Atleten 'Masters Mannen 60+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m400m800m1500m5000m10000m100mH300mH2000m SC5k swDiscusKogelSpeerHoogHSSPolshoogVer
6021 Kees Justus Vogel AAV `36 100m
100m_f
HSS
Ver
M60 - 100m - seriesM60 - 100m - finaleM60+M65+M7... - finaleM50+M55+M6... - finale ---------------
6023 Hans van Dijk Altis 10000m
M55+M60 - ... - finale ------------------
6024 Marcel Scholten Altis 200m
400m
800m
1500m
M60 - 200m - finaleM60 - 400M - finaleM60+M65 - ... - finaleM60 - 1500m - finale ---------------
6025 Gerard van...roekhoven Atledo 100m
100m_f
Ver
M60 - 100m - seriesM60 - 100m - finaleM50+M55+M6... - finale ----------------
6026 Frits van der Velden Atledo Speer
HSS
M60+M65 - ... - finaleM60+M65+M7... - finale -----------------
6027 Willem Langeland AL73 Polshoog
Alle maste... - finale ------------------
6029 John de Rooij ATV Venray 10000m
M55+M60 - ... - finale ------------------
6030 Dirk Wigmans De Gemzen 800m
M60+M65 - ... - finale ------------------
6032 Jan Zwarthoed AV Edam 1500m
M60 - 1500m - finale ------------------
6033 Jaap van Mannekes AV Gouda 400m
800m
1500m
M60 - 400M - finaleM60+M65 - ... - finaleM60 - 1500m - finale ----------------
6034 Sjouke Nauta AV Lionitas 100m
100m_f
100mH
Ver
M60 - 100m - seriesM60 - 100m - finaleM60+M65 - ... - finaleM50+M55+M6... - finale ---------------
6035 Kees Meijer NEAV 100m
100m_f
300mH
Discus
Ver
M60 - 100m - seriesM60 - 100m - finaleM60+M65+V5... - finaleM60+M65 - ... - finaleM50+M55+M6... - finale --------------
6036 Jaap Vlaming AV NOP 300mH
2000m SC
M60+M65+V5... - finaleAlle maste... - finale -----------------
6037 Hans Spitzen Start `78 Discus
Kogel
Speer
M60+M65 - ... - finaleM60+M65 - ... - finaleM60+M65 - ... - finale ----------------
6038 Theo List List WRNG 400m
M60 - 400M - finale ------------------
6039 Cees Kraaijeveld AV34 1500m
M60 - 1500m - finale ------------------
6040 Kees Voogt De Kieviten 10000m
M55+M60 - ... - finale ------------------
6042 Han Holtslag DAK 5k sw
Alle manne... - finale ------------------
6043 Johan Neve KAV Holland 5000m
M60+M65+M7... - finale ------------------
6044 Wim Roosen KAV Holland Discus
Kogel
Speer
M60+M65 - ... - finaleM60+M65 - ... - finaleM60+M65 - ... - finale ----------------
6045 Michiel van Essen Leiden 400m
M60 - 400M - finale ------------------
6046 Tony Pracht Leiden Discus
Kogel
M60+M65 - ... - finaleM60+M65 - ... - finale -----------------
6047 Boetje Huliselan OLAT 5k sw
Alle manne... - finale ------------------
6048 Nico Alberts PAC 800m
M60+M65 - ... - finale ------------------
6049 Rob Slagter PAC Hoog
M55+M60+M6... - finale ------------------
6050 Theo Woldberg Phanos 1500m
5000m
10000m
M60 - 1500m - finaleM60+M65+M7... - finaleM55+M60 - ... - finale ----------------
6051 Gerard Kitslaar PH 200m
400m
M60 - 200m - finaleM60 - 400M - finale -----------------
6052 Cees Meijer SAV 800m
1500m
M60+M65 - ... - finaleM60 - 1500m - finale -----------------
6054 Tjerk Vos SV Noordkop 100m
200m
400m
Ver
M60 - 100m - seriesM60 - 200m - finaleM60 - 400M - finaleM50+M55+M6... - finale ---------------
6055 Henk van Bakel Swift Discus
Kogel
M60+M65 - ... - finaleM60+M65 - ... - finale -----------------
6056 Yiannis Tsipouras THOR Speer
M60+M65 - ... - finale ------------------
6057 Ruud Woord THOR 5000m
10000m
M60+M65+M7... - finaleM55+M60 - ... - finale -----------------
6058 Ruud Wieles Typhoon 100m
100m_f
200m
M60 - 100m - seriesM60 - 100m - finaleM60 - 200m - finale ----------------
6059 Juul Acton U-Track 100m
100m_f
M60 - 100m - seriesM60 - 100m - finale -----------------

Verenigingen 'Masters Mannen 60+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 1
Altis ALTS 2
Atledo ATLD 2
Atletico `73 AL73 1
ATV Venray VNRY 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV Edam EDAM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Lionitas LNTS 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 1
AV Start `78 ST78 1
AV Wieringermeer WRNG 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
DAK DAK 1
De Kieviten KVTN 1
KAV Holland KAVH 2
Leiden Atletiek LATL 2
OLAT OLAT 1
PAC PAC 2
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 1
SAV SAV 1
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
THOR THOR 2
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Juul Acton U-Track 14,73Q +1.0 m/s13,67
2 Ruud Wieles Typhoon 14,92Q +0.6 m/s12,64
3 Kees Justus Vogel AAV `36 15,00q +0.6 m/s13,79
4 Sjouke Nauta AV Lionitas 15,01q +1.0 m/s14,76
5 Kees Meijer NEAV 16,53q +0.6 m/s14,21
6 Gerard van...roekhoven Atledo 17,94q +1.0 m/s14,32
Tjerk Vos SV Noordkop DNS 13,50

