Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 40
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Vortex Uitslagen
    10:50 60mH Uitslagen
    11:55 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    12:30 60m Uitslagen
    13:20 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    13:20 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    14:45 Kogel Uitslagen
    15:00 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:15u
    Jongens Pupil A1
    Vortex
    Hoog - hoog 1
    Ver - ver 2
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHKogelVortexHoogVer
    101 Hidde van Hekezen AAC 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    102 Tygo Kievits AAC Ver
    JPA1 - Ver groep 1 ------
    103 Youssri Reffas AAC 1000m
    JPA1 - 1000m ------
    104 Adib Saadi AAC 60m
    1000m
    Vortex
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortex ----
    110 Teun Merckx Almere `81 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    137 Ivar Martens ARV Ilion 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 60mHJPA1 - kogelJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 1 ---
    138 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 2 ---
    139 Casper de Winter ARV Ilion 60m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 2 ---
    147 Abel Kovacs-Borbas ATH 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    153 William van Triest Clytoneus 1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 1 ----
    155 Yvo van den IJssel De Liemers 60m
    1000m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Ver groep 1 ----
    156 Tymen Zwaga De Liemers 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    164 Kian Sanches AV Hera 60mH
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 60mHJPA1 - kogelJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 2 ---
    171 Marne van der Kooi AV Impala 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - kogelJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 2 ---
    180 Saro Doctor Pallas `67 Vortex
    Hoog
    JPA1 - vortexJPA1 - Hoog -----
    183 Rico Osnabrugge AV Phoenix 60mH
    Hoog
    JPA1 - 60mHJPA1 - Hoog -----
    184 Melijn Stegeman AV Phoenix 60m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - Ver groep 1 -----
    186 Maarten Arnoldus Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 1 ---
    187 Teije Benschop Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 1 ---
    188 Lucas Karelsen Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 1 ---
    189 Timo Kieft Pijnenburg 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - kogelJPA1 - Ver groep 1 ---
    190 Hugo van 't Klooster Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 1 ---
    191 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    217 Davey Ouwehand Rijnsoever 60m
    1000m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Ver groep 2 ----
    226 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    228 Tion Hilgeman AV Zuidwal 1000m
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA1 - 1000mJPA1 - vortexJPA1 - HoogJPA1 - Ver groep 2 ---
    229 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 60m
    1000m
    Vortex
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortex ----
    258 Jim Putter DJA 60m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 2 ----
    268 Maxim van Dorp Fortius 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 60mHJPA1 - kogelJPA1 - Ver groep 2 ---
    269 Tijmen de Beer GACH 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    270 Niels Bitter GACH 60m
    1000m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    271 Bob Brekelmans GACH 60m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - kogelJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 1 ---
    277 Ruben Eefting HAC `63 60m
    1000m
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000m -----
    278 Nelson Moude Foko HLLS 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    286 Manne Baan Leiden 60m
    1000m
    60mH
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mHJPA1 - Ver groep 2 ---
    287 Joep den Dulk Leiden 60m
    1000m
    60mH
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - 60mH ----
    288 Quinten de Vos PAC 60m
    1000m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Ver groep 2 ----
    290 Chivano Pocorni Phanos 60m
    Vortex
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - vortexJPA1 - Ver groep 2 ----
    297 Joeri Appelo SAV 60m
    1000m
    Ver
    JPA1 - 60mJPA1 - 1000mJPA1 - Ver groep 2 ----
    298 Jessy Struijs SAV Kogel
    Vortex
    JPA1 - kogelJPA1 - vortex -----

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 4
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 3
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Hera HERA 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Phoenix PHNX 2
    AV Pijnenburg PNBG 6
    AV Rijnsoever RYNS 1
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 2
    DJA DJA 1
    Fortius FORT 1
    GAC Hilversum GACH 3
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Leiden Atletiek LATL 2
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 1
    SAV SAV 2
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Manne Baan Leiden 8,72 +1.1 m/s8,93
    2 Tijmen de Beer GACH 8,78 +1.1 m/s8,76
    3 Jim Putter DJA 8,81 +1.1 m/s8,89
    4 Nelson Moude Foko HLLS 9,14 +1.1 m/s9,17
    5 Quinten de Vos PAC 9,16 -0.2 m/s9,31
    6 Hidde van Hekezen AAC 9,21 -0.2 m/s9,30
    7 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,26 -0.2 m/s9,34
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,30 -0.2 m/s9,20
    9 Marne van der Kooi AV Impala 9,31 +1.1 m/s9,19
    10 Casper de Winter ARV Ilion 9,47 -0.2 m/s9,39
    11 Niels Bitter GACH 9,59 +1.5 m/s9,52
    12 Yvo van den IJssel De Liemers 9,68 +1.5 m/s9,59
    13 Joeri Appelo SAV 9,69 -0.4 m/s9,75
    14 Teun Merckx Almere `81 9,70 +1.5 m/s9,60
    15 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,73 +1.5 m/s9,64
    16 Joep den Dulk Leiden 9,82 -0.4 m/s10,10
    17 Ruben Eefting HAC `63 9,87 +1.5 m/s9,56
    18 Tymen Zwaga De Liemers 9,88 -0.4 m/s10,05
    19 Maxim van Dorp Fortius 9,99 -0.4 m/s9,77
    20 Melijn Stegeman AV Phoenix 10,32 -0.4 m/s10,33
    21 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 10,55 +0.2 m/s10,85
    22 Bob Brekelmans GACH 10,81 +0.2 m/s10,85
    23 Timo Kieft Pijnenburg 11,01 +0.2 m/s10,98
    24 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 11,29 +0.2 m/s11,16
    Chivano Pocorni Phanos DNS 8,88
    Adib Saadi AAC DNS 10,42

