Atleten 'Masters Mannen 70+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000m10000m80mH300mH2000m SC5k swDiscusKogelSpeerHoogHSSPolshoogVer
7006 Martien va...den Akker Altis 10000m
M65+M70 - ... - finale -----------------
7007 Cor Nijhoff AV Atverni Discus
Kogel
M70+M75 - ... - finaleM70+M75 - ... - finale ----------------
7008 Robert de Smet AV Atverni 5000m
M60+M65+M7... - finale -----------------
7009 Frans Dijkman AVGM 800m
1500m
M70+M75 - ... - finaleM65+M70+M7... - finale ----------------
7010 Jelle van der Schaaf AV Hylas 100m
200m
400m
300mH
M70 - 100m - finaleM70 - 200m - finaleM70 - 400m - finaleM70+M75 - ... - finale --------------
7011 Wim Oudejans AV Nijkerk 800m
1500m
5000m
10000m
M70+M75 - ... - finaleM65+M70+M7... - finaleM60+M65+M7... - finaleM65+M70 - ... - finale --------------
7012 Cor van Dam Olympus `70 Discus
Kogel
Speer
M70+M75 - ... - finaleM70+M75 - ... - finaleM70+M80 - ... - finale ---------------
7013 Henny van Verseveld AV Statina 100m
400m
M70 - 100m - finaleM70 - 400m - finale ----------------
7015 René Hondelink AV34 Speer
Hoog
Ver
M70+M80 - ... - finaleM55+M60+M6... - finaleM65+M70+M7... - finale ---------------
7016 Rob Dekker AV `56 Hoog
Ver
M55+M60+M6... - finaleM65+M70+M7... - finale ----------------
7017 Adrie van Etten avVN 400m
M70 - 400m - finale -----------------
7018 Roel Gaasbeek avVN 100m
200m
400m
1500m
Ver
M70 - 100m - finaleM70 - 200m - finaleM70 - 400m - finaleM65+M70+M7... - finale -------------
7019 Bauke de Jong avVN 10000m
M65+M70 - ... - finale -----------------
7021 Kees Jägers GACH 300mH
Hoog
Polshoog
M70+M75 - ... - finaleM55+M60+M6... - finaleAlle maste... - finale ---------------
7022 Wim Schre...Goedheijt HLLS 100m
200m
M70 - 100m - finaleM70 - 200m - finale ----------------
7023 Bert Streumer HLLS 10000m
M65+M70 - ... - finale -----------------
7024 Kees Roosen KAV Holland Discus
Kogel
Speer
M70+M75 - ... - finaleM70+M75 - ... - finaleM70+M80 - ... - finale ---------------
7025 Ron Odendaal LGPK 100m
Discus
Hoog
HSS
Ver
M70 - 100m - finaleM55+M60+M6... - finaleM60+M65+M7... - finaleM65+M70+M7... - finale -------------
7026 Jan Oosterom LGPK 1500m
M65+M70+M7... - finale -----------------
7027 Onno Waalewijn Phanos 100m
200m
80mH
Hoog
HSS
Ver
M70 - 100m - finaleM70 - 200m - finaleM70+M75+V4... - finaleM55+M60+M6... - finaleM60+M65+M7... - finaleM65+M70+M7... - finale ------------
7028 Ruud Nieuwenhuis KMBS 5000m
M60+M65+M7... - finale -----------------
7029 Frans de Laat Swift Discus
Kogel
M70+M75 - ... - finaleM70+M75 - ... - finale ----------------
7030 Jan Titulaer Swift Discus
Kogel
Speer
M70+M75 - ... - finaleM70+M75 - ... - finaleM70+M80 - ... - finale ---------------
7031 Frans van Boven THOR 80mH
300mH
Hoog
HSS
Ver
M70+M75+V4... - finaleM70+M75 - ... - finaleM55+M60+M6... - finaleM60+M65+M7... - finaleM65+M70+M7... - finale -------------
7032 Rob Kruis Typhoon 800m
1500m
M70+M75 - ... - finaleM65+M70+M7... - finale ----------------

Verenigingen 'Masters Mannen 70+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Altis ALTS 1
AV Atverni ATVN 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Hylas HYLS 1
AV Nijkerk NKRK 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Statina STTN 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `56 AV56 1
avVN AVVN 3
GAC Hilversum GACH 1
Hellas Utrecht HLLS 2
KAV Holland KAVH 1
Loopgroep PK LGPK 2
Phanos PHNS 1
SV Kombijsport KMBS 1
Swift Atletiek SWFT 2
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 70+

# Naam Res OBP
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas 14,01 +0.5 m/s14,10
2 Wim Schre...Goedheijt HLLS 14,57 +0.5 m/s14,47
3 Henny van Verseveld AV Statina 14,78 +0.5 m/s14,53
4 Onno Waalewijn Phanos 15,87 +0.5 m/s15,47
5 Roel Gaasbeek avVN 16,10 +0.5 m/s9,87
6 Ron Odendaal LGPK 16,66 +0.5 m/s16,53

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 70+

# Naam Res OBP
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas 28,85 +0.3 m/s29,03
2 Wim Schre...Goedheijt HLLS 30,21 +0.3 m/s30,16
3 Onno Waalewijn Phanos 33,14 +0.3 m/s33,70
4 Roel Gaasbeek avVN 33,60 +0.3 m/s35,24

