clytoneus Jongens -------- 650
    584 Zeb Beelen De Spartaan 1500m
    JJA - 1500m AV De Spar...n Jongens ---------- 601
    585 Michael Bouma De Spartaan 200m
    4x400m
    JJA - 200m AV De Spar...n Jongens --------- 579
    586 Thomas van Delft De Spartaan 1500m
    JJA - 1500m AV De Spar...n Jongens ---------- 0
    587 Joost Dofferhoff De Spartaan 4x400m
    HSS
    JJA Gr 1- HSS AV De Spar...n Jongens --------- 446
    588 Gijs Fransen De Spartaan 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m AV De Spar...n Jongens --------- 0
    589 Stijn Lammers De Spartaan 800m
    JJA - 800m AV De Spar...n Jongens ---------- 0
    590 Bas Meeuwenoord De Spartaan 800m
    4x400m
    JJA - 800m AV De Spar...n Jongens --------- 551
    591 Julian van Meggelen De Spartaan 100m
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS AV De Spar...n Jongens --------- 558
    592 Wolf Nederpel De Spartaan Discus
    Kogel
    JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AV De Spar...n Jongens --------- 1125
    593 Alex van Noort De Spartaan Discus
    Hoog
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gspringen AV De Spar...n Jongens --------- 540
    594 Twan van Tol De Spartaan Speer
    Kogel
    Hoog
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1 ...gspringen AV De Spar...n Jongens -------- 0
    595 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
    4x400m
    Speer
    JJA - 400mHJJA Gr 1 -...eerwerpen AV De Spar...n Jongens -------- 1330
    613 Mike van Dijk AV Haarlem 800m
    Speer
    Hoog
    JJA - 800mJJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen AV Haarlem Jongens -------- 587
    614 Roeland Heitkönig AV Haarlem 200m
    4x400m
    JJA - 200m AV Haarlem Jongens --------- 697
    615 Thian Kaag AV Haarlem 1500m
    JJA - 1500m AV Haarlem Jongens ---------- 210
    616 Jelle Kelderman AV Haarlem 100m
    Hoog
    JJA - 100mJJA Gr 2 -...gspringen AV Haarlem Jongens --------- 0
    617 Jason Komen AV Haarlem 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH AV Haarlem Jongens --------- 574
    618 Wessel Kruin AV Haarlem HSS
    JJA Gr 1- HSS AV Haarlem Jongens ---------- 513
    619 Max Landheer AV Haarlem 800m
    4x400m
    JJA - 800m AV Haarlem Jongens --------- 654
    620 Pim Pauel AV Haarlem 100m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 100mJJA Gr 2 -...gelstoten AV Haarlem Jongens -------- 1174
    621 Marco Schutter AV Haarlem Speer
    Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AV Haarlem Jongens -------- 936
    635 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus 1500m
    JJA - 1500m AV Lycurgus Jongens ---------- 546
    636 Olle Bosma AV Lycurgus 4x400m
    Speer
    JJA Gr 1 -...eerwerpen AV Lycurgus Jongens --------- 0
    637 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Hoog
    HSS
    JJA Gr 1 ...gspringenJJA Gr 2 - HSS AV Lycurgus Jongens --------- 505
    638 Levi van Diest AV Lycurgus HSS
    JJA Gr 1- HSS AV Lycurgus Jongens ---------- 0
    639 Mike de Dood AV Lycurgus 1500m
    JJA - 1500m AV Lycurgus Jongens ---------- 0
    640 Jelle de Jong AV Lycurgus 4x400m
    Kogel
    Hoog
    JJA Gr 1 -...gelstotenJJA Gr 2 -...gspringen AV Lycurgus Jongens -------- 1379
    641 Jesse Pupping AV Lycurgus Discus
    JJA Gr 1 -...cuswerpen AV Lycurgus Jongens ---------- 0
    642 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
    JJA - 800m AV Lycurgus Jongens ---------- 682
    643 Mats Tjepkema AV Lycurgus 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH AV Lycurgus Jongens --------- 662
    644 Casper van den Top AV Lycurgus 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m AV Lycurgus Jongens -------- 0
    645 Marten Voorberg AV Lycurgus Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten AV Lycurgus Jongens --------- 507
    646 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 100m
    200m
    Speer
    JJA - 100mJJA - 200mJJA Gr 2 -...eerwerpen AV Lycurgus Jongens -------- 1888
    677 Ab Abdi BAV 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m BAV Jongens --------- 0
    678 Joris Luczak BAV 800m
    4x400m
    Speer
    JJA - 800mJJA Gr 1 -...eerwerpen BAV Jongens -------- 0
    679 Jasper Martens BAV 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m BAV Jongens --------- 356
    680 Jelle van Miltenburg BAV Hoog
    JJA Gr 1 ...gspringen BAV Jongens ---------- 492
    681 Max van Rhijn BAV 100m
    4x400m
