Atleten 'Masters Mannen 45+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m800m1500m5000m10000m110mH400mH3000m SC5k swDiscusKogelSpeerHoogHSSPolshoogVer
4531 Bart Steehouwer Almere `81 110mH
Discus
Kogel
Speer
Hoog
Polshoog
Ver
M45 - 110mH - finaleM35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleM40+M45 - ... - finaleM40+M45+M5... - finaleAlle maste... - finaleM35+M40+M4... - finale -------------
4532 Zeger Knipmeijer Altis 110mH
3000m SC
M45 - 110mH - finaleAlle manne... - finale ------------------
4533 Robin van de Mast Altis 800m
M45 - 800m - finale -------------------
4534 Frans Rinsema Altis 10000m
M35+M40+M4... - finale -------------------
4535 Ron Legemaate ARV Ilion 800m
Hoog
Ver
M45 - 800m - finaleM40+M45+M5... - finaleM35+M40+M4... - finale -----------------
4536 Toine van Beckhoven AV Attila 200m
200m_f
400m
400mH
3000m SC
Ver
M45 - 200m - seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - finaleM40+M45+M5... - finaleAlle manne... - finale --------------
4537 Jay Sauer AV Cifla 10000m
M35+M40+M4... - finale -------------------
4539 Eric van Daalen AV De Keien Hoog
M40+M45+M5... - finale -------------------
4540 Eugene Lommen AV De Keien Speer
M40+M45 - ... - finale -------------------
4541 Danny Pormes DKEV 800m
M45 - 800m - finale -------------------
4542 Erwin Bokenkamp AV Edam Kogel
M35+M40+M4... - finale -------------------
4543 Michiel Heerema AV Gouda Hoog
M40+M45+M5... - finale -------------------
4544 Henk van Dijk AV Hera 200m
200m_f
400m
M45 - 200m - seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - finale -----------------
4545 Pip Tesselaar AV Hera 10000m
M35+M40+M4... - finale -------------------
4546 Kik van Swol AV Hylas Kogel
Speer
M35+M40+M4... - finaleM40+M45 - ... - finale ------------------
4547 Richard Janssens AV Lycurgus 400m
M45 - 400m - finale -------------------
4548 Danny Roukema NEAV Discus
M35+M40+M4... - finale -------------------
4549 Jeroen Vels AV NOP 800m
1500m
M45 - 800m - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
4550 Arthur van Dijk Olympus `70 800m
1500m
M45 - 800m - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
4551 Roel van Nes ST90 5000m
M35+M40+M4... - finale -------------------
4552 Frank Fokkens Startbaan 100m
100m_f
200m
200m_f
M45 - 100m - seriesM45 - 100m - finaleM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale ----------------
4553 Pascal Geursen AV Suomi Discus
M35+M40+M4... - finale -------------------
4554 Jeroen van Riel AV34 Speer
Hoog
M40+M45 - ... - finaleM40+M45+M5... - finale ------------------
4555 Ronald van Rijswijk AV34 400m
M45 - 400m - finale -------------------
4557 Olaf Simonse AV `40 800m
M45 - 800m - finale -------------------
4558 Cees-Jan Berman AV `56 100m
100m_f
200m
200m_f
M45 - 100m - seriesM45 - 100m - finaleM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale ----------------
4559 Patrick Ikink AVA `70 100m
200m
200m_f
M45 - 100m - seriesM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale -----------------
4560 Gerard Faaij Avantri 110mH
Ver
M45 - 110mH - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
4561 Jan Zijderlaan Avantri 10000m
M35+M40+M4... - finale -------------------
4562 Rob Zwijnenburg Avantri Discus
Kogel
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
4563 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 800m
M45 - 800m - finale -------------------
4564 Erik Langeveld DEM 100m
100m_f
200m
200m_f
M45 - 100m - seriesM45 - 100m - finaleM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale ----------------
4565 Marc Elsbeek Eindhoven Kogel
M35+M40+M4... - finale -------------------
4566 Peter van der Velden Eindhoven 5000m
10000m
M35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
4567 Gerard Van Dijk Fortius 100m
100m_f
M45 - 100m - seriesM45 - 100m - finale ------------------
4568 Rens van der Elst Fortius 200m
M45 - 200m - series -------------------
4569 Michiel van Dijk GACH 5000m
M35+M40+M4... - finale -------------------
4570 Remco Hoetmer GACH 3000m SC
Alle manne... - finale -------------------
4572 Chishala Wijmans GACH 100m
200m
M45 - 100m - seriesM45 - 200m - series ------------------
4573 Winston Hofmeester Haag Discus
M35+M40+M4... - finale -------------------
4574 Jordi Mim...ero Palop Haag 100m
100m_f
200m
M45 - 100m - seriesM45 - 100m - finaleM45 - 200m - series -----------------
4575 Philip van...jngaarden Haag 100m
100m_f
200m
M45 - 100m - seriesM45 - 100m - finaleM45 - 200m - series -----------------
4576 Tom Alkim HLLS Hoog
M40+M45+M5... - finale -------------------
4577 Gerben van den Hout HLLS 110mH
M45 - 110mH - finale -------------------
4578 Elliott Thijssen HLLS Kogel
Speer
M40+M45 - ... - finale ------------------
4579 Emiel Rombouts MPM 400mH
M40+M45+M5... - finale -------------------
4580 Ronald Weevers PH 800m
M45 - 800m - finale -------------------
4581 Sjaak vd Linde Rotterdam 800m
3000m SC
M45 - 800m - finaleAlle manne... - finale ------------------
4582 Frank Bossers Spado HSS
Ver
M40+M45+M5... - finaleM35+M40+M4... - finale ------------------
4583 Joris van Zoelen U-Track 100m
200m
M45 - 100m - seriesM45 - 200m - series ------------------
4584 Owen Thomas Voorne 200m
400m
M45 - 200m - seriesM45 - 400m - finale ------------------

