Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 45
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    10:30 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    10:30 60mH Uitslagen
    11:55 Vortex Uitslagen
    11:55 60m Uitslagen
    13:20 Kogel Uitslagen
    14:45 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    14:45 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    14:45 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:00u
    Meisjes Pupil A1
    Hoog - hoog 1
    Vortex
    Kogel
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHKogelVortexHoogVer
    105 Madelief Rave AAC 1000m
    MPA1 - 1000m ------
    111 Elisha Kwofie Almere `81 60m
    1000m
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - kogel ----
    112 Naomi Labrijn Almere `81 60m
    60mH
    Vortex
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - vortexMPA1 - Hoog Groep 1 ---
    125 Benthe Martens Altis 1000m
    Kogel
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - kogelMPA1 - vortex ----
    126 Bente Rutten Altis 60m
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Ver groep 2 ----
    127 Imke van der Spoel Altis 60m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog Groep 1 ---
    143 Elianne Hopman ARV Ilion 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 2 ---
    152 Sophie Eikendal AV Atverni 1000m
    MPA1 - 1000m ------
    162 Lotte Aerts AVGM 1000m
    Kogel
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - kogelMPA1 - vortex ----
    163 Milou Keulstra AVGM 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - kogel ---
    165 Kira Bremer AV Hera 60m
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Ver groep 1 ----
    172 Geke Jongsma AV Impala 60m
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - Hoog groep 2 -----
    199 Ilana Akkerman Pijnenburg 60mH
    Kogel
    Vortex
    Ver
    MPA1 - 60mHMPA1 - kogelMPA1 - vortexMPA1 - Ver groep 1 ---
    200 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    201 Madny Dorresteijn Pijnenburg 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - kogelMPA1 - Ver groep 2 ---
    202 Sterre Groosman Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - kogel ---
    203 Philomena Heikamp Pijnenburg 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - kogelMPA1 - Ver groep 1 ---
    205 Caya Mets Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - kogel ---
    206 Dilara Oktay Pijnenburg 60m
    60mH
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - kogelMPA1 - Ver groep 1 ---
    207 Carmen Schipper Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - kogel ---
    208 Mara Schouw Pijnenburg 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - 60mHMPA1 - kogel ---
    209 Eveline Sikkema Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    210 Mette Storm Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    211 Caitlin Verhaar Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    MPA1 - kogelMPA1 - vortexMPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    220 Djayla Hoek AV Sprint 60m
    1000m
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000m -----
    222 Mies Vliegen AV Statina 1000m
    MPA1 - 1000m ------
    224 Lotte Moolenaar AV Wijchen 60m
    60mH
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Ver groep 1 ----
    231 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 60m
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 2 ----
    232 Floor Leeflang AV Zuidwal Vortex
    Hoog
    MPA1 - vortexMPA1 - Hoog Groep 1 -----
    233 Maud te Pas AV Zuidwal 60m
    1000m
    Hoog
    MPA1 - 60mMPA1 - 1000mMPA1 - Hoog groep 2 ----
    242 Jytte Spek CAV Energie 60m
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 2 ----
    243 Esmee Stok CAV Energie 60m
    60mH
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Ver groep 2 ----
    244 Bibi van 't Veld CAV Energie 60m
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 2 ----
    245 Pearl Verbeeten CAV Energie 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---
    252 Eline Gerritsen Climax 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 2 ---
    253 Lisa Navarro Climax 60m
    60mH
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Ver groep 2 ----
    263 Anneloes v... Erkelens Fit Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    MPA1 - kogelMPA1 - vortexMPA1 - Hoog groep 2MPA1 - Ver groep 2 ---
    264 Evie de Roos Fit 1000m
    Vortex
    Hoog
    MPA1 - 1000mMPA1 - vortexMPA1 - Hoog groep 2 ----
    265 Tirza Streppel Fit 1000m
    Hoog
    MPA1 - 1000mMPA1 - Hoog groep 2 -----
    274 Julia Velt GACH 1000m
    MPA1 - 1000m ------
    282 Iris Loonstra HLLS 60mH
    Kogel
    Vortex
    Ver
    MPA1 - 60mHMPA1 - kogelMPA1 - vortexMPA1 - Ver groep 2 ---
    283 Jackie Vissers HLLS 1000m
    Vortex
    MPA1 - 1000mMPA1 - vortex -----
    289 Felicia Felter PAC 60m
    Kogel
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - kogelMPA1 - Ver groep 2 ----
    305 Anouk van der Marck Tempo AV Hoog
    Ver
    MPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 -----
    306 Chloé E Matzer Tempo AV 60m
    60mH
    Hoog
    Ver
    MPA1 - 60mMPA1 - 60mHMPA1 - Hoog Groep 1MPA1 - Ver groep 1 ---

