Categorie 'Senioren vrouwen'

Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m3000m100mHDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
5 Carolien de Pater Avantri Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!) -----------
16 Marillion ...ijnenburg Avantri Speer
Hoog
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen ----------
17 Madelon Kamp Altis 100m
200m
100mH
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën100 meter horden ----------
45 Franka Blok Leiden 200m
100mH
200 meter ...egorieën100 meter horden -----------
55 Elaine den Exter Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
56 Suzanne Janssens AV Passaat 200m
100mH
Ver
200 meter ...egorieën100 meter hordenVerspringen Vrouwen ----------
57 Zyna van de Poel De Spartaan 100mH
Discus
Kogel
Speer
Horde overigDiscus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!) ---------
67 Hanna Knotnerus AV Feniks 200m
100mH
Ver
200 meter ...egorieën100 meter hordenVerspringen Vrouwen ----------
70 Wassiliki ...xandridis HLLS Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!) ----------
100 Nyke van de Poel De Spartaan Speer
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen -----------
112 Franka Hoogeboom Hollandia 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
114 Nadia Houtzager AV Feniks Speer
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen -----------
115 Laura van Haaften Spado 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
117 Mariska Tuijp SV Noordkop Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!) -----------
123 Annemarie Jacobs ARV Ilion Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!) -----------
137 Roos de Klerk PAC Speer
Speer Vrouwen (VOL!) ------------
140 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!) ----------
172 Evelien Bos Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
181 Lotte Schrijver Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
194 Rebecca Rijken Phanos 200m
200 meter ...egorieën ------------
202 Susanne Driessen AKU 400m
400 meter ...egorieën ------------
212 Desiree de Haan Fit Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!) -----------
220 Maaike Boon De Spartaan Speer
Hoog
Speer Vrouwen (VOL!)Hoog Vrouwen -----------
221 Jessica de Pater Avantri Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!) ----------
237 Tara van Spronsen AV `47 Speer
Speer Vrouwen (VOL!) ------------
267 Maaike Eken Phanos 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën -----------
268 Stevie Eekman PAC 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
277 Mariska Bitter Clytoneus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
286 Kim de Vos PAC 100m
100mH
100 meter ...egorieën100 meter horden -----------
295 Roseanne Dekker AV Suomi 200m
200 meter ...egorieën ------------
310 Verena de Roo AV Sparta 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
314 Minke Bosma AV Lycurgus Ver
Verspringen Vrouwen ------------
315 Demi van de Sande Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën ------------
328 Sara Mastromarino AV `40 1500m
1500 meter...egorieën ------------
330 Cathelijn Waaijer Leiden 1500m
1500 meter...egorieën ------------
332 Kristin Baas Rotterdam 400m
Hoog
Ver
400 meter ...egorieënHoog VrouwenVerspringen Vrouwen ----------
347 Talitha T...nebreijer ARV Ilion 400m
400 meter ...egorieën ------------
351 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen -----------
358 Manon Haakman AV Lycurgus Ver
Verspringen Vrouwen ------------
361 Indah van Marrewijk Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
364 Fleur Berkhof Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën ------------
366 Miquella Lobo ARV Ilion 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
371 Angelina Lopez Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën ------------
372 Tascha Alvarado Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën ------------
374 Nargelis Statia Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
376 Eva van der Marel Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën -----------
385 Evelien Hooijman GACH 800m
800 meter ...egorieën ------------
397 Debra Akkermans ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën ------------
402 Arlette Schaefer AV Suomi 200m
200 meter ...egorieën ------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AKU AKU 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 4
AV Clytoneus CLYT 1
AV De Spartaan SPTN 3
AV Feniks FNKS 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV Passaat PSST 1
AV Sparta SPRT 1
AV Suomi SOMI 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 1
Avantri AVTR 3
Fit FIT 1
GAC Hilversum GACH 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Leiden Atletiek LATL 2
PAC PAC 3
Phanos PHNS 4
Rotterdam Atletiek RDAM 9
Spado SPDO 1
SV Noordkop NRDK 1

