Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:20 19:50 100m Uitslagen
    19:55 20:20 800m Uitslagen
    20:20 21:00 150m Uitslagen
    21:15 21:30 1500m Uitslagen


    Tijdschema

    19:20u21:30u
    Jongens Junior C
    100m
    800m
    150m
    1500m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m150m800m1500m
    106 Maël Plasschaert Almere `81 1500m
    1500 meter ---
    137 Alexander ...derikhoff Altis 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    147 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 1500m
    1500 meter ---
    152 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 800m
    800 meter ---
    157 Chai de Bruijne AV Atverni 1500m
    1500 meter ---
    158 Jesse Fokkenrood AV Atverni 800m
    800 meter ---
    160 Viggo Parol AV Atverni 1500m
    1500 meter ---
    161 Sander Schijf AV Atverni 1500m
    1500 meter ---
    162 Bart van Zandwijk AV Atverni 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    170 Luca van Diepen AV Lycurgus 800m
    800 meter ---
    171 Angelo Visser NEAV 150m
    1500m
    150 meter1500 meter --
    207 Hidde van der Woud Pijnenburg 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    212 Uciano de Haas AV Statina 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    217 Wouter Haitsma Triathlon 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    218 Joris van den Hoven Triathlon 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    219 Ton van Mameren Triathlon 100m
    100 meter ---
    220 Patrick Meskes Triathlon 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    221 Marten Prince Triathlon 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    227 Enrique van Velzen AV `40 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    248 Thom van der Wouden BAV 150m
    150 meter ---
    259 Laurens Jordense GACH 100m
    150m
    800m
    100 meter150 meter800 meter -
    264 Lukas Renaud GACH 800m
    800 meter ---
    265 Miro van Wieringen GACH 100m
    150m
    100 meter150 meter --
    273 Tim de Wild HLLS 1500m
    1500 meter ---
    280 Luco van Bergen Phanos 1500m
    1500 meter ---
    295 Merlijn De Groot VAV 100m
    800m
    100 meter800 meter --
    296 Bjorn Hulsebos VAV 100m
    1500m
    100 meter1500 meter --

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 1
    AV Aalsmeer ALSM 2
    AV Atverni ATVN 5
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Pijnenburg PNBG 1
    AV Statina STTN 1
    AV Triathlon Triathlon 5
    AV `40 AV40 1
    BAV BAV 1
    GAC Hilversum GACH 3
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Phanos PHNS 1
    VAV VAV 2
  • 100m
  • 150m
  • 800m
  • 1500m
  • Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:04,67 2:04,27
    2 Luca van Diepen AV Lycurgus 2:09,86 2:07,39
    3 Merlijn De Groot VAV 2:21,39 2:29,70
    4 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 2:23,04 2:25,32
    5 Laurens Jordense GACH 2:25,72 2:32,14
    6 Lukas Renaud GACH 2:32,96 2:40,10

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Viggo Parol AV Atverni 4:28,43 4:15,00
    2 Luco van Bergen Phanos 4:31,79 4:39,23
    3 Angelo Visser NEAV 4:32,89 4:36,11
    4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4:35,59 4:37,00
    5 Tim de Wild HLLS 4:48,66 4:54,86
    6 Bjorn Hulsebos VAV 4:59,69 5:14,00
    7 Sander Schijf AV Atverni 5:00,85 ---
    8 Chai de Bruijne AV Atverni 5:19,26 5:18,59
    Maël Plasschaert Almere `81 DNS 5:05,00