Categorie 'Meisjes Junior A'

Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m100mH100mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
12 Iris Bastmeijer AV Attila 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
39 Sterre De Booy ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen ----------
131 Fleur van Haaren PH 100m
100m vrouwen ----------
154 Nida Huijben HLLS 100m
100m vrouwen ----------
163 Bowien Jansen HLLM 100m
4x100m
100m vrouwen ---------
179 Lieke Klaver SAV 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale --------
196 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
Hoogspringen vrouwen ----------
198 Janneke Lemmerzaal Leiden 100m
100mH
100mH
100m vrouwen100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e --------
201 Daphne Linnekamp HLLS 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
207 Vera Lurvink PH 400m
400m vrouwen ----------
220 Elke Molenaar Almere `81 400m
400m vrouwen ----------
250 Silke Peeters Eindhoven Hoog
Hoogspringen vrouwen ----------
259 Natalie Puper AV Atverni 100m
HSS
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen --------
294 Jinke van der Sluis AV Phoenix 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
306 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
400m vrouwen ----------
316 Kim-Jessica Thone Duitsland Ver
Verspringen vrouwen ----------
319 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 100m
100m vrouwen ----------
330 Isa Videler Spado 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
344 Madelon Werkhoven AV Atos 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
347 Deborah Westfa CAV Energie 100m
100m vrouwen ----------
355 Puck Van Wiltenburg PAC 400mH
400mh vrouwen (76,2) ----------
357 Beau Winnubst AAC 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen ---------
369 Dorenda Zwaard AV `40 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ---------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
Almere `81 AM81 1
ARV Ilion ILIO 2
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Phoenix PHNX 1
AV `40 AV40 1
CAV Energie ENRG 1
Duitsland GER 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Hellas Utrecht HLLS 2
Leiden Atletiek LATL 2
PAC PAC 1
Prins Hendrik PH 2
SAV SAV 1
Spado SPDO 1

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100m OBP
1 Marije van...unenstijn AV34 Vsen 11,63 +1.0 m/s11,64
2 Janice Babel Phanos Vsen 11,73 +1.0 m/s11,69
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven MJB 11,77 +1.0 m/s11,78
4 Lieke Klaver SAV MJA 11,81 +1.0 m/s11,75
5 N'ketia Seedo U-Track MJB 11,84 +0.1 m/s11,88
6 Bowien Jansen HLLM MJA 11,85 +1.0 m/s11,84
7 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,88 +0.1 m/s11,89
8 Minke Bisschops AV Unitas MJB 11,96 +0.1 m/s11,84
9 Zoë Sedney ARV Ilion MJB 11,97 +0.1 m/s11,90
10 Andrea Bouma De Spartaan Vsen 11,98 +0.1 m/s11,87
11 Marijke Boogerd AAV `36 Vsen 12,04 +1.0 m/s11,75
12 Leonie Van Vliet AAV `36 Vsen 12,08 +0.1 m/s11,98
13 Lianne van Krieken PH Vsen 12,11 +1.3 m/s12,41
14 Sarah Busby Australië Vsen 12,17 +1.0 m/s11,83
15 Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen 12,18 +1.3 m/s12,23
16 Mariska Bun AV Phoenix Vsen 12,21 +1.3 m/s12,32
17 Bo Nijs Belgie Vsen 12,24 +0.1 m/s12,03
18 Kika van B...enegouwen U-Track Vsen 12,31 +1.3 m/s12,15
19 Lea Jurdzinski Groningen Vsen 12,39 +1.3 m/s12,19
20 Gabriella ...der Wijck Phanos Vsen 12,43 +1.3 m/s12,09
21 Esther Dankwah Haag Vsen 12,44 +1.0 m/s11,56
22 Franka Hoogeboom Hollandia Vsen 12,44 +1.3 m/s12,24
23 Suzanne Van Eijck Spado MJB 12,45 +0.8 m/s12,43
24 Kaylee van de Par AV Spiridon Vsen 12,50 +0.8 m/s12,45
25 Tara Yoro AV 1923 Vsen 12,53 +0.6 m/s13,30
26 Janna Doumpas Eindhoven MJB 12,54 +0.8 m/s12,51
27 Linda van Rossum PH Vsen 12,58 +1.3 m/s12,13
28 Beau Winnubst AAC MJA 12,58 +1.7 m/s12,64
29 Rebecca Rijken Phanos Vsen 12,59 +0.8 m/s12,54
30 Lisa Francini Eindhoven Vsen 12,60 +1.7 m/s12,65
31 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 12,60 +0.1 m/s12,96
32 Sanne Denneman Eindhoven Vsen 12,61 +1.7 m/s12,79
33 Laura van Haaften Spado Vsen 12,66 +0.8 m/s12,54
34 Miquella Lobo ARV Ilion Vsen 12,78 +0.8 m/s12,61
35 Deborah Westfa CAV Energie MJA 12,78 +1.7 m/s12,67
36 Daphne Linnekamp HLLS MJA 12,88 +1.7 m/s12,77
37 Natalie Puper AV Atverni MJA 12,90 +0.1 m/s12,95
38 Kyara Tjin-A-Lim Leiden MJA 12,91 +0.1 m/s12,85
39 Nida Huijben HLLS MJA 12,93 +0.6 m/s13,01
40 Fréderique Post AV Gouda MJB 12,94 +1.7 m/s12,71
41 Fleur van Haaren PH MJA 12,97 +0.6 m/s12,99
42 Nikki Boon Flevo Delta MJB 13,02 +0.1 m/s12,90
43 Jinke van der Sluis AV Phoenix MJA 13,05 +0.6 m/s13,13
44 Joyce Schumacher Flevo Delta MJB 13,06 +0.8 m/s12,62
45 Hannelore Smilde PAC Vsen 13,12 +0.1 m/s12,79
46 Maeve Zuijlen AV Unitas MJB 13,19 +0.1 m/s12,87
47 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 13,37 +0.6 m/s13,77
48 Madelon Werkhoven AV Atos MJA 13,38 +0.6 m/s13,16
Ilse Knijnenburg Haag Vsen DQ 13,03
Sheenai Muntslag AV Sprint MJB DNS 12,65
Janneke Lemmerzaal Leiden MJA DNS 12,81
Shimada Bajon AV Lycurgus Vsen DNS 12,03
Charlie van Gorkum Spado MJB --- 12,67
Anouk Oosterhuis AV Lycurgus Vsen --- 12,82
Maureen Ellsworth AV Lycurgus Vsen --- 12,50
Tessa van Schagen Leiden Vsen --- 11,53
Eefje Swi...an Mourik HAC Vsen --- 13,17
Jorieke Korenromp DVTR Vsen --- 12,37