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS BAV Jongens -------- 969
    682 Koen Roskamp BAV 200m
    400mH
    Hoog
    JJA - 200mJJA - 400mHJJA Gr 2 -...gspringen BAV Jongens -------- 1297
    683 Thijs Roskamp BAV Speer
    Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten BAV Jongens -------- 1285
    684 Wessel Terpstra BAV 800m
    4x400m
    Discus
    JJA - 800mJJA Gr 2 -...cuswerpen BAV Jongens -------- 352
    689 Jamaal Awad DEM 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m DEM Jongens -------- 1474
    690 Mats Beentjes DEM Discus
    Kogel
    JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten DEM Jongens --------- 0
    691 Michiel va...der Groen DEM 800m
    JJA - 800m DEM Jongens ---------- 0
    692 Davis Hagedoorn DEM 400mH
    4x400m
    Hoog
    JJA - 400mHJJA Gr 2 -...gspringen DEM Jongens -------- 1391
    693 Jelco Kohlenberg DEM 800m
    JJA - 800m DEM Jongens ---------- 593
    694 Dylan Langeveld DEM 1500m
    Speer
    Discus
    JJA - 1500mJJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpen DEM Jongens -------- 1475
    695 Koert Remijn DEM 200m
    JJA - 200m DEM Jongens ---------- 0
    696 Vyron Saridin DEM 100m
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS DEM Jongens --------- 0
    697 Alexander Soethout DEM 4x400m
    Kogel
    HSS
    JJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1- HSS DEM Jongens -------- 1415
    698 Timo van der Stoep DEM 1500m
    4x400m
    Hoog
    JJA - 1500mJJA Gr 1 ...gspringen DEM Jongens -------- 0
    701 Mark den Blanken GACH 800m
    HSS
    JJA - 800mJJA Gr 1- HSS GAC Hilver...m Jongens --------- 0
    702 Joep Borninkhof GACH 4x400m
    GAC Hilver...m Jongens ---------- 0
    703 Siem ter Braake GACH Hoog
    JJA Gr 2 -...gspringen GAC Hilver...m Jongens ---------- 680
    704 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m GAC Hilver...m Jongens --------- 1478
    705 Hielke Hilberts GACH 1500m
    JJA - 1500m GAC Hilver...m Jongens ---------- 616
    706 Pepijn Janssen GACH 800m
    JJA - 800m GAC Hilver...m Jongens ---------- 641
    707 Bram van der Laan GACH Speer
    Discus
    Kogel
    JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten GAC Hilver...m Jongens -------- 1092
    708 Olaf van de Pavert GACH Speer
    Hoog
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen GAC Hilver...m Jongens --------- 0
    709 Skip Renders GACH 200m
    JJA - 200m GAC Hilver...m Jongens ---------- 0
    710 Jelle Rigter GACH 4x400m
    GAC Hilver...m Jongens ---------- 0
    711 Nicolaas Romagnoli GACH 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH GAC Hilver...m Jongens --------- 639
    712 Yaran Wienneke GACH 100m
    Discus
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 - HSS GAC Hilver...m Jongens -------- 1183
    713 Rens Wildschut GACH 4x400m
    Kogel
    JJA Gr 1 -...gelstoten GAC Hilver...m Jongens --------- 0
    723 Jochem de Groot HLLS 100m
    Kogel
    JJA - 100mJJA Gr 2 -...gelstoten Hellas Utr...t Jongens --------- 0
    724 Lars Lindner HLLS Hoog
    HSS
    JJA Gr 1 ...gspringenJJA Gr 2 - HSS Hellas Utr...t Jongens --------- 456
    725 Daan Meier HLLS 100m
    Kogel
    Hoog
    JJA - 100mJJA Gr 1 -...gelstotenJJA Gr 2 -...gspringen Hellas Utr...t Jongens -------- 1518
    726 Koen van Perse HLLS 200m
    400mH
    JJA - 200mJJA - 400mH Hellas Utr...t Jongens --------- 0
    727 Chaske van...ijnsoever HLLS 800m
    JJA - 800m Hellas Utr...t Jongens ---------- 617
    728 Martijn Beekhuis KAV Holland Speer
    Kogel
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...gelstoten KAV Holland Jongens --------- 601
    729 Renger Borsboom KAV Holland 800m
    JJA - 800m KAV Holland Jongens ---------- 380
    730 Martijn Hoogewerf KAV Holland 4x400m
    Discus
    Hoog
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gspringen KAV Holland Jongens -------- 1434
    731 Jos Hoogewerf KAV Holland 4x400m
    Speer
    Hoog
    JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen KAV Holland Jongens -------- 560
    732 Luuk Meesters KAV Holland 100m
    JJA - 100m KAV Holland Jongens ---------- 0
    733 Sil Negenman KAV Holland 200m
    4x400m
    Kogel
    JJA - 200mJJA Gr 2 -...gelstoten KAV Holland Jongens -------- 797
    734 Sjoerd van der Sel KAV Holland 1500m
    JJA - 1500m KAV Holland Jongens ---------- 345
    735 Mika Taag KAV Holland 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH KAV Holland Jongens --------- 631