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Ruud Wieles Typhoon 12,58 +0.7 m/s---
2 Juul Acton U-Track 13,70 +0.7 m/s---
3 Gerard van...roekhoven Atledo 14,08 +0.7 m/s---
4 Kees Justus Vogel AAV `36 14,50 +0.7 m/s---
5 Kees Meijer NEAV 14,79 +0.7 m/s---
Sjouke Nauta AV Lionitas DNS ---

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Ruud Wieles Typhoon 25,50 +0.4 m/s25,78
2 Tjerk Vos SV Noordkop 27,17 +0.4 m/s27,80
3 Marcel Scholten Altis 27,36 +0.4 m/s27,32
4 Gerard Kitslaar PH 27,80 +0.4 m/s28,82

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 1:01,28 59,31
2 Tjerk Vos SV Noordkop 1:01,68 1:02,33
3 Michiel van Essen Leiden 1:02,17 1:01,23
4 Gerard Kitslaar PH 1:02,63 1:03,24
5 Jaap van Mannekes AV Gouda 1:08,17 1:05,48
6 Theo List List WRNG 1:36,38 1:36,84

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 2:28,49 2:20,52
2 Cees Meijer SAV 2:30,69 2:34,56
3 Jaap van Mannekes AV Gouda 2:33,17 2:30,42
4 Nico Alberts PAC 2:42,04 2:31,76
5 Dirk Wigmans De Gemzen 2:49,43 2:46,66

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Theo Woldberg Phanos 5:00,77 5:09,36
2 Marcel Scholten Altis 5:13,64 5:07,49
3 Jan Zwarthoed AV Edam 5:17,17 5:08,05
4 Cees Meijer SAV 5:22,29 5:18,46
5 Cees Kraaijeveld AV34 5:30,23 5:20,21
Jaap van Mannekes AV Gouda DNF 5:23,06

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Johan Neve KAV Holland 18:07,74 17:42,00
2 Theo Woldberg Phanos 18:37,31 18:26,84
3 Ruud Woord THOR 18:39,08 18:27,07

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Theo Woldberg Phanos 37:58,12 37:01,00
2 Ruud Woord THOR 38:00,68 37:25,00
3 John de Rooij ATV Venray 38:08,56 37:41,00
4 Hans van Dijk Altis 38:11,52 38:02,78
5 Kees Voogt De Kieviten 41:03,04 42:13,00

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 60+

# Naam Res OBP
1 Sjouke Nauta AV Lionitas 23,42 +1.3 m/s23,63

Uitslagen 300 meter horden Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Jaap Vlaming AV NOP 56,64 59,55
2 Kees Meijer NEAV 59,03 1:19,00

Uitslagen 2000 meter steeple Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Jaap Vlaming AV NOP 8:21,14 8:25,82

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 60+

# Naam ResOBP
1 Boetje Huliselan OLAT 30:15,44 29:11,00
2 Han Holtslag DAK 32:11,73 31:08,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hans Spitzen Start `78 38,97 36,13 37,39 X 36,41 37,76 38,97 41,26
2 Tony Pracht Leiden 33,79 35,17 35,78 38,32 X 38,63 38,63 40,31
3 Henk van Bakel Swift 38,59 35,11 36,88 X 37,63 X 38,59 ---
4 Wim Roosen KAV Holland X 32,41 33,98 31,28 35,40 35,44 35,44 33,50
5 Kees Meijer NEAV 28,70 30,14 30,42 X X X 30,42 26,52

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 10,25 11,44 11,51 X 11,76 11,52 11,76 12,21
2 Tony Pracht Leiden 10,36 10,17 10,22 10,14 10,61 10,73 10,73 10,35
3 Henk van Bakel Swift 9,65 10,15 10,08 9,94 X X 10,15 ---
4 Hans Spitzen Start `78 9,42 X 9,33 9,40 9,21 X 9,42 10,03

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 41,17 46,40 45,92 44,05 46,59 45,15 46,59 45,00
2 Yiannis Tsipouras THOR 36,57 36,88 37,80 41,02 39,02 40,98 41,02 41,51
3 Frits van der Velden Atledo 29,79 31,33 29,31 33,07 32,04 30,73 33,07 34,65
4 Hans Spitzen Start `78 29,04 29,81 28,73 31,10 X 29,54 31,10 34,67

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 60+

# Naam 1.251.291.331.361.391.421.451.48ResOBP
1 Rob Slagter PAC O O O O XXO XO O XXX 1,45 1,45

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Kees Justus Vogel AAV `36 8,63 9,12 8,84 X 8,38 - 9,12 -0.2 m/s9,50
2 Frits van der Velden Atledo 8,50 8,68 8,10 8,44 X 8,44 8,68 +1.1 m/s8,39

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 60+

# Naam 3.00ResOBP
Willem Langeland AL73 NM 3,23

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 60+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Gerard van...roekhoven Atledo 4,19 4,43 4,55 - 4,19 4,55 -0.2 m/s3,89
2 Kees Meijer NEAV 4,26 4,44 4,37 4,47 4,34 4,45 4,47 -0.9 m/s4,53
3 Sjouke Nauta AV Lionitas X 4,02 4,10 3,96 4,26 3,94 4,26 -0.2 m/s4,22
4 Tjerk Vos SV Noordkop 3,85 4,07 4,01 4,09 4,20 X 4,20 +1.2 m/s4,46
5 Kees Justus Vogel AAV `36 X 3,62 3,84 3,75 3,78 2,84 3,84 -1.1 m/s4,53