Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 67
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Kogel Uitslagen
    11:05 60mH Uitslagen
    11:55 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    11:55 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    13:20 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    13:20 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    13:20 60m Uitslagen
    14:45 Vortex Uitslagen
    15:15 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:30u
    Meisjes Pupil A2
    Kogel
    Ver - ver 1
    Hoog - hoog 1
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHKogelVortexHoogVer
    107 Jana Nagtegaal AAV `36 1000m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - kogelMPA2 - Hoog groep 2MPA2 - Ver groep 2 ---
    108 Emma Vreijling AAV `36 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 2 ---
    113 Savienne Asikende Almere `81 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - kogelMPA2 - Ver groep 2 ---
    114 Floortje Hendriks Almere `81 Hoog
    Ver
    MPA2 - Hoog groep 2MPA2 - Ver groep 1 -----
    115 Vera Lutgendorp Almere `81 Vortex
    Hoog
    MPA2 - vortexMPA2 - Hoog groep 2 -----
    116 Blessin UIterwijk Almere `81 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - kogelMPA2 - Ver groep 2 ---
    117 Laila Yahyaoui Almere `81 1000m
    MPA2 - 1000m ------
    128 Maureen Baartmans Altis 60m
    Kogel
    Vortex
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - vortex ----
    129 Anouk van Dalen Altis 60m
    1000m
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - Ver groep 1 ----
    130 Valérie Dorland Altis 60m
    1000m
    Kogel
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - kogel ----
    131 Lara Iking Altis 60m
    Kogel
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - Ver groep 1 ----
    132 Annemijn Kerstholt Altis 1000m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog Groep 1MPA2 - Ver groep 2 ---
    133 Karlijn Rinsema Altis 60m
    1000m
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - Ver groep 1 ----
    134 Noralie Schuurman Altis 60m
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - Ver groep 2 -----
    135 Elena Slagt Altis 1000m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog groep 2MPA2 - Ver groep 2 ---
    136 Ilse Veenma Altis 60m
    1000m
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000m -----
    144 Megan Breumelhof ARV Ilion 60mH
    Vortex
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1MPA2 - Ver groep 1 ---
    145 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion Kogel
    Vortex
    Ver
    MPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 1 ----
    146 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 60mH
    Vortex
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1MPA2 - Ver groep 1 ---
    149 Elsa Lila AV Astylos 1000m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - kogelMPA2 - Hoog groep 2MPA2 - Ver groep 2 ---
    150 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 60m
    1000m
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000m -----
    151 Aafke Wijkmans AV Astylos 1000m
    MPA2 - 1000m ------
    157 Mare Versluis De Liemers 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 2 ---
    160 Evi Falkena Flevo Delta 60m
    1000m
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000m -----
    161 Kim Remijn Flevo Delta 1000m
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - Hoog groep 2MPA2 - Ver groep 2 ----
    166 Manon Hoedjes AV Hera 60m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 2 ---
    167 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 2 ---
    168 Meike Rozemeijer AV Hera 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 1 ---
    169 Malin Schouten AV Hera 1000m
    60mH
    Hoog
    MPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog groep 2 ----
    170 Lana Broers AV Hylas 60m
    60mH
    Vortex
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 2 ---
    173 Alyssa Bulthuis AV Impala 60m
    60mH
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mH -----
    174 Martje ter Doest AV Impala 60mH
    Hoog
    MPA2 - 60mHMPA2 - Hoog groep 2 -----
    176 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 2 ----
    179 Luna Pedemonte Olympus `70 Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    MPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Hoog groep 2MPA2 - Ver groep 1 ---