    736 Igor Uiterwijk KAV Holland 100m
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS KAV Holland Jongens --------- 1168
    743 Jelte van Atten Leiden 800m
    4x400m
    JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 1 --------- 757
    744 Gerben Dofferhoff Leiden Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten Leiden Atl...ns Team 1 --------- 0
    745 Thijs Houbiers Leiden 1500m
    4x400m
    JJA - 1500m Leiden Atl...ns Team 1 --------- 634
    746 Coen Huizer Leiden 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH Leiden Atl...ns Team 1 --------- 543
    747 Cas Kopmels Leiden 1500m
    JJA - 1500m Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 0
    748 Casper van der Luijt Leiden 800m
    JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 0
    749 Tijmen Ottenheim Leiden Hoog
    JJA Gr 1 ...gspringen Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 725
    750 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
    HSS
    JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 - HSS Leiden Atl...ns Team 1 --------- 556
    751 Ard van der Putten Leiden 200m
    Speer
    JJA - 200mJJA Gr 2 -...eerwerpen Leiden Atl...ns Team 1 --------- 0
    752 Stijn van Weegberg Leiden 100m
    200m
    4x400m
    JJA - 100mJJA - 200m Leiden Atl...ns Team 1 -------- 726
    753 Joshua Wegman Leiden Hoog
    HSS
    JJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS Leiden Atl...ns Team 1 --------- 648
    754 Wessel Wiersema Leiden Discus
    Kogel
    JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atl...ns Team 1 --------- 1018
    755 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
    JJA - 100m Leiden Atl...ns Team 1 ---------- 747
    756 Youko van der Blom Leiden Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atl...ns Team 2 --------- 597
    757 Thomas Bovenberg Leiden 4x400m
    Leiden Atl...ns Team 2 ---------- 0
    758 Andrew Buglass Leiden 1500m
    JJA - 1500m Leiden Atl...ns Team 2 ---------- 512
    759 Rogier van den Burgh Leiden 800m
    JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 2 ---------- 0
    760 Sander van Elk Leiden 400mH
    4x400m
    JJA - 400mH Leiden Atl...ns Team 2 --------- 485
    761 Joshua Groen Leiden 200m
    4x400m
    JJA - 200m Leiden Atl...ns Team 2 --------- 512
    762 Wessel van Leur Leiden Speer
    Discus
    Kogel
    JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten Leiden Atl...ns Team 2 -------- 468
    763 Thijmen Nouwens Leiden 100m
    4x400m
    Speer
    JJA - 100mJJA Gr 1 -...eerwerpen Leiden Atl...ns Team 2 -------- 1007
    764 Daniel Perez Cascon Leiden 800m
    JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 2 ---------- 432
    765 Jelle Steenbeek Leiden 1500m
    JJA - 1500m Leiden Atl...ns Team 2 ---------- 0
    766 Stein Wisse Leiden 100m
    Hoog
    HSS
    JJA - 100mJJA Gr 1 ...gspringenJJA Gr 2 - HSS Leiden Atl...ns Team 2 -------- 587
    788 Onyema Adigida Phanos 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m Phanos Jongens --------- 1754
    789 Isayah Boers Phanos 100m
    200m
    JJA - 100mJJA - 200m Phanos Jongens --------- 0
    790 Sareje Bulale Phanos 1500m
    JJA - 1500m Phanos Jongens ---------- 0
    791 Alae Eabdenbitsen Phanos 800m
    JJA - 800m Phanos Jongens ---------- 568
    792 Meseret M...om Tsegay Phanos 1500m
    JJA - 1500m Phanos Jongens ---------- 568
    793 Seiji Spieker Phanos Discus
    Kogel
    JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten Phanos Jongens --------- 482
    794 Bram van de Velde Phanos Kogel
    JJA Gr 2 -...gelstoten Phanos Jongens ---------- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 7
    Almere `81 AM81 9
    Altis ALTS 7
    ARV Ilion ILIO 9
    AV 1923 AV23 8
    AV Clytoneus CLYT 6
    AV De Spartaan SPTN 12
    AV Haarlem HRLM 9
    AV Lycurgus LYCG 12
    BAV BAV 8
    DEM DEM 10
    GAC Hilversum GACH 13
    Hellas Utrecht HLLS 5
    KAV Holland KAVH 9
    Leiden Atletiek LATL 24
    Phanos PHNS 7
    Competitiestand Jongens Junioren A
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 Jongens AV 1923 - JJA
    Begeleider: Theo Danes
    8 7351
    2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
    Begeleider: Marc de Haan
    Jurylid: Leiden Atletiek
    13 6970
    3 GAC Hilversum Jongens GAC Hilversum - JJA
    Begeleider: Stéphane Wienneke
    Jurylid: Marc van Veen
    13 6952
    4 DEM Jongens DEM - JJA
    Begeleider: Carolien Adrichem
