Categorie 'Senioren vrouwen'

Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m100mH100mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
2 Claudia Aernaudts HLLS Hoog
Hoogspringen vrouwen ----------
6 Aniek Aper Rotterdam 400m
400m vrouwen ----------
9 Janice Babel Phanos 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
10 Shimada Bajon AV Lycurgus 100m
100m vrouwen ----------
18 Kika van B...enegouwen U-Track 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
20 Janneke Berkhof Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
26 Franka Blok Leiden 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ---------
32 Melinde Boland Rotterdam Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
34 Marijke Boogerd AAV `36 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
42 Tamara Bos PH 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ---------
43 Andrea Bouma De Spartaan 100m
4x100m
100m vrouwen ---------
52 Lieke van den Brink DVTR 100mH
Ver
100mh vrou...(84,0) 1eVerspringen vrouwen ---------
53 Jaimy van Broekhoven PH HSS
Hink-staps...n Vrouwen ----------
58 Mariska Bun AV Phoenix 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
60 Sarah Busby Australië 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
68 Esther Dankwah Haag 100m
100m vrouwen ----------
70 Sanne Denneman Eindhoven 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen ---------
73 Marije Doddema AV 1923 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
76 Jonne Dommerholt Eindhoven Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
82 Lisanne Drost AAV `36 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
83 Inge Drost ARV Ilion 400m
Ver
400m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
84 Meruska Eduarda Rotterdam Ver
Verspringen vrouwen ----------
85 Maroussia Eduarda Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
86 Sanne Eekel GACH Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
92 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen ---------
93 Evi van den Elzen PH 400m
400m vrouwen ----------
95 Lotje van Erp Phanos 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ---------
98 Dominique Esselaar AV Unitas Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
106 Myrthe Fonck AAC 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
107 Lisa Francini Eindhoven 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen ---------
125 Saliyya Guisse Belgie HSS
Hink-staps...n Vrouwen ----------
129 Laura van Haaften Spado 100m
100m vrouwen ----------
130 Manon Haakman AV Lycurgus HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen ---------
142 Maureen Herremans AVGM HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen ---------
143 Killiana Heymans PAC Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
149 Franka Hoogeboom Hollandia 100m
100m vrouwen ----------
152 Evelien Hooijman GACH 400m
400m vrouwen ----------
156 Marije van...unenstijn AV34 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
158 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
Hoogspringen vrouwen ----------
161 Eva Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
167 Suzanne Janssens AV Passaat 100m
100mH
100mH
100m vrouwen100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e --------
172 Lea Jurdzinski Groningen 100m
100m_f
400m
100m vrouwen100m vrouwen finale400m vrouwen --------
173 Klaudia Kaczmarek Duitsland HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen ---------
174 Anita Karregat PH Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
178 Moniek van... - Jansen AV Sprint Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
183 Ilse Knijnenburg Haag 100m
100m vrouwen ----------
187 Jorieke Korenromp DVTR 100m
400m
400m vrouwen ---------
194 Lianne van Krieken PH 100m
100m_f
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen --------
195 Patricia Krolis Rotterdam HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen ---------
199 Sietske Lenchant Belgie HSS
Hink-staps...n Vrouwen ----------
203 Miquella Lobo ARV Ilion 100m
100mH
100mH
4x100m
100m vrouwen100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e -------
208 Astrid van der Maas AV Gouda 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ---------
215 Bernice Meijer SV Veendam 400m
400m vrouwen ----------
234 Bo Nijs Belgie 100m
100m_f
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen --------
239 Liset Olijve PH HSS
Hink-staps...n Vrouwen ----------
242 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 100mH
100mH
Ver
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1eVerspringen vrouwen --------
243 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
248 Kaylee van de Par AV Spiridon 100m
100m vrouwen ----------
260 Joyce Puts Eindhoven 400m
400m vrouwen ----------
261 Judith Rasch GACH 400m
400m vrouwen ----------
265 Rebecca Rijken Phanos 100m
400mH
100m vrouwen400mh vrouwen (76,2) ---------
266 Nora Ritzen AV Unitas HSS
Hink-staps...n Vrouwen ----------
271 Kim Rossen Rotterdam 400m
400m vrouwen ----------
272 Linda van Rossum PH 100m
100m vrouwen ----------
275 Demi van de Sande Rotterdam 400m
400m vrouwen ----------
280 Tessa van Schagen Leiden 100m
100m vrouwen ----------
292 Katja Slangewal Altis Hoog
Hoogspringen vrouwen ----------
296 Hannelore Smilde PAC 100m
100m vrouwen ----------
303 Nargélis Statia Rotterdam 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ---------
311 Eefje Swi...an Mourik HAC 100m
400mH
100m vrouwen400mh vrouwen (76,2) ---------
318 Maayke Tjin A-Lim NEAV 100m
100m_f
100mH
100mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e -------
323 Shana Vanhaen Belgie 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ---------
325 Dominique Veninga SV Veendam 400m
400m vrouwen ----------
331 Leonie Van Vliet AAV `36 100m
100m_f
400m
100m vrouwen100m vrouwen finale400m vrouwen --------
338 Carlijn Wagenaar Groningen 400m
400m vrouwen ----------
339 Carola van...agtendonk AAC Ver
Verspringen vrouwen ----------
350 Gabriella ...der Wijck Phanos 100m
100m vrouwen ----------
351 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
356 Robin Wingbermühle Rotterdam Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
363 Tara Yoro AV 1923 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
366 Anke Zonderland AV Impala 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV `36 AV36 3
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 3
Australië AUS 1
AV 1923 AV23 2
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Spartaan SPTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 5
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOVA NOVA 1
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 1
AV Unitas UNTS 2
AV `34 Apeldoorn AV34 1
Belgie BEL 4
Duitsland GER 1
Eindhoven Atletiek EHAT 4
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 2
Haag Atletiek HAAG 2
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Leiden Atletiek LATL 2
PAC PAC 2
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 7
Rotterdam Atletiek RDAM 10
Spado SPDO 1
SV Veendam Atletiek VNDM 2
U-Track UTRK 1

