Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 31
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 1500 meter
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:45 19:00 60m Uitslagen
    19:50 19:55 1000m Uitslagen
    20:20 21:00 150m Uitslagen
    21:15 21:30 1500m Uitslagen


    Tijdschema

    18:45u21:30u
    Meisjes Junior D
    60m
    1000m
    150m
    1500m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m150m1000m1500m
    103 Roos Leerkes Almere `81 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    104 Femke Leguit Almere `81 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    107 Lisette Steenman Almere `81 60m
    60 meter ---
    108 Merel Veltman Almere `81 1500m
    1500 meter ---
    109 Dilay Yandi Almere `81 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    118 Marlot Groeneweg Altis 60m
    1000m
    60 meter1000 meter --
    124 Isabel Kerstholt Altis 1000m
    1000 meter ---
    131 Jetske Meijer Altis 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    134 Naomi Post Altis 1000m
    1000 meter ---
    138 Marinka Schuurman Altis 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    168 Nanou Hofmann Heerenveen 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    174 Amber Schmidt AV Nijkerk 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    176 Myrthe van den Tweel AV Nijkerk 1000m
    1000 meter ---
    179 Lauren van Beuningen Pijnenburg 60m
    60 meter ---
    190 Eva Van Ieperen Pijnenburg 1000m
    1000 meter ---
    210 Romee van Dam Startbaan 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    213 Danjela Lockhorst AV Statina 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    222 Selina Franken AV Zeewolde 1500m
    1500 meter ---
    226 Ella de Bruijne AV Zuidwal 1000m
    1000 meter ---
    230 Febe Bakker BAV 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    236 Dionne Hop BAV 60m
    60 meter ---
    244 Cato Velstra BAV 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    249 Elizabeth Xanthou BAV 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    251 Yana van Aarle Eindhoven 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    257 Lois Doornheim GACH 60m
    150m
    1000m
    60 meter150 meter1000 meter -
    278 Britt de Blaauw PAC 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    285 Miro Vlasman Phanos 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    290 Debora van Langen SAV 150m
    150 meter ---
    293 Fenna Achterberg VAV 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    298 Meike Leenders VAV 60m
    150m
    60 meter150 meter --
    299 Janne Leenders VAV 60m
    150m
    60 meter150 meter --

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 5
    Altis ALTS 5
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Nijkerk NKRK 2
    AV Pijnenburg PNBG 2
    AV Startbaan STBN 1
    AV Statina STTN 1
    AV Zeewolde ZWLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    BAV BAV 4
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    GAC Hilversum GACH 1
    PAC PAC 1
    Phanos PHNS 1
    SAV SAV 1
    VAV VAV 3
  • 60m
  • 150m
  • 1000m
  • 1500m
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Miro Vlasman Phanos 8,09 +0.0 m/s7,91
    2 Britt de Blaauw PAC 8,31 +0.0 m/s8,32
    3 Romee van Dam Startbaan 8,47 +0.0 m/s8,30
    4 Dilay Yandi Almere `81 8,49 +0.0 m/s8,30
    5 Fenna Achterberg VAV 8,54 +0.0 m/s8,57
    6 Marinka Schuurman Altis 8,60 -0.1 m/s8,64
    7 Femke Leguit Almere `81 8,62 -0.1 m/s8,90
    8 Roos Leerkes Almere `81 8,63 +0.0 m/s8,63
    9 Jetske Meijer Altis 8,65 -0.1 m/s8,80
    10 Meike Leenders VAV 9,10 +1.6 m/s9,45
    11 Lois Doornheim GACH 9,11 +1.6 m/s9,39
    12 Elizabeth Xanthou BAV 9,23 -0.1 m/s9,15
    13 Danjela Lockhorst AV Statina 9,26 +1.6 m/s9,23
    14 Febe Bakker BAV 9,38 +1.6 m/s9,36
    15 Marlot Groeneweg Altis 9,50 +1.6 m/s9,48
    16 Nanou Hofmann Heerenveen 9,55 -0.4 m/s9,60
    17 Lauren van Beuningen Pijnenburg 9,56 -0.1 m/s9,22
    18 Amber Schmidt AV Nijkerk 9,58 -0.4 m/s9,50
    19 Cato Velstra BAV 9,62 -0.4 m/s9,86
    19 Janne Leenders VAV 9,62 +1.6 m/s9,38
    21 Lisette Steenman Almere `81 9,99 -0.4 m/s10,54
    22 Dionne Hop BAV 10,10 -0.4 m/s10,16
    Yana van Aarle Eindhoven DNS 8,96

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Miro Vlasman Phanos 18,89 +1.0 m/s19,23
    2 Britt de Blaauw PAC 20,08 +0.1 m/s19,73
    3 Romee van Dam Startbaan 20,62 +0.3 m/s21,53
    4 Fenna Achterberg VAV 20,68 +0.4 m/s20,80
    5 Dilay Yandi Almere `81 20,87 +0.0 m/s21,70
    6 Roos Leerkes Almere `81 20,95 +0.2 m/s21,37
    7 Marinka Schuurman Altis 21,07 +0.0 m/s21,90
    8 Jetske Meijer Altis 21,25 +0.3 m/s21,53
    9 Femke Leguit Almere `81 21,58 +0.2 m/s23,20
    10 Meike Leenders VAV 21,80 +0.1 m/s22,77
    11 Yana van Aarle Eindhoven 21,86 +0.2 m/s23,40
    12 Elizabeth Xanthou BAV 22,05 +0.5 m/s23,80
    13 Debora van Langen SAV 22,11 +0.2 m/s23,40
    14 Janne Leenders VAV 22,73 +1.2 m/s24,40
    15 Lois Doornheim GACH 22,75 +0.2 m/s23,18
    16 Febe Bakker BAV 22,95 +0.0 m/s22,87
    17 Danjela Lockhorst AV Statina 23,09 +0.5 m/s24,00
    18 Nanou Hofmann Heerenveen 23,92 +0.1 m/s22,13
    19 Cato Velstra BAV 23,95 +1.2 m/s24,23
    20 Amber Schmidt AV Nijkerk 24,25 +1.2 m/s24,57

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Marlot Groeneweg Altis 3:31,47 3:30,90
    2 Ella de Bruijne AV Zuidwal 3:38,14 3:34,66
    3 Eva Van Ieperen Pijnenburg 3:38,30 3:36,02
    4 Myrthe van den Tweel AV Nijkerk 3:42,32 3:45,00
    5 Lois Doornheim GACH 3:45,88 3:46,26
    6 Isabel Kerstholt Altis 3:54,57 3:52,86
    7 Naomi Post Altis 3:54,76 3:44,21

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Selina Franken AV Zeewolde 4:55,08 5:03,05
    2 Merel Veltman Almere `81 5:22,62 5:24,20