    Jurylid: Carolien Adrichem (voorkeur HSS)
    10 6942
    5 Almere `81 Jongens Almere `81 - JJA
    Begeleider: Denis Lensen
    Jurylid: Elfrieda Bon
    9 6779
    6 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
    Begeleider: Sjoerd Wezelenburg
    Jurylid: Floor Meijboom
    12 6716
    7 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJA
    Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
    9 6713
    8 KAV Holland Jongens KAV Holland - JJA
    Begeleider: Ivo van Haaren
    9 6596
    9 Altis Jongens Altis - JJA
    Begeleider: Steven van der Maas
    Jurylid: Steven van der Maas
    7 6538
    10 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
    Begeleider: Anthony Ott
    Jurylid: Marga Kortekaas
    12 6286
    11 AV Haarlem Jongens AV Haarlem - JJA
    Begeleider: Niels Ran
    9 6013
    12 AV Clytoneus Jongens AV Clytoneus - JJA
    Begeleider: Marc Roes
    Jurylid: Marc Roes
    6 5743
    13 AAC Jongens AAC - JJA
    Begeleider: Rob.schuurman@upcmail.nl
    Jurylid: zie meisjes
    7 5330
    14 BAV Jongens BAV - JJA
    Begeleider: Bianca Koops
    Jurylid: Ronald van Miltenburg
    8 5097
    15 Leiden Atletiek Jongens Team 2 Leiden Atletiek - JJA
    Begeleider: Marc de Haan
    Jurylid: leiden Atletiek
    11 5089
    16 Phanos Jongens Phanos - JJA
    Begeleider: Carla Burggraaf
    7 3372
    17 Hellas Utrecht Jongens Hellas Utrecht - JJA 5 2591
    18 AV Edam Jongens AV Edam - JJA 0 0
    18 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJA 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Onyema Adigida Phanos Phanos Jongens 10,87 +1.6 m/s11,32 836
    2 Isayah Boers Phanos Phanos Jongens 10,89 +1.6 m/s11,02 0
    3 Milo Zech...allebroek Leiden Leiden Atl...ns Team 1 11,24 +1.6 m/s11,17 747
    4 Jamaal Awad DEM DEM Jongens 11,28 +1.6 m/s11,36 738
    5 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...m Jongens 11,35 +1.8 m/s11,61 722
    6 Yaran Wienneke GACH GAC Hilver...m Jongens 11,36 +1.8 m/s11,64 0
    7 Mischa Lips ARV Ilion ARV Ilion Jongens 11,48 +1.6 m/s11,45 692
    8 Stijn van Weegberg Leiden Leiden Atl...ns Team 1 11,50 +1.8 m/s11,54 0
    9 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Jongens 11,61 +1.6 m/s11,29 663
    10 Pim Pauel AV Haarlem AV Haarlem Jongens 11,62 +1.8 m/s11,82 661
    11 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 11,64 +2.1 m/s11,90 657
    12 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Jongens 11,67 +1.8 m/s11,80 650
    13 Wim Vonk Altis Altis Jongens 11,71 +1.8 m/s11,57 641
    14 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Jongens 11,79 +1.6 m/s11,53 624
    15 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Holland Jongens 11,93 +3.2 m/s12,22 595
    16 Casper van den Top AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 11,99 +2.6 m/s--- 0
    17 Max van Rhijn BAV BAV Jongens 12,04 +2.1 m/s12,18 572
    18 Julian van Meggelen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 12,11 +2.1 m/s12,12 558
    19 Luuk Meesters KAV Holland KAV Holland Jongens 12,13 +2.6 m/s12,44 0
    20 Arthur van Essen Altis Altis Jongens 12,14 +2.1 m/s12,05 0
    21 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem Jongens 12,29 +3.2 m/s12,22 0
    22 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...ns Team 2 12,29 +3.2 m/s12,34 522
    23 Vyron Saridin DEM DEM Jongens 12,34 +3.2 m/s12,36 0
    24 Daan Meier HLLS Hellas Utr...t Jongens 12,37 +2.1 m/s12,00 507
    25 Gijs Fransen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 12,44 +3.2 m/s12,21 0
    26 Django de Vreng AAC AAC Jongens 12,46 +2.1 m/s12,20 490
    27 Jochem de Groot HLLS Hellas Utr...t Jongens 12,55 +3.2 m/s12,20 0
    28 Jelmer Bontje Almere `81 Almere `81 Jongens 12,89 +2.6 m/s13,00 0
    28 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 12,89 +2.6 m/s13,00 0
    30 Ammaar Landbrug AAC AAC Jongens 13,03 +2.6 m/s--- 0
    31 Ab Abdi BAV BAV Jongens 14,57 +2.6 m/s--- 0
    Stein Wisse Leiden Leiden Atl...ns Team 2 DQ 12,10 0
    Ben van de Bunt AV 1923 AV 1923 Jongens DNS 11,74 0

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Onyema Adigida Phanos Phanos Jongens 21,1h +2.4 m/s21,76 918
    2 Isayah Boers Phanos Phanos Jongens 21,1h +2.4 m/s21,68 0
    3 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Jongens 22,2h +2.4 m/s22,65 797
    4 Lucas van Klaveren ARV Ilion ARV Ilion Jongens 22,4h +2.4 m/s22,70 776
