Categorie 'Senioren mannen'

Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m110mH110mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
3 Elvis Afrifa AV 1923 100m
100m mannen ----------
7 Jesper Arts PH 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
8 Remko Aubert Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen ----------
11 Tobias Bakx AC TION 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
14 Toine van Beckhoven AV Attila 100m
400m
400mH
100m mannen400mh mannen (91,4) --------
16 Job Beintema AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
19 Olaf van den Bergh PH 400m
400m mannen ----------
24 Gennaro Biswane Phanos 100m
100m mannen ----------
28 Dudly Boeldak Rotterdam 100m
100m_f
4x100m
Ver
100m mannen100m mannen finaleVerspringen mannen -------
31 Glenn Boessen AV Unitas 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
33 Lex Bolderheij Rotterdam 400m
400m mannen ----------
38 Wessel Boons DVTR 100m
110mH
110mH
Ver
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1eVerspringen mannen -------
44 Damien Bourguin Frankrijk 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
46 Roelf Bouwmeester SV Veendam 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale --------
48 Jelte ter Braake VTLS 400m
400m mannen ----------
49 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Hoogspringen mannen ----------
50 Ronel Brigitha AV Impala 100m
100m mannen ----------
51 Alberto Brini Eindhoven 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e --------
54 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale --------
55 Damien Broothaerts Belgie 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ---------
56 Mathias Broothaerts Belgie Ver
Verspringen mannen ----------
57 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
400m mannen ----------
61 Tobias Capiau Belgie Ver
Verspringen mannen ----------
62 Chidel Cecilia AV Atverni 100m
400m
100m mannen400m mannen ---------
63 Tarik Chaatouf AV Unitas 400m
400m mannen ----------
65 Joep Chatrou Eindhoven 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
67 Kevin Damstra AV Sprint 400m
400m mannen ----------
69 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
400m mannen ----------
72 Jochem Dobber AV Suomi 400m
400m mannen ----------
74 Eoin Doherty Ierland 100m
100m mannen ----------
81 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
400m mannen ----------
89 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale --------
90 Bram Elevelt HAAS 110mH
110mH
400mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e400mh mannen (91,4) --------
91 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
97 Ruben Esajas Rotterdam 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e --------
101 Ronaldo Eustatia ARV Ilion 100m
100m mannen ----------
103 Muus Evers AAC 100m
100m mannen ----------
104 André Faesen AV Attila 400m
Polshoog
400m mannenPolsstokho...en mannen ---------
116 Puk van Gool AV Attila 400m
400m mannen ----------
121 Paul van der Gragt AV Hylas 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
122 Paul Groen GACH 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
128 Méron Gysbertha Phanos 100m
100m mannen ----------
134 Glenn van Hamond AV Attila HSS
Ver
Hink-staps...en Mannen ---------
138 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 100m