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:16,73 3:27,09
    2 Quinten de Vos PAC 3:24,15 3:27,99
    3 Yvo van den IJssel De Liemers 3:26,40 3:31,87
    4 Teun Merckx Almere `81 3:33,99 3:37,28
    5 William van Triest Clytoneus 3:34,78 3:29,03
    6 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:35,95 3:42,42
    7 Joeri Appelo SAV 3:38,39 3:55,53
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 3:38,82 3:38,79
    9 Manne Baan Leiden 3:39,22 4:07,00
    10 Tymen Zwaga De Liemers 3:40,38 3:44,41
    11 Ruben Eefting HAC `63 3:42,71 3:38,49
    12 Niels Bitter GACH 3:49,09 3:51,72
    13 Joep den Dulk Leiden 3:51,86 3:37,66
    14 Youssri Reffas AAC 4:04,84 4:05,48
    15 Tijmen de Beer GACH 4:25,87 4:13,60
    16 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 4:28,32 4:22,71
    17 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 4:35,02 4:19,40
    Hidde van Hekezen AAC DNS 3:24,00
    Adib Saadi AAC DNS 3:42,58
    Tion Hilgeman AV Zuidwal DNS 3:49,00
    Nelson Moude Foko HLLS DNS 3:37,82

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Tijmen de Beer GACH 10,34 +0.4 m/s10,50
    2 Manne Baan Leiden 10,51 +1.4 m/s---
    3 Hidde van Hekezen AAC 10,90 +0.4 m/s11,39
    4 Abel Kovacs-Borbas ATH 10,97 +0.4 m/s13,40
    5 Kian Sanches AV Hera 11,32 +1.4 m/s---
    6 Joep den Dulk Leiden 11,41 +1.4 m/s---
    7 William van Triest Clytoneus 11,65 +1.4 m/s---
    8 Maxim van Dorp Fortius 12,34 +1.4 m/s---
    9 Ivar Martens ARV Ilion 12,36 +0.4 m/s11,20
    10 Rico Osnabrugge AV Phoenix 12,53 +0.4 m/s14,23
    11 Timo Kieft Pijnenburg 13,56 +1.4 m/s---
    Nelson Moude Foko HLLS DNS 11,97

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Jim Putter DJA 4,54 4,22
    2 Tijmen de Beer GACH 4,42 4,51
    3 Manne Baan Leiden 4,41 3,85
    4 Quinten de Vos PAC 4,11 4,14
    5 Nelson Moude Foko HLLS 4,08 3,84
    6 Hidde van Hekezen AAC 4,01 3,85
    7 Davey Ouwehand Rijnsoever 4,00 3,86
    7 Marne van der Kooi AV Impala 4,00 3,80
    9 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3,94 4,15
    10 Kian Sanches AV Hera 3,92 4,00
    11 Joeri Appelo SAV 3,84 3,74
    12 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3,81 3,73
    13 Casper de Winter ARV Ilion 3,79 3,76
    14 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,76 3,61
    15 Teun Merckx Almere `81 3,74 3,48
    16 Maxim van Dorp Fortius 3,73 3,65
    17 Yvo van den IJssel De Liemers 3,70 3,45
    18 Abel Kovacs-Borbas ATH 3,63 3,72
    19 Niels Bitter GACH 3,48 3,49
    20 Melijn Stegeman AV Phoenix 3,44 ---
    21 Tygo Kievits AAC 3,43 3,10
    22 Ivar Martens ARV Ilion 3,39 3,55
    23 William van Triest Clytoneus 3,38 3,49
    24 Maarten Arnoldus Pijnenburg 3,36 3,12
    25 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 3,10 3,04
    26 Bob Brekelmans GACH 3,04 2,80
    27 Lucas Karelsen Pijnenburg 2,93 2,76
    28 Teije Benschop Pijnenburg 2,81 3,06
    29 Tymen Zwaga De Liemers 2,77 3,42
    30 Timo Kieft Pijnenburg 2,72 2,94
    31 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 2,60 2,83
    Chivano Pocorni Phanos DNS 4,46