Tijdschema 'Jongens Junior B'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
12:00 Hoog Uitslagen
12:20 110mH Uitslagen
12:55 400m Uitslagen
14:10 110mH Uitslagen
14:30 Polshoog Uitslagen
15:00 100m Uitslagen


Tijdschema

12:00u15:30u
Jongens Junior B
400m
110mH
100m

Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m110mH110mH110mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
1 Onyema Adigida Phanos 100m
4x100m
100m mannen ----------
15 Jay Beelen AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e ----------
47 Siem ter Braake GACH Polshoog
Polsstokho...en mannen -----------
137 Mark Heiden PAC 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e ----------
159 Synnargio Ignatia DEM 100m
100m mannen -----------
202 Mischa Lips ARV Ilion 100m
100m mannen -----------
210 Léon Mak De Gemzen 100m
110mH
110mH
Ver
100m mannen110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e --------
227 Elton Nahr AV Attila 100m
4x100m
100m mannen ----------
231 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
Hoogspringen mannen -----------
232 Guus Nijkamp Spado 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e ----------
240 Delano De ...Marreiros KAV Holland 100m
Ver
100m mannen ----------
241 Quinten van Ommen ATOP 400m
400m mannen -----------
252 Koen van Perse HLLS 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e ----------
256 Jeroen Poiesz PAC Hoog
Hoogspringen mannen -----------
269 Sven Roosen Eindhoven 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e ----------
301 Robin Spoor AV Sparta 100m
400m
4x100m
100m mannen400m mannen ---------
322 Tijn Vaessen Swift 100m
100m mannen -----------
372 Levi Hazes AV 1923 4x100m
-----------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Ilion ILIO 1
AV 1923 AV23 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Attila ATTL 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Trias TRAS 2
DEM DEM 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Hilversum GACH 1
Hellas Utrecht HLLS 1
KAV Holland KAVH 1
PAC PAC 2
Phanos PHNS 1
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Categorie 100m OBP
1 Maximilian Ruth Duitsland Msen 10,52 +1.5 m/s10,40
2 Jorén Tromp Haag Msen 10,58 +1.5 m/s10,37
3 Shaquille Haverkamp AV Gouda JJA 10,69 +1.5 m/s10,62
4 Roelf Bouwmeester SV Veendam Msen 10,71 +1.5 m/s10,65
5 Devron Jepma PAC Msen 10,79 -0.1 m/s10,68
6 Jim van Gorkum Spado JJA 10,80 +1.2 m/s10,84
7 Calvin Hoogland Castricum JJA 10,81 +1.2 m/s10,87
8 Jamiro Elabeidi Leiden Msen 10,83 -0.1 m/s10,80
9 Damien Broothaerts Belgie Msen 10,85 +1.5 m/s10,58
10 Rik Jansen AV Unitas Msen 10,87 +1.2 m/s10,89
11 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 10,87 -0.1 m/s10,84
12 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,93 +0.4 m/s11,16
13 Joris Jami...Moro Baba Belgie Msen 10,95 -0.1 m/s10,70
14 Joseph Ojewumi Ierland JJA 10,95 -0.1 m/s10,75
15 Rodrigo Willy Broer DVTR Msen 11,00 -0.1 m/s10,71
16 Sawa Bezelev AV Athlos JJA 11,08 +1.2 m/s10,98
17 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 11,08 +1.2 m/s10,92
18 Henry Vißer Duitsland JJA 11,09 +1.2 m/s10,92
19 Dani Nivillac Nijmegen Msen 11,11 +1.5 m/s11,23
20 Siem Sikkenga MPM Msen 11,13 -0.1 m/s10,83
21 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 11,13 +1.5 m/s11,33
22 Eoin Doherty Ierland Msen 11,13 -0.1 m/s10,83
23 Ruben Esajas Rotterdam Msen 11,14 +1.5 m/s11,31
24 Gaeonn Meyer AV Lycurgus Msen 11,16 +1.2 m/s10,91
25 Jordy Kluft DEM JJA 11,23 +1.5 m/s11,31
26 Niels Beks AV Attila JJA 11,28 +1.5 m/s11,23
27 Onyema Adigida Phanos JJB 11,36 +1.2 m/s10,87
28 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 11,37 +1.4 m/s11,41
29 Rutger Postma AV Atverni Msen 11,37 +1.5 m/s11,31
30 Ingmar Vos PAC Msen 11,43 +0.4 m/s11,15
31 JP Hoekstra ARV Ilion Msen 11,52 +1.5 m/s11,35
32 Wislet de Hair Spado JJA 11,53 +0.4 m/s11,20
33 Teun Wilde VS97 Msen 11,53 +0.4 m/s11,08
34 Léon Mak De Gemzen JJB 11,54 +1.4 m/s11,45
35 Wouter Vr...wenvelder Haag Msen 11,56 +1.4 m/s11,53
36 Robin Spoor AV Sparta JJB 11,60 +1.4 m/s11,55
37 Thom Clemens HLLS JJA 11,63 +0.9 m/s11,83
38 Tim Verhoeven AV Attila JJA 11,67 +0.9 m/s11,77
39 Muus Evers AAC Msen 11,68 +1.4 m/s11,43
40 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni Msen 11,69 +1.4 m/s11,53
41 Tijn Vaessen Swift JJB 11,73 +1.4 m/s11,57
42 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Msen 11,73 +0.3 m/s11,63
43 Alberto Brini Eindhoven Msen 11,74 +1.4 m/s11,61
44 Sten Stein AV Impala Msen 11,79 +0.3 m/s11,73
45 Mitchell Emmers AV Attila JJA 11,80 +0.3 m/s11,76
46 Mark Roosien AV Hylas JJA 11,82 +0.3 m/s11,73
47 Toine van Beckhoven AV Attila Msen 11,91 +0.8 m/s12,13
48 David Thommassen AV Sprint JJA 11,97 +0.9 m/s11,80
49 Elton Nahr AV Attila JJB 12,01 +0.9 m/s11,90
50 Marco Jansen AV Phoenix Msen 12,04 +0.3 m/s11,77
51 Antoine va...er Sanden DAK JJA 12,05 +0.9 m/s11,91
52 Tim Sweep Eindhoven Msen 12,05 +0.8 m/s12,02
53 Klaas de Boer AV `56 JJA 12,09 +0.8 m/s12,17
54 Synnargio Ignatia DEM JJB 12,11 +0.3 m/s11,77
55 Wing-Hin Wong ASTX Msen 12,29 +0.8 m/s12,34
56 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 13,61 +0.8 m/s13,27
Tijmen Melgers AV Sparta JJA DNS 11,70
Yaël Scope DEM JJA DNS 12,35
Vyron Saridin DEM JJA DNS 12,34
Joris van Gool AV Spiridon JJA DNS 10,53
Luuk Peters AV PEC 1910 JJA DNS 11,61
Gennaro Biswane Phanos Msen DNS 11,12
Elvis Afrifa AV 1923 Msen DNS 10,50
Ronaldo Eustatia ARV Ilion Msen DNS 11,30
Pim Jehee PH Msen DNS 11,07
Dimitri Juliet Rotterdam Msen DNS 10,57
José Per...do Freire Rotterdam Msen DNS 11,97
Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 11,08
Ronel Brigitha AV Impala Msen DNS 11,04
Markus Meekma AV Impala Msen DNS 11,88