100m mannen ----------
139 Vester Van...eijningen AV Haarlem 400m
400m mannen ----------
146 JP Hoekstra ARV Ilion 100m
100m mannen ----------
148 Joeri van der Hooft AAC Ver
Verspringen mannen ----------
151 Rodney Hoogterp AV Impala 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen ---------
153 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 100m
100m_f
Ver
100m mannen100m mannen finaleVerspringen mannen --------
155 Roel Huijsmans AV Atverni 400m
400m mannen ----------
162 Hend de Jager AV Statina 400m
400m mannen ----------
164 Marco Jansen AV Phoenix 100m
Ver
100m mannen ---------
165 Rik Jansen AV Unitas 100m
100m mannen ----------
166 Kees Janssen PH 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
168 Pim Jehee PH 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen ---------
169 Devron Jepma PAC 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ---------
170 Rachid el Jerari AV Atverni 100m
100m mannen ----------
171 Dimitri Juliet Rotterdam 100m
100m mannen ----------
175 Marco de Keijzer Rotterdam Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
176 Tjebbe Kerstens AV Sprint HSS
Hink-staps...en Mannen ----------
177 Dion van Kessel Typhoon Hoog
Hoogspringen mannen ----------
180 Tieme Klinkers AV Phoenix Hoog
Hoogspringen mannen ----------
186 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
191 Sam Kranse PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
192 Casper Kremers PH 400m
400m mannen ----------
204 Lennart de Looze Startbaan 400m
400m mannen ----------
206 Enrico van Luijk Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen ---------
212 Jonas Mars AV Phoenix Hoog
Hoogspringen mannen ----------
213 Markus Meekma AV Impala 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen ---------
214 Martijn Meijer PH 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
218 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
100m mannen ----------
219 Pieter Mijnhout GACH 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
221 Joris Jami...Moro Baba Belgie 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ---------
223 Nils Mulder Haag Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
225 Shaeriano Murray Rotterdam 400m
400m mannen ----------
226 Maarten Nabbe PH 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
229 Stefan Nieuwland Climax 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
233 Wicher Nijkamp Spado 110mH
110mH
4x100m
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e --------
235 Dani Nivillac Nijmegen 100m
100m mannen ----------
236 Steven Nuytinck PH Ver
Verspringen mannen ----------
237 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
246 Laurens den Ouden AV Atverni 400m
400m mannen ----------
249 Heffernan Patrick Ierland 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
251 José Per...do Freire Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen ---------
255 Joris Petterson Eindhoven 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
258 Rutger Postma AV Atverni 100m
100m mannen ----------
262 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
400m mannen ----------
263 Joshua Record AV 1923 HSS
Hink-staps...en Mannen ----------
264 Jurriaan de Rijk Haag 400m
400m mannen ----------
267 Rayen Rojer Rotterdam 400m
