Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m100mH100mH100mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
4 Samar Ahmed HLLS Polshoog
Polsstokho...n vrouwen -----------
13 Lynn Beck Belgie 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e ----------
23 Minke Bisschops AV Unitas 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ----------
25 Maartje Blanken Avantri 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e ----------
27 Lisa van Boekel Taxandria 400mH
400mh vrouwen (76,2) -----------
36 Nikki Boon Flevo Delta 100m
HSS
100m vrouwenHink-staps...n Vrouwen ----------
45 Inez Bouwen AV Lycurgus HSS
Ver
Verspringen vrouwen ----------
59 Janna van Burik Haag 400mH
Ver
400mh vrouwen (76,2)Verspringen vrouwen ----------
80 Janna Doumpas Eindhoven 100m
4x100m
100m vrouwen ----------
87 Suzanne Van Eijck Spado 100m
4x100m
100m vrouwen ----------
88 Edikan Ekpo Haag HSS
Hink-staps...n Vrouwen -----------
100 Nicole Etman PAC Hoog
Hoogspringen vrouwen -----------
102 Cassandre Evans Belgie Ver
Verspringen vrouwen -----------
108 Nina Franke AV Oss `78 400m
400m vrouwen -----------
109 Femke Frijters DJA 400mH
400mh vrouwen (76,2) -----------
110 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 100mH
100mH
Polshoog
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1ePolsstokho...n vrouwen ---------
118 Charlie van Gorkum Spado 100m
100mH
100mH
4x100m
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e --------
133 Kira van den Ham HLLS Polshoog
Polsstokho...n vrouwen -----------
145 Anne Hoeke AV Attila HSS
Hink-staps...n Vrouwen -----------
188 Sarah Kortland Typhoon 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e ----------
200 Yara Linnekamp HLLS Ver
Verspringen vrouwen -----------
209 Nienke Madderom AV Trias 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e ----------
224 Sheenai Muntslag AV Sprint 100m
100m vrouwen -----------
230 Eva Nijdam Scorpio 400mH
400mh vrouwen (76,2) -----------
257 Fréderique Post AV Gouda 100m
100m vrouwen -----------
277 Kadidja Sangare AAV `36 100m
100mH
100mH
Ver
100m vrouwen100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1eVerspringen vrouwen --------
286 Joyce Schumacher Flevo Delta 100m
100mH
100mH
100m vrouwen100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e ---------
289 Zoë Sedney ARV Ilion 100m
100m_f
100mH
100mH
400mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e400mh vrouwen (76,2) -------
290 N'ketia Seedo U-Track 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale ----------
308 Jolien Stuijk AV Attila HSS
Hink-staps...n Vrouwen -----------
348 Leonie Wierenga SAV 400m
400m vrouwen -----------
354 Demi van d...ildenberg Eindhoven 100m
4x100m
100m vrouwen ----------
368 Maeve Zuijlen AV Unitas 100m
100m vrouwen -----------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 1
ARV Ilion ILIO 2
AV Attila ATTL 2
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Sprint SPRN 1
AV Trias TRAS 1
AV Unitas UNTS 2
Avantri AVTR 1
Belgie BEL 2
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Haag Atletiek HAAG 2
Hellas Utrecht HLLS 3
PAC PAC 1
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 2
Taxandria Atletiek TXND 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100m OBP
1 Marije van...unenstijn AV34 Vsen 11,63 +1.0 m/s11,64
2 Janice Babel Phanos Vsen 11,73 +1.0 m/s11,69
3 Demi van d...ildenberg Eindhoven MJB 11,77 +1.0 m/s11,78
4 Lieke Klaver SAV MJA 11,81 +1.0 m/s11,75
5 N'ketia Seedo U-Track MJB 11,84 +0.1 m/s11,88
6 Bowien Jansen HLLM MJA 11,85 +1.0 m/s11,84
7 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,88 +0.1 m/s11,89
8 Minke Bisschops AV Unitas MJB 11,96 +0.1 m/s11,84
9 Zoë Sedney ARV Ilion MJB 11,97 +0.1 m/s11,90
10 Andrea Bouma De Spartaan Vsen 11,98 +0.1 m/s11,87
11 Marijke Boogerd AAV `36 Vsen 12,04 +1.0 m/s11,75
12 Leonie Van Vliet AAV `36 Vsen 12,08 +0.1 m/s11,98
13 Lianne van Krieken PH Vsen 12,11 +1.3 m/s12,41
14 Sarah Busby Australië Vsen 12,17 +1.0 m/s11,83
15 Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen 12,18 +1.3 m/s12,23
16 Mariska Bun AV Phoenix Vsen 12,21 +1.3 m/s12,32
17 Bo Nijs Belgie Vsen 12,24 +0.1 m/s12,03
18 Kika van B...enegouwen U-Track Vsen 12,31 +1.3 m/s12,15
19 Lea Jurdzinski Groningen Vsen 12,39 +1.3 m/s12,19
20 Gabriella ...der Wijck Phanos Vsen 12,43 +1.3 m/s12,09
21 Esther Dankwah Haag Vsen 12,44 +1.0 m/s11,56
22 Franka Hoogeboom Hollandia Vsen 12,44 +1.3 m/s12,24
23 Suzanne Van Eijck Spado MJB 12,45 +0.8 m/s12,43
24 Kaylee van de Par AV Spiridon Vsen 12,50 +0.8 m/s12,45
25 Tara Yoro AV 1923 Vsen 12,53 +0.6 m/s13,30
26 Janna Doumpas Eindhoven MJB 12,54 +0.8 m/s12,51
27 Linda van Rossum PH Vsen 12,58 +1.3 m/s12,13
28 Beau Winnubst AAC MJA 12,58 +1.7 m/s12,64
29 Rebecca Rijken Phanos Vsen 12,59 +0.8 m/s12,54
30 Lisa Francini Eindhoven Vsen 12,60 +1.7 m/s12,65
31 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 12,60 +0.1 m/s12,96
32 Sanne Denneman Eindhoven Vsen 12,61 +1.7 m/s12,79
33 Laura van Haaften Spado Vsen 12,66 +0.8 m/s12,54
34 Miquella Lobo ARV Ilion Vsen 12,78 +0.8 m/s12,61
35 Deborah Westfa CAV Energie MJA 12,78 +1.7 m/s12,67
36 Daphne Linnekamp HLLS MJA 12,88 +1.7 m/s12,77
37 Natalie Puper AV Atverni MJA 12,90 +0.1 m/s12,95
38 Kyara Tjin-A-Lim Leiden MJA 12,91 +0.1 m/s12,85
39 Nida Huijben HLLS MJA 12,93 +0.6 m/s13,01
40 Fréderique Post AV Gouda MJB 12,94 +1.7 m/s12,71
41 Fleur van Haaren PH MJA 12,97 +0.6 m/s12,99
42 Nikki Boon Flevo Delta MJB 13,02 +0.1 m/s12,90
43 Jinke van der Sluis AV Phoenix MJA 13,05 +0.6 m/s13,13
44 Joyce Schumacher Flevo Delta MJB 13,06 +0.8 m/s12,62
45 Hannelore Smilde PAC Vsen 13,12 +0.1 m/s12,79
46 Maeve Zuijlen AV Unitas MJB 13,19 +0.1 m/s12,87
47 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 13,37 +0.6 m/s13,77
48 Madelon Werkhoven AV Atos MJA 13,38 +0.6 m/s13,16
Ilse Knijnenburg Haag Vsen DQ 13,03
Sheenai Muntslag AV Sprint MJB DNS 12,65
Janneke Lemmerzaal Leiden MJA DNS 12,81
Shimada Bajon AV Lycurgus Vsen DNS 12,03