    185 Ariane Elkenbracht AV Phoenix Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    MPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1MPA2 - Ver groep 1 ---
    212 Famke Fonken Pijnenburg 1000m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - kogelMPA2 - Hoog Groep 1MPA2 - Ver groep 1 ---
    213 Merle van Logtestijn Pijnenburg 1000m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog Groep 1MPA2 - Ver groep 1 ---
    214 Zoë Pijpers Pijnenburg 60m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 1 ---
    215 Vera Walgers Pijnenburg 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - kogelMPA2 - Ver groep 1 ---
    216 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 60m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 1 ---
    221 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 60m
    Kogel
    MPA2 - 60mMPA2 - kogel -----
    223 Jet Vliegen AV Statina 60m
    MPA2 - 60m ------
    225 Anne Moolenaar AV Wijchen 60mH
    Vortex
    Hoog
    MPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Hoog groep 2 ----
    234 Sophie Franssen AV Zuidwal 60m
    1000m
    Vortex
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - vortex ----
    235 Isis Smit AV Zuidwal 60m
    Vortex
    Hoog
    MPA2 - 60mMPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1 ----
    236 Marit Tusveld AV Zuidwal 60m
    60mH
    Vortex
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 1 ---
    246 Tess Jack CAV Energie 60m
    Kogel
    Vortex
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - vortex ----
    247 Annemaj de Jong CAV Energie 60m
    60mH
    Vortex
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Ver groep 2 ---
    248 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 60m
    Kogel
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - kogelMPA2 - Ver groep 1 ----
    249 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1000m
    Kogel
    MPA2 - 1000mMPA2 - kogel -----
    250 Mirte Verhagen CAV Energie 60mH
    Vortex
    Hoog
    MPA2 - 60mHMPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1 ----
    254 Floor Haver Climax 1000m
    60mH
    Hoog
    MPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog Groep 1 ----
    255 Olivia Hughan Climax 60m
    60mH
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mH -----
    256 Arine Voskamp Climax Kogel
    Hoog
    MPA2 - kogelMPA2 - Hoog Groep 1 -----
    257 Isa Schram DEM 1000m
    MPA2 - 1000m ------
    266 Merlijne van Doorn Fit 1000m
    MPA2 - 1000m ------
    267 Anne Maryse Fluit Fit 60m
    1000m
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000m -----
    275 Amélie Kooiman GACH Vortex
    Hoog
    MPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1 -----
    284 Israe Elmakkaoui HLLS 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 2 ---
    285 Nikita Vissers HLLS 60m
    Kogel
    MPA2 - 60mMPA2 - kogel -----
    293 Linde van Bragt PH 60mH
    Hoog
    MPA2 - 60mHMPA2 - Hoog Groep 1 -----
    294 Eden Brouwers PH 1000m
    60mH
    Hoog
    MPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog groep 2 ----
    295 Renske van der Steen PH 60m
    60mH
    MPA2 - 60mMPA2 - 60mH -----
    296 Edda van der Velden Rotterdam 60m
    1000m
    60mH
    Hoog
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Hoog groep 2 ---
    300 Jinte Braas SAV 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mHMPA2 - Ver groep 2 ---
    301 Kaitlijn v... Dongeren SAV 60m
    1000m
    60mH
    MPA2 - 60mMPA2 - 1000mMPA2 - 60mH ----
    302 Eline Zwagemaker SAV Kogel
    Vortex
    Hoog
    MPA2 - kogelMPA2 - vortexMPA2 - Hoog Groep 1 ----

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 2
    Almere `81 AM81 5
    Altis ALTS 9
    ARV Ilion ILIO 3
    AV Astylos ASTL 3
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Hera HERA 4
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 2
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Pijnenburg PNBG 5
    AV Sprint SPRN 1
    AV Statina STTN 1
    AV Wijchen WYCH 1
    AV Zuidwal ZDWL 3
    CAV Energie ENRG 5
    Climax CLMX 3
    DEM DEM 1
    Fit FIT 2
    GAC Hilversum GACH 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Prins Hendrik PH 3
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SAV SAV 3
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Savienne Asikende Almere `81 8,56 +1.2 m/s8,81
    2 Tess Jack CAV Energie 8,91 +1.2 m/s9,03
    3 Lana Broers AV Hylas 9,01 +1.2 m/s9,00