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Marije van...unenstijn Vsen - AV34 11,63q +1.0 m/s11,64
2 Janice Babel Vsen - Phanos 11,73q +1.0 m/s11,69
3 Demi van d...ildenberg MJB - Eindhoven 11,77 +1.0 m/s11,78
4 Lieke Klaver MJA - SAV 11,81q +1.0 m/s11,75
5 N'ketia Seedo MJB - U-Track 11,84q +0.1 m/s11,88
6 Bowien Jansen MJA - HLLM 11,85 +1.0 m/s11,84
7 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 11,88q +0.1 m/s11,89
8 Minke Bisschops MJB - AV Unitas 11,96q +0.1 m/s11,84
9 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion 11,97q +0.1 m/s11,90
10 Andrea Bouma Vsen - De Spartaan 11,98 +0.1 m/s11,87
11 Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 12,04q +1.0 m/s11,75
12 Leonie Van Vliet Vsen - AAV `36 12,08q +0.1 m/s11,98
13 Lianne van Krieken Vsen - PH 12,11q +1.3 m/s12,41
14 Sarah Busby Vsen - Australië 12,17q +1.0 m/s11,83
15 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 12,18q +1.3 m/s12,23
16 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 12,21q +1.3 m/s12,32
17 Bo Nijs Vsen - Belgie 12,24q +0.1 m/s12,03
18 Kika van B...enegouwen Vsen - U-Track 12,31q +1.3 m/s12,15
19 Lea Jurdzinski Vsen - Groningen 12,39q +1.3 m/s12,19
20 Gabriella ...der Wijck Vsen - Phanos 12,43 +1.3 m/s12,09
21 Esther Dankwah Vsen - Haag 12,44 +1.0 m/s11,56
22 Franka Hoogeboom Vsen - Hollandia 12,44 +1.3 m/s12,24
23 Suzanne Van Eijck MJB - Spado 12,45 +0.8 m/s12,43
24 Kaylee van de Par Vsen - AV Spiridon 12,50 +0.8 m/s12,45
25 Tara Yoro Vsen - AV 1923 12,53 +0.6 m/s13,30
26 Janna Doumpas MJB - Eindhoven 12,54 +0.8 m/s12,51
27 Linda van Rossum Vsen - PH 12,58 +1.3 m/s12,13
28 Beau Winnubst MJA - AAC 12,58 +1.7 m/s12,64
29 Rebecca Rijken Vsen - Phanos 12,59 +0.8 m/s12,54
30 Lisa Francini Vsen - Eindhoven 12,60 +1.7 m/s12,65
31 Kadidja Sangare MJB - AAV `36 12,60 +0.1 m/s12,96
32 Sanne Denneman Vsen - Eindhoven 12,61 +1.7 m/s12,79
33 Laura van Haaften Vsen - Spado 12,66 +0.8 m/s12,54
34 Miquella Lobo Vsen - ARV Ilion 12,78 +0.8 m/s12,61
35 Deborah Westfa MJA - CAV Energie 12,78 +1.7 m/s12,67
36 Daphne Linnekamp MJA - HLLS 12,88 +1.7 m/s12,77
37 Natalie Puper MJA - AV Atverni 12,90 +0.1 m/s12,95
38 Kyara Tjin-A-Lim MJA - Leiden 12,91 +0.1 m/s12,85
39 Nida Huijben MJA - HLLS 12,93 +0.6 m/s13,01
40 Fréderique Post MJB - AV Gouda 12,94 +1.7 m/s12,71
41 Fleur van Haaren MJA - PH 12,97 +0.6 m/s12,99
42 Nikki Boon MJB - Flevo Delta 13,02 +0.1 m/s12,90
43 Jinke van der Sluis MJA - AV Phoenix 13,05 +0.6 m/s13,13
44 Joyce Schumacher MJB - Flevo Delta 13,06 +0.8 m/s12,62
45 Hannelore Smilde Vsen - PAC 13,12 +0.1 m/s12,79
46 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 13,19 +0.1 m/s12,87
47 Suzanne Janssens Vsen - AV Passaat 13,37 +0.6 m/s13,77
48 Madelon Werkhoven MJA - AV Atos 13,38 +0.6 m/s13,16
Ilse Knijnenburg Vsen - Haag DQ 13,03
Sheenai Muntslag MJB - AV Sprint DNS 12,65
Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden DNS 12,81
Shimada Bajon Vsen - AV Lycurgus DNS 12,03