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100m_f Qm
1 Marije van...unenstijn AV34 Vsen 11,70 +0.7 m/s---
2 Janice Babel Phanos Vsen 11,76 +0.7 m/s---
3 N'ketia Seedo U-Track MJB 11,82 +0.7 m/s---
4 Minke Bisschops AV Unitas MJB 11,82 +0.7 m/s---
5 Zoë Sedney ARV Ilion MJB 11,83 +0.7 m/s---
6 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,91 +0.7 m/s---
7 Lianne van Krieken PH Vsen 12,12 +0.6 m/s---
8 Mariska Bun AV Phoenix Vsen 12,12 +0.6 m/s---
9 Kika van B...enegouwen U-Track Vsen 12,20 +0.6 m/s---
10 Sarah Busby Australië Vsen 12,21 +0.6 m/s---
Lieke Klaver SAV MJA DNS ---
Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen DNS ---
Marijke Boogerd AAV `36 Vsen DNS ---
Leonie Van Vliet AAV `36 Vsen DNS ---
Lea Jurdzinski Groningen Vsen DNS ---
Bo Nijs Belgie Vsen DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam Categorie 400mOBP
1 Jorieke Korenromp DVTR Vsen 54,67 54,42
2 Joyce Puts Eindhoven Vsen 55,29 55,37
3 Leonie Van Vliet AAV `36 Vsen 56,17 57,93
4 Bernice Meijer SV Veendam Vsen 56,21 56,08
5 Demi van de Sande Rotterdam Vsen 56,27 56,38
6 Dominique Veninga SV Veendam Vsen 56,53 56,65
7 Carlijn Wagenaar Groningen Vsen 57,24 58,18
8 Lisa Francini Eindhoven Vsen 58,55 59,60
9 Kim Rossen Rotterdam Vsen 58,75 56,31
10 Sanne Denneman Eindhoven Vsen 58,94 59,08
11 Vera Lurvink PH MJA 59,05 59,66
12 Nina Franke AV Oss `78 MJB 59,17 1:00,05
13 Judith Rasch GACH Vsen 1:00,39 1:01,32
14 Aniek Aper Rotterdam Vsen 1:00,44 1:01,00
15 Evelien Hooijman GACH Vsen 1:00,84 1:01,22
16 Lotte van Stijn De Spartaan MJA 1:00,84 59,59
17 Leonie Wierenga SAV MJB 1:01,23 59,70
18 Elke Molenaar Almere `81 MJA 1:01,28 59,21
19 Inge Drost ARV Ilion Vsen 1:03,98 56,12
20 Lea Jurdzinski Groningen Vsen 1:07,63 58,84
Evi van den Elzen PH Vsen DNS 58,72

