Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 54
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Vortexwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    10:30 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    11:30 60mH Uitslagen
    11:55 Kogel Uitslagen
    13:20 Vortex Uitslagen
    13:55 60m Uitslagen
    14:45 Hoog
    hoog 2
    Uitslagen
    14:45 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    15:30 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:45u
    Jongens Pupil A2
    Ver - ver 1
    Kogel
    Vortex
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m1000m60mHKogelVortexHoogVer
    106 Aris Remmerde AAC `61 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    109 Rens Gosselink AC TION 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    118 Rogier Groeneweg Altis 60m
    60mH
    Vortex
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2 ---
    119 Timo Laseur Altis 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 1 ----
    120 Thom van der Leest Altis 1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - kogelJPA2 - Ver groep 2 ----
    121 Jarne van de Poll Altis 60mH
    Kogel
    Vortex
    Hoog
    JPA2 - 60mHJPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog Groep 1 ---
    122 Benjamin Post Altis 1000m
    60mH
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 1 ---
    123 Giel Sportel Altis 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - kogelJPA2 - Hoog Groep 1 ---
    124 Philip Walraven Altis 60m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Ver groep 2 -----
    140 Rik den Duijn ARV Ilion Vortex
    Hoog
    JPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2 -----
    141 Willem van der Hoest ARV Ilion 60m
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - Hoog groep 2 -----
    142 Owen Teunissen ARV Ilion 60m
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Hoog Groep 1JPA2 - Ver groep 1 ----
    148 Hans Griesheimer AV Astylos 60m
    1000m
    Vortex
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - vortexJPA2 - Hoog Groep 1 ---
    154 Maikel Potkamp De Gemzen 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    158 Wesley Boers Fivelstreek 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - kogel ---
    159 Coen Bloemberg Flevo Delta 60m
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 2 ----
    175 Quinten Geleynse AV Lionitas 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - kogelJPA2 - Hoog Groep 1 ---
    177 Sven van Gelderen AV Lycurgus 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    178 Tyrone Lak AV Lycurgus Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ---
    181 Thomas Arp Pallas `67 Vortex
    Hoog
    JPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2 -----
    182 Rens Hooiveld Pallas `67 Vortex
    Hoog
    JPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2 -----
    192 Theun Blommers Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog Groep 1JPA2 - Ver groep 1 ---
    193 Arvid Erich Pijnenburg 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - kogelJPA2 - Ver groep 1 ---
    194 Marijn Keswiel Pijnenburg 1000m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 1 ---
    195 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - kogelJPA2 - Hoog Groep 1JPA2 - Ver groep 2 ---
    196 Ivo Sjenitzer Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ---
    197 Klaas Spaan Pijnenburg Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog Groep 1JPA2 - Ver groep 1 ---
    198 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 1000m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 1 ---
    218 Ryan Heeren AV Spiridon 60mH
    Kogel
    Vortex
    Hoog
    JPA2 - 60mHJPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2 ---