400m mannen ----------
268 Arjan Roona Groningen 400m
400m mannen ----------
273 Bram Ruissen PAC Ver
----------
274 Maximilian Ruth Duitsland 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ---------
279 Fulvio Scarano AV `40 400m
400m mannen ----------
281 Roy van Schendel PH 400m
400m mannen ----------
282 Gert-Jan Schep Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen ---------
285 Jon Schouwenaar AV 1923 400m
400m mannen ----------
287 Thomas Schuwer Haag 400m
400m mannen ----------
291 Siem Sikkenga MPM 100m
4x100m
100m mannen ---------
293 Paul van der Sluijs Haag 400m
400m mannen ----------
295 Nick Smidt AAC `61 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
298 Erwin Sneek AAC 400m
400m mannen ----------
300 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
304 Sten Stein AV Impala 100m
100m mannen ----------
305 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
400m mannen ----------
307 Nils Stok PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
309 Maarten Stuivenberg VAV 400m
400m mannen ----------
310 Tim Sweep Eindhoven 100m
100m mannen ----------
312 Rik Taam AV Zaanland 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ---------
313 Tarik Tahiri Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen ---------
314 Jeroen Teeuwen De Spartaan Hoog
Hoogspringen mannen ----------
317 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 100m
HSS
100m mannenHink-staps...en Mannen ---------
320 Jorén Tromp Haag 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ---------
321 Bas Uitbeijerse Haag 400m
400m mannen ----------
324 Hans Velthuis Eindhoven 400m
400m mannen ----------
332 Ingmar Vos PAC 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e --------
333 Brian Vriend AV Lycurgus 400mH
400mh mannen (91,4) ----------
335 Stefan De Vries AAC 400m
400m mannen ----------
336 Wouter Vr...wenvelder Haag 100m
100m mannen ----------
341 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
342 Trystan de Weerdt AAV `36 Ver
Verspringen mannen ----------
343 Nick Weerts AV Attila 400m
400m mannen ----------
346 Owen Westerhout AV Trias 400m
400m mannen ----------
349 Reinout Wiggers De Liemers 400m
400m mannen ----------
352 Koen van de Wijst AV Unitas Polshoog
Polsstokho...en mannen ----------
353 Teun Wilde VS97 100m
4x100m
100m mannen ---------
358 Wing-Hin Wong ASTX 100m
400m
100m mannen400m mannen ---------
359 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Hoogspringen mannen ----------
360 Marius Wouters HLLS Hoog
Hoogspringen mannen ----------
362 Frederic Xhonneux Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen ----------
364 Adam Youssef Rotterdam 400m
400m mannen ----------
365 Loek van Zevenbergen AV Fortuna Ver
----------
367 Niko Zuidema Olympus `70 400mH
400mh mannen (91,4) ----------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAC `61 AC61 1
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
ARV Ilion ILIO 4
AV 1923 AV23 3
AV Attila ATTL 5
AV Atverni ATVN 6
AV Daventria 1906 DVTR 4
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlem HRLM 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 4
AV Lycurgus LYCG 7
AV Olympus `70 OL70 1
AV Phoenix PHNX 3
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 4
AV Zaanland ZNLD 1
AV `40 AV40 1
Belgie BEL 6
CAV Energie ENRG 1
Cialfo CLFO 1
