Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 1500 meter
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 19:20 80m Uitslagen
    19:50 19:55 1000m Uitslagen
    20:20 21:00 150m Uitslagen
    21:15 21:30 1500m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:30u
    Jongens Junior D
    80m
    1000m
    150m
    1500m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m150m1000m1500m
    116 Jip de Greef Altis 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    128 Koen Van der Linde Altis 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    129 Jarik van de Mast Altis 1000m
    1000 meter ---
    136 Tyrone Richards Altis 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    193 Mathijs Kwakman Pijnenburg 80m
    1000m
    80 meter1000 meter --
    198 Tim Niezink Pijnenburg 80m
    1000m
    80 meter1000 meter --
    224 Rick van der Meer AV Zeewolde 1500m
    1500 meter ---
    233 Roel Bouma BAV 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    234 Joscha Giesen BAV 150m
    1500m
    150 meter1500 meter --
    237 Jilles IJntema BAV 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    240 Jort Mol Lous BAV 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    241 Mats Roskamp BAV 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    245 Jan Vriesman BAV 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    252 Finn Van der Maas Fit 80m
    1000m
    80 meter1000 meter --
    253 Gies Oude Brunink Fit 1000m
    1000 meter ---
    267 Meije Bosma HLLS 1000m
    1000 meter ---
    270 Wouter van Gorcom HLLS 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    272 Martijn Pos HLLS 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    286 Koen Diepen PH 80m
    150m
    80 meter150 meter --
    292 Timo Hoogendoorn U-Track 1000m
    1000 meter ---

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 4
    AV Pijnenburg PNBG 2
    AV Zeewolde ZWLD 1
    BAV BAV 6
    Fit FIT 2
    Hellas Utrecht HLLS 3
    Prins Hendrik PH 1
    U-Track UTRK 1
  • 80m
  • 150m
  • 1000m
  • 1500m
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Tyrone Richards Altis 10,95 +0.8 m/s11,43
    2 Jort Mol Lous BAV 11,05 +0.8 m/s11,01
    3 Jip de Greef Altis 11,10 +0.8 m/s10,95
    4 Wouter van Gorcom HLLS 11,25 +0.8 m/s11,20
    5 Mats Roskamp BAV 11,37 +0.8 m/s11,31
    6 Martijn Pos HLLS 11,40 +0.8 m/s11,32
    7 Koen Diepen PH 11,49 +0.8 m/s11,00
    8 Jilles IJntema BAV 11,50 +1.5 m/s11,70
    9 Jan Vriesman BAV 11,55 +0.8 m/s10,86
    10 Roel Bouma BAV 11,94 +0.6 m/s11,96
    11 Koen Van der Linde Altis 12,06 +1.5 m/s11,71
    12 Finn Van der Maas Fit 12,19 +0.6 m/s12,39
    13 Mathijs Kwakman Pijnenburg 12,32 +0.6 m/s11,93
    14 Tim Niezink Pijnenburg 12,46 +1.6 m/s12,60

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jip de Greef Altis 20,48 +0.3 m/s21,50
    1 Tyrone Richards Altis 20,48 +0.4 m/s21,05
    3 Jort Mol Lous BAV 20,64 +0.3 m/s21,60
    4 Martijn Pos HLLS 21,06 +0.1 m/s22,20
    5 Mats Roskamp BAV 21,25 +0.1 m/s22,20
    6 Wouter van Gorcom HLLS 21,27 +0.2 m/s21,13
    7 Jan Vriesman BAV 21,50 +0.2 m/s21,30
    8 Koen Diepen PH 21,85 +0.2 m/s21,50
    9 Jilles IJntema BAV 22,32 +0.0 m/s22,90
    10 Roel Bouma BAV 22,46 +0.5 m/s23,50
    11 Koen Van der Linde Altis 22,60 +0.0 m/s22,90
    12 Joscha Giesen BAV 24,11 +0.0 m/s22,90

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:52,27 2:50,47
    2 Meije Bosma HLLS 3:02,63 3:05,45
    3 Jarik van de Mast Altis 3:03,30 3:06,42
    4 Gies Oude Brunink Fit 3:14,52 3:18,27
    5 Finn Van der Maas Fit 3:27,83 3:29,00
    6 Mathijs Kwakman Pijnenburg 3:30,92 3:29,40
    7 Tim Niezink Pijnenburg 3:50,99 3:56,50

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde 5:08,39 5:09,97
    2 Joscha Giesen BAV 5:41,17 5:30,00