Verenigingen 'Masters Mannen 45+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 1
AV Attila ATTL 1
AV Cifla CFLA 1
AV De Keien KEIN 2
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Hera HERA 2
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Standdaarbuiten `90 ST90 1
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 3
Delta Sport DLSP 1
DEM DEM 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 3
Haag Atletiek HAAG 3
Hellas Utrecht HLLS 3
Marathon Pim Mulier MPM 1
Prins Hendrik PH 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Spado SPDO 1
U-Track UTRK 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,29Q 12,06
2 Cees-Jan Berman AV `56 12,48Q +1.5 m/s12,39
3 Gerard Van Dijk Fortius 12,53q 12,48
4 Frank Fokkens Startbaan 12,67q +1.5 m/s12,66
5 Philip van...jngaarden Haag 12,70q +1.5 m/s12,29
6 Erik Langeveld DEM 12,74q 13,01
7 Patrick Ikink AVA `70 12,79 +1.5 m/s12,66
8 Chishala Wijmans GACH 13,10 13,11
9 Joris van Zoelen U-Track 13,14 12,45

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 12,18 +1.3 m/s---
2 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,38 +1.3 m/s---
3 Gerard Van Dijk Fortius 12,64 +1.3 m/s---
4 Philip van...jngaarden Haag 12,79 +1.3 m/s---
5 Frank Fokkens Startbaan 12,86 +1.3 m/s---
6 Erik Langeveld DEM 12,90 +1.3 m/s---

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,87Q +0.0 m/s25,30
2 Henk van Dijk AV Hera 25,01q +0.0 m/s23,97
3 Cees-Jan Berman AV `56 25,08Q +0.3 m/s25,19
4 Patrick Ikink AVA `70 25,70q +0.3 m/s26,02
5 Erik Langeveld DEM 25,75q +0.3 m/s26,41
6 Frank Fokkens Startbaan 26,35q +0.0 m/s26,01
7 Joris van Zoelen U-Track 26,79 +0.3 m/s25,30
8 Rens van der Elst Fortius 27,01 +0.0 m/s27,55
9 Chishala Wijmans GACH 27,06 +0.0 m/s26,66
10 Owen Thomas Voorne 27,38 +0.3 m/s27,61

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,00 +1.8 m/s---
2 Cees-Jan Berman AV `56 24,73 +1.8 m/s---
3 Erik Langeveld DEM 25,54 +1.8 m/s---
4 Patrick Ikink AVA `70 25,80 +1.8 m/s---
Frank Fokkens Startbaan DNS ---
Henk van Dijk AV Hera DNS ---

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 51,83 53,79
2 Richard Janssens AV Lycurgus 53,17 53,90
3 Henk van Dijk AV Hera 54,41 52,99
4 Ronald van Rijswijk AV34 57,83 58,09
5 Owen Thomas Voorne 1:00,59 59,70