Climax CLMX 1
Duitsland GER 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
ESAV Asterix ASTX 1
Frankrijk FRA 1
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 1
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 7
Hellas Utrecht HLLS 1
Ierland IRL 2
Leiden Atletiek LATL 1
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 5
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 9
Rotterdam Atletiek RDAM 13
Spado SPDO 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 1
Voorschoten `97 VS97 1

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Categorie 100m OBP
1 Maximilian Ruth Duitsland Msen 10,52 +1.5 m/s10,40
2 Jorén Tromp Haag Msen 10,58 +1.5 m/s10,37
3 Shaquille Haverkamp AV Gouda JJA 10,69 +1.5 m/s10,62
4 Roelf Bouwmeester SV Veendam Msen 10,71 +1.5 m/s10,65
5 Devron Jepma PAC Msen 10,79 -0.1 m/s10,68
6 Jim van Gorkum Spado JJA 10,80 +1.2 m/s10,84
7 Calvin Hoogland Castricum JJA 10,81 +1.2 m/s10,87
8 Jamiro Elabeidi Leiden Msen 10,83 -0.1 m/s10,80
9 Damien Broothaerts Belgie Msen 10,85 +1.5 m/s10,58
10 Rik Jansen AV Unitas Msen 10,87 +1.2 m/s10,89
11 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 10,87 -0.1 m/s10,84
12 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,93 +0.4 m/s11,16
13 Joris Jami...Moro Baba Belgie Msen 10,95 -0.1 m/s10,70
14 Joseph Ojewumi Ierland JJA 10,95 -0.1 m/s10,75
15 Rodrigo Willy Broer DVTR Msen 11,00 -0.1 m/s10,71
16 Sawa Bezelev AV Athlos JJA 11,08 +1.2 m/s10,98
17 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 11,08 +1.2 m/s10,92
18 Henry Vißer Duitsland JJA 11,09 +1.2 m/s10,92
19 Dani Nivillac Nijmegen Msen 11,11 +1.5 m/s11,23
20 Siem Sikkenga MPM Msen 11,13 -0.1 m/s10,83
21 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 11,13 +1.5 m/s11,33
22 Eoin Doherty Ierland Msen 11,13 -0.1 m/s10,83
23 Ruben Esajas Rotterdam Msen 11,14 +1.5 m/s11,31
24 Gaeonn Meyer AV Lycurgus Msen 11,16 +1.2 m/s10,91
25 Jordy Kluft DEM JJA 11,23 +1.5 m/s11,31
26 Niels Beks AV Attila JJA 11,28 +1.5 m/s11,23
27 Onyema Adigida Phanos JJB 11,36 +1.2 m/s10,87
28 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 11,37 +1.4 m/s11,41
29 Rutger Postma AV Atverni Msen 11,37 +1.5 m/s11,31
30 Ingmar Vos PAC Msen 11,43 +0.4 m/s11,15
31 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 11,52 +1.5 m/s11,35
32 Wislet de Hair Spado JJA 11,53 +0.4 m/s11,20
33 Teun Wilde VS97 Msen 11,53 +0.4 m/s11,08
34 Léon Mak De Gemzen JJB 11,54 +1.4 m/s11,45
35 Wouter Vr...wenvelder Haag Msen 11,56 +1.4 m/s11,53
36 Robin Spoor AV Sparta JJB 11,60 +1.4 m/s11,55
37 Thom Clemens HLLS JJA 11,63 +0.9 m/s11,83
38 Tim Verhoeven AV Attila JJA 11,67 +0.9 m/s11,77
39 Muus Evers AAC Msen 11,68 +1.4 m/s11,43
40 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni Msen 11,69 +1.4 m/s11,53
41 Tijn Vaessen Swift JJB 11,73 +1.4 m/s11,57
42 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Msen 11,73 +0.3 m/s11,63
43 Alberto Brini Eindhoven Msen 11,74 +1.4 m/s11,61
44 Sten Stein AV Impala Msen 11,79 +0.3 m/s11,73
45 Mitchell Emmers AV Attila JJA 11,80 +0.3 m/s11,76
46 Mark Roosien AV Hylas JJA 11,82 +0.3 m/s11,73
47 Toine van Beckhoven AV Attila Msen 11,91 +0.8 m/s12,13
48 David Thommassen AV Sprint JJA 11,97 +0.9 m/s11,80
49 Elton Nahr AV Attila JJB 12,01 +0.9 m/s11,90
50 Marco Jansen AV Phoenix Msen 12,04 +0.3 m/s11,77