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100m_f Qm
1 Marije van...unenstijn AV34 Vsen 11,70 +0.7 m/s---
2 Janice Babel Phanos Vsen 11,76 +0.7 m/s---
3 N'ketia Seedo U-Track MJB 11,82 +0.7 m/s---
4 Minke Bisschops AV Unitas MJB 11,82 +0.7 m/s---
5 Zoë Sedney ARV Ilion MJB 11,83 +0.7 m/s---
6 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,91 +0.7 m/s---
7 Lianne van Krieken PH Vsen 12,12 +0.6 m/s---
8 Mariska Bun AV Phoenix Vsen 12,12 +0.6 m/s---
9 Kika van B...enegouwen U-Track Vsen 12,20 +0.6 m/s---
10 Sarah Busby Australië Vsen 12,21 +0.6 m/s---
Lieke Klaver SAV MJA DNS ---
Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen DNS ---
Marijke Boogerd AAV `36 Vsen DNS ---
Leonie Van Vliet AAV `36 Vsen DNS ---
Lea Jurdzinski Groningen Vsen DNS ---
Bo Nijs Belgie Vsen DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam Categorie 400mOBP
1 Jorieke Korenromp DVTR Vsen 54,67 54,42
2 Joyce Puts Eindhoven Vsen 55,29 55,37
3 Leonie Van Vliet AAV `36 Vsen 56,17 57,93
4 Bernice Meijer SV Veendam Vsen 56,21 56,08
5 Demi van de Sande Rotterdam Vsen 56,27 56,38
6 Dominique Veninga SV Veendam Vsen 56,53 56,65
7 Carlijn Wagenaar Groningen Vsen 57,24 58,18
8 Lisa Francini Eindhoven Vsen 58,55 59,60
9 Kim Rossen Rotterdam Vsen 58,75 56,31
10 Sanne Denneman Eindhoven Vsen 58,94 59,08
11 Vera Lurvink PH MJA 59,05 59,66
12 Nina Franke AV Oss `78 MJB 59,17 1:00,05
13 Judith Rasch GACH Vsen 1:00,39 1:01,32
14 Aniek Aper Rotterdam Vsen 1:00,44 1:01,00
15 Evelien Hooijman GACH Vsen 1:00,84 1:01,22
16 Lotte van Stijn De Spartaan MJA 1:00,84 59,59
17 Leonie Wierenga SAV MJB 1:01,23 59,70
18 Elke Molenaar Almere `81 MJA 1:01,28 59,21
19 Inge Drost ARV Ilion Vsen 1:03,98 56,12
20 Lea Jurdzinski Groningen Vsen 1:07,63 58,84
Evi van den Elzen PH Vsen DNS 58,72
Maureen Ellsworth AV Lycurgus Vsen --- 54,74