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Franka Hoogeboom Hollandia 25,36 -0.7 m/s25,42
2 Rebecca Rijken Phanos 25,52 +0.4 m/s25,20
3 Evelien Bos Phanos 25,73 +0.8 m/s25,87
4 Stevie Eekman PAC 26,01 -0.7 m/s25,77
5 Franka Blok Leiden 26,10 +0.8 m/s25,82
6 Laura van Haaften Spado 26,52 -0.7 m/s26,96
7 Elaine den Exter Rotterdam 26,80 +0.6 m/s26,11
8 Indah van Marrewijk Rotterdam 26,91 +0.6 m/s26,11
9 Maaike Eken Phanos 27,09 -0.7 m/s27,30
10 Lotte Schrijver Phanos 27,12 +1.5 m/s27,80
11 Verena de Roo AV Sparta 27,14 -0.7 m/s27,00
12 Madelon Kamp Altis 27,80 +0.7 m/s28,22
13 Roseanne Dekker AV Suomi 28,04 +0.7 m/s28,00
14 Hanna Knotnerus AV Feniks 28,27 -0.1 m/s28,67
15 Mariska Bitter Clytoneus 29,32 -0.1 m/s28,50
16 Arlette Schaefer AV Suomi 29,62 -0.1 m/s29,10
17 Eva van der Marel Rotterdam 29,92 -0.1 m/s28,80
Miquella Lobo ARV Ilion DNS 25,80
Suzanne Janssens AV Passaat DNS ---
Nargelis Statia Rotterdam DNS 25,00

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Demi van de Sande Rotterdam 56,62 56,38
2 Talitha T...nebreijer ARV Ilion 1:01,67 1:00,13
3 Maaike Eken Phanos 1:02,16 1:03,30
4 Kristin Baas Rotterdam 1:05,34 1:00,34
5 Susanne Driessen AKU 1:08,70 1:08,06

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Evelien Hooijman GACH 2:18,18 2:18,00
2 Debra Akkermans ARV Ilion 2:20,78 2:19,00
3 Fleur Berkhof Rotterdam 2:42,79 2:34,00

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Cathelijn Waaijer Leiden 5:40,58 6:00,00
2 Sara Mastromarino AV `40 6:01,72 ---

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Franka Blok Leiden 14,53 +0.1 m/s14,51
2 Kim de Vos PAC 14,72 +0.1 m/s14,99
3 Zyna van de Poel De Spartaan 16,00 +0.2 m/s16,00
4 Suzanne Janssens AV Passaat 16,39 +0.1 m/s16,65
5 Hanna Knotnerus AV Feniks 17,14 +0.1 m/s16,62
6 Madelon Kamp Altis 17,84 +0.1 m/s18,00

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 35,46 35,46 36,00
2 Mariska Tuijp SV Noordkop 34,78 34,78 37,00
3 Wassiliki ...xandridis HLLS 31,35 31,35 36,00
4 Zyna van de Poel De Spartaan 31,00 31,00 37,45
5 Annemarie Jacobs ARV Ilion 26,93 26,93 32,40
6 Desiree de Haan Fit 26,32 26,32 29,99
7 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 23,45 23,45 24,22
8 Jessica de Pater Avantri 23,18 23,18 22,00

Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Wassiliki ...xandridis HLLS 10,50 10,74 11,84 11,84 ---
2 Zyna van de Poel De Spartaan 11,25 11,34 11,39 11,39 12,42
3 Carolien de Pater Avantri 11,35 11,35 ---
4 Mariska Tuijp SV Noordkop 9,49 9,96 10,27 10,27 ---
5 Desiree de Haan Fit 8,63 8,65 9,00 9,00 9,93
6 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 8,22 7,73 8,22 8,00
7 Annemarie Jacobs ARV Ilion X 7,34 7,32 7,34 8,93
8 Jessica de Pater Avantri 7,24 7,09 7,14 7,24 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
1 Kristin Baas Rotterdam O XXO XO XXX 1,55 ---
2 Maaike Boon De Spartaan - - - O O XXX 1,40 1,50
3 Marillion ...ijnenburg Avantri O O O XO O XXX 1,40 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat - - 5,10 5,10 -1.1 m/s5,13
2 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus - - 5,01 5,01 +1.6 m/s---
3 Hanna Knotnerus AV Feniks - - 4,93 4,93 -0.5 m/s4,78
4 Kristin Baas Rotterdam - - 4,80 4,80 +0.3 m/s---
5 Nyke van de Poel De Spartaan - - 4,62 4,62 -0.2 m/s---
6 Nadia Houtzager AV Feniks - - 4,54 4,54 -0.1 m/s---
7 Minke Bosma AV Lycurgus - - 4,45 4,45 -2.2 m/s---
8 Marillion ...ijnenburg Avantri - - 3,96 3,96 -0.4 m/s---
Manon Haakman AV Lycurgus - - DNS ---