51 Antoine va...er Sanden DAK JJA 12,05 +0.9 m/s11,91
52 Tim Sweep Eindhoven Msen 12,05 +0.8 m/s12,02
53 Klaas de Boer AV `56 JJA 12,09 +0.8 m/s12,17
54 Synnargio Ignatia DEM JJB 12,11 +0.3 m/s11,77
55 Wing-Hin Wong ASTX Msen 12,29 +0.8 m/s12,34
56 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 13,61 +0.8 m/s13,27
Tijmen Melgers AV Sparta JJA DNS 11,70
Yaël Scope DEM JJA DNS 12,35
Vyron Saridin DEM JJA DNS 12,34
Joris van Gool AV Spiridon JJA DNS 10,53
Luuk Peters AV PEC 1910 JJA DNS 11,61
Gennaro Biswane Phanos Msen DNS 11,12
Elvis Afrifa AV 1923 Msen DNS 10,50
Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen DNS 11,30
Pim Jehee PH Msen DNS 11,07
Dimitri Juliet Rotterdam Msen DNS 10,57
José Per...do Freire Rotterdam Msen DNS 11,97
Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 11,08
Ronel Brigitha AV Impala Msen DNS 11,04
Markus Meekma AV Impala Msen DNS 11,88
Delano De ...Marreiros KAV Holland JJB --- 12,09
Mischa Lips ARV Ilion JJB --- 11,45
Remly Vry Phanos JJA --- 11,56
Scott Boon Flevo Delta JJA --- 11,56
Méron Gysbertha Phanos Msen --- 10,77
Chidel Cecilia AV Atverni Msen --- 10,88
Rachid el Jerari AV Atverni Msen --- 11,80
Wessel Boons DVTR Msen --- 11,61

Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

# Naam Categorie 100m_f Qm
1 Maximilian Ruth Duitsland Msen 10,49 +2.3 m/s---
2 Roelf Bouwmeester SV Veendam Msen 10,67 +2.3 m/s---
3 Devron Jepma PAC Msen 10,70 +2.3 m/s---
4 Jorén Tromp Haag Msen 10,72 +2.3 m/s---
5 Joris Jami...Moro Baba Belgie Msen 10,84 +2.2 m/s---
6 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,85 +2.2 m/s---
7 Joseph Ojewumi Ierland JJA 10,86 +2.2 m/s---
8 Damien Broothaerts Belgie Msen 10,87 +2.3 m/s---
9 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 11,02 +2.2 m/s---
10 Jim van Gorkum Spado JJA 11,36 +2.3 m/s---
Calvin Hoogland Castricum JJA DNS ---
Sawa Bezelev AV Athlos JJA DNS ---
Jamiro Elabeidi Leiden Msen DNS ---
Dudly Boeldak Rotterdam Msen DNS ---
Rodrigo Willy Broer DVTR Msen DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Categorie 400mOBP
1 Maarten Stuivenberg VAV Msen 47,15 47,26
2 Jochem Dobber AV Suomi Msen 47,46 46,67
3 Olaf van den Bergh PH Msen 48,45 47,67
4 Kevin Damstra AV Sprint Msen 48,80 49,09
5 Gawie Louw PAC JJA 48,89 49,10
6 Thieme Schmidt Leiden JJA 49,54 48,95
7 Lars Van Hoeven Heerenveen JJA 49,62 49,39
8 Anthony Rasmijn Rotterdam Msen 49,62 49,16
9 Lex Bolderheij Rotterdam Msen 49,71 50,50
10 Pelle Gelderblom Zeeland JJA 49,73 50,57
11 Roel Huijsmans AV Atverni Msen 49,74 48,48
12 Sjoerd Dekker AV Haarlem Msen 49,81 49,89
13 Guido de Bruijn CAV Energie Msen 49,92 49,40
14 Bas Uitbeijerse Haag Msen 50,05 49,95
15 Paul van der Sluijs Haag Msen 50,23 50,59
16 Quinten van Ommen ATOP JJB 50,42 50,50
17 Tarik Chaatouf AV Unitas Msen 50,46 50,50
18 Sean Flanagan Ierland JJA 50,58 51,24
19 Thomas Schuwer Haag Msen 50,75 50,56
20 Reinout Wiggers De Liemers Msen 50,78 51,10
21 André Faesen AV Attila Msen 51,01 50,16
22 Hans Velthuis Eindhoven Msen 51,11 49,90
23 Stefan De Vries AAC Msen 51,19 50,76
24 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 51,22 52,00
25 Yoeri Sterenberg DVTR Msen 51,25 51,05
26 Arjan Roona Groningen Msen 51,43 51,33
27 Toon IJzerman Eindhoven JJA 51,79 51,89
28 Stijn van Nierop DAK JJA 52,01 51,65
29 Puk van Gool AV Attila Msen 52,05 52,83