    4 Jet Vliegen AV Statina 9,03 +1.2 m/s9,05
    5 Renske van der Steen PH 9,23 +0.5 m/s9,10
    6 Blessin UIterwijk Almere `81 9,28 +1.2 m/s9,00
    7 Jinte Braas SAV 9,33 +0.1 m/s9,50
    8 Israe Elmakkaoui HLLS 9,36 +0.5 m/s9,12
    8 Edda van der Velden Rotterdam 9,36 +0.0 m/s---
    10 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,39 +0.5 m/s9,29
    11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 9,40 +1.2 m/s9,09
    12 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,50 +0.5 m/s9,44
    13 Mare Versluis De Liemers 9,56 +0.1 m/s9,91
    14 Evi Falkena Flevo Delta 9,66 +0.5 m/s9,50
    15 Emma Vreijling AAV `36 9,87 +0.1 m/s9,73
    16 Nikita Vissers HLLS 9,88 +1.6 m/s10,24
    17 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 9,90 +0.3 m/s10,14
    18 Meike Rozemeijer AV Hera 9,98 +0.1 m/s9,62
    19 Isis Smit AV Zuidwal 9,99 +0.0 m/s---
    20 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 10,09 +0.1 m/s9,60
    21 Annemaj de Jong CAV Energie 10,12 +0.3 m/s10,09
    22 Olivia Hughan Climax 10,20 -0.3 m/s10,50
    23 Manon Hoedjes AV Hera 10,22 +0.1 m/s9,95
    23 Vera Walgers Pijnenburg 10,22 +0.3 m/s10,20
    25 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,33 +0.3 m/s10,05
    26 Anne Maryse Fluit Fit 10,34 +1.6 m/s10,28
    27 Marit Tusveld AV Zuidwal 10,41 +1.6 m/s10,22
    28 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 10,49 -0.3 m/s10,60
    29 Maureen Baartmans Altis 10,59 +0.3 m/s10,20
    30 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 10,65 +1.6 m/s10,40
    31 Lara Iking Altis 10,80 -0.3 m/s10,68
    32 Karlijn Rinsema Altis 11,19 -0.3 m/s11,26
    33 Valérie Dorland Altis 11,63 +0.0 m/s11,92
    34 Anouk van Dalen Altis 11,96 +0.0 m/s11,48
    35 Ilse Veenma Altis 12,00 +0.0 m/s11,87
    Noralie Schuurman Altis DNS 9,50
    Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 11,04
    Sophie Franssen AV Zuidwal DNS 10,32

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Savienne Asikende Almere `81 3:17,02 3:32,57
    2 Laila Yahyaoui Almere `81 3:22,26 3:24,70
    3 Evi Falkena Flevo Delta 3:23,29 3:30,29
    4 Jinte Braas SAV 3:25,38 3:30,93
    5 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:31,31 3:34,86
    6 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3:32,45 3:45,36
    7 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 3:41,60 3:59,31
    8 Edda van der Velden Rotterdam 3:41,81 3:41,21
    9 Merlijne van Doorn Fit 3:43,00 3:40,00
    10 Eden Brouwers PH 3:44,75 ---
    11 Jana Nagtegaal AAV `36 3:45,22 3:35,21
    12 Mare Versluis De Liemers 3:45,39 3:37,66
    13 Vera Walgers Pijnenburg 3:46,14 4:03,53
    14 Malin Schouten AV Hera 3:49,22 3:53,50
    15 Meike Rozemeijer AV Hera 3:51,27 3:49,57
    16 Isa Schram DEM 3:53,61 3:43,56
    17 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:55,40 3:54,98
    18 Kaitlijn v... Dongeren SAV 3:56,44 3:39,61
    19 Emma Vreijling AAV `36 3:58,14 3:53,00
    20 Kim Remijn Flevo Delta 3:58,68 3:47,00
    21 Anne Maryse Fluit Fit 4:10,02 4:19,90
    22 Ilse Veenma Altis 4:33,19 4:30,00
    23 Valérie Dorland Altis 4:45,38 4:49,85
    24 Karlijn Rinsema Altis 4:46,85 4:25,23
    25 Famke Fonken Pijnenburg 4:49,87 4:54,25
    26 Floor Haver Climax 4:50,87 ---
    27 Anouk van Dalen Altis 4:53,87 4:36,51
    Blessin UIterwijk Almere `81 DNS 3:36,08
    Sofie Nieuwenhuijs AV Hera DNS 4:08,68
    Annemijn Kerstholt Altis DNS 4:06,62
    Elena Slagt Altis DNS 3:54,30
    Sophie Franssen AV Zuidwal DNS 4:04,26
    Israe Elmakkaoui HLLS DNS 3:39,75
    Elsa Lila AV Astylos DNS 3:42,58

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,35 +0.7 m/s10,30
    2 Lana Broers AV Hylas 10,51 +0.9 m/s10,84
    3 Mare Versluis De Liemers 10,61 +0.4 m/s---
    4 Renske van der Steen PH 10,62 +0.7 m/s10,20
    5 Israe Elmakkaoui HLLS 10,68 +0.8 m/s11,94
    6 Martje ter Doest AV Impala 10,88 +0.7 m/s10,80
    7 Annemijn Kerstholt Altis 10,93 +0.3 m/s12,34
    8 Edda van der Velden Rotterdam 10,96 +0.4 m/s---
    9 Elena Slagt Altis 11,25 +0.8 m/s11,58
    10 Merle van Logtestijn Pijnenburg 11,26 +0.9 m/s11,50
    11 Emma Vreijling AAV `36 11,34 +0.7 m/s10,58
    12 Eden Brouwers PH 11,38 +0.7 m/s10,60
    13 Meike Rozemeijer AV Hera 11,44 +0.3 m/s---
    14 Linde van Bragt PH 11,46 +0.9 m/s10,90
    15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 11,53 +0.7 m/s10,40
    16 Mirte Verhagen CAV Energie 11,56 +0.3 m/s---
    17 Annemaj de Jong CAV Energie 11,57 +0.4 m/s---