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100mH OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen 13,88 m/s---
2 Lynn Beck Belgie MJB 14,02 m/s---
3 Nienke Madderom AV Trias MJB 14,49 m/s---
4 Franka Blok Leiden Vsen 14,65 m/s---
5 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 14,72 m/s---
6 Charlie van Gorkum Spado MJB 14,79 m/s---
7 Janneke Lemmerzaal Leiden MJA 14,80 m/s---
8 Joyce Schumacher Flevo Delta MJB 14,98 m/s---
9 Dorenda Zwaard AV `40 MJA 15,16 m/s---
10 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vsen 15,42 m/s---
11 Astrid van der Maas AV Gouda Vsen 15,64 m/s---
12 Maartje Blanken Avantri MJB 15,66 m/s---
13 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 16,00 m/s---
Zoë Sedney ARV Ilion MJB DNS ---
Lotje van Erp Phanos Vsen DNS ---
Miquella Lobo ARV Ilion Vsen DNS ---
Shana Vanhaen Belgie Vsen DNS ---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100mH OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion MJB 13,75 +1.1 m/s13,92
2 Lynn Beck Belgie MJB 14,02 +1.1 m/s13,86
3 Nienke Madderom AV Trias MJB 14,40 +1.1 m/s14,49
4 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 14,55 +1.1 m/s14,57
5 Charlie van Gorkum Spado MJB 14,71 +1.1 m/s15,01
6 Joyce Schumacher Flevo Delta MJB 14,98 +1.1 m/s---
7 Maartje Blanken Avantri MJB 15,25 +1.1 m/s15,33

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Categorie 100mH OBP
1 Maayke Tjin A-Lim NEAV Vsen 13,85 +1.1 m/s13,63
2 Shana Vanhaen Belgie Vsen 14,26 +0.3 m/s15,08
3 Franka Blok Leiden Vsen 14,65 +1.1 m/s14,53
4 Janneke Lemmerzaal Leiden MJA 14,80 +1.1 m/s14,90
5 Dorenda Zwaard AV `40 MJA 15,16 +0.3 m/s15,59
6 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vsen 15,22 +0.3 m/s15,68
7 Astrid van der Maas AV Gouda Vsen 15,42 +0.3 m/s15,82
8 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 16,00 +0.3 m/s16,65
9 Miquella Lobo ARV Ilion Vsen 16,07 +1.1 m/s14,91
Lotje van Erp Phanos Vsen DNS 14,90

Uitslagen 4 x 100m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NED vrouwen U20 Nederland - MJA 4 45,38 2
2 ATR meisjes junioren Rotterdam Atletiek - MJA 4 47,89 1

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Klaudia Kaczmarek Duitsland Vsen 12,70 +0.6 m/s13,43
2 Nora Ritzen AV Unitas Vsen 12,58 +2.4 m/s13,38
3 Maureen Herremans AVGM Vsen 12,41 +0.3 m/s12,52
4 Sietske Lenchant Belgie Vsen 12,17 +2.2 m/s12,52
5 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 12,14 +1.6 m/s12,57
6 Saliyya Guisse Belgie Vsen 12,14 +2.6 m/s12,40
7 Liset Olijve PH Vsen 11,46 +2.4 m/s11,79
8 Jaimy van Broekhoven PH Vsen 11,43 +1.7 m/s11,84
9 Edikan Ekpo Haag MJB 11,11 -0.1 m/s11,72
10 Manon Haakman AV Lycurgus Vsen 11,01 +0.3 m/s11,27
11 Nikki Boon Flevo Delta MJB 10,93 -0.1 m/s11,65
12 Anne Hoeke AV Attila MJB 10,88 +0.9 m/s10,40
13 Jolien Stuijk AV Attila MJB 9,67 +0.7 m/s10,20

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Tara Yoro AV 1923 Vsen 6,19 +0.0 m/s6,06
2 Klaudia Kaczmarek Duitsland Vsen 5,75 +1.2 m/s6,40
3 Bo Nijs Belgie Vsen 5,74 +1.3 m/s5,82
4 Lieke van den Brink DVTR Vsen 5,74 +1.7 m/s5,71
5 Meruska Eduarda Rotterdam Vsen 5,54 +0.0 m/s5,52
6 Jinke van der Sluis AV Phoenix MJA 5,49 +0.0 m/s5,72
7 Beau Winnubst AAC MJA 5,48 +1.3 m/s5,58
8 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 5,40 +1.3 m/s5,84
9 Natalie Puper AV Atverni MJA 5,40 +0.8 m/s5,73
10 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 Vsen 5,27 -0.5 m/s5,29
11 Kim-Jessica Thone Duitsland MJA 5,22 +0.3 m/s5,78
Cassandre Evans Belgie MJB DNS 5,80
Inge Drost ARV Ilion Vsen DNS 5,79
Lianne van Krieken PH Vsen DNS 5,96