Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m110mH110mH110mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
5 Ramsey Angela PAC 400mH
400mh mannen (91,4) -----------
17 Niels Beks AV Attila 100m
4x100m
100m mannen ----------
21 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale ---------
30 Klaas de Boer AV `56 100m
100m mannen -----------
37 Scott Boon Flevo Delta 100m
HSS
100m mannenHink-staps...en Mannen ----------
64 Samuel Chapple Olympus `70 400m
400m mannen -----------
66 Thom Clemens HLLS 100m
400m
100m mannen400m mannen ----------
75 Stijn Dom Belgie 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ----------
77 Olav Donker PH 4x100m
Ver
----------
94 Mitchell Emmers AV Attila 100m
4x100m
100m mannen ----------
96 Joep Van Es PH 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ----------
99 Simon Essuman Ierland 400mH
400mh mannen (91,4) -----------
105 Sean Flanagan Ierland 400m
400m mannen -----------
111 Gregory Geerts Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen -----------
113 Pelle Gelderblom Zeeland 400m
400m mannen -----------
117 Joris van Gool AV Spiridon 100m
4x100m
100m mannen ----------
119 Jim van Gorkum Spado 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale ---------
124 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
110mH
400mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e400mh mannen (91,4) ---------
132 Wislet de Hair Spado 100m
4x100m
100m mannen ----------
135 Bram van Hastenberg U-Track 400m
110mH
110mH
400m mannen110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ---------
136 Shaquille Haverkamp AV Gouda 100m
4x100m
100m mannen ----------
147 Lars Van Hoeven Heerenveen 400m
400m mannen -----------
150 Calvin Hoogland Castricum 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale ---------
160 Toon IJzerman Eindhoven 400m
400m mannen -----------
182 Jordy Kluft DEM 100m
100m mannen -----------
184 Koen Koenders PH Polshoog
Polsstokho...en mannen -----------
185 Niels Kok Flevo Delta 400m
400m mannen -----------
205 Gawie Louw PAC 400m
400m mannen -----------
211 Arnout Mak De Gemzen Hoog
Hoogspringen mannen -----------
216 Tijmen Melgers AV Sparta 100m
100m mannen -----------
217 Sven van Merode Spado Hoog
Hoogspringen mannen -----------
222 Gijs Mourits VAV HSS
Ver
Hink-staps...en MannenVerspringen mannen ----------
228 Stijn van Nierop DAK 400m
400m mannen -----------
238 Joseph Ojewumi Ierland 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ----------
253 Luuk Peters AV PEC 1910 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ---------
254 Jesper Peterse AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ----------
270 Mark Roosien AV Hylas 100m
100m mannen -----------
276 Antoine va...er Sanden DAK 100m
100m mannen -----------
278 Vyron Saridin DEM 100m
100m mannen -----------
283 Thieme Schmidt Leiden 400m
400m mannen -----------
284 Hent van Schoten AV Oss `78 HSS
Hink-staps...en Mannen -----------
288 Yaël Scope DEM 100m
100m mannen -----------
297 Sander Smits AVGM Hoog
Hoogspringen mannen -----------
299 Alexander Soethout DEM Ver
-----------
302 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen -----------
315 David Thommassen AV Sprint 100m
100m mannen -----------
326 Simon Ver...rstraeten Belgie 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ----------
328 Tim Verhoeven AV Attila 100m
4x100m
100m mannen ----------
329 Henry Vißer Duitsland 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ---------
334 Jorick de Vries Zeeland 400m
400m mannen -----------
337 Remly Vry Phanos 100m
100m mannen -----------
340 Jordi van der Wal PAC Hoog
HSS
Hoogspringen mannenHink-staps...en Mannen ----------
345 Dave Wesselink AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e ----------
370 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale ----------
371 Isayah Boers Phanos 4x100m
-----------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Ilion ILIO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Attila ATTL 3
AV Castricum CSTR 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hylas HYLS 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 1
AV Trias TRAS 2
AV `56 AV56 1
Belgie BEL 3
DAK DAK 2
DEM DEM 4
Duitsland GER 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Ierland IRL 3
Leiden Atletiek LATL 1
PAC PAC 3
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 3
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Spado SPDO 3
U-Track UTRK 1
VAV VAV 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 2