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Marije van...unenstijn Vsen - AV34 11,70 +0.7 m/s---
2 Janice Babel Vsen - Phanos 11,76 +0.7 m/s---
3 N'ketia Seedo MJB - U-Track 11,82 +0.7 m/s---
4 Minke Bisschops MJB - AV Unitas 11,82 +0.7 m/s---
5 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion 11,83 +0.7 m/s---
6 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 11,91 +0.7 m/s---
7 Lianne van Krieken Vsen - PH 12,12 +0.6 m/s---
8 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 12,12 +0.6 m/s---
9 Kika van B...enegouwen Vsen - U-Track 12,20 +0.6 m/s---
10 Sarah Busby Vsen - Australië 12,21 +0.6 m/s---
Lieke Klaver MJA - SAV DNS ---
Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV DNS ---
Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 DNS ---
Leonie Van Vliet Vsen - AAV `36 DNS ---
Lea Jurdzinski Vsen - Groningen DNS ---
Bo Nijs Vsen - Belgie DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Jorieke Korenromp Vsen - DVTR 54,67 54,42
2 Joyce Puts Vsen - Eindhoven 55,29 55,37
3 Leonie Van Vliet Vsen - AAV `36 56,17 57,93
4 Bernice Meijer Vsen - SV Veendam 56,21 56,08
5 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 56,27 56,38
6 Dominique Veninga Vsen - SV Veendam 56,53 56,65
7 Carlijn Wagenaar Vsen - Groningen 57,24 58,18
8 Lisa Francini Vsen - Eindhoven 58,55 59,60
9 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 58,75 56,31
10 Sanne Denneman Vsen - Eindhoven 58,94 59,08
11 Vera Lurvink MJA - PH 59,05 59,66
12 Nina Franke MJB - AV Oss `78 59,17 1:00,05
13 Judith Rasch Vsen - GACH 1:00,39 1:01,32
14 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 1:00,44 1:01,00
15 Evelien Hooijman Vsen - GACH 1:00,84 1:01,22
16 Lotte van Stijn MJA - De Spartaan 1:00,84 59,59
17 Leonie Wierenga MJB - SAV 1:01,23 59,70
18 Elke Molenaar MJA - Almere `81 1:01,28 59,21
19 Inge Drost Vsen - ARV Ilion 1:03,98 56,12
20 Lea Jurdzinski Vsen - Groningen 1:07,63 58,84
Evi van den Elzen Vsen - PH DNS 58,72

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 13,88 ---
2 Lynn Beck MJB - Belgie 14,02 ---
3 Nienke Madderom MJB - AV Trias 14,49 ---
4 Franka Blok Vsen - Leiden 14,65 ---
5 Kadidja Sangare MJB - AAV `36 14,72 ---
6 Charlie van Gorkum MJB - Spado 14,79 ---
7 Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden 14,80 ---
8 Joyce Schumacher MJB - Flevo Delta 14,98 ---
9 Dorenda Zwaard MJA - AV `40 15,16 ---
10 Brenda Oosterbosch Vsen - AV PEC 1910 15,42 ---
11 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 15,64 ---
12 Maartje Blanken MJB - Avantri 15,66 ---
13 Suzanne Janssens Vsen - AV Passaat 16,00 ---
Zoë Sedney MJB - ARV Ilion DNS ---
Lotje van Erp Vsen - Phanos DNS ---
Miquella Lobo Vsen - ARV Ilion DNS ---
Shana Vanhaen Vsen - Belgie DNS ---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

# Naam P1P2Res OBP
1 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion 13,75 DNS 13,75 +1.1 m/s13,92
2 Lynn Beck MJB - Belgie 14,20 14,02 14,02 +1.1 m/s13,86
3 Nienke Madderom MJB - AV Trias 14,40 14,49 14,40 +1.1 m/s14,49
4 Kadidja Sangare MJB - AAV `36 14,55 14,72 14,55 +1.1 m/s14,57
5 Charlie van Gorkum MJB - Spado 14,71 14,79 14,71 +1.1 m/s15,01
6 Joyce Schumacher MJB - Flevo Delta 15,09 14,98 14,98 +1.1 m/s---
7 Maartje Blanken MJB - Avantri 15,25 15,66 15,25 +1.1 m/s15,33