    219 Luuk Pelkmans AV Sprint Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 2 ---
    227 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 1 ----
    230 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 60m
    Hoog
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 1 ----
    237 Bram Lankreijer BAV Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - vortexJPA2 - Hoog Groep 1JPA2 - Ver groep 1 ----
    238 Wouter Fallaux CAV Energie 1000m
    Vortex
    JPA2 - 1000mJPA2 - vortex -----
    239 Jamie de Koning CAV Energie 60m
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - kogelJPA2 - Hoog Groep 1 ----
    240 Jozuah Revierre CAV Energie 60m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - kogelJPA2 - Ver groep 2 ----
    241 Jerry Woe CAV Energie 60m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - Ver groep 2 -----
    251 Ruben Schussler Climax 1000m
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 1 ----
    259 Daan van Dessel DJA 1000m
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 2 ----
    260 Edward Dijkstra Fit 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 1 ----
    261 Wytze de Jong Fit Vortex
    Ver
    JPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 1 -----
    262 Kian Schouten Fit Vortex
    Hoog
    JPA2 - vortexJPA2 - Hoog Groep 1 -----
    272 Florian Vriezen GACH Kogel
    Vortex
    Hoog
    Ver
    JPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Hoog groep 2JPA2 - Ver groep 2 ---
    273 Luce Wijma GACH 60m
    60mH
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mH -----
    276 Julian Keun Groningen 1000m
    Kogel
    Vortex
    Ver
    JPA2 - 1000mJPA2 - kogelJPA2 - vortexJPA2 - Ver groep 2 ---
    279 Finn van Ek HLLS 1000m
    60mH
    Kogel
    Vortex
    JPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - kogelJPA2 - vortex ---
    280 Floris van der Vijgh HLLS 60m
    1000m
    60mH
    Kogel
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - 60mHJPA2 - kogel ---
    281 Sam de Wild HLLS 60m
    1000m
    Kogel
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - kogelJPA2 - Ver groep 2 ---
    291 Samuel Dobbelstein PH 60m
    1000m
    60mH
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - 60mH ----
    292 Robbie Smulders PH Kogel
    Vortex
    JPA2 - kogelJPA2 - vortex -----
    299 Vasco Mosselman SAV 60m
    1000m
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000m -----
    303 Dave Damen Swift 60m
    60mH
    Kogel
    Hoog
    JPA2 - 60mJPA2 - 60mHJPA2 - kogelJPA2 - Hoog Groep 1 ---
    304 Luca Dooper Tempo AV 60m
    1000m
    Ver
    JPA2 - 60mJPA2 - 1000mJPA2 - Ver groep 2 ----
    307 Avi Jumnoodoo Typhoon Ver
    JPA2 - Ver groep 2 ------

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    AC TION TION 1
    Altis ALTS 7
    ARV Ilion ILIO 3
    AV Astylos ASTL 1
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV Pallas `67 PL67 2
    AV Pijnenburg PNBG 7
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    BAV BAV 1
    CAV Energie ENRG 4
    Climax CLMX 1
    DJA DJA 1
    Fit FIT 3
    GAC Hilversum GACH 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 3
    Prins Hendrik PH 2
    SAV SAV 1
    Swift Atletiek SWFT 1
    Tempo AV TMPO 1
    Typhoon TPHN 1
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Jozuah Revierre CAV Energie 8,64 +1.3 m/s8,65
    2 Maikel Potkamp De Gemzen 8,85 +1.3 m/s9,00
    3 Sam de Wild HLLS 8,99 +1.3 m/s9,00
    4 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,00 +1.3 m/s9,02
    5 Edward Dijkstra Fit 9,10 -0.2 m/s9,15
    6 Luca Dooper Tempo AV 9,13 -0.2 m/s9,26
    7 Timo Laseur Altis 9,16 -0.2 m/s9,11
    8 Philip Walraven Altis 9,22 -0.2 m/s9,26
    9 Jerry Woe CAV Energie 9,23 +1.0 m/s9,36
    10 Rogier Groeneweg Altis 9,25 +1.3 m/s8,22
    10 Coen Bloemberg Flevo Delta 9,25 +1.3 m/s9,10