    5 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...m Jongens 22,6h +1.5 m/s23,06 756
    6 Jamaal Awad DEM DEM Jongens 22,8h +1.5 m/s23,15 736
    7 Stijn van Weegberg Leiden Leiden Atl...ns Team 1 22,9h +2.4 m/s22,74 726
    8 Joppe Stokvis Altis Altis Jongens 23,1h +1.4 m/s23,56 707
    9 Roeland Heitkönig AV Haarlem AV Haarlem Jongens 23,2h +1.5 m/s23,42 697
    10 Mischa Lips ARV Ilion ARV Ilion Jongens 23,3h +1.5 m/s23,00 0
    11 Levi van Agthoven Clytoneus AV Clytoneus Jongens 23,4h +1.5 m/s22,80 678
    12 Julian Freeke Almere `81 Almere `81 Jongens 23,6h +1.3 m/s25,55 659
    13 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Jongens 23,6h +1.4 m/s23,88 0
    14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 23,7h +1.4 m/s24,12 650
    15 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Jongens 23,7h +2.4 m/s22,52 0
    16 Koen Roskamp BAV BAV Jongens 23,7h +1.6 m/s24,63 650
    17 Rick Hollestelle Altis Altis Jongens 23,9h +1.4 m/s24,13 0
    18 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Jongens 24,0h +1.5 m/s--- 623
    19 Skip Renders GACH GAC Hilver...m Jongens 24,0h +1.4 m/s23,65 0
    20 Michael Bouma De Spartaan AV De Spar...n Jongens 24,5h +1.6 m/s24,61 579
    21 Koert Remijn DEM DEM Jongens 24,5h +1.6 m/s24,64 0
    22 Casper van den Top AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 24,8h +1.6 m/s25,00 0
    23 Django de Vreng AAC AAC Jongens 25,0h +1.3 m/s25,80 537
    24 Gijs Fransen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 25,1h +1.4 m/s24,56 0
    25 Joshua Groen Leiden Leiden Atl...ns Team 2 25,3h +1.6 m/s25,00 512
    26 Ard van der Putten Leiden Leiden Atl...ns Team 1 25,4h +1.3 m/s25,00 0
    27 Hein Pieters AAC AAC Jongens 26,5h +1.3 m/s26,50 0
    28 Ab Abdi BAV BAV Jongens 28,5h +1.3 m/s--- 0
    Koen van Perse HLLS Hellas Utr...t Jongens DNS 24,70 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jelte van Atten Leiden Leiden Atl...ns Team 1 1:59,43 1:59,42 757
    2 Aimane Benchellal ARV Ilion ARV Ilion Jongens 2:01,91 2:02,00 715
    3 Kelvin Baartwijk Almere `81 Almere `81 Jongens 2:02,88 2:03,14 699
    4 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Jongens 2:03,14 2:00,50 695
    5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 2:03,94 2:03,04 682
    6 Max Landheer AV Haarlem AV Haarlem Jongens 2:05,69 2:08,04 654
    7 Joppe Stokvis Altis Altis Jongens 2:05,93 2:06,56 650
    8 Pepijn Janssen GACH GAC Hilver...m Jongens 2:06,51 2:07,31 641
    9 Chaske van...ijnsoever HLLS Hellas Utr...t Jongens 2:08,07 2:15,00 617
    10 Casper van der Luijt Leiden Leiden Atl...ns Team 1 2:08,96 2:07,98 0
    11 Jelco Kohlenberg DEM DEM Jongens 2:09,64 2:06,00 593
    12 Biagio van... Straaten ARV Ilion ARV Ilion Jongens 2:10,09 2:04,00 0
    13 Alae Eabdenbitsen Phanos Phanos Jongens 2:11,39 2:08,06 568
    14 Levi van Agthoven Clytoneus AV Clytoneus Jongens 2:12,01 2:10,00 559
    15 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...n Jongens 2:12,56 2:07,89 551
    16 Michiel va...der Groen DEM DEM Jongens 2:12,72 2:13,00 0
    17 Mark den Blanken GACH GAC Hilver...m Jongens 2:17,99 2:18,00 0
    18 Laurenz Kilian AAC AAC Jongens 2:18,88 2,14 466
    19 Daniel Perez Cascon Leiden Leiden Atl...ns Team 2 2:21,60 2:25,00 432
    20 Stijn Lammers De Spartaan AV De Spar...n Jongens 2:25,22 2:16,78 0
    21 Renger Borsboom KAV Holland KAV Holland Jongens 2:25,92 2:20,00 380
    22 Wessel Terpstra BAV BAV Jongens 2:28,36 2:21,88 352
    23 Rogier van den Burgh Leiden Leiden Atl...ns Team 2 2:28,99 2:25,00 0
    24 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem Jongens 2:30,29 2:24,65 0
    25 Joris Luczak BAV BAV Jongens 2:47,63 2:39,34 0

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Luc Velzeboer Almere `81 Almere `81 Jongens 4:19,45 4:15,00 663
    2 Thijs Houbiers Leiden Leiden Atl...ns Team 1 4:23,56 4:14,63 634
    3 Hielke Hilberts GACH GAC Hilver...m Jongens 4:26,09 4:15,50 616
    4 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 4:28,24 4:21,00 601
    5 Jelle Timmerman Clytoneus AV Clytoneus Jongens 4:31,69 4:10,00 578
    6 Aimane Benchellal ARV Ilion ARV Ilion Jongens 4:31,76 4:17,00 578
    7 Meseret M...om Tsegay Phanos Phanos Jongens 4:33,31 4:39,84 568
    8 Cas Kopmels Leiden Leiden Atl...ns Team 1 4:35,82 4:25,00 0
    9 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 4:36,62 --- 546
    10 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 4:36,94 4:32,27 544
    11 Sareje Bulale Phanos Phanos Jongens 4:38,85 4:32,28 0