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Categorie 400mOBP
1 Maarten Stuivenberg VAV Msen 47,15 47,26
2 Jochem Dobber AV Suomi Msen 47,46 46,67
3 Olaf van den Bergh PH Msen 48,45 47,67
4 Kevin Damstra AV Sprint Msen 48,80 49,09
5 Gawie Louw PAC JJA 48,89 49,10
6 Thieme Schmidt Leiden JJA 49,54 48,95
7 Lars Van Hoeven Heerenveen JJA 49,62 49,39
8 Anthony Rasmijn Rotterdam Msen 49,62 49,16
9 Lex Bolderheij Rotterdam Msen 49,71 50,50
10 Pelle Gelderblom Zeeland JJA 49,73 50,57
11 Roel Huijsmans AV Atverni Msen 49,74 48,48
12 Sjoerd Dekker AV Haarlem Msen 49,81 49,89
13 Guido de Bruijn CAV Energie Msen 49,92 49,40
14 Bas Uitbeijerse Haag Msen 50,05 49,95
15 Paul van der Sluijs Haag Msen 50,23 50,59
16 Quinten van Ommen ATOP JJB 50,42 50,50
17 Tarik Chaatouf AV Unitas Msen 50,46 50,50
18 Sean Flanagan Ierland JJA 50,58 51,24
19 Thomas Schuwer Haag Msen 50,75 50,56
20 Reinout Wiggers De Liemers Msen 50,78 51,10
21 André Faesen AV Attila Msen 51,01 50,16
22 Hans Velthuis Eindhoven Msen 51,11 49,90
23 Stefan De Vries AAC Msen 51,19 50,76
24 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 51,22 52,00
25 Yoeri Sterenberg DVTR Msen 51,25 51,05
26 Arjan Roona Groningen Msen 51,43 51,33
27 Toon IJzerman Eindhoven JJA 51,79 51,89
28 Stijn van Nierop DAK JJA 52,01 51,65
29 Puk van Gool AV Attila Msen 52,05 52,83
30 Niels Kok Flevo Delta JJA 52,11 52,07
31 Thom Clemens HLLS JJA 52,23 54,45
32 Adam Youssef Rotterdam Msen 52,49 52,50
33 Laurens den Ouden AV Atverni Msen 52,85 53,49
34 Jelte ter Braake VTLS Msen 53,27 53,54
35 Roy van Schendel PH Msen 53,37 53,82
36 José Per...do Freire Rotterdam Msen 53,77 54,00
37 Bram van Hastenberg U-Track JJA 53,81 51,44
38 Jorick de Vries Zeeland JJA 53,96 52,63
39 Shaeriano Murray Rotterdam Msen 54,87 53,45
40 Robin Spoor AV Sparta JJB 55,02 52,63
41 Nick Weerts AV Attila Msen 55,05 59,00
42 Hend de Jager AV Statina Msen 55,34 54,68
43 Fulvio Scarano AV `40 Msen 55,57 55,74
44 Casper Kremers PH Msen 56,53 53,34
45 Wing-Hin Wong ASTX Msen 57,57 58,92
46 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 1:01,04 1:00,77
Lennart de Looze Startbaan Msen DNS 51,64
Owen Westerhout AV Trias Msen DNS 49,67
Erwin Sneek AAC Msen DNS 52,90
Jurriaan de Rijk Haag Msen DNS 51,05
Rayen Rojer Rotterdam Msen DNS 49,27
Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 51,52