    12 Giel Sportel Altis 9,31 +1.0 m/s9,45
    12 Floris van der Vijgh HLLS 9,31 -0.2 m/s9,12
    14 Wesley Boers Fivelstreek 9,38 +1.0 m/s9,41
    14 Dave Damen Swift 9,38 +1.0 m/s9,80
    16 Rens Gosselink AC TION 9,48 -0.2 m/s9,20
    17 Luce Wijma GACH 9,55 +1.0 m/s9,51
    17 Jamie de Koning CAV Energie 9,55 +1.0 m/s9,88
    19 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 9,58 +1.0 m/s9,40
    20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,98 +1.0 m/s9,94
    21 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 9,99 +1.0 m/s9,99
    22 Quinten Geleynse AV Lionitas 10,04 +1.0 m/s9,80
    23 Vasco Mosselman SAV 10,07 +1.0 m/s9,96
    24 Willem van der Hoest ARV Ilion 10,09 +1.0 m/s10,05
    25 Samuel Dobbelstein PH 10,20 +1.0 m/s9,70
    25 Hans Griesheimer AV Astylos 10,20 +1.0 m/s10,05
    27 Owen Teunissen ARV Ilion 10,28 +1.0 m/s10,13
    28 Aris Remmerde AAC `61 10,34 +1.0 m/s10,66
    29 Arvid Erich Pijnenburg 10,38 +1.0 m/s10,20

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Daan van Dessel DJA 3:08,53 3:15,16
    2 Vasco Mosselman SAV 3:14,21 3:15,48
    3 Sam de Wild HLLS 3:17,26 3:18,44
    4 Rens Gosselink AC TION 3:19,68 3:21,90
    5 Finn van Ek HLLS 3:19,98 3:23,63
    6 Benjamin Post Altis 3:23,04 3:22,52
    7 Maikel Potkamp De Gemzen 3:23,72 3:18,20
    8 Luca Dooper Tempo AV 3:25,53 3:21,58
    9 Floris van der Vijgh HLLS 3:27,85 3:35,26
    10 Aris Remmerde AAC `61 3:27,92 3:25,00
    11 Thom van der Leest Altis 3:30,09 3:34,89
    12 Wesley Boers Fivelstreek 3:31,50 3:35,69
    13 Ruben Schussler Climax 3:32,54 3:47,00
    14 Timo Laseur Altis 3:35,59 3:42,65
    15 Wouter Fallaux CAV Energie 3:36,01 3:25,68
    16 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3:40,05 3:39,84
    17 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3:43,06 3:42,00
    18 Samuel Dobbelstein PH 3:51,53 ---
    19 Arvid Erich Pijnenburg 4:00,62 ---
    20 Marijn Keswiel Pijnenburg 4:24,05 4:28,39
    21 Edward Dijkstra Fit 4:28,54 3:58,12
    Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS 3:31,96
    Hans Griesheimer AV Astylos DNS 4:00,39
    Julian Keun Groningen DNS 3:51,10

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Rogier Groeneweg Altis 10,32 +1.6 m/s11,58
    2 Dave Damen Swift 10,42 +1.6 m/s10,90
    3 Finn van Ek HLLS 10,51 +1.6 m/s10,93
    4 Ryan Heeren AV Spiridon 10,54 +1.6 m/s11,50
    5 Luce Wijma GACH 10,85 +1.6 m/s11,27
    6 Floris van der Vijgh HLLS 11,04 +0.1 m/s---
    7 Samuel Dobbelstein PH 11,12 +1.6 m/s10,70
    8 Benjamin Post Altis 11,49 +0.1 m/s11,99
    9 Giel Sportel Altis 11,60 +0.1 m/s12,49
    10 Wesley Boers Fivelstreek 11,85 +0.1 m/s---
    11 Quinten Geleynse AV Lionitas 12,17 +0.1 m/s11,70
    12 Jarne van de Poll Altis 12,91 +0.1 m/s12,34

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Jozuah Revierre CAV Energie 10,24 9,58
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,81 9,48
    3 Florian Vriezen GACH 9,46 9,70
    4 Ryan Heeren AV Spiridon 8,84 9,32
    5 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,56 9,15
    6 Sam de Wild HLLS 8,25 7,86
    7 Robbie Smulders PH 7,79 7,30
    8 Wesley Boers Fivelstreek 7,61 7,64
    9 Finn van Ek HLLS 7,54 8,10
    10 Dave Damen Swift 7,36 7,20
    11 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 7,24 7,04
    12 Thom van der Leest Altis 7,02 7,25
    13 Klaas Spaan Pijnenburg 6,96 6,71
    14 Floris van der Vijgh HLLS 6,86 7,35
    15 Jamie de Koning CAV Energie 6,64 6,62
    16 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 6,38 6,23
    17 Julian Keun Groningen 6,36 6,69
    18 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 6,35 6,90
    19 Theun Blommers Pijnenburg 6,33 6,15
    20 Giel Sportel Altis 6,17 5,87
    21 Arvid Erich Pijnenburg 6,08 5,45
    22 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,81 5,96