    12 Andrew Buglass Leiden Leiden Atl...ns Team 2 4:42,09 4:25,00 512
    13 Mike de Dood AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 4:45,50 --- 0
    14 Tijmen Brand Altis Altis Jongens 4:53,58 4:41,67 444
    15 Amin el Feddaly AAC AAC Jongens 4:55,77 5,10 431
    16 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 Jongens 5:01,15 --- 402
    17 Thomas van Delft De Spartaan AV De Spar...n Jongens 5:05,57 4:50,05 0
    18 Jasper Martens BAV BAV Jongens 5:09,92 4:40,00 356
    19 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Holland Jongens 5:12,03 5:05,00 345
    20 Jelle Steenbeek Leiden Leiden Atl...ns Team 2 5:29,12 4:40,00 0
    21 Thian Kaag AV Haarlem AV Haarlem Jongens 5:41,28 6:02,73 210
    Timo van der Stoep DEM DEM Jongens DNS 5:29,00 0

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bram van der Jagt AV 1923 AV 1923 Jongens 56,11 55,43 812
    2 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...n Jongens 56,53 55,99 800
    3 Davis Hagedoorn DEM DEM Jongens 59,60 57,78 711
    4 Jasper de Hon AAC AAC Jongens 1:00,79 1:06,00 680
    5 Thomas Vo...n van der Altis Altis Jongens 1:01,34 57,68 665
    6 Mats Tjepkema AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1:01,48 1:01,87 662
    7 Koen Roskamp BAV BAV Jongens 1:02,05 1:14,00 647
    8 Nicolaas Romagnoli GACH GAC Hilver...m Jongens 1:02,36 1:00,00 639
    9 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Jongens 1:02,64 59,59 633
    10 Mika Taag KAV Holland KAV Holland Jongens 1:02,70 1:00,55 631
    11 Joep de Wit Almere `81 Almere `81 Jongens 1:02,73 1:00,00 630
    12 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 1:04,63 1:08,00 585
    13 Jason Komen AV Haarlem AV Haarlem Jongens 1:05,11 1:02,06 574
    14 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...ns Team 1 1:06,51 1:04,18 543
    15 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...ns Team 2 1:09,24 1:10,00 485
    Koen van Perse HLLS Hellas Utr...t Jongens DNS 1:02,00 0

    Uitslagen 4 x 400m Jongens Junior A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:31,80 680
    2 AV Haarlem Jongens (4x400m) AV Haarlem - JJA 4 3:33,07 668
    3 AV 1923 Jongens (4x400m) AV 1923 - JJA 4 3:34,28 656
    4 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 3:36,06 639
    5 GAC Hilversum Jongens (4x400m) GAC Hilversum - JJA 4 3:37,73 623
    6 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:38,45 616
    7 Almere `81 Jongens (4x400m) Almere `81 - JJA 4 3:38,81 613
    8 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:40,82 594
    9 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:45,03 556
    10 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:46,12 547
    11 Altis Jongens (4x400m) Altis - JJA 4 3:48,33 527
    12 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:50,31 511
    13 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 3:51,19 503
    14 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:52,96 489
    15 BAV Jongens (4x400m) BAV - JJA 4 4:11,70 346
    16 AV Edam Jongens (4x400m) AV Edam - JJA 0 DNS 0
    16 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    16 Hellas Utrecht Jongens (4x400m) Hellas Utrecht - JJA 0 DNS 0
    16 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 0 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam Team P1P2P3ResOBPTeam punten
    1 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Jongens 54,79 54,79 --- 696
    2 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...m Jongens 47,91 47,91 44,00 605
    3 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 46,18 46,18 46,09 581
    4 Rick Hollestelle Altis Altis Jongens 45,98 45,98 --- 578
    5 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Jongens 44,70 44,70 --- 560
    6 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atl...ns Team 1 44,43 44,43 --- 556
    7 Lucas Cohen AAC AAC Jongens 43,12 43,12 --- 537
    8 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...n Jongens 42,62 42,62 --- 530
    9 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem Jongens 42,00 42,00 36,19 521
    10 Ard van der Putten Leiden Leiden Atl...ns Team 1 41,42 41,42 --- 0
    11 Arthur van Essen Altis Altis Jongens 41,35 41,35 --- 0
    12 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem Jongens 40,35 40,35 32,83 0
    13 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Holland Jongens 39,85 39,85 --- 0