30 Niels Kok Flevo Delta JJA 52,11 52,07
31 Thom Clemens HLLS JJA 52,23 54,45
32 Adam Youssef Rotterdam Msen 52,49 52,50
33 Laurens den Ouden AV Atverni Msen 52,85 53,49
34 Jelte ter Braake VTLS Msen 53,27 53,54
35 Roy van Schendel PH Msen 53,37 53,82
36 José Per...do Freire Rotterdam Msen 53,77 54,00
37 Bram van Hastenberg U-Track JJA 53,81 51,44
38 Jorick de Vries Zeeland JJA 53,96 52,63
39 Shaeriano Murray Rotterdam Msen 54,87 53,45
40 Robin Spoor AV Sparta JJB 55,02 52,63
41 Nick Weerts AV Attila Msen 55,05 59,00
42 Hend de Jager AV Statina Msen 55,34 54,68
43 Fulvio Scarano AV `40 Msen 55,57 55,74
44 Casper Kremers PH Msen 56,53 53,34
45 Wing-Hin Wong ASTX Msen 57,57 58,92
46 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 1:01,04 1:00,77
Lennart de Looze Startbaan Msen DNS 51,64
Owen Westerhout AV Trias Msen DNS 49,67
Erwin Sneek AAC Msen DNS 52,90
Jurriaan de Rijk Haag Msen DNS 51,05
Rayen Rojer Rotterdam Msen DNS 49,27
Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 51,52
Samuel Chapple Olympus `70 JJA --- 50,49
Vester Van...eijningen AV Haarlem Msen --- 48,91
Thijs van den Dries AV Lycurgus Msen --- 51,21
Jon Schouwenaar AV 1923 Msen --- 47,78
Chidel Cecilia AV Atverni Msen --- 48,95
Toine van Beckhoven AV Attila Msen --- 53,50

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Simon Ver...rstraeten Belgie JJA 13,95 m/s---
2 Job Beintema AV Trias Msen 14,32 m/s---
3 Guus Nijkamp Spado JJB 14,36 m/s---
4 Léon Mak De Gemzen JJB 14,38 m/s---
5 Sven Roosen Eindhoven JJB 14,38 m/s---
6 Jay Beelen AV Trias JJB 14,39 m/s---
7 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 m/s---
8 Paul Groen GACH Msen 14,58 m/s---
9 Ingmar Vos PAC Msen 14,67 m/s---
10 Luuk Peters AV PEC 1910 JJA 14,73 m/s---
11 Henry Vißer Duitsland JJA 14,76 m/s---
12 Jarno de Groot Flevo Delta JJA 14,96 m/s---
13 Stijn Dom Belgie JJA 14,99 m/s---
14 Wicher Nijkamp Spado Msen 14,99 m/s---
15 Joep Van Es PH JJA 15,01 m/s---
16 Jesper Peterse AV Trias JJA 15,15 m/s---
17 Rik Taam AV Zaanland Msen 15,19 m/s---
18 Koen van Perse HLLS JJB 15,45 m/s---
19 Alberto Brini Eindhoven Msen 15,45 m/s---
20 Bram Elevelt HAAS Msen 15,60 m/s---
21 Heffernan Patrick Ierland Msen 15,65 m/s---
Kees Janssen PH Msen DQ ---
Tobias Bakx AC TION Msen DQ ---
Mark Heiden PAC JJB DNS ---
Bram van Hastenberg U-Track JJA DNS ---
Joep Chatrou Eindhoven Msen DNS ---
Wessel Boons DVTR Msen DNS ---
Dave Wesselink AV Trias JJA --- ---
Stefan Nieuwland Climax Msen --- ---

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Jay Beelen AV Trias JJB 14,36 -0.2 m/s14,47
2 Guus Nijkamp Spado JJB 14,36 -0.2 m/s14,48
3 Sven Roosen Eindhoven JJB 14,38 -0.2 m/s14,57
4 Léon Mak De Gemzen JJB 14,38 -0.2 m/s14,42
5 Mark Heiden PAC JJB 14,39 -0.2 m/s14,50
6 Koen van Perse HLLS JJB 15,45 -0.2 m/s15,35

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Simon Ver...rstraeten Belgie JJA 13,95 +1.9 m/s14,03
2 Luuk Peters AV PEC 1910 JJA 14,64 +1.9 m/s14,00
3 Henry Vißer Duitsland JJA 14,71 +1.9 m/s14,34
4 Jarno de Groot Flevo Delta JJA 14,96 +1.9 m/s15,38
5 Stijn Dom Belgie JJA 14,99 +1.9 m/s14,93
6 Joep Van Es PH JJA 15,01 +1.9 m/s14,59
7 Jesper Peterse AV Trias JJA 15,15 +1.9 m/s15,15
8 Bram van Hastenberg U-Track JJA 16,46 +1.9 m/s17,80
Dave Wesselink AV Trias JJA --- 13,99