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Simon Ver...rstraeten Belgie JJA 13,95 m/s---
2 Job Beintema AV Trias Msen 14,32 m/s---
3 Guus Nijkamp Spado JJB 14,36 m/s---
4 Léon Mak De Gemzen JJB 14,38 m/s---
5 Sven Roosen Eindhoven JJB 14,38 m/s---
6 Jay Beelen AV Trias JJB 14,39 m/s---
7 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 m/s---
8 Paul Groen GACH Msen 14,58 m/s---
9 Ingmar Vos PAC Msen 14,67 m/s---
10 Luuk Peters AV PEC 1910 JJA 14,73 m/s---
11 Henry Vißer Duitsland JJA 14,76 m/s---
12 Jarno de Groot Flevo Delta JJA 14,96 m/s---
13 Stijn Dom Belgie JJA 14,99 m/s---
14 Wicher Nijkamp Spado Msen 14,99 m/s---
15 Joep Van Es PH JJA 15,01 m/s---
16 Jesper Peterse AV Trias JJA 15,15 m/s---
17 Rik Taam AV Zaanland Msen 15,19 m/s---
18 Koen van Perse HLLS JJB 15,45 m/s---
19 Alberto Brini Eindhoven Msen 15,45 m/s---
20 Bram Elevelt HAAS Msen 15,60 m/s---
21 Heffernan Patrick Ierland Msen 15,65 m/s---
Kees Janssen PH Msen DQ ---
Tobias Bakx AC TION Msen DQ ---
Mark Heiden PAC JJB DNS ---
Bram van Hastenberg U-Track JJA DNS ---
Joep Chatrou Eindhoven Msen DNS ---
Wessel Boons DVTR Msen DNS ---

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Jay Beelen AV Trias JJB 14,36 -0.2 m/s14,47
2 Guus Nijkamp Spado JJB 14,36 -0.2 m/s14,48
3 Sven Roosen Eindhoven JJB 14,38 -0.2 m/s14,57
4 Léon Mak De Gemzen JJB 14,38 -0.2 m/s14,42
5 Mark Heiden PAC JJB 14,39 -0.2 m/s14,50
6 Koen van Perse HLLS JJB 15,45 -0.2 m/s15,35

