Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 3 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 3 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 11:27 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    12:00 12:07 100m Uitslagen
    13:35 13:56 Kogel Uitslagen
    13:35 13:45 200m Uitslagen
    14:10 14:55 Discus Uitslagen
    15:00 15:03 100mH Uitslagen
    15:25 15:28 400m Uitslagen
    15:45 15:48 800m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u15:48u
    Meisjes Junior B
    Ver - bak 1
    100m
    2 onderdelen
    Discus

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m100mH4x100mDiscusKogelVer
    23 Hieke Böhm De Spartaan 400m
    100mH
    Discus
    MJB / MJA ...en / VmasMJB - 100mHMJB - Discus ------
    92 Misha Hollaar AV Fortuna Discus
    Kogel
    MJB - DiscusMJB - Kogel -------
    93 Lotte Kortstee AV Fortuna Kogel
    MJB - Kogel --------
    94 Joyce Verheezen AV Fortuna 800m
    100mH
    Kogel
    MJB / MJA ...en / VmasMJB - 100mHMJB - Kogel ------
    161 Danique de Brabander Olympus `70 Discus
    Kogel
    MJB - DiscusMJB - Kogel -------
    162 Kim Roeling Olympus `70 100m
    Ver
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------
    201 Zoë Meyer AV Sprint 100m
    200m
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------
    217 Ilvia Hederik CAV Energie 800m
    MJB / MJA ...en / Vmas --------
    224 Miranda van Dijk HRCL 100m
    4x100m
    MJB / MJA ...en / Vmas -------
    225 Claudia Noordzij HRCL 4x100m
    --------
    226 Tes Van Noort HRCL 200m
    4x100m
    MJB / MJA ...en / Vmas -------
    227 Sophie van der Spoel HRCL 200m
    4x100m
    MJB / MJA ...en / Vmas -------
    260 Mere Gringhuis Rotterdam 800m
    MJB / MJA ...en / Vmas --------
    261 Katrien vd Hoeven Rotterdam 100m
    Ver
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------
    262 Terra Jonathans Rotterdam 800m
    MJB / MJA ...en / Vmas --------
    263 Sara Kers Rotterdam Kogel
    Ver
    MJB - KogelMJB / MJA ...en / Vmas -------
    264 Lisa Li Rotterdam 100m
    4x100m
    Kogel
    Ver
    MJB / MJA ...en / VmasMJB - KogelMJB / MJA ...en / Vmas -----
    265 Freke de Munk Rotterdam 100m
    Ver
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------
    266 Trijntje Tillema Rotterdam 100m
    400m
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------
    273 Estrella Both Spark 800m
    Ver
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------
    274 Julia van Kints Spark 100m
    Ver
    MJB / MJA ...en / VmasMJB / MJA ...en / Vmas -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Fortuna FRTN 3
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV Sprint SPRN 1
    CAV Energie ENRG 1
    DK en AV Hercules HRCL 4
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    Spark SPRK 2
  • 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Meyer AV Sprint 27,45 -2.1 m/s---
    2 Sophie van der Spoel HRCL 28,72 -2.1 m/s---
    3 Tes Van Noort HRCL 29,25 -2.1 m/s---

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Hieke Böhm De Spartaan 1:07,52 ---
    2 Trijntje Tillema Rotterdam 1:08,61 ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Ilvia Hederik CAV Energie 2:37,26 2:35,00
    2 Terra Jonathans Rotterdam 2:56,23 ---
    3 Joyce Verheezen AV Fortuna 3:01,77 2:42,01
    4 Mere Gringhuis Rotterdam 3:03,23 ---
    Estrella Both Spark DNS ---

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Hieke Böhm De Spartaan 16,61 ---
    2 Joyce Verheezen AV Fortuna 20,31 ---

    Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De 4 musketiers DK en AV Hercules - MJB 4 53,03 1

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Misha Hollaar AV Fortuna 25,05 ---
    2 Danique de Brabander Olympus `70 23,43 ---
    3 Hieke Böhm De Spartaan 20,71 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Danique de Brabander Olympus `70 11,14 ---
    2 Misha Hollaar AV Fortuna 11,10 ---
    3 Sara Kers Rotterdam 7,89 ---
    4 Joyce Verheezen AV Fortuna 7,60 7,35
    5 Lotte Kortstee AV Fortuna 6,94 ---
    Lisa Li Rotterdam DNS ---