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Job Beintema AV Trias Msen 14,21 +1.8 m/s13,86
2 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 +1.8 m/s14,69
3 Paul Groen GACH Msen 14,53 +1.8 m/s14,40
4 Ingmar Vos PAC Msen 14,67 +1.8 m/s14,62
5 Bram Elevelt HAAS Msen 14,84 +1.6 m/s15,02
6 Wicher Nijkamp Spado Msen 14,95 +1.8 m/s15,01
7 Kees Janssen PH Msen 15,10 +1.6 m/s15,07
8 Tobias Bakx AC TION Msen 15,18 +1.8 m/s14,43
9 Rik Taam AV Zaanland Msen 15,19 +1.8 m/s14,98
10 Heffernan Patrick Ierland Msen 15,42 +1.6 m/s15,33
11 Alberto Brini Eindhoven Msen 15,45 +1.6 m/s16,63
Joep Chatrou Eindhoven Msen DNS 16,50
Wessel Boons DVTR Msen DNS 15,91
Stefan Nieuwland Climax Msen --- 14,20

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 400mHOBP
1 Nick Smidt AAC `61 Msen 51,35 51,15
2 Jesper Arts PH Msen 51,95 51,15
3 Brian Vriend AV Lycurgus Msen 52,43 52,38
4 Damien Bourguin Frankrijk Msen 52,51 53,30
5 Martijn Meijer PH Msen 53,28 52,99
6 Maarten Nabbe PH Msen 54,67 54,46
7 Glenn Boessen AV Unitas Msen 55,63 53,80
8 Joris Petterson Eindhoven Msen 55,78 55,73
9 Pieter Mijnhout GACH Msen 55,82 56,78
10 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo Msen 55,83 55,20
11 Paul van der Gragt AV Hylas Msen 56,12 55,67
12 Simon Essuman Ierland JJA 56,89 54,97
13 Toine van Beckhoven AV Attila Msen 56,95 56,32
14 Bram Elevelt HAAS Msen 57,10 56,06
Ramsey Angela PAC JJA DNS 51,83
Jarno de Groot Flevo Delta JJA DNS 57,88
Niko Zuidema Olympus `70 Msen DNS 54,30
Cliff Ellsworth AV Lycurgus Msen --- 52,58

Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NED mannen U23 Nederland - Msen 5 40,38 1
1 ATR jongens junioren PAC - JJA 4 43,31 4
3 A.V. Attila junioren AV Attila - JJA 4 44,11 3
4 NED mannen U20 blauw Nederland - JJA 4 DQ 0
4 NED mannen U20 rood Nederland - JJA 4 DNS 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Joshua Record AV 1923 Msen 14,52 -0.4 m/s14,91
2 Gregory Geerts Belgie JJA 14,25 +1.8 m/s14,03
3 Glenn van Hamond AV Attila Msen 13,76 +0.2 m/s14,44
4 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Msen 13,54 +1.6 m/s13,74
5 Tjebbe Kerstens AV Sprint Msen 13,53 +0.0 m/s14,67
6 Gijs Mourits VAV JJA 12,76 -0.9 m/s13,39
7 Jordi van der Wal PAC JJA 12,45 +1.2 m/s13,02
Remko Aubert Belgie Msen DNS 14,07
Hent van Schoten AV Oss `78 JJA --- 13,71
Scott Boon Flevo Delta JJA --- 14,59
Frederic Xhonneux Belgie Msen --- 15,11

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Steven Nuytinck PH Msen 7,66 +0.0 m/s7,53
2 Pim Jehee PH Msen 7,29 +1.0 m/s7,61
3 Joeri van der Hooft AAC Msen 7,20 +0.6 m/s7,33
4 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 7,17 +0.3 m/s7,10
5 Mathias Broothaerts Belgie Msen 7,17 +0.6 m/s7,59
6 Tobias Capiau Belgie Msen 7,13 +0.2 m/s7,74
7 Trystan de Weerdt AAV `36 Msen 6,86 +0.0 m/s6,97
8 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 6,73 +0.7 m/s6,93
9 Gijs Mourits VAV JJA 6,55 +0.5 m/s6,67
10 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 6,52 +1.1 m/s6,71
Wessel Boons DVTR Msen DNS 6,45
Markus Meekma AV Impala Msen DNS 6,64
Delano De ...Marreiros KAV Holland JJB --- 6,10
Léon Mak De Gemzen JJB --- 6,11
Alexander Soethout DEM JJA --- 7,10
Olav Donker PH JJA --- 6,82
Marco Jansen AV Phoenix Msen --- 6,40
Loek van Zevenbergen AV Fortuna Msen --- 7,43
Bram Ruissen PAC Msen --- 6,94
Glenn van Hamond AV Attila Msen --- 6,90