    14 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...ns Team 2 39,60 39,60 --- 485
    15 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...m Jongens 38,86 38,86 30,00 0
    16 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 38,86 38,86 --- 474
    17 Olle Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 38,54 38,54 40,00 0
    18 Thijs van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 36,48 36,48 --- 437
    19 Wessel van Leur Leiden Leiden Atl...ns Team 2 35,76 35,76 --- 0
    20 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Jongens 35,18 35,18 --- 0
    21 Joep de Wit Almere `81 Almere `81 Jongens 31,92 31,92 --- 363
    22 Jelmer Bontje Almere `81 Almere `81 Jongens 30,26 30,26 --- 0
    23 Thijs Roskamp BAV BAV Jongens 30,11 30,11 --- 332
    24 Joris Luczak BAV BAV Jongens 25,80 25,80 --- 0
    25 Jochem de Kruijff Clytoneus AV Clytoneus Jongens 25,10 25,10 --- 241
    Mike van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus Jongens - DNS --- 0
    Twan van Tol De Spartaan AV De Spar...n Jongens - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Jongens 43,52 --- 754
    2 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Jongens 38,88 --- 664
    3 Rick Hollestelle Altis Altis Jongens 34,64 --- 576
    4 Julian Record AV 1923 AV 1923 Jongens 34,42 --- 0
    5 Wessel Wiersema Leiden Leiden Atl...ns Team 1 33,70 --- 556
    6 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Jongens 33,47 --- 551
    7 Wolf Nederpel De Spartaan AV De Spar...n Jongens 32,53 --- 531
    8 Lucas van Klaveren ARV Ilion ARV Ilion Jongens 32,06 --- 520
    9 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 31,46 30,19 507
    10 Jesse Pupping AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 30,95 35,24 0
    11 Thijs Roskamp BAV BAV Jongens 30,95 --- 496
    12 Seiji Spieker Phanos Phanos Jongens 30,34 --- 482
    13 Yaran Wienneke GACH GAC Hilver...m Jongens 29,88 36,18 471
    14 Wessel van Leur Leiden Leiden Atl...ns Team 2 29,74 --- 468
    15 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 29,24 --- 457
    16 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...m Jongens 28,74 30,00 0
    17 Dilano Bolier Almere `81 Almere `81 Jongens 28,06 --- 0
    18 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem Jongens 27,44 23,45 415
    19 Jochem de Kruijff Clytoneus AV Clytoneus Jongens 26,70 --- 397
    20 Alex van Noort De Spartaan AV De Spar...n Jongens 25,94 --- 0
    21 Wessel Terpstra BAV BAV Jongens 25,07 --- 0
    22 Thijs van Duijn ARV Ilion ARV Ilion Jongens 24,98 --- 0
    23 Mats Beentjes DEM DEM Jongens 21,84 --- 0
    24 Hein Pieters AAC AAC Jongens 21,77 --- 272
    Gerben Dofferhoff Leiden Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0
    Youko van der Blom Leiden Leiden Atl...ns Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 12,83 13,25 654
    2 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Jongens 12,35 --- 623
    3 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Holland Jongens 12,02 --- 601
    4 Alexander Soethout DEM DEM Jongens 11,96 --- 597
    5 Youko van der Blom Leiden Leiden Atl...ns Team 2 11,95 --- 597
    6 Wolf Nederpel De Spartaan AV De Spar...n Jongens 11,92 --- 594
    7 Wim Vonk Altis Altis Jongens 11,83 --- 588
    8 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Jongens 11,70 --- 580
    9 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Jongens 10,99 --- 0
    10 Koen Stapel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 10,91 --- 0
    11 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Jongens 10,90 --- 525
    12 Marten Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 10,88 10,00 0
    13 Pim Pauel AV Haarlem AV Haarlem Jongens 10,74 10,50 513
    14 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...m Jongens 10,37 9,00 487
    15 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Jongens 10,17 --- 473
    16 Wessel Wiersema Leiden Leiden Atl...ns Team 1 10,02 --- 462
    17 Thijs Roskamp BAV BAV Jongens 9,96 --- 457
    18 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem Jongens 9,95 9,14 0
    19 Rens Wildschut GACH GAC Hilver...m Jongens 9,86 9,00 0
    20 Dilano Bolier Almere `81 Almere `81 Jongens 9,64 --- 0
    21 Wessel van Leur Leiden Leiden Atl...ns Team 2 8,97 --- 0
    22 Daan Meier HLLS Hellas Utr...t Jongens 8,90 --- 377
    23 Jochem de Kruijff Clytoneus AV Clytoneus Jongens 8,79 --- 0