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:03,88 2:02,72
2 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 2:06,15 2:06,72
3 Ronald Weevers PH 2:06,71 2:05,74
4 Robin van de Mast Altis 2:11,40 2:12,05
5 Danny Pormes DKEV 2:12,71 2:13,12
6 Jeroen Vels AV NOP 2:13,68 2:12,44
7 Olaf Simonse AV `40 2:17,91 2:22,90
8 Ron Legemaate ARV Ilion 2:20,20 2:18,84
Sjaak vd Linde Rotterdam DNS 2:08,13

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,73 4:06,05
2 Jeroen Vels AV NOP 4:37,55 4:43,90

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:43,05 15:31,93
2 Roel van Nes ST90 15:49,64 15:59,14
3 Michiel van Dijk GACH 17:37,69 17:06,95

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 33:28,33 32:46,00
2 Pip Tesselaar AV Hera 33:41,37 33:59,00
3 Jay Sauer AV Cifla 34:26,85 33:47,00
4 Jan Zijderlaan Avantri 36:15,00 36:34,00
Frans Rinsema Altis DNF 36:04,93

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 16,67 18,37
2 Gerard Faaij Avantri 17,82 17,31
3 Zeger Knipmeijer Altis 21,95 22,35

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 56,21 56,85
2 Emiel Rombouts MPM 1:07,83 1:05,00

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Sjaak vd Linde Rotterdam 10:46,83 10:27,74
2 Remco Hoetmer GACH 11:15,04 11:19,74
3 Zeger Knipmeijer Altis 11:22,37 11:36,52

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 45+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Winston Hofmeester Haag 36,47 37,24 36,75 X 37,56 36,84 37,56 40,40
2 Rob Zwijnenburg Avantri 35,19 34,48 34,10 X 34,85 35,79 35,79 34,73
3 Bart Steehouwer Almere `81 X 33,81 35,30 X 30,75 33,31 35,30 32,43
4 Danny Roukema NEAV X 31,58 29,67 X X 30,32 31,58 33,38
5 Pascal Geursen AV Suomi 27,36 25,02 26,45 X 26,28 27,14 27,36 29,67

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kik van Swol AV Hylas 11,40 X 11,87 11,75 12,16 12,08 12,16 12,53
2 Marc Elsbeek Eindhoven X 12,05 11,71 11,71 11,61 11,92 12,05 12,08
3 Erwin Bokenkamp AV Edam 11,38 11,63 11,50 10,87 11,40 11,69 11,69 11,83
4 Bart Steehouwer Almere `81 10,98 X 11,34 X X 11,04 11,34 11,65
5 Rob Zwijnenburg Avantri 10,95 11,12 11,04 10,92 X 11,14 11,14 11,54

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 57,17 58,73 62,53 60,75 62,20 60,12 62,53 61,24
2 Eugene Lommen AV De Keien 53,96 - 54,69 - 50,30 X 54,69 51,89
3 Kik van Swol AV Hylas 46,02 42,26 45,78 43,79 46,71 45,57 46,71 49,94
4 Bart Steehouwer Almere `81 42,68 X X X 43,53 44,98 44,98 43,97
5 Jeroen van Riel AV34 37,30 32,57 29,45 37,26 36,00 31,98 37,30 34,31

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 1.461.511.551.591.631.661.691.72ResOBP
1 Eric van Daalen AV De Keien O - O XXO O XXX 1,69 1,71
2 Tom Alkim HLLS O O O XXO XO XXX 1,66 1,60
3 Michiel Heerema AV Gouda O - XO XX- quit 1,63 1,65
4 Bart Steehouwer Almere `81 O O XXX 1,55 1,60
5 Jeroen van Riel AV34 O O XO XXX 1,55 1,60
Ron Legemaate ARV Ilion - XXX NM 1,62

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Bossers Spado 10,73 10,90 - - - - 10,90 -0.6 m/s10,91

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 3.413.61ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O XXX 3,41 3,76

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 5,62 5,39 5,66 X 5,54 5,58 5,66 -1.3 m/s5,70
2 Gerard Faaij Avantri 5,37 5,40 X 5,29 X 5,36 5,40 +0.1 m/s5,52
3 Ron Legemaate ARV Ilion 5,00 X 4,96 X X 5,00 -2.6 m/s5,16
4 Frank Bossers Spado X 4,94 X X X 4,92 4,94 +0.1 m/s5,19