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100mH OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen 13,88 m/s---
2 Lynn Beck Belgie MJB 14,02 m/s---
3 Nienke Madderom AV Trias MJB 14,49 m/s---
4 Franka Blok Leiden Vsen 14,65 m/s---
5 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 14,72 m/s---
6 Charlie van Gorkum Spado MJB 14,79 m/s---
7 Janneke Lemmerzaal Leiden MJA 14,80 m/s---
8 Joyce Schumacher Flevo Delta MJB 14,98 m/s---
9 Dorenda Zwaard AV `40 MJA 15,16 m/s---
10 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vsen 15,42 m/s---
11 Astrid van der Maas AV Gouda Vsen 15,64 m/s---
12 Maartje Blanken Avantri MJB 15,66 m/s---
13 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 16,00 m/s---
Zoë Sedney ARV Ilion MJB DNS ---
Lotje van Erp Phanos Vsen DNS ---
Miquella Lobo ARV Ilion Vsen DNS ---
Shana Vanhaen Belgie Vsen DNS ---
Nanah Fung-Loy ARV Ilion MJB --- ---
Sarah Kortland Typhoon MJB --- ---
Tamara Bos PH Vsen --- ---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100mH OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion MJB 13,75 +1.1 m/s13,92
2 Lynn Beck Belgie MJB 14,02 +1.1 m/s13,86
3 Nienke Madderom AV Trias MJB 14,40 +1.1 m/s14,49
4 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 14,55 +1.1 m/s14,57
5 Charlie van Gorkum Spado MJB 14,71 +1.1 m/s15,01
6 Joyce Schumacher Flevo Delta MJB 14,98 +1.1 m/s---
7 Maartje Blanken Avantri MJB 15,25 +1.1 m/s15,33
Nanah Fung-Loy ARV Ilion MJB DNS 14,65
Sarah Kortland Typhoon MJB --- 14,33

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100mH OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen 13,85 +1.1 m/s13,63
2 Shana Vanhaen Belgie Vsen 14,26 +0.3 m/s15,08
3 Franka Blok Leiden Vsen 14,65 +1.1 m/s14,53
4 Janneke Lemmerzaal Leiden MJA 14,80 +1.1 m/s14,90
5 Dorenda Zwaard AV `40 MJA 15,16 +0.3 m/s15,59
6 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vsen 15,22 +0.3 m/s15,68
7 Astrid van der Maas AV Gouda Vsen 15,42 +0.3 m/s15,82
8 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 16,00 +0.3 m/s16,65
9 Miquella Lobo ARV Ilion Vsen 16,07 +1.1 m/s14,91
Lotje van Erp Phanos Vsen DNS 14,90
Tamara Bos PH Vsen DNS 14,01
Lieke van den Brink DVTR Vsen --- 15,19

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

# Naam Categorie 400mHOBP
1 Lisanne Drost AAV `36 Vsen 59,31 1:01,30
2 Myrthe Fonck AAC Vsen 1:01,61 58,74
3 Femke Frijters DJA MJB 1:02,95 1:02,75
4 Rebecca Rijken Phanos Vsen 1:03,29 1:01,53
5 Marije Doddema AV 1923 Vsen 1:04,14 1:01,63
6 Anke Zonderland AV Impala Vsen 1:04,87 1:04,61
7 Janneke Berkhof Rotterdam Vsen 1:06,22 1:05,01
8 Iris Bastmeijer AV Attila MJA 1:06,27 1:02,76
9 Eva Nijdam Scorpio MJB 1:07,42 1:06,00
10 Janna van Burik Haag MJB 1:07,55 1:06,38
11 Puck Van Wiltenburg PAC MJA 1:09,96 1:10,76
12 Maroussia Eduarda Rotterdam Vsen 1:11,85 1:12,89
13 Lisa van Boekel Taxandria MJB 1:12,37 1:12,00
Isa Videler Spado MJA DQ 1:01,83
Zoë Sedney ARV Ilion MJB DNS 1:01,52
Eefje Swi...an Mourik HAC Vsen --- 1:07,12

Uitslagen 4 x 100m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NED vrouwen U20 Nederland - MJA 4 45,38 2
2 ATR meisjes junioren Rotterdam Atletiek - MJA 4 47,89 1

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Linda Hurkmans AV NOVA Vsen 1,74 1,74
2 Nicole Etman PAC MJB 1,71 1,74
3 Ilse Kuijf ARV Ilion MJA 1,65 1,74
3 Katja Slangewal Altis Vsen 1,65 1,74
5 Silke Peeters Eindhoven MJA 1,60 1,65
5 Claudia Aernaudts HLLS Vsen 1,60 1,73

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Klaudia Kaczmarek Duitsland Vsen 12,70 +0.6 m/s13,43
2 Nora Ritzen AV Unitas Vsen 12,58 +2.4 m/s13,38
3 Maureen Herremans AVGM Vsen 12,41 +0.3 m/s12,52
4 Sietske Lenchant Belgie Vsen 12,17 +2.2 m/s12,52
5 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 12,14 +1.6 m/s12,57
6 Saliyya Guisse Belgie Vsen 12,14 +2.6 m/s12,40
7 Liset Olijve PH Vsen 11,46 +2.4 m/s11,79
8 Jaimy van Broekhoven PH Vsen 11,43 +1.7 m/s11,84
9 Edikan Ekpo Haag MJB 11,11 -0.1 m/s11,72
10 Manon Haakman AV Lycurgus Vsen 11,01 +0.3 m/s11,27
11 Nikki Boon Flevo Delta MJB 10,93 -0.1 m/s11,65
12 Anne Hoeke AV Attila MJB 10,88 +0.9 m/s10,40
13 Jolien Stuijk AV Attila MJB 9,67 +0.7 m/s10,20
Inez Bouwen AV Lycurgus MJB --- 10,39
Natalie Puper AV Atverni MJA --- 11,11

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam Categorie PolshoogOBP
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion Vsen 4,05 4,10
1 Killiana Heymans PAC Vsen 4,05 4,10
3 Anita Karregat PH Vsen 3,95 4,00
4 Sterre De Booy ARV Ilion MJA 3,70 3,60
4 Eva Jaarsma AV Lycurgus Vsen 3,70 3,72
4 Jonne Dommerholt Eindhoven Vsen 3,70 3,70
7 Sanne Eekel GACH Vsen 3,40 3,30
7 Melinde Boland Rotterdam Vsen 3,40 3,40
9 Nanah Fung-Loy ARV Ilion MJB 3,20 3,50
10 Moniek van... - Jansen AV Sprint Vsen 3,00 3,10
11 Samar Ahmed HLLS MJB 2,75 3,00
Dominique Esselaar AV Unitas Vsen DNS 3,80
Kira van den Ham HLLS MJB --- 2,80
Robin Wingbermühle Rotterdam Vsen --- 4,02

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Tara Yoro AV 1923 Vsen 6,19 +0.0 m/s6,06
2 Klaudia Kaczmarek Duitsland Vsen 5,75 +1.2 m/s6,40
3 Bo Nijs Belgie Vsen 5,74 +1.3 m/s5,82
4 Lieke van den Brink DVTR Vsen 5,74 +1.7 m/s5,71
5 Meruska Eduarda Rotterdam Vsen 5,54 +0.0 m/s5,52
6 Jinke van der Sluis AV Phoenix MJA 5,49 +0.0 m/s5,72
7 Beau Winnubst AAC MJA 5,48 +1.3 m/s5,58
8 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 5,40 +1.3 m/s5,84
9 Natalie Puper AV Atverni MJA 5,40 +0.8 m/s5,73
10 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vsen 5,27 -0.5 m/s5,29
11 Kim-Jessica Thone Duitsland MJA 5,22 +0.3 m/s5,78
Cassandre Evans Belgie MJB DNS 5,80
Inge Drost ARV Ilion Vsen DNS 5,79
Lianne van Krieken PH Vsen DNS 5,96
Inez Bouwen AV Lycurgus MJB --- 4,81
Kadidja Sangare AAV `36 MJB --- 5,49
Janna van Burik Haag MJB --- 4,93
Yara Linnekamp HLLS MJB --- 5,36
Madelon Werkhoven AV Atos MJA --- 4,91
Daphne Linnekamp HLLS MJA --- 5,21
Anouk Oosterhuis AV Lycurgus Vsen --- 5,35
Manon Haakman AV Lycurgus Vsen --- 5,23
Carola van...agtendonk AAC Vsen --- 6,00
Maureen Herremans AVGM Vsen --- 5,64