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    Almere `81 AM81 2
    Altis ALTS 3
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Generaal Michaelis AVGM 2
    AV Hera HERA 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Pijnenburg PNBG 12
    AV Sprint SPRN 1
    AV Statina STTN 1
    AV Wijchen WYCH 1
    AV Zuidwal ZDWL 3
    CAV Energie ENRG 4
    Climax CLMX 2
    Fit FIT 3
    GAC Hilversum GACH 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    PAC PAC 1
    Tempo AV TMPO 2
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Felicia Felter PAC 9,21 -0.3 m/s9,32
    2 Milou Keulstra AVGM 9,45 -0.3 m/s9,61
    3 Lisa Navarro Climax 9,63 -0.3 m/s9,51
    4 Elisha Kwofie Almere `81 9,67 +0.8 m/s9,76
    5 Elianne Hopman ARV Ilion 9,72 +0.8 m/s9,75
    6 Maud te Pas AV Zuidwal 9,86 -0.5 m/s9,99
    7 Sterre Groosman Pijnenburg 9,89 -0.3 m/s9,60
    7 Geke Jongsma AV Impala 9,89 -0.3 m/s9,70
    9 Eline Gerritsen Climax 9,97 +0.8 m/s9,90
    10 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,01 +0.8 m/s9,85
    11 Bente Rutten Altis 10,02 +0.8 m/s9,98
    12 Bibi van 't Veld CAV Energie 10,09 +0.8 m/s9,88
    13 Mara Schouw Pijnenburg 10,16 -0.5 m/s10,08
    14 Chloé E Matzer Tempo AV 10,21 +0.8 m/s---
    15 Esmee Stok CAV Energie 10,25 -0.5 m/s10,01
    16 Lotte Moolenaar AV Wijchen 10,30 +0.0 m/s10,63
    17 Jytte Spek CAV Energie 10,35 +0.0 m/s10,22
    18 Dilara Oktay Pijnenburg 10,37 -0.5 m/s10,10
    19 Madny Dorresteijn Pijnenburg 10,40 -0.5 m/s10,00
    20 Naomi Labrijn Almere `81 10,41 -0.5 m/s10,11
    21 Djayla Hoek AV Sprint 10,47 -0.3 m/s9,70
    22 Philomena Heikamp Pijnenburg 10,63 +0.0 m/s10,37
    23 Pearl Verbeeten CAV Energie 10,78 +0.8 m/s10,73
    24 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 10,86 +0.0 m/s10,40
    25 Imke van der Spoel Altis 10,87 +0.0 m/s10,61
    26 Eveline Sikkema Pijnenburg 10,95 +0.8 m/s11,00
    27 Carmen Schipper Pijnenburg 11,00 +0.8 m/s11,00
    28 Caya Mets Pijnenburg 11,04 +0.0 m/s10,70
    29 Kira Bremer AV Hera 11,62 +0.8 m/s11,32
    30 Mette Storm Pijnenburg 12,93 +0.8 m/s12,88

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Aerts AVGM 6,38 7,10
    2 Iris Loonstra HLLS 6,18 6,66
    3 Bente Rutten Altis 6,15 6,07
    4 Milou Keulstra AVGM 5,91 5,30
    5 Elianne Hopman ARV Ilion 5,84 4,80
    6 Anneloes v... Erkelens Fit 5,58 5,45
    7 Eline Gerritsen Climax 5,49 5,21
    8 Benthe Martens Altis 5,45 4,41
    9 Ilana Akkerman Pijnenburg 5,07 4,35
    10 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 4,91 5,00
    11 Felicia Felter PAC 4,80 5,39
    12 Kira Bremer AV Hera 4,75 4,88
    13 Elisha Kwofie Almere `81 4,22 5,25
    14 Imke van der Spoel Altis 4,16 4,76
    15 Pearl Verbeeten CAV Energie 4,15 4,20
    16 Caitlin Verhaar Pijnenburg 4,06 4,06
    17 Dilara Oktay Pijnenburg 4,02 3,86
    18 Madny Dorresteijn Pijnenburg 3,92 4,26
    19 Sterre Groosman Pijnenburg 3,74 3,85
    20 Eveline Sikkema Pijnenburg 3,66 3,43
    21 Mette Storm Pijnenburg 3,65 3,09
    22 Caya Mets Pijnenburg 3,16 2,98
    22 Carmen Schipper Pijnenburg 3,16 3,14
    24 Mara Schouw Pijnenburg 2,92 3,60
    25 Philomena Heikamp Pijnenburg 2,67 2,57

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Eline Gerritsen Climax 3,97 m/s3,88
    2 Bente Rutten Altis 3,76 m/s3,64
    3 Iris Loonstra HLLS 3,59 m/s3,69
    4 Anneloes v... Erkelens Fit 3,55 m/s3,78
    4 Esmee Stok CAV Energie 3,55 m/s3,39
    6 Bibi van 't Veld CAV Energie 3,53 m/s3,75
    7 Chloé E Matzer Tempo AV 3,52 m/s---
    8 Elianne Hopman ARV Ilion 3,49 m/s3,35
    8 Felicia Felter PAC 3,49 m/s3,76
    10 Madny Dorresteijn Pijnenburg 3,33 m/s3,46
    11 Jytte Spek CAV Energie 3,25 m/s3,68
    12 Lotte Moolenaar AV Wijchen 3,24 m/s3,04
    13 Lisa Navarro Climax 3,14 m/s3,81
    14 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,10 m/s3,51
    15 Ilana Akkerman Pijnenburg 2,96 m/s3,09
    15 Pearl Verbeeten CAV Energie 2,96 m/s3,12
    17 Dilara Oktay Pijnenburg 2,88 m/s3,02
    18 Eveline Sikkema Pijnenburg 2,85 m/s3,01
    19 Philomena Heikamp Pijnenburg 2,82 m/s2,77
    20 Anouk van der Marck Tempo AV 2,78 m/s---
    21 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 2,72 m/s---
    22 Kira Bremer AV Hera 2,63 m/s2,65
    23 Mette Storm Pijnenburg 2,38 m/s2,79
    23 Caitlin Verhaar Pijnenburg 2,38 m/s2,62