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam P1P2Res OBP
1 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 13,85 13,88 13,85 +1.1 m/s13,63
2 Shana Vanhaen Vsen - Belgie 14,26 DNS 14,26 +0.3 m/s15,08
3 Franka Blok Vsen - Leiden 14,68 14,65 14,65 +1.1 m/s14,53
4 Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden 15,25 14,80 14,80 +1.1 m/s14,90
5 Dorenda Zwaard MJA - AV `40 15,28 15,16 15,16 +0.3 m/s15,59
6 Brenda Oosterbosch Vsen - AV PEC 1910 15,22 15,42 15,22 +0.3 m/s15,68
7 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 15,42 15,64 15,42 +0.3 m/s15,82
8 Suzanne Janssens Vsen - AV Passaat 16,70 16,00 16,00 +0.3 m/s16,65
9 Miquella Lobo Vsen - ARV Ilion 16,07 DNS 16,07 +1.1 m/s14,91
Lotje van Erp Vsen - Phanos DNF DNS DNS 14,90

Uitslagen 4 x 100m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NED vrouwen U20 Nederland - MJA 4 45,38 2
2 ATR meisjes junioren Rotterdam Atletiek - MJA 4 47,89 1

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Klaudia Kaczmarek Vsen - Duitsland X 12,70 X X 12,09 12,45 12,70 +0.6 m/s13,43
2 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas 11,23 X X 12,58 X X 12,58 +2.4 m/s13,38
3 Maureen Herremans Vsen - AVGM 12,20 12,26 12,41 12,22 11,99 X 12,41 +0.3 m/s12,52
4 Sietske Lenchant Vsen - Belgie 12,17 12,09 X 12,08 11,94 11,71 12,17 +2.2 m/s12,52
5 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam X 12,10 X X 12,14 X 12,14 +1.6 m/s12,57
6 Saliyya Guisse Vsen - Belgie 11,52 X X 12,01 12,14 11,97 12,14 +2.6 m/s12,40
7 Liset Olijve Vsen - PH X 10,80 11,44 X X 11,46 11,46 +2.4 m/s11,79
8 Jaimy van Broekhoven Vsen - PH 11,29 9,80 11,43 X 11,18 11,14 11,43 +1.7 m/s11,84
9 Edikan Ekpo MJB - Haag 11,11 10,76 X - - - 11,11 -0.1 m/s11,72
10 Manon Haakman Vsen - AV Lycurgus 11,01 10,62 10,84 - - - 11,01 +0.3 m/s11,27
11 Nikki Boon MJB - Flevo Delta 10,78 10,80 10,93 - - - 10,93 -0.1 m/s11,65
12 Anne Hoeke MJB - AV Attila 10,88 10,25 10,56 - - - 10,88 +0.9 m/s10,40
13 Jolien Stuijk MJB - AV Attila 9,60 9,13 9,67 - - - 9,67 +0.7 m/s10,20

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tara Yoro Vsen - AV 1923 6,06 6,10 6,08 6,04 6,19 6,08 6,19 +0.0 m/s6,06
2 Klaudia Kaczmarek Vsen - Duitsland X 5,75 5,70 5,35 X X 5,75 +1.2 m/s6,40
3 Bo Nijs Vsen - Belgie 5,54 X 5,52 5,61 5,74 5,66 5,74 +1.3 m/s5,82
4 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 5,56 5,57 5,44 5,60 5,74 5,56 5,74 +1.7 m/s5,71
5 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam 5,47 5,54 5,32 5,18 X 5,50 5,54 +0.0 m/s5,52
6 Jinke van der Sluis MJA - AV Phoenix 5,15 5,49 X 5,31 5,49 X 5,49 +0.0 m/s5,72
7 Beau Winnubst MJA - AAC 5,44 5,33 X X 5,48 X 5,48 +1.3 m/s5,58
8 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 5,38 X 5,40 5,12 5,33 - 5,40 +1.3 m/s5,84
9 Natalie Puper MJA - AV Atverni X 5,35 5,40 5,40 +0.8 m/s5,73
10 Brenda Oosterbosch Vsen - AV PEC 1910 5,15 5,27 5,27 5,27 -0.5 m/s5,29
11 Kim-Jessica Thone MJA - Duitsland 4,90 5,22 5,15 5,22 +0.3 m/s5,78
Cassandre Evans MJB - Belgie - DNS 5,80
Inge Drost Vsen - ARV Ilion - DNS 5,79
Lianne van Krieken Vsen - PH - DNS 5,96