    23 Jochem de Groot HLLS Hellas Utr...t Jongens 8,79 --- 0
    25 Lucas Cohen AAC AAC Jongens 8,42 --- 340
    26 Hein Pieters AAC AAC Jongens 8,24 --- 0
    27 Mats Beentjes DEM DEM Jongens 8,04 --- 0
    Seiji Spieker Phanos Phanos Jongens DNS --- 0
    Bram van de Velde Phanos Phanos Jongens DNS --- 0
    Gerben Dofferhoff Leiden Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0
    Twan van Tol De Spartaan AV De Spar...n Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    # Naam Team 1.301.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00ResOBPTeam punten
    1 Julian Record AV 1923 AV 1923 Jongens O O O XO O XXX 1,95 --- 813
    2 Steyn Boersen Almere `81 Almere `81 Jongens 1,90 --- 769
    3 Tijmen Ottenheim Leiden Leiden Atl...ns Team 1 1,85 --- 725
    3 Koen Stapel ARV Ilion ARV Ilion Jongens 1,85 --- 725
    5 Jelle de Jong AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens XO XO O XXX 1,85 1,90 725
    6 Jelmer van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 1,80 1,90 0
    7 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...m Jongens O O XXX 1,80 1,85 680
    8 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Jongens O XO XXO XXX 1,80 --- 680
    8 Davis Hagedoorn DEM DEM Jongens XO O XXO XXX 1,80 --- 680
    10 Daan Meier HLLS Hellas Utr...t Jongens O O O O O O XXX 1,75 --- 634
    11 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Jongens O XO XXX 1,75 --- 0
    12 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem Jongens O O 1,70 1,60 587
    12 Stein Wisse Leiden Leiden Atl...ns Team 2 1,70 --- 587
    14 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Jongens O O XXX 1,70 --- 0
    15 Wim Vonk Altis Altis Jongens O O XXX 1,70 --- 587
    16 Lars Lindner HLLS Hellas Utr...t Jongens 1,70 --- 0
    17 Jasper de Hon AAC AAC Jongens O O O XXO XXX 1,70 --- 587
    18 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Jongens 1,65 --- 0
    18 Lars van Vught Altis Altis Jongens O 1,65 --- 0
    20 Mike van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus Jongens O O XXX 1,65 --- 540
    20 Alex van Noort De Spartaan AV De Spar...n Jongens O O O O XXX 1,65 --- 540
    22 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...m Jongens 1,60 1,70 0
    23 Jelle van Miltenburg BAV BAV Jongens 1,60 --- 492
    24 Twan van Tol De Spartaan AV De Spar...n Jongens O O X 1,55 --- 0
    25 Jelle Kelderman AV Haarlem AV Haarlem Jongens O O O XXO XXX 1,55 1,55 0
    26 Timo van der Stoep DEM DEM Jongens O O O 1,50 --- 0
    Joshua Wegman Leiden Leiden Atl...ns Team 1 quit DNS --- 0
    Koen Roskamp BAV BAV Jongens quit DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Alexander Soethout DEM DEM Jongens 14,38 +4.8 m/s--- 818
    2 Yaran Wienneke GACH GAC Hilver...m Jongens 13,35 +1.2 m/s12,44 712
    3 Bram van der Jagt AV 1923 AV 1923 Jongens 13,27 +1.5 m/s--- 704
    4 Joshua Wegman Leiden Leiden Atl...ns Team 1 12,74 +2.1 m/s--- 648
    5 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Jongens 12,55 +2.1 m/s--- 628
    6 Joppe Stokvis Altis Altis Jongens 12,07 +2.0 m/s--- 575
    7 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Holland Jongens 12,05 +3.2 m/s--- 573
    8 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atl...ns Team 1 11,96 +2.1 m/s--- 0
    9 Vyron Saridin DEM DEM Jongens 11,95 +2.0 m/s--- 0
    10 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Jongens 11,58 +1.1 m/s--- 521
    11 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem Jongens 11,51 +3.0 m/s11,35 513
    12 Jelmer van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 11,44 +2.9 m/s11,25 505
    13 Ammaar Landbrug AAC AAC Jongens 11,28 +2.5 m/s--- 487
    14 Mike van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus Jongens 11,24 +3.1 m/s--- 483
    15 Lars Lindner HLLS Hellas Utr...t Jongens 11,01 +5.2 m/s--- 456
    16 Levi van Diest AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens 10,98 +3.4 m/s--- 0
    17 Joost Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...n Jongens 10,92 +4.0 m/s--- 446
    18 Dilano Bolier Almere `81 Almere `81 Jongens 10,84 +2.0 m/s--- 0
    19 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion Jongens 10,72 +3.0 m/s--- 0
    20 Mark den Blanken GACH GAC Hilver...m Jongens 10,66 +3.0 m/s10,88 0
    21 Julian van Meggelen De Spartaan AV De Spar...n Jongens 10,63 +2.3 m/s--- 0
    22 Max van Rhijn BAV BAV Jongens 10,50 +4.8 m/s--- 397
    Stein Wisse Leiden Leiden Atl...ns Team 2 NM --- 0