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Categorie 100m OBP
1 Maximilian Ruth Duitsland Msen 10,52 +1.5 m/s10,40
2 Jorén Tromp Haag Msen 10,58 +1.5 m/s10,37
3 Shaquille Haverkamp AV Gouda JJA 10,69 +1.5 m/s10,62
4 Roelf Bouwmeester SV Veendam Msen 10,71 +1.5 m/s10,65
5 Devron Jepma PAC Msen 10,79 -0.1 m/s10,68
6 Jim van Gorkum Spado JJA 10,80 +1.2 m/s10,84
7 Calvin Hoogland Castricum JJA 10,81 +1.2 m/s10,87
8 Jamiro Elabeidi Leiden Msen 10,83 -0.1 m/s10,80
9 Damien Broothaerts Belgie Msen 10,85 +1.5 m/s10,58
10 Rik Jansen AV Unitas Msen 10,87 +1.2 m/s10,89
11 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 10,87 -0.1 m/s10,84
12 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,93 +0.4 m/s11,16
13 Joris Jami...Moro Baba Belgie Msen 10,95 -0.1 m/s10,70
14 Joseph Ojewumi Ierland JJA 10,95 -0.1 m/s10,75
15 Rodrigo Willy Broer DVTR Msen 11,00 -0.1 m/s10,71
16 Sawa Bezelev AV Athlos JJA 11,08 +1.2 m/s10,98
17 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 11,08 +1.2 m/s10,92
18 Henry Vißer Duitsland JJA 11,09 +1.2 m/s10,92
19 Dani Nivillac Nijmegen Msen 11,11 +1.5 m/s11,23
20 Siem Sikkenga MPM Msen 11,13 -0.1 m/s10,83
21 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 11,13 +1.5 m/s11,33
22 Eoin Doherty Ierland Msen 11,13 -0.1 m/s10,83
23 Ruben Esajas Rotterdam Msen 11,14 +1.5 m/s11,31
24 Gaeonn Meyer AV Lycurgus Msen 11,16 +1.2 m/s10,91
25 Jordy Kluft DEM JJA 11,23 +1.5 m/s11,31
26 Niels Beks AV Attila JJA 11,28 +1.5 m/s11,23
27 Onyema Adigida Phanos JJB 11,36 +1.2 m/s10,87
28 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 11,37 +1.4 m/s11,41
29 Rutger Postma AV Atverni Msen 11,37 +1.5 m/s11,31
30 Ingmar Vos PAC Msen 11,43 +0.4 m/s11,15
31 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 11,52 +1.5 m/s11,35
32 Wislet de Hair Spado JJA 11,53 +0.4 m/s11,20
33 Teun Wilde VS97 Msen 11,53 +0.4 m/s11,08
34 Léon Mak De Gemzen JJB 11,54 +1.4 m/s11,45
35 Wouter Vr...wenvelder Haag Msen 11,56 +1.4 m/s11,53
36 Robin Spoor AV Sparta JJB 11,60 +1.4 m/s11,55
37 Thom Clemens HLLS JJA 11,63 +0.9 m/s11,83
38 Tim Verhoeven AV Attila JJA 11,67 +0.9 m/s11,77
39 Muus Evers AAC Msen 11,68 +1.4 m/s11,43
40 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni Msen 11,69 +1.4 m/s11,53
41 Tijn Vaessen Swift JJB 11,73 +1.4 m/s11,57
42 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Msen 11,73 +0.3 m/s11,63
43 Alberto Brini Eindhoven Msen 11,74 +1.4 m/s11,61
44 Sten Stein AV Impala Msen 11,79 +0.3 m/s11,73
45 Mitchell Emmers AV Attila JJA 11,80 +0.3 m/s11,76
46 Mark Roosien AV Hylas JJA 11,82 +0.3 m/s11,73
47 Toine van Beckhoven AV Attila Msen 11,91 +0.8 m/s12,13
48 David Thommassen AV Sprint JJA 11,97 +0.9 m/s11,80
49 Elton Nahr AV Attila JJB 12,01 +0.9 m/s11,90
50 Marco Jansen AV Phoenix Msen 12,04 +0.3 m/s11,77
51 Antoine va...er Sanden DAK JJA 12,05 +0.9 m/s11,91
52 Tim Sweep Eindhoven Msen 12,05 +0.8 m/s12,02
53 Klaas de Boer AV `56 JJA 12,09 +0.8 m/s12,17
54 Synnargio Ignatia DEM JJB 12,11 +0.3 m/s11,77
55 Wing-Hin Wong ASTX Msen 12,29 +0.8 m/s12,34
56 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 13,61 +0.8 m/s13,27
Tijmen Melgers AV Sparta JJA DNS 11,70
Yaël Scope DEM JJA DNS 12,35
Vyron Saridin DEM JJA DNS 12,34
Joris van Gool AV Spiridon JJA DNS 10,53
Luuk Peters AV PEC 1910 JJA DNS 11,61
Gennaro Biswane Phanos Msen DNS 11,12
Elvis Afrifa AV 1923 Msen DNS 10,50
Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen DNS 11,30
Pim Jehee PH Msen DNS 11,07
Dimitri Juliet Rotterdam Msen DNS 10,57
José Per...do Freire Rotterdam Msen DNS 11,97
Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 11,08
Ronel Brigitha AV Impala Msen DNS 11,04
Markus Meekma AV Impala Msen DNS 11,88

