Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 25
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:20 19:50 100m Uitslagen
    19:55 20:20 800m Uitslagen
    21:00 21:15 200m Uitslagen
    21:15 21:30 1500m Uitslagen
    21:30 22:00 5000m Uitslagen


    Tijdschema

    19:20u22:00u
    Jongens Junior B
    100m
    800m
    200m
    1500m
    5000m

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m1500m5000m
    102 Luuk Jansen ACW `66 800m
    800 meter ----
    114 Luc Dijkman Altis 100m
    100 meter ----
    117 Tim de Greef Altis 100m
    100 meter ----
    121 Lars Hogendoorn Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter ---
    122 Sven Jansons Altis 100m
    100 meter ----
    127 Marijn Kriegsman Altis 100m
    100 meter ----
    144 Quinten Maring AV 1923 800m
    800 meter ----
    145 Daan Woldring AV 1923 800m
    800 meter ----
    151 Wessel Heil AV Aalsmeer 1500m
    1500 meter ----
    153 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 1500m
    1500 meter ----
    159 Henrik Kok AV Atverni 200m
    200 meter ----
    172 Thijs Beentjes AV Nijkerk 800m
    1500m
    5000m
    800 meter1500 meter5000 meter --
    177 Tim van Enk AV Phoenix 800m
    800 meter ----
    178 Rik Barlo Pijnenburg 100m
    200m
    100 meter200 meter ---
    194 Luc Lamme Pijnenburg 100m
    200m
    100 meter200 meter ---
    195 Tim Lamme Pijnenburg 100m
    800m
    100 meter800 meter ---
    201 Stef Ploeg Pijnenburg 1500m
    1500 meter ----
    204 Kjeld Storm Pijnenburg 800m
    1500m
    800 meter1500 meter ---
    242 Wessel Terpstra BAV 100m
    800m
    100 meter800 meter ---
    258 Tjalling Galema GACH 800m
    800 meter ----
    261 Lars Mol GACH 1500m
    1500 meter ----
    266 Finn van Pijkeren Groningen 800m
    800 meter ----
    277 Leon van der Horst OSM `75 100m
    100 meter ----
    279 Erik Stok PAC 800m
    800 meter ----
    283 Tijmen Schouws Phanos 800m
    800 meter ----

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 1
    Altis ALTS 5
    AV 1923 AV23 2
    AV Aalsmeer ALSM 2
    AV Atverni ATVN 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Pijnenburg PNBG 5
    BAV BAV 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    OSM `75 OSM 1
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 1
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 1500m
  • 5000m
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Sven Jansons Altis 11,29 +1.9 m/s11,23
    2 Luc Dijkman Altis 12,26 +0.7 m/s12,10
    3 Rik Barlo Pijnenburg 12,49 +1.0 m/s12,30
    4 Tim de Greef Altis 12,95 +0.7 m/s12,70
    5 Luc Lamme Pijnenburg 13,07 +1.4 m/s13,19
    6 Wessel Terpstra BAV 13,52 -0.1 m/s13,72
    7 Tim Lamme Pijnenburg 14,35 +1.1 m/s14,70
    Lars Hogendoorn Altis DNS 11,62
    Marijn Kriegsman Altis DNS 12,68
    Leon van der Horst OSM `75 DNS 12,77

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Henrik Kok AV Atverni 23,20 +0.2 m/s23,64
    2 Rik Barlo Pijnenburg 25,47 +0.2 m/s26,10
    3 Luc Lamme Pijnenburg 27,66 +0.0 m/s27,13
    Lars Hogendoorn Altis DNS 23,24

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen Schouws Phanos 2:03,49 2:01,67
    2 Tim van Enk AV Phoenix 2:07,47 2:07,29
    3 Daan Woldring AV 1923 2:09,45 2:08,49
    4 Finn van Pijkeren Groningen 2:11,02 2:12,30
    5 Kjeld Storm Pijnenburg 2:12,73 2:16,95
    6 Erik Stok PAC 2:14,89 2:11,19
    7 Quinten Maring AV 1923 2:15,03 2:12,54
    8 Luuk Jansen ACW `66 2:22,70 ---
    9 Wessel Terpstra BAV 2:25,22 2:21,88
    10 Thijs Beentjes AV Nijkerk 2:26,51 ---
    11 Tjalling Galema GACH 2:26,92 2:29,72
    12 Tim Lamme Pijnenburg 2:48,50 ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Wessel Heil AV Aalsmeer 4:43,45 4:56,00
    2 Stef Ploeg Pijnenburg 4:48,63 4:51,69
    3 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 4:52,99 5:05,90
    4 Lars Mol GACH 4:56,04 4:58,91
    5 Thijs Beentjes AV Nijkerk 5:06,49 ---
    Kjeld Storm Pijnenburg DNS 4:57,37

    Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Thijs Beentjes AV Nijkerk 19:37,78 ---