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Simon Ver...rstraeten Belgie JJA 13,95 +1.9 m/s14,03
2 Luuk Peters AV PEC 1910 JJA 14,64 +1.9 m/s14,00
3 Henry Vißer Duitsland JJA 14,71 +1.9 m/s14,34
4 Jarno de Groot Flevo Delta JJA 14,96 +1.9 m/s15,38
5 Stijn Dom Belgie JJA 14,99 +1.9 m/s14,93
6 Joep Van Es PH JJA 15,01 +1.9 m/s14,59
7 Jesper Peterse AV Trias JJA 15,15 +1.9 m/s15,15
8 Bram van Hastenberg U-Track JJA 16,46 +1.9 m/s17,80

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 110mH OBP
1 Job Beintema AV Trias Msen 14,21 +1.8 m/s13,86
2 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 +1.8 m/s14,69
3 Paul Groen GACH Msen 14,53 +1.8 m/s14,40
4 Ingmar Vos PAC Msen 14,67 +1.8 m/s14,62
5 Bram Elevelt HAAS Msen 14,84 +1.6 m/s15,02
6 Wicher Nijkamp Spado Msen 14,95 +1.8 m/s15,01
7 Kees Janssen PH Msen 15,10 +1.6 m/s15,07
8 Tobias Bakx AC TION Msen 15,18 +1.8 m/s14,43
9 Rik Taam AV Zaanland Msen 15,19 +1.8 m/s14,98
10 Heffernan Patrick Ierland Msen 15,42 +1.6 m/s15,33
11 Alberto Brini Eindhoven Msen 15,45 +1.6 m/s16,63
Joep Chatrou Eindhoven Msen DNS 16,50
Wessel Boons DVTR Msen DNS 15,91

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam Categorie 400mHOBP
1 Nick Smidt AAC `61 Msen 51,35 51,15
2 Jesper Arts PH Msen 51,95 51,15
3 Brian Vriend AV Lycurgus Msen 52,43 52,38
4 Damien Bourguin Frankrijk Msen 52,51 53,30
5 Martijn Meijer PH Msen 53,28 52,99
6 Maarten Nabbe PH Msen 54,67 54,46
7 Glenn Boessen AV Unitas Msen 55,63 53,80
8 Joris Petterson Eindhoven Msen 55,78 55,73
9 Pieter Mijnhout GACH Msen 55,82 56,78
10 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo Msen 55,83 55,20
11 Paul van der Gragt AV Hylas Msen 56,12 55,67
12 Simon Essuman Ierland JJA 56,89 54,97
13 Toine van Beckhoven AV Attila Msen 56,95 56,32
14 Bram Elevelt HAAS Msen 57,10 56,06
Ramsey Angela PAC JJA DNS 51,83
Jarno de Groot Flevo Delta JJA DNS 57,88
Niko Zuidema Olympus `70 Msen DNS 54,30

Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NED mannen U23 Nederland - Msen 5 40,38 1
1 ATR jongens junioren PAC - JJA 4 43,31 4
3 A.V. Attila junioren AV Attila - JJA 4 44,11 3
4 NED mannen U20 blauw Nederland - JJA 4 DQ 0
4 NED mannen U20 rood Nederland - JJA 4 DNS 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Joshua Record AV 1923 Msen 14,52 -0.4 m/s14,91
2 Gregory Geerts Belgie JJA 14,25 +1.8 m/s14,03
3 Glenn van Hamond AV Attila Msen 13,76 +0.2 m/s14,44
4 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Msen 13,54 +1.6 m/s13,74
5 Tjebbe Kerstens AV Sprint Msen 13,53 +0.0 m/s14,67
6 Gijs Mourits VAV JJA 12,76 -0.9 m/s13,39
7 Jordi van der Wal PAC JJA 12,45 +1.2 m/s13,02
Remko Aubert Belgie Msen DNS 14,07

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Steven Nuytinck PH Msen 7,66 +0.0 m/s7,53
2 Pim Jehee PH Msen 7,29 +1.0 m/s7,61
3 Joeri van der Hooft AAC Msen 7,20 +0.6 m/s7,33
4 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 7,17 +0.3 m/s7,10
5 Mathias Broothaerts Belgie Msen 7,17 +0.6 m/s7,59
6 Tobias Capiau Belgie Msen 7,13 +0.2 m/s7,74
7 Trystan de Weerdt AAV `36 Msen 6,86 +0.0 m/s6,97
8 Filip Van den Hoven AV Lycurgus Msen 6,73 +0.7 m/s6,93
9 Gijs Mourits VAV JJA 6,55 +0.5 m/s6,67
10 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 6,52 +1.1 m/s6,71
Wessel Boons DVTR Msen DNS 6,45
Markus Meekma AV Impala Msen DNS 6,64