    23 Jarne van de Poll Altis 5,79 5,80
    24 Marijn Keswiel Pijnenburg 5,05 5,22

    Uitslagen Vortexwerpen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Florian Vriezen GACH 39,70 40,95
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 39,16 41,50
    3 Ryan Heeren AV Spiridon 33,75 35,50
    4 Rens Hooiveld Pallas `67 33,48 26,50
    5 Robbie Smulders PH 33,39 36,50
    6 Tyrone Lak AV Lycurgus 33,05 36,00
    7 Julian Keun Groningen 31,61 36,00
    8 Rogier Groeneweg Altis 31,15 32,00
    9 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 29,78 28,17
    10 Daan van Dessel DJA 29,32 28,50
    11 Klaas Spaan Pijnenburg 28,91 29,91
    12 Finn van Ek HLLS 28,85 31,88
    13 Kian Schouten Fit 28,79 28,19
    14 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 28,00 28,90
    15 Wouter Fallaux CAV Energie 27,30 22,47
    16 Bram Lankreijer BAV 25,46 ---
    17 Hans Griesheimer AV Astylos 25,03 24,75
    18 Benjamin Post Altis 24,91 23,59
    19 Theun Blommers Pijnenburg 24,83 27,60
    20 Thomas Arp Pallas `67 24,23 24,50
    21 Ruben Schussler Climax 24,03 24,50
    22 Jarne van de Poll Altis 23,51 16,98
    23 Wytze de Jong Fit 22,19 26,83
    24 Rik den Duijn ARV Ilion 18,79 23,00
    25 Marijn Keswiel Pijnenburg 14,56 15,37

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,50 1,45
    2 Florian Vriezen GACH 1,45 1,45
    3 Ryan Heeren AV Spiridon 1,40 1,35
    4 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,35 1,20
    5 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,25 1,25
    5 Coen Bloemberg Flevo Delta 1,25 1,25
    7 Jamie de Koning CAV Energie 1,20 ---
    8 Willem van der Hoest ARV Ilion 1,15 1,15
    8 Rik den Duijn ARV Ilion 1,15 1,20
    8 Jarne van de Poll Altis 1,15 1,10
    8 Rogier Groeneweg Altis 1,15 1,30
    8 Giel Sportel Altis 1,15 1,10
    8 Kian Schouten Fit 1,15 ---
    8 Rens Hooiveld Pallas `67 1,15 1,20
    8 Thomas Arp Pallas `67 1,15 1,20
    16 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 1,20
    16 Theun Blommers Pijnenburg 1,10 1,10
    16 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 1,10 1,10
    16 Hans Griesheimer AV Astylos 1,10 1,15
    20 Owen Teunissen ARV Ilion 1,05 1,05
    20 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,05 1,10
    22 Bram Lankreijer BAV 1,00 0,93
    23 Klaas Spaan Pijnenburg 0,95 ---
    Dave Damen Swift DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Avi Jumnoodoo Typhoon 4,41 4,51
    2 Florian Vriezen GACH 4,37 4,32
    3 Jozuah Revierre CAV Energie 4,35 4,56
    4 Rens Gosselink AC TION 4,29 3,96
    5 Luca Dooper Tempo AV 4,21 4,08
    6 Luuk Pelkmans AV Sprint 4,18 4,10
    7 Sam de Wild HLLS 4,16 4,26
    8 Jerry Woe CAV Energie 4,14 3,88
    9 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,13 4,15
    10 Wytze de Jong Fit 4,03 3,72
    11 Philip Walraven Altis 3,95 4,14
    12 Coen Bloemberg Flevo Delta 3,85 4,30
    13 Thom van der Leest Altis 3,81 3,87
    14 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,79 3,89
    15 Timo Laseur Altis 3,78 3,70
    16 Edward Dijkstra Fit 3,78 3,54
    17 Daan van Dessel DJA 3,76 3,91
    18 Benjamin Post Altis 3,70 3,64
    19 Julian Keun Groningen 3,66 3,95
    20 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3,63 3,48
    21 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3,54 3,52
    22 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,50 3,57
    23 Tyrone Lak AV Lycurgus 3,48 3,80
    24 Theun Blommers Pijnenburg 3,46 3,49
    25 Ruben Schussler Climax 3,45 3,05
    26 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3,39 3,43
    27 Owen Teunissen ARV Ilion 3,38 3,25
    28 Klaas Spaan Pijnenburg 3,08 3,18
    29 Arvid Erich Pijnenburg 3,03 3,19
    30 Bram Lankreijer BAV 2,84 2,90
    31 Marijn Keswiel Pijnenburg 2,73 2,94