    18 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 11,72 +0.8 m/s11,74
    19 Olivia Hughan Climax 11,75 +0.9 m/s11,20
    20 Malin Schouten AV Hera 11,80 +0.8 m/s11,95
    21 Anne Moolenaar AV Wijchen 11,87 +0.4 m/s---
    22 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 12,07 +0.4 m/s---
    23 Kaitlijn v... Dongeren SAV 12,25 +0.3 m/s12,49
    24 Marit Tusveld AV Zuidwal 12,44 +0.3 m/s13,10
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 11,86
    Jinte Braas SAV DNS 11,00
    Floor Haver Climax DNF 11,40

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Elsa Lila AV Astylos 9,49 8,42
    2 Tess Jack CAV Energie 7,85 7,72
    3 Jana Nagtegaal AAV `36 7,67 7,80
    4 Blessin UIterwijk Almere `81 7,18 7,24
    5 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,07 6,95
    6 Luna Pedemonte Olympus `70 6,79 7,31
    7 Savienne Asikende Almere `81 6,64 6,59
    8 Manon Hoedjes AV Hera 6,26 8,02
    9 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 6,06 6,08
    10 Eline Zwagemaker SAV 6,06 6,41
    11 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion 5,94 4,80
    12 Vera Walgers Pijnenburg 5,91 5,30
    13 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 5,45 6,49
    14 Maureen Baartmans Altis 5,36 5,40
    15 Arine Voskamp Climax 5,18 4,75
    16 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 5,18 5,86
    17 Nikita Vissers HLLS 5,15 5,37
    18 Valérie Dorland Altis 5,15 4,86
    19 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 4,89 5,05
    20 Lara Iking Altis 4,41 4,00
    21 Famke Fonken Pijnenburg 3,38 3,44
    Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 4,49

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Jana Nagtegaal AAV `36 1,37 1,35
    2 Elsa Lila AV Astylos 1,30 1,35
    3 Vera Lutgendorp Almere `81 1,30 1,38
    4 Martje ter Doest AV Impala 1,30 1,30
    5 Floortje Hendriks Almere `81 1,25 1,20
    5 Elena Slagt Altis 1,25 1,30
    5 Edda van der Velden Rotterdam 1,25 1,27
    8 Malin Schouten AV Hera 1,20 1,20
    8 Annemijn Kerstholt Altis 1,20 1,20
    8 Eden Brouwers PH 1,20 1,30
    8 Anne Moolenaar AV Wijchen 1,20 1,30
    12 Mirte Verhagen CAV Energie 1,15 1,11
    12 Linde van Bragt PH 1,15 1,20
    12 Kim Remijn Flevo Delta 1,15 1,20
    15 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 1,10 1,10
    15 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 1,10 0,95
    15 Luna Pedemonte Olympus `70 1,10 1,20
    15 Merle van Logtestijn Pijnenburg 1,10 1,20
    19 Eline Zwagemaker SAV 1,05 1,10
    20 Isis Smit AV Zuidwal 1,00 1,00
    20 Arine Voskamp Climax 1,00 0,90
    22 Floor Haver Climax 0,85 0,85
    23 Famke Fonken Pijnenburg 0,80 0,75
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 1,15
    Amélie Kooiman GACH DNS 0,90

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Lana Broers AV Hylas 4,55 4,32
    2 Savienne Asikende Almere `81 4,30 3,97
    3 Blessin UIterwijk Almere `81 4,22 4,30
    4 Israe Elmakkaoui HLLS 4,07 4,12
    5 Jana Nagtegaal AAV `36 4,00 3,80
    6 Elena Slagt Altis 3,95 4,12
    7 Elsa Lila AV Astylos 3,95 4,22
    8 Mare Versluis De Liemers 3,86 3,63
    9 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,85 3,58
    10 Annemaj de Jong CAV Energie 3,79 3,71
    11 Floortje Hendriks Almere `81 3,75 3,12
    12 Noralie Schuurman Altis 3,74 4,18
    13 Annemijn Kerstholt Altis 3,64 3,76
    14 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3,64 3,72
    15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,59 3,86
    16 Meike Rozemeijer AV Hera 3,59 3,23
    17 Luna Pedemonte Olympus `70 3,57 3,42
    18 Manon Hoedjes AV Hera 3,57 3,65
    19 Emma Vreijling AAV `36 3,51 3,67
    20 Kim Remijn Flevo Delta 3,47 4,05
    21 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 3,46 3,71
    22 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 3,45 3,49
    23 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion 3,37 2,75
    24 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 3,28 3,13
    25 Vera Walgers Pijnenburg 3,18 3,23
    26 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 3,18 ---
    27 Lara Iking Altis 3,15 2,90
    28 Karlijn Rinsema Altis 2,99 2,98
    29 Marit Tusveld AV Zuidwal 2,97 2,91
    30 Anouk van Dalen Altis 2,76 3,02
    31 Famke Fonken Pijnenburg 2,48 2,60
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 3,50
    Jinte Braas SAV DNS 3,81
    Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 3,10