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas 1:08,33 1:04,49
2 Henny van Verseveld AV Statina 1:12,98 1:12,50
3 Roel Gaasbeek avVN 1:19,81 1:21,45
4 Adrie van Etten avVN 1:21,68 1:17,76

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Rob Kruis Typhoon 2:46,42 2:47,25
2 Wim Oudejans AV Nijkerk 2:53,26 2:51,04
3 Frans Dijkman AVGM 3:06,71 3:14,09

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Rob Kruis Typhoon 5:38,72 5:42,64
2 Wim Oudejans AV Nijkerk 5:54,67 5:46,00
3 Frans Dijkman AVGM 6:24,33 6:35,00
4 Jan Oosterom LGPK 6:37,00 6:39,07
5 Roel Gaasbeek avVN 6:59,24 6:49,07

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Robert de Smet AV Atverni 20:45,73 20:27,00
2 Wim Oudejans AV Nijkerk 22:09,00 21:48,31
3 Ruud Nieuwenhuis KMBS 24:24,26 22:55,90

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Bert Streumer HLLS 41:34,18 39:42,00
2 Wim Oudejans AV Nijkerk 44:53,06 44:33,00
3 Martien va...den Akker Altis 45:55,42 46:30,00
4 Bauke de Jong avVN 50:57,86 49:59,00

Uitslagen 80 meter horden Mannen Masters 70+

# Naam Res OBP
1 Frans van Boven THOR 16,69 -1.4 m/s15,76
2 Onno Waalewijn Phanos 16,72 -1.4 m/s12,05

Uitslagen 300 meter horden Mannen Masters 70+

# Naam ResOBP
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas 54,42 50,86
2 Kees Jägers GACH 1:09,58 1:10,50
3 Frans van Boven THOR 1:16,57 1:07,62

Uitslagen 2000 meter steeple Mannen Masters 70+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 70+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans de Laat Swift 40,63 36,93 37,07 35,69 35,86 37,51 40,63 38,82
2 Cor Nijhoff AV Atverni 30,01 30,87 30,11 32,81 31,04 32,27 32,81 34,00
3 Jan Titulaer Swift 29,20 30,16 30,96 28,53 X X 30,96 29,56
4 Cor van Dam Olympus `70 28,18 28,88 X 25,65 28,02 30,90 30,90 33,66
5 Kees Roosen KAV Holland X X 26,79 27,75 25,78 26,39 27,75 32,86

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frans de Laat Swift 13,51 13,57 13,86 13,85 13,58 13,65 13,86 13,84
2 Cor Nijhoff AV Atverni 11,55 X 11,58 11,66 12,11 11,83 12,11 11,64
3 Jan Titulaer Swift 11,37 11,26 11,34 11,44 11,89 11,62 11,89 10,95
4 Kees Roosen KAV Holland 11,09 11,08 11,46 11,54 11,18 X 11,54 11,46
5 Cor van Dam Olympus `70 8,60 8,96 8,74 8,71 8,71 8,61 8,96 9,09

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 René Hondelink AV34 27,05 34,66 32,96 32,89 X 28,01 34,66 30,21
2 Kees Roosen KAV Holland 33,91 X X 32,18 27,50 X 33,91 33,68
3 Cor van Dam Olympus `70 X X 30,44 28,35 X 29,08 30,44 26,91
4 Jan Titulaer Swift 28,13 28,05 X 28,34 X X 28,34 28,48

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 70+

# Naam 1.111.161.211.251.291.331.361.391.421.451.48ResOBP
1 Rob Dekker AV `56 O O XO O O XO X- 1,45 1,42
2 René Hondelink AV34 O XO XXX 1,33 1,40
3 Onno Waalewijn Phanos XO XXX 1,25 1,30
3 Kees Jägers GACH O O O XO XXX 1,25 1,24
5 Ron Odendaal LGPK O O O XXX 1,21 1,25
6 Frans van Boven THOR O O XO XXX 1,21 1,20

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Onno Waalewijn Phanos 8,00 8,01 - 8,07 8,23 8,33 8,33 -0.1 m/s8,88
2 Ron Odendaal LGPK X 7,76 7,55 7,85 X 7,53 7,85 +0.9 m/s7,97
3 Frans van Boven THOR 6,32 6,54 6,43 6,42 6,52 6,35 6,54 +0.4 m/s7,27

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 70+

# Naam 2.00ResOBP
Kees Jägers GACH NM 2,26

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 70+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Rob Dekker AV `56 4,15 4,09 4,24 4,13 4,34 4,50 4,50 +0.0 m/s3,95
2 René Hondelink AV34 X X X 3,90 3,60 - 3,90 -0.9 m/s3,53
3 Onno Waalewijn Phanos 3,57 3,56 3,68 3,48 3,79 3,78 3,79 -0.2 m/s4,86
4 Ron Odendaal LGPK X 3,07 3,34 3,33 X 3,21 3,34 -0.5 m/s3,58
5 Frans van Boven THOR 2,90 2,88 2,90 3,07 3,16 3,16 3,16 -0.5 m/s3,24