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Categorie 400mOBP
1 Maarten Stuivenberg VAV Msen 47,15 47,26
2 Jochem Dobber AV Suomi Msen 47,46 46,67
3 Olaf van den Bergh PH Msen 48,45 47,67
4 Kevin Damstra AV Sprint Msen 48,80 49,09
5 Gawie Louw PAC JJA 48,89 49,10
6 Thieme Schmidt Leiden JJA 49,54 48,95
7 Lars Van Hoeven Heerenveen JJA 49,62 49,39
8 Anthony Rasmijn Rotterdam Msen 49,62 49,16
9 Lex Bolderheij Rotterdam Msen 49,71 50,50
10 Pelle Gelderblom Zeeland JJA 49,73 50,57
11 Roel Huijsmans AV Atverni Msen 49,74 48,48
12 Sjoerd Dekker AV Haarlem Msen 49,81 49,89
13 Guido de Bruijn CAV Energie Msen 49,92 49,40
14 Bas Uitbeijerse Haag Msen 50,05 49,95
15 Paul van der Sluijs Haag Msen 50,23 50,59
16 Quinten van Ommen ATOP JJB 50,42 50,50
17 Tarik Chaatouf AV Unitas Msen 50,46 50,50
18 Sean Flanagan Ierland JJA 50,58 51,24
19 Thomas Schuwer Haag Msen 50,75 50,56
20 Reinout Wiggers De Liemers Msen 50,78 51,10
21 André Faesen AV Attila Msen 51,01 50,16
22 Hans Velthuis Eindhoven Msen 51,11 49,90
23 Stefan De Vries AAC Msen 51,19 50,76
24 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 51,22 52,00
25 Yoeri Sterenberg DVTR Msen 51,25 51,05
26 Arjan Roona Groningen Msen 51,43 51,33
27 Toon IJzerman Eindhoven JJA 51,79 51,89
28 Stijn van Nierop DAK JJA 52,01 51,65
29 Puk van Gool AV Attila Msen 52,05 52,83
30 Niels Kok Flevo Delta JJA 52,11 52,07
31 Thom Clemens HLLS JJA 52,23 54,45
32 Adam Youssef Rotterdam Msen 52,49 52,50
33 Laurens den Ouden AV Atverni Msen 52,85 53,49
34 Jelte ter Braake VTLS Msen 53,27 53,54
35 Roy van Schendel PH Msen 53,37 53,82
36 José Per...do Freire Rotterdam Msen 53,77 54,00
37 Bram van Hastenberg U-Track JJA 53,81 51,44
38 Jorick de Vries Zeeland JJA 53,96 52,63
39 Shaeriano Murray Rotterdam Msen 54,87 53,45
40 Robin Spoor AV Sparta JJB 55,02 52,63
41 Nick Weerts AV Attila Msen 55,05 59,00
42 Hend de Jager AV Statina Msen 55,34 54,68
43 Fulvio Scarano AV `40 Msen 55,57 55,74
44 Casper Kremers PH Msen 56,53 53,34
45 Wing-Hin Wong ASTX Msen 57,57 58,92
46 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 1:01,04 1:00,77
Lennart de Looze Startbaan Msen DNS 51,64
Owen Westerhout AV Trias Msen DNS 49,67
Erwin Sneek AAC Msen DNS 52,90
Jurriaan de Rijk Haag Msen DNS 51,05
Rayen Rojer Rotterdam Msen DNS 49,27
Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 51,52

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Simon Ver...rstraeten Belgie JJA 13,95 m/s---
2 Job Beintema AV Trias Msen 14,32 m/s---
3 Guus Nijkamp Spado JJB 14,36 m/s---
4 Léon Mak De Gemzen JJB 14,38 m/s---
5 Sven Roosen Eindhoven JJB 14,38 m/s---
6 Jay Beelen AV Trias JJB 14,39 m/s---
7 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 m/s---
8 Paul Groen GACH Msen 14,58 m/s---
9 Ingmar Vos PAC Msen 14,67 m/s---
10 Luuk Peters AV PEC 1910 JJA 14,73 m/s---
11 Henry Vißer Duitsland JJA 14,76 m/s---
12 Jarno de Groot Flevo Delta JJA 14,96 m/s---
13 Stijn Dom Belgie JJA 14,99 m/s---
14 Wicher Nijkamp Spado Msen 14,99 m/s---
15 Joep Van Es PH JJA 15,01 m/s---
16 Jesper Peterse AV Trias JJA 15,15 m/s---
17 Rik Taam AV Zaanland Msen 15,19 m/s---
18 Koen van Perse HLLS JJB 15,45 m/s---
19 Alberto Brini Eindhoven Msen 15,45 m/s---
20 Bram Elevelt HAAS Msen 15,60 m/s---
21 Heffernan Patrick Ierland Msen 15,65 m/s---
Kees Janssen PH Msen DQ ---
Tobias Bakx AC TION Msen DQ ---
Mark Heiden PAC JJB DNS ---
Bram van Hastenberg U-Track JJA DNS ---
Joep Chatrou Eindhoven Msen DNS ---
Wessel Boons DVTR Msen DNS ---

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Jay Beelen AV Trias JJB 14,36 -0.2 m/s14,47
2 Guus Nijkamp Spado JJB 14,36 -0.2 m/s14,48
3 Sven Roosen Eindhoven JJB 14,38 -0.2 m/s14,57
4 Léon Mak De Gemzen JJB 14,38 -0.2 m/s14,42
5 Mark Heiden PAC JJB 14,39 -0.2 m/s14,50
6 Koen van Perse HLLS JJB 15,45 -0.2 m/s15,35

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Simon Ver...rstraeten Belgie JJA 13,95 +1.9 m/s14,03
2 Luuk Peters AV PEC 1910 JJA 14,64 +1.9 m/s14,00
3 Henry Vißer Duitsland JJA 14,71 +1.9 m/s14,34
4 Jarno de Groot Flevo Delta JJA 14,96 +1.9 m/s15,38
5 Stijn Dom Belgie JJA 14,99 +1.9 m/s14,93
6 Joep Van Es PH JJA 15,01 +1.9 m/s14,59
7 Jesper Peterse AV Trias JJA 15,15 +1.9 m/s15,15
8 Bram van Hastenberg U-Track JJA 16,46 +1.9 m/s17,80

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Job Beintema AV Trias Msen 14,21 +1.8 m/s13,86
2 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 +1.8 m/s14,69
3 Paul Groen GACH Msen 14,53 +1.8 m/s14,40
4 Ingmar Vos PAC Msen 14,67 +1.8 m/s14,62
5 Bram Elevelt HAAS Msen 14,84 +1.6 m/s15,02
6 Wicher Nijkamp Spado Msen 14,95 +1.8 m/s15,01
7 Kees Janssen PH Msen 15,10 +1.6 m/s15,07
8 Tobias Bakx AC TION Msen 15,18 +1.8 m/s14,43
9 Rik Taam AV Zaanland Msen 15,19 +1.8 m/s14,98
10 Heffernan Patrick Ierland Msen 15,42 +1.6 m/s15,33
11 Alberto Brini Eindhoven Msen 15,45 +1.6 m/s16,63
Joep Chatrou Eindhoven Msen DNS 16,50
Wessel Boons DVTR Msen DNS 15,91

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 400mHOBP
1 Nick Smidt AAC `61 Msen 51,35 51,15
2 Jesper Arts PH Msen 51,95 51,15
3 Brian Vriend AV Lycurgus Msen 52,43 52,38
4 Damien Bourguin Frankrijk Msen 52,51 53,30
5 Martijn Meijer PH Msen 53,28 52,99
6 Maarten Nabbe PH Msen 54,67 54,46
7 Glenn Boessen AV Unitas Msen 55,63 53,80
8 Joris Petterson Eindhoven Msen 55,78 55,73
9 Pieter Mijnhout GACH Msen 55,82 56,78
10 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo Msen 55,83 55,20
11 Paul van der Gragt AV Hylas Msen 56,12 55,67
12 Simon Essuman Ierland JJA 56,89 54,97
13 Toine van Beckhoven AV Attila Msen 56,95 56,32
14 Bram Elevelt HAAS Msen 57,10 56,06
Ramsey Angela PAC JJA DNS 51,83
Jarno de Groot Flevo Delta JJA DNS 57,88
Niko Zuidema Olympus `70 Msen DNS 54,30

Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NED mannen U23 Nederland - Msen 5 40,38 1
1 ATR jongens junioren PAC - JJA 4 43,31 4
3 A.V. Attila junioren AV Attila - JJA 4 44,11 3
4 NED mannen U20 blauw Nederland - JJA 4 DQ 0
4 NED mannen U20 rood Nederland - JJA 4 DNS 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Joshua Record AV 1923 Msen 14,52 -0.4 m/s14,91
2 Gregory Geerts Belgie JJA 14,25 +1.8 m/s14,03
3 Glenn van Hamond AV Attila Msen 13,76 +0.2 m/s14,44
4 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Msen 13,54 +1.6 m/s13,74
5 Tjebbe Kerstens AV Sprint Msen 13,53 +0.0 m/s14,67
6 Gijs Mourits VAV JJA 12,76 -0.9 m/s13,39
7 Jordi van der Wal PAC JJA 12,45 +1.2 m/s13,02
Remko Aubert Belgie Msen DNS 14,07

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Steven Nuytinck PH Msen 7,66 +0.0 m/s7,53
2 Pim Jehee PH Msen 7,29 +1.0 m/s7,61
3 Joeri van der Hooft AAC Msen 7,20 +0.6 m/s7,33
4 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 7,17 +0.3 m/s7,10
5 Mathias Broothaerts Belgie Msen 7,17 +0.6 m/s7,59
6 Tobias Capiau Belgie Msen 7,13 +0.2 m/s7,74
7 Trystan de Weerdt AAV `36 Msen 6,86 +0.0 m/s6,97
8 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 6,73 +0.7 m/s6,93
9 Gijs Mourits VAV JJA 6,55 +0.5 m/s6,67
10 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 6,52 +1.1 m/s6,71
Wessel Boons DVTR Msen DNS 6,45
Markus Meekma